poster

Prasáci

 • Kanada

  Pigs

 • Slovensko

  Sex podľa abecedy

Komedie

Kanada, 2007, 81 min

Režie:

Karl DiPelino
 • Olík
  **

  Prasečina o prasečinách pro prasáky. Podaří se promiskuitnímu Milesovy obšťastnit 26 dívek, jejichž počáteční písmena příjmení obsáhnou celou abecedu, nebo ztroskotá na prokletém písmeni X. Primitivně sprostá teenagerovská komedie, ve které vzduchem neustále létají slova jako šukat, koule nebo kozy s celkem originálně nastavenou záptetkou, mizerným zpracováním a dosti nesympatickými hlavními prasáky - pardon hlavními hrdiny.(18.11.2010)

 • P@\/EL
  ****

  Docela dobrá komedie, ve které se našlo dostatek srandovních scének a gagů, jež celkem obstojně pobavily. Musím také tvůrce pochválit za opravdu originální námět, který rozhodně nenudí. Jen si myslím, že je trochu škoda, že film v závěru klade až příliš velký důraz na romantiku a taková ta bezstarostnost a odlehčenost první půle se z filmu vytrácí.(13.11.2012)

 • Tinaa
  ***

  Romantický sexuální film ... ale jo, ze začátku mě nadchl (že to slyším poprvý asi..) nápad, že má Miles získat celou abecedu holek kvůli sázce. Chvilkama to bylo (alespoň trošku) romantický, zajímavý, ale nakonec si stejně člověk nemůže furt lhát a říká si "koukám na film o šukajících puberťácích" (i když byli kluci starší, u nich to to začíná od 20, tak proto mluvím o teenageřích). Prostě to šlo, průměr. Jo a zlobím se za ten nahatej konec před najetím závěrečných titulků, takhle se film, který se o něco snaží (tenhle tak působil) nechová...(25.7.2009)

 • freddy
  ***

  Zajímavá teenagerovská komedie s velice pozoruhodným nápadem. Miles může mít jakoukoliv holku chce, a o každém svém pohlavním styku si vede pečlivé deníky. A jeho kamaráda napadne, že by mohl Miles do promoce dostat do postele celou abecedu holek, neboli holky, jejichž počáteční písmena v příjmení dají dohromady celou abecedu. A zasekne se u písmena X. Toto písmeno na začátku abecedy má jen jedna holka, která je zároveň jednou z nejhezčích holek na škole. Ale má to háček. Tuto dívku miluje i Milesův spolubydlící Ben, který se rozhodně jen tak nevzdá. Co do zápletky oceňuji především jistou originalitu. Oproti jiným teenagerovským komediím má tato dost dobrý nápad. A tento nápad opravdu dokáže zaujmout na celou dobu filmu. Já jsem se tedy alespoň dobře bavil a sám jsem čekal, jak celá zápletka může skončit. Takže po dějové stránce docela dobrý film. Po herecké stránce je to zahrané celkem slušně, nikdo výrazně nepřehrává a jsou to snadno uvěřitelné výkony. Navíc jsou zde k vidění i pěkné dívky, holky zase bezesporu zaujmou pěkní kluci. Prostě kromě zajímavého děje je i nač se dívat. Já osobně se dobře bavil a sledování filmu mi hodně rychle uteklo. Tohle je zkrátka příjemná komedie na nějaký ten nudný večer. Dávám tři hvězdičky.(10.11.2008)

 • slunicko2
  **

  Plytká teenagerovská komedie o šukači, který se nám zamiloval. 1) Komedie o tom, jak se z proutníků po zamilování stávají hodní hoši, bývají hloupé, v nejlepším případě pouze plytké. A přesně takový je i tento kanadský počin. 2) Scénář jasný a předvídatelný po prvních pěti minutách (snad až úplný závěr trochu překvapí - tvůrci zřejmě neztratili zcela smysl pro nadhled) je provázen průměrnými trochu přehrávajícími herci, nezajímavou hudbou, nijakou kamerou a vůbec - vše je plytké a nezajímavé (s vyjímkou krásně vyrýsovaného hrudníku Jeffersona Browna). 3) Kdyby alespoň trochu toho sexu...ale film je vzhledem k tématu překvapivě prudérní.(31.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace