Prasáci

Sex podľa abecedy

Komedie

Kanada, 2007, 81 min

Karl DiPelino

Docela dobrá komedie, ve které se našlo dostatek srandovních scének a gagů, jež celkem obstojně pobavily. Musím také tvůrce pochválit za opravdu originální námět, který rozhodně nenudí. Jen si myslím, že je trochu škoda, že film v závěru klade až příliš velký důraz na romantiku a taková ta bezstarostnost a odlehčenost první půle se z filmu vytrácí.(13.11.2012)

• slunicko2

Plytká teenagerovská komedie o šukači, který se nám zamiloval. 1) Komedie o tom, jak se z proutníků po zamilování stávají hodní hoši, bývají hloupé, v nejlepším případě pouze plytké. A přesně takový je i tento kanadský počin. 2) Scénář jasný a předvídatelný po prvních pěti minutách (snad až úplný závěr trochu překvapí - tvůrci zřejmě neztratili zcela smysl pro nadhled) je provázen průměrnými trochu přehrávajícími herci, nezajímavou hudbou, nijakou kamerou a vůbec - vše je plytké a nezajímavé (s vyjímkou krásně vyrýsovaného hrudníku Jeffersona Browna). 3) Kdyby alespoň trochu toho sexu...ale film je vzhledem k tématu překvapivě prudérní.(31.1.2009)

• PATWIST

Celkom sledovateľný film pri ktorom zbehne rýchlo čas, no škoda že to nie je ani poriadna komédia ani romatika. Po dvadsiatich minútach som správne predpokladal určitú časť deja, do potom sa to pár krát otočilo. No nečakal som ako to skončí, a teda pokus o srandu tam aj na konci bol. Sympatická romantická slabokomédia, ktorý ničím neurazi a nesnaží sa byť zbytočne trápna. Dobrý herci, ktorý sa škoda že neobjavili aj vo viacerých filmoch, a najmä Gabrielle Xeropolous (Melanie Marden), pekná to žena :-)(3.7.2014)

Z tohohle filmu asi nejvíce zaujal konec, a to bohužel, protože ten pokus o originalitu se sem vůbec nehodil, to bych radši vzal nějaký konec, který mi byl jasný už od začátku. Zde se totiž stala taková věc, kterou po celou dobu filmu nic nepředpovídalo. Nebudu to tu rozpitvávat. Jinak se to celkem dalo, námět zajímavý, vtípek občas nějaký byl, takže proč ne, teenagerovka dobrá.(23.8.2009)

Nevím proč ale mě se tyhle filmy typu prciček celkem líbí - jednoduchý scénař, klasické prostředí americké univerzity, sázky, sex - z mého pohledu na tyto filmy tak tříhvězdičková podívaná, tento byl ovšem na vtipné scénky o něco chudší. Jedna hvězda navíc by se dala přidat přidat za téma abecedy které se mi ze všech podobných líbí nejvíce, dále za překrásnou Melanie Marden a za vtipnou scénku předcházející titulkům... :-)(10.8.2009)