Thirst

Drama / Horor

Kanada, 2010, 91 min

Takéto kúsky ja môžem. Dva páriky sa vybrali na výlet do púšte a všetko vyzeralo super, až kým im do cesty nevkročil vlk. No a začína sa boj o prežitie a boj s časom. Krásna príroda, krásny vlk, krásny štrkáč, akurát voda chýba, a keď sa už nejaká objaví, tak je otrávená (a samozrejme ani za boha nezaprší). Aj keď sa tam vlastne neudialo nič prevratné, veľmi dobre sa na to pozeralo. Dokonca sa tam našli aj hororové prvky, vrátane jedného pekného rozrazenia lebky šroubovákom a kameňom. Herci mi boli taktiež sympatickí, takže také bude aj moje hodnotenie.(12.4.2011)

• Dellamorte

...z bazénu rovno na slnko , rozbiť auto v pustatine , kde nie je signál , voda a okrem obschlých porastov a horúcich skál , len vlci a hady...Preschlý filmový námet , ktorý nedostal nový nápad ani nový šat. Totiž s touto témou si ďaleko lepšie poradil svojho času P.Hyams vo svojom " CAPRICORN ONE " a nepotreboval na to ani zďaleka 90 minútový priestor.(25.6.2010)