Krvežíznivé opice

Charles Salmon

Scénografie:

Jon Bunker
  • Korbitch

Čebrenej filtr na kameru a jedém. Neskutečná prapříšernost, ve které mě dohnal k tomuto komentu filmový moment, kdy utíkají na konci filmu před opicemi a běhají si tam v klídku po vyšlapaných cestičkách, přitom se mají nacházet v nedotčené divočině. Asi tam opičky běžně pořádaly pěší tůry. Digitální efekty byly taky moc fajn nó. Thajci by se měli zaměřit na výrobu harddisků a vysrat se na točení "filmů".(7.4.2012)

• kaylin

„Krvežíznivé opice“ jsou filmem, který, pokud jej v životě neuvidíte, nebudete muset litovat. Prostě je to špatné béčko, které vám neukáže nic skutečně zajímavého, ale je na druhou stranu důkazem toho, že někdy se točí film za každou cenu, tedy i ta tu minimální. Kdyby se alespoň využila nějak zajímavě thajská džungle, ale až na pár záběrů, kde to mohlo být celkem děsivé, ani v tomhle ohledu nestojí film za to.(23.5.2017)

• t_gon

Co říci o filmu, jež utočí z video pozice (a že útoky rostou závratným tempem), má takhle krásně výstižný název a častují ho odpadem? Inu je to jednoduché – je to humus nejhrubšího zrna, který ani jeho původ nezachrání od absolutního dna. Čekat na jakékoli jatka či vydařené gore scénky, které s lehkostí lze v podobných „trashech“ vystopovat, by bylo jako čekat na Santu za oknem. Místo toho se partička mladých výletníků a jednoho párů „lovců“ motají v lese velikosti malého fotbalového hřiště a pod nájezdy „žlutého filtru“ natahují bačkory kompletně mimo scénu. Kdo by ale aspoň ke konci čekal že uvidí ony zabijácké a pořádně na*rané lidoopy (závěrečných 10 sekund směšných CGI to opravdu není), nechť si pustí postarší Kongo, nebo zajde do ZOO – úspěch garantuje 6 z 5 zvěrolékařů!(11.12.2007)

• Snake.Charmer

WOW. Tak tolik "opravdovejch" emocí nemaj ani v Růžový zahradě. Skupinka študáků se vydává do džungle na expedici. Co by to bylo za partu, kdyby v ní nebyl zastoupenej sexistickej frajýrek, šprt, barbie, rozumnej a světaznalej hezoun a samozřejmě nesmíme zapomenout na pipku, která nevypíná svojí digitální kameru ani když de vykonávat potřebu... Když se k tomu přidá posedlý profesor s vizáží někdejšího kubánského diktátora a ultradrsná asiatka, můžeme tušit, že nás čeká něco velkého. A když začnou krvežíznivé opice močit na stan, tak vězte, že právě toto veledílo dosáhlo svého vrcholu. Ještě párkrát sem se zasmál nad neumětelstvím tvůrců a to bylo všechno. Jinak natočeno bez nejmenší špetky invence, a ani ty vraždící opice nebyly po celou dobu pořádně vidět. A když se nám digitální opice předvede v celé své kráse, tak zjistíme, že už je konec filmu. Naštěstí...(10.2.2011)

• Prochy38

Uff, tak to byla celkem síla. Prvních 10 minut to nevypadalo tak zle, ale postupně to tak prudce klesalo, že už ani... no nemám slov. * snad asi za hezkou P. Karnchandu. Ale jinak to stálo za nic. Co se ve filmu děje pozná malé dítě. Konec je předvídatelný od půlky. Dnes je moderní, aby nikdo nepřežil, takže i to nikoho nepřekvapí. Tolik fajn motivů doslova zašlapáno v zemi. Fakt slabota. A ten konec? To tam raději neměli dávat, tím to utopili totálně!! Opravdu inteligence některých "tvůrců" je místy na pováženou.(2.3.2011)