poster

Woods Have Eyes, The

Thriller

USA, 2007, 90 min

Scénář:

Jason Noto

Střih:

Jeff Harkavy

Scénografie:

Jerry Eller
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Campbell
  *

  WHE je dalším nepovedeným klonem Wrong turn a jím 100 dalším podobným. Je to nepovedený slasher který zaujme možná tak začátkem, ale to je asi tak všechno. Vše je špatně hudba, nevýrazná kamera, herci na prd. A konec mi přišel k smíchu. Prostě volovina kterou si pustíte a konec, nikdy víc.(4.9.2010)

 • Rodriguez
  odpad!

  Hrát si na "Wrong Turn" a do názvu si přidat "The Hills Have Eyes" je trošku přehmat u takhle amatérského snímku!!! Nikdy nejsem moc kritický, ale zde mě dostal hlavně překlad do cz titulků, které byly opravdu "počeštěné"! Dát si překlad na Seznamu nebo Facebooku, možná by to dopadlo lépe. A ten konec byl už poslední třešnička na dortu, proto toto hodnocení, že měl odvahu to pustit vůbec do distribuce. 0%(23.7.2014)

 • Pitryx
  odpad!

  Velmi hezká amatéřina. Ta z toho čiší skoro při každém záběru. Herci nejsou schopni zahrát zhola nic, ani pád, ani strach, prostě nic. Přemýšlel jsem, že dám alespoň nějaké to plus za snahu, ale z této miniškodolibůstky mne vyléčil závěr filmu. Tím tomu filmaři opravdu nasadili korunu. 21409088454/8727(18.9.2014)