poster

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí

 • USA

  Crank: High Voltage

 • Slovensko

  Zastaneš a neprežiješ 2

 • Slovensko

  Crank 2 - Zastaň a zomrieš

 • Slovensko

  Crank 2: Zastaň a neprežiješ!

 • Velká Británie

  Crank 2: High Voltage

Akční / Thriller / Krimi / Komedie

USA, 2009, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  *

  Bezmyšlenkovitá zhovadilost dua Neveldine-Taylor. Google Earth 2.0 se vrací, aby chlapeček na baterky mohl běhat jak letadlo, poskakovat, šukat, všechny zabíjet a na každém rohu nalézat zdroj el. napětí, které mu zase nahodí jeho "tikající" srdce. Tempo vytvořené brutálním střihem, nesmyslnost na každém rohu (ani to nebudu vyjmenovávat) a nepřítomnost napětí. Chev je mi od začátku do konce ukradený stejně jako šváby v americké kanalizaci a klidně bych mu věnoval atomovou elektrárnu, aby si s ni mohl zahrát na "kdo kurva vybuchuje rychleji kurvo". Šílené množství ještě šílenějších nápadů a zhovadilostí, které autoři předkládají jako něco hodně "cool and fun", ale opak je pravdou (silikony, anální sonda, sex na závodišti... hlava, TA HLAVA!! způsobí asi následující "hihi... to je hovadina"). Tohle může uspokojit jen takové 0,1% (číslo pro Česko, v USA by to bylo jinak:)) obyvatelstva s duševním stavem na hraně mezi pokusem napodobit "Natural Born Killers" a psychiatrickou léčebnou. Závěr filmu působí jak z totálně tupé komedie, kdy se všichni aktéři sejdou úplně ve stejnou chvíli na místě posledního soudu a navzájem se rozstřílí... Film, který mi dokázal být celou dobu (s prominutím) u prdele a tam taky navždy zůstane. Jakékoliv řeči o genialitě nebo "nejlepší akční/cokoliv film, co jsem viděl/a" beru jako neexistenci vkusu a trochu inteligence. Takové lidi lituji a těším se, co řeknou až ve trojce Chev bude běhat po oběžné dráze... Aspoň že ta Amy Smart je furt tak sexy a umí se odvázat ...PS: jestli teplí bratři podělají i Gamer, tak si je na Google Earthu opravdu najdu a ...:)(27.7.2009)

 • imf
  **

  Chev Chelios se rozeběhnul tak rychle, že vlastně začal couvat. Neveldine a Taylor se definitivně utrhli ze řetězu a na svém pískovišti šermují levnými digikamerami a nápady tak šílenými, že i ten Statham musel občas pochybovat o jejich duševní vyrovnanosti. Možná z toho bude za pár let umění, ale tahle příliš rychlá a zběsilá substance disponuje tak vysokým napětím, že by to s vámi mohlo seknout. Absurdita je k snídani, obědu i večeři, za rohem vždycky čeká něco šokujícího a do toho div nerapuje k nepoznání namaskovaný David Carradine. Pod vlivem pleasure, za střízliva definitivně guilty. Pořád ještě nevím, co si o tom myslet, ale mám pocit, že na druhý vstup do stejné řeky téhle filmařské dvojce pořádně nateklo do bot. Ještě že je Chev nesmrtelný a může to ve trojce napravit. Jen doufám, že se vrátí ke kořenům a nebude chtít trumfnout tohle, protože v tom případě by se ke vstupenkám do kina musely rovnou rozdávat tabletky.(12.5.2009)

 • Xmilden
  *

  Upřímně se klaním všem, kterým se dokáže líbit chaotický bordel, kterým nám přichystala dvojice Neveldine/Taylor. Jason Statham dle mého soudu začíná potápět svou kdysi slušně rozjetou kariéru. Pokud mě série Kurýr dokázala třetím dílem bavit, čekal jsem něco podobného i u série Crank. Bohužel Cheliosovo pobíhání, dobíjení nebo osahávání stařenek mě kdovíproč nebaví. PS: Filmu by spíše slušel název VYPNI TO A PŘEŽIJEŠ.(17.5.2010)

 • Lateef
  *

  ... první potvrzení toho, že Neveldine s Taylorem jsou až příliš sví... asi všichni, co někdy pařili videohry, chtěli zažít to, aby si ve hře mohli dělat cokoliv, headshoty, ballshoty, střílet do všeho, rozjíždět autem lidi, co venčí psy apod. Ve skutečnosti ale když si to zkusíte, tak vás to bude po chvíli sotva bavit. Tady je tolik akčních wtf scén, že to nejdřív vypadá strašně cool, ale už po pár minutách jsem trpěl. Jak říká Les Grossman: "Udělej krok dozadu a naser si prdelí do ksichtu!" ... tak já bych to jenom minimálně pozměnil a říkám: "Udělali krok dozadu a nasrali nám prdelí do ksichtu!" A když i sem potřebovali nacpat Ghost Ridera, něco bylo fakt špatně... 20 miliónů dolarů(rozpočet)/34,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(12.1.2013)

 • Gilmour93
  ***

  „Who´s got my fucking strawberry tart?“ Víte jakou střihovou exhibicí končí Ritchieho Snatch (položený telefon, dveře od taxíku, kopnutý panák, letadlo a razítko do pasu)? Tak přesně v tomto duchu se odvíjí celý vysoko voltážní Crank 2.. Neposeda Chev je stejně nezničitelný jako jeho jmenovec z NHL a v krutě xenofobním videoklipu pobíhá skrz WTF scény (soulož na dostizích, čínská Gamera contra Chelios) sem a tam hledajíc svou pumpu z pouti v moci triády. Můj počáteční odpor byl překonán, neboť to mělo náboj, solidní napětí okořeněné patřičně neliberálním třením a nad tím vším nukleární výkon nabitého Stathama, jehož život mohli ukončit jedině tak, že by ho poslali strojem času k panu Voltovi do roku 1800, týden před tím, než vynalezne první elektrický článek na světě. I když Chev by mu za pomoci maziva a kulovnice zřejmě neváhal pomoci s urychlením vývoje..(27.5.2010)

 • - Na rozdiel od kino verzie, sa tento film objavil na DVD and Blu-Ray nosičoch aj s číslovkou v názve: "Crank 2: High Voltage". (beso74)

 • - Výdělek v kinech za 1.víkend: 6.963.565 $.
  Výdělek v kinech celosvětově: 34,220,466 $. (IDžOR)

 • - Mark Neveldine a Brian Taylor se snažili ušetřit tím, že film točili na levné videokamery od Canonu (poloprofesionální XH-A1 a amatérskou HF 10) (Pumiiix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace