Nenáročná teenage komedie, jedna z těch, o kterých dopředu zhruba víte, jak budou probíhat a jak končit, a otázkou je jen, ve kterých drobnostech se od sebe budou jednotlivé tituly odlišovat. Cougar Club v tomto ohledu dopadl vcelku dobře, bavil jsem se nad očekávání a vyloženě trapných momentů jsem napočítal opravdu jen pár (a většinou se týkají šéfů, v jejichž případě byla snaha vykreslit trojici dobytků již přemrštěná… a potom soulož u lednice). Warren Kole a Izabella Scorupcová hrají skvěle a i v hlavní roli se dá překousnout. Navíc se zde mihnou postarší Faye Dunawayová a Carrie „Leia“ Fisherová.(6.2.2012)

• romanz123

Od filmů s podobnými názvy člověk nečeká žádné zázraky, jen trochu "odpočinkové" zábavy - bohužel ani té se mi moc nedostalo, stručně řečeno byl tento film zhruba stejně vtipný a sexy jako tento můj komentář :-)(20.7.2012)

• dudo0606

nechutná gerontofilná blbosť! nechápem ako sa niekto z tých hercov na to mohol dať ... tá jedna hviezdička je len za Kaley ale inak je fakt skoro všetko naprd ..(13.4.2014)

• Mire

Po dlhej dobe som si pozrel niečo z tejto teenagerskej produkcie (a tiež trochu kvôli Kaley Cuoco :) ), ale tento Cougar Club je bohužiaľ sračka. Proste otras. Tá jedna hviezdička snáď len za kozy tmavovlasej kočky v bazéne. EDIT 25.10.2014: Musím to trochu prehodnotiť.(28.9.2014)

• fraktal

žádná pointa se nekoná, Teen splácanina prsou, onanie na 100 způsobů a "charakterů". Bavil jen zahradník v pozadí, a to ještě prachbídně.(4.11.2012)