Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí

Crank: High Voltage

Zastaneš a neprežiješ 2

Crank 2 - Zastaň a zomrieš

Crank 2: Zastaň a neprežiješ!

Crank 2: High Voltage

Akční / Thriller / Krimi / Komedie

USA, 2009, 96 min

Prvý imbecilný nepríčetný rehot okamžite. Prvý Motörhead do dvoch minút. Prvé kozy do troch minút. Prvá brokovnica v riti do piatich minút. Prvá zastrelená modelka do desiatich minút. Fuck v každej vete. Suši sekané z lakťa. Šialená čínska kurva, čo si myslí, že je Whitney Houston. „Do you speak cuntonese?“ Amy Smart dokazujúca, že sa narodila pri tyči. Kocka ľadu na riti spotenej černošky. Štrajk pornohercov za účasti Jenny Haze a Rona Jeremyho. Pes žerúci policajtove gule. „O 9 sekúnd neskôr.“ Suck my motherfucking dick. Trenie na dostihovej dráhe. Číňan z Deadwoodu... A to všetko je iba pomerne pokojná úvodná polhodina. Až POTOM vypukne naozajstné šialenstvo, ktoré z tohto filmu urobí najdlhší a najlepšie natočený videoklip od vynálezu kamery. David Carradine. Geri Halliwell. Highlanderovské blesky. Krv. Mozgy. Črevá. Linkin Park. A Jason Statham. Nikdy si žiadnu úlohu neužíval ako práve túto. Jednotka je v porovnaní s týmto nudná, suchá a pomalá.(30.5.2009)

Soundtrack Mike Patton: 1. Kickin' ,2. Chelios ,3. Sweet Cream (Redux) ,4. Organ Donor ,5. Chickenscratch ,6. Tourettes Romance ,7. Doc Miles ,8. El Huron ,9. Tourettes Breakdance ,10. Juice Me ,11. Hallucination ,12. Porn Strike ,13. Surgery ,14. Social Club ,15. Chocolate Theme ,16. Ball Torture ,17. Chevzilla ,18. The Hammer Drops ,19. Triad Limo ,20. Shock & Shootout ,21. Pixelvision ,22. Spring Loaded ,23. Verona ,24. Car Park Throwdown ,25. Noticias ,26. Catalina Island ,27. Supercharged ,28. Massage Parlor ,29. Full Body Tourettes ,30. Epilogue - In My Dreams ,31. Friction ,32. Epiphany,(10.5.2011)

• Xmilden

Upřímně se klaním všem, kterým se dokáže líbit chaotický bordel, kterým nám přichystala dvojice Neveldine/Taylor. Jason Statham dle mého soudu začíná potápět svou kdysi slušně rozjetou kariéru. Pokud mě série Kurýr dokázala třetím dílem bavit, čekal jsem něco podobného i u série Crank. Bohužel Cheliosovo pobíhání, dobíjení nebo osahávání stařenek mě kdovíproč nebaví. PS: Filmu by spíše slušel název VYPNI TO A PŘEŽIJEŠ.(17.5.2010)

Rozhodně neskutečnej nářez a jeden z nejujetějších a absolutně nejvíc adrenalinovej film, co jsem asi viděl. Skutečně, tak jak všichni tvrdí, ve všech ohledech je to 2 x "víc" než první díl. Tohle je prostě ultra-mega-nářez, neskutečně nadupaná šílenost a bizardnost, které přidává na samotné zajímavosti v podstatě i to, že pochází z USA. Ano, nakonec i USA se může chlubit, jedním z nejujetějších, nejbizardnějších a nejšílenějších filmů, jaké kdy vůbec v dějinách kinematografie vznikly ... Ale druhý díl má bohužel dvě mínus. První je prostě to, že je to druhý díl a už to pro diváka není taková pecka, je to obnova prvního dílu, představte si první díl se sešlápnutým plynem ještě dvakrát tolik a dostanete dvojku. Některý nápady byly špičkový, ale objevovaly se hlavně v první polovině filmu, druhá polovina byla spíš už opakování prvního a závěr, i když totálně šílený, akční a ujetý, byla vlastně jen kopie prvního. Amy Smart super, fakt krásná holka skoro pořád polonahá, ta šílená japonečka taky super. Videoherní pojetí filmu, klipovitost, psychedelický výjevy tvůrců, všechno výtečný. Ale všechno už tady bylo v jedničce a dvojka jen vzala 99% akce a sešlápla plyn na podlahu. Film se nezastavuje naprosto před ničím a je to jeden z nejakčnějších filmů vůbec (myslím míra stopáž vs akce). Jenomže to co jsem objevoval v prvním díle a za co jsem ho miloval, tady už je dopředu jasný, bohužel. To druhý mínus jsem teď v té změti myšlenek a šrumci v hlavě, který těsně po shlídnutí filmu, v hlavě ještě mám, prostě zapomněl ... ale je možný, že jsem ho již zmínil. Prostěúžasný, ale jednička je jen jedna, právě svým nápadem a jeho úžasným zpracováním. Navíc ještě musím dodat, že tento film většina běžných diváků vůbec nepobere, tenhle film jde skutečně za hranice normálnosti a mnoha lidem se prostě líbit nebude, nebudou vůbec chápat, na co to vlastně koukají... Ovšem pro mě špička a pro vyloženě okrajové publikum vyžívající se v bizardních šílenostech jistě také!!! Jen víc takových ...(5.5.2009)

• D.Moore

Ach můj bože. Akční / Thriller / Komedie - tak to je prý žánr tohoto filmu. Akce v něm je, s thrillerem nemá nic společného a zasmál jsem se asi tak jednou. Už první díl považuji za nebetyčnou zhovadilost, ale tenhle nášup, to je skoro nemožné. Je to v podstatě zkopírovaná jednička, jen je v ní víc fuckování, víc silikonových prsou, víc sexu a Stathamovo (nevlastního bráchy terminátora) srdce šlape na elektřinu místo adrenalinu. Stejně, jako v prvním dílu telefonický závěr, tady působí závěr "ohnivý" - líbí se mi, je vtipný a má šmrnc, ale těch 90 minut, které mu předchází, to je ztracený čas.(30.4.2010)

• Bai Ling

• - Na rozdiel od kino verzie, sa tento film objavil na DVD and Blu-Ray nosičoch aj s číslovkou v názve: "Crank 2: High Voltage". (beso74)

• - Závěrečné titulky mají 12 minut a 26 sekund, což tvoří necelých 13% celého filmu. (Ficik)

• - Slovo "fuck" ve filmu zazní 164krát což je 1,71krát za 1 minutu. (Dixxx)