Mutters Courage

My Mother's Courage

Drama / Válečný

Německo / Velká Británie / Rakousko / Irsko, 1995, 89 min

Simon Verhoeven

Pauline Collins, Ulrich Tukur, Tatiana Vilhelmová, Eddi Arent, Jitka Smutná, Stanislav Tříska, Jiří Ornest, Eva Holubová, Miroslav Táborský, Jaroslava Kretschmerová, Stanislav Hájek, Arnošt Goldflam, Jens Harzer, Jana Altmannová, Michael Verhoeven, Vlado Černý, Václav Chalupa, Jiří Kaftan, Věra Kalendová, Josef Kemr, Věra Koktová, Zdeněk Kozák st., Jan Kuželka, Bořivoj Navrátil, Otto Ševčík, Gustav Vondráček, Jiří Knot, Olga Schmidtová, Petr Varga, Jiří Klem, Gaston Šubert, Filip Menzel, Hana Frejková, Věra Nováková, Jiří Ployhar ml., Marie Kautská, Jindřich Bonaventura, Vladimír Volek, Josef Vajnar, Radka Mayerová, Jaroslav Těšitel, Liliana Malkina, Valerie Kaplanová, Rudolf Stärz, Marcela Králová, Naděžda Kreclová, Václav Legner, Steva Maršálek, Milena Šajdková, Michael Šplechta, František Dominik Staněk, František Stupka, Aleš Spurný, Jan Zuska, Mirko Schmidt, Gabriela Hyrmanová, George Tabori, Ivo Novák, Rudolf Kubík, Petr Janiš, Tomáš Borůvka, Ondřej Škoch, Simon Verhoeven, Buddy Elias, Petra Berndt, Robert Giggenbach, Axel Scholtz, Johanna Mertinz, Wolfgang Gasser, Heribert Sasse, Horst Hiemer, Peter Mohrdieck, Günter Bothur, Otto Grünmandl, Peter Radtke

Veit Heiduschka

David Freeman

Scénografie:

Lóránt Jávor

Kostýmy:

Eva Martincova
  • - Film se natáčel v Německu, Maďarsku a také v České republice. (Yardak)