Pat a Mat - Pat a Mat se vracejí (2002) (série)

Hrají golf (S04E24)

Režie:

Ladislav Pálka

Kamera:

Zdeněk Krupa

Mat sa vyberie pred dom zahrať si golf. Pri svojom pokuse odpáliť loptičku trafí okno svojho suseda Pata. Ten vybehne z domu s golfovou loptičkou v ruke a snaží sa Matovi vysvetliť ako loptičku treba odpaľovať. Obaja sa tak snažia čo najlepšie odpáliť loptičku, ale neustále sa loptička nejako zapatroší. Nakoniec sa rozhodnú postaviť si golfové ihrisko. (pravo)

boshke

No, Bože. Proč golf? Co přijde příště? Sledují předávání cen MTV? Stojí frontu na nového Harryho Pottera? Těší se, až vyjde iPhone čtvrté generace? Kdyby na konci nepřišli na to, že kuličky jsou stejně nejlepší, bylo by to za odpad... 10% ()

IllIlIlIIl

stration

otík

Pat a Mat jsou moderní, a tak si pořídí golfové hole, míček a jdou na zahradu hrát golf. Samozřejmě to přinese jen samá rozbitá okna, ztracené míčky a nakonec i vybetonovanou zahradu. Ale originální řešení tito dva patláci přeci jen mají. Velmi zábavný díl. ()

BlackMount

Pat a Mat už snad vyzkoušeli všechny sporty světa, a tak bylo jen otázkou času, kdy si vezmou na paškál i golf. Ten klasický jim moc nejde, a proto si postaví hřiště na minigolf. Nakonec se na tenhle zelený sport vykašlou úplně a začnou se věnovat něčemu víc tradičnímu. V těchto nových epizodách je všechno dokonale zpracováno a příroda vypadá jako živá, ale na vtipnost se trochu zapomíná. ()

hlína