Reklama

Reklama

Pat a Mat: Hrají golf

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Česko, 2003, 7 min

Režie:

Ladislav Pálka

Kamera:

Zdeněk Krupa

Obsahy(1)

Mat sa vyberie pred dom zahrať si golf. Pri svojom pokuse odpáliť loptičku trafí okno svojho suseda Pata. Ten vybehne z domu s golfovou loptičkou v ruke a snaží sa Matovi vysvetliť ako loptičku treba odpaľovať. Obaja sa tak snažia čo najlepšie odpáliť loptičku, ale neustále sa loptička nejako zapatroší. Nakoniec sa rozhodnú postaviť si golfové ihrisko. (pravo)

(více)

Recenze (18)

Jacinda 

všechny recenze uživatele

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality. ()

Aky 

všechny recenze uživatele

Takový gejzír neopakujících se nápadů se jen tak nevidí. Absolutní špička, nejen animovaných krátkometrážních filmů. ()

boshke 

všechny recenze uživatele

No, Bože. Proč golf? Co přijde příště? Sledují předávání cen MTV? Stojí frontu na nového Harryho Pottera? Těší se, až vyjde iPhone čtvrté generace? Kdyby na konci nepřišli na to, že kuličky jsou stejně nejlepší, bylo by to za odpad... 10% ()

MikeCool 

všechny recenze uživatele

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde. ()

IllIlIlIIl 

všechny recenze uživatele

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov. ()

stration 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít. ()

otík 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat jsou moderní, a tak si pořídí golfové hole, míček a jdou na zahradu hrát golf. Samozřejmě to přinese jen samá rozbitá okna, ztracené míčky a nakonec i vybetonovanou zahradu. Ale originální řešení tito dva patláci přeci jen mají. Velmi zábavný díl. ()

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Nové díly ze seriálu o těchto dvou nešikovných kutilech, Patovi a Matovi, povětšinou nedosahují úrovně dílů starších. Tato epizoda je ale jedna z mála výjimek a dokáže hodně pobavit. A koneckonců.. Kuličky jsou přece jen v našich končinách o něco více tradičnější sport než golf. ()

Tominecek

všechny recenze uživatele

Cyklus "Pat a Mat se vrací" - ocenění ELSA 2005 v kategorii "Původní domácí tvorba - Animovaný pořad", udělená Českou filmovou a televizní akademií. ()

BlackMount 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat už snad vyzkoušeli všechny sporty světa, a tak bylo jen otázkou času, kdy si vezmou na paškál i golf. Ten klasický jim moc nejde, a proto si postaví hřiště na minigolf. Nakonec se na tenhle zelený sport vykašlou úplně a začnou se věnovat něčemu víc tradičnímu. V těchto nových epizodách je všechno dokonale zpracováno a příroda vypadá jako živá, ale na vtipnost se trochu zapomíná. ()

hlína 

všechny recenze uživatele

Jeden z mých nejoblíbenějších "večerníčkových" seriálů, jednoduché, vtipné, poučné nejen pro děti. Jen nechápu proč na ČSFD hodnotíme každý díl zvlášť když je to evidentně seriál....????? ()

xhonza5 

všechny recenze uživatele

PAT A MAT jsou nejlepší. Každý díl je prostě špičkový. Jestli je někdo alespoň jednou neviděl, tak neví o co přichází. Vynikající práce od Lubomíra Beneše. ()

Reklama

Reklama