Reklama

Reklama

Tom a Jerry: Rychle a chlupatě

  • USA Tom and Jerry: The Fast and the Furry (více)

Honička začíná! Vaši animovaní oblíbenci byli nemilosrdně vykázáni ze svého domova, protože jej neustále ničili! Jejich první štací se stává televizní reality show, kam se přihlásí jako soutěžící - protože hlavní cenou je obrovský, překrásný dům. Tom s Jerrym se okamžitě vyhoupnou na špičku žebříčku sledovanosti. A není divu, od superrychlých vozů přes podvodní stíhačky až po finálový souboj letadel s raketovým pohonem se každý další závod stává větší výzvou než byl ten předchozí. Nenechte si ujít rodinnou zábavu v délce celovečerního filmu! Jako diváci nemůžete prohrát. (Magic Box)

(více)

Recenze (24)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Fantastický závod Toma a Jerryho s Bourákem Svištilem, nebezpečnou Babčou, ničitelem světla Gorthanem, Fotbalovou mámou a Dr. Profesorem není zdaleka tak fantastický, jak o sobě tvrdí. Oproti tradičním honičkám Toma s Jerrym bych si dokonce troufl napsat, že je poněkud nudný, ale ono tam nějaké to honění taky bylo, některé vychytávky stály za vidění a dementní duo moderátorů Biff s Buzzem nakonec taky občas dokázalo něco zábavného plácnout. Za mě tedy tři hvězdy, ale s dost obroušenými cípy. ()

Skleena 

všechny recenze uživatele

Nefunguje to tak, jak fungují jednotlivé krátké seriálové díly, každopádně pořád se na to dá koukat a vím, že mí dva synovci na tom ujížděli a viděli to nejednou. A tak se vždycky radši podívám na nějakou tu kreslenou volovinku s Tomem a Jerrym, než abych trpěl u těch novodobých zvěrstev, které naši filmaři (až na výjimky, kterých je ale vážně jako šafránu) vydávají za pohádky. A ne, že by nebylo, z čeho v našich filmových luzích a hájích vycházet. Jsem to ale vlastenec, co? ()

Reklama

RedHot odpad!

všechny recenze uživatele

Staří dobří Tom a Jerry, tak jak jsem je míval rád, jsou nadobro pryč. Miloval jsem tu dokonalou ztřeštěnost a nápaditost, s jakou tvůrci přicházeli ve čtyřicátých a padesátých letech. Tady je obohacení hlavní dvojice o kupu uřvaných přihrávačů s třeskutým dabingem zbytečné a hloupé. Chybí mi ti lidé, kteří vystupovali v původních groteskách Toma a Jerryho - když už se na plátně někdo z řad homo sapiens objevil, bývala to panička nebo mlékař, a těm jsme zásadně neviděli do obličeje, což přiživovalo takový ten tajemný dojem, jaké má asi z lidí zvíře a ústřední hrdiny nám to o to víc přibližovalo. Na nějaké pitvoření růžové stařenky a retardovaného psa opravdu nejsem zvědavý. ()

lobo87 

všechny recenze uživatele

Ach, ach, čo to urobili s mojimi najobľúbenejšími animovanými postavami? Začiatok by ušiel, je klasický s naháňačkami ako sa patrí, ale akonáhle začnú preteky, vzniká z toho jeden veľký guľáš. Wangovi by som za tento film zakázal tvoriť filmovú hudbu, bolo to niečo otrasné a najhoršia zložka filmu. Nebyť toho, že je to stále TEN TOM a TEN JERRY, možno by bola len jedna hviezdička. Takto je to aspoň slabučký priemer... 45% ()

Nihlathak odpad!

všechny recenze uživatele

Úplně všechny animované filmy či seriály, obsahující moje oblíbené postavičky, se zvrhly v posledních deseti letech v idiotské parodie! Co se to sakra děje? To opravdu děti nesmí vidět staré dobré grotesky a musí přijít do styku jenom se slaboduchými moralitami nebo rádoby cool výmazy, které vznikly ze starých dobrých a atmosferických fláků? ()

Galerie (16)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama