Krvežíznivé opice

Charles Salmon

Scénografie:

Jon Bunker
  • Korbitch

Čebrenej filtr na kameru a jedém. Neskutečná prapříšernost, ve které mě dohnal k tomuto komentu filmový moment, kdy utíkají na konci filmu před opicemi a běhají si tam v klídku po vyšlapaných cestičkách, přitom se mají nacházet v nedotčené divočině. Asi tam opičky běžně pořádaly pěší tůry. Digitální efekty byly taky moc fajn nó. Thajci by se měli zaměřit na výrobu harddisků a vysrat se na točení "filmů".(7.4.2012)

• darkrobyk

Že filmařina může sklouznout na stejnou úroveň jako chození do fabriky, dokazuje přítomnost F.Murraye Abrahama. Jako už mnohokráte zde máme okopírovaný postup z Kanibalů včetně závěru s kamerou tak, jak se to líbilo i tvůrcům Záhady Blair Witch. Opicemi se filmaři inspirovali nejspíše v Kongu, ovšem k brutálnosti paviánů v In the Shadow of Kilimanjaro to má hodně daleko. Ani predátorské vidění z korun stromů a následné zavěšování mrtvol na větve filmu nepomohlo. Postavy jsou tak nesympatické, že jejich osud je vám lhostejný, a vy jen cítíte zklamání nad odbytými lacinými gore efekty. Hvězda za přírodu, která se ovšem nakonec dala nasnímat působivěji.(1.1.2011)

• kaylin

„Krvežíznivé opice“ jsou filmem, který, pokud jej v životě neuvidíte, nebudete muset litovat. Prostě je to špatné béčko, které vám neukáže nic skutečně zajímavého, ale je na druhou stranu důkazem toho, že někdy se točí film za každou cenu, tedy i ta tu minimální. Kdyby se alespoň využila nějak zajímavě thajská džungle, ale až na pár záběrů, kde to mohlo být celkem děsivé, ani v tomhle ohledu nestojí film za to.(23.5.2017)

• zdeny99

Histerických puberťáků ubývá, ale ty opice ne a ne se zjevit (až na poslední dvě vteřiny filmu, kdy vidíme tu gorilu v plné kráse). Maximálně se objeví jen jejich malý kousíček, který se hýbnul před kamerou tak na vteřinu. Za to jak chčijou opice, si zapamatuje každej, kdo viděl tento film. [477. hodnocení, 54. komentář, 11%](7.10.2015)

• Snake.Charmer

WOW. Tak tolik "opravdovejch" emocí nemaj ani v Růžový zahradě. Skupinka študáků se vydává do džungle na expedici. Co by to bylo za partu, kdyby v ní nebyl zastoupenej sexistickej frajýrek, šprt, barbie, rozumnej a světaznalej hezoun a samozřejmě nesmíme zapomenout na pipku, která nevypíná svojí digitální kameru ani když de vykonávat potřebu... Když se k tomu přidá posedlý profesor s vizáží někdejšího kubánského diktátora a ultradrsná asiatka, můžeme tušit, že nás čeká něco velkého. A když začnou krvežíznivé opice močit na stan, tak vězte, že právě toto veledílo dosáhlo svého vrcholu. Ještě párkrát sem se zasmál nad neumětelstvím tvůrců a to bylo všechno. Jinak natočeno bez nejmenší špetky invence, a ani ty vraždící opice nebyly po celou dobu pořádně vidět. A když se nám digitální opice předvede v celé své kráse, tak zjistíme, že už je konec filmu. Naštěstí...(10.2.2011)