Vražda v mém domě (TV film)

• Kanada

Bert Tougas

Scénografie:

Csaba András Kertész
  • Campbell

Po dvou měsících absence filmů od Imagion jsem si dal další(a v řejmě už poslední)z jejich rádoby thrillerů, a zase říkám ne kurňa ne. Co to do háje dělaj vždy existuje plno dobrých thrillerů nebo aspon ne dobrých ale zábavných. To co předváděj tady je něco šíleného. Herci o ničem jeden dementní chlap a rádoby psycho příběh. Ne děkuji. Nevím která skupina mě nudí víc jestli Imagion nebo American world wide.(31.8.2011)

Parádní vraždící psychopat, který "dojel" na absenci sebeovládání. Svou pravou tvář skrýval tak dokonale, že v reálném životě by bylo obtížné ho včas odhalit. Trochu víc snahy a bylo by mu to prošlo. Ovšem který psychopat se umí ovládat, že? Když on byl tak vstřícný, přátelský, ohleduplný, laskavý, obětavý, tolerantní - kdybyste všechny ty superlativy proměnili v kapalinu a postupně lili do sklenice, při troše zamyšlení by jste poznali to, co hrdince uniklo- že přetekla.(30.11.2009)

Vzhledem k tomu, ze se jedna jen o tv film, tak hodnotim velmi kladne. Ac neni detektivni zapletka moc rozpitvana, tak mezilidske vztahy a chovani hlavnich hrdinu je vykresleno dokonale. U filmu jsem se vubec nenudil a byl zvedavy, co ten psychous vymysli. Barbaru Niven jsem do dnesni doby neznal, jeji krasa me ale ocarovala.(26.10.2010)

• SOLOM.

Film má sice několik zajímavých okamžiků, ale jinak jsem se u něj částečně i nudil. Navíc jsem zhruba v polovině usnul, takže jsem si ho pak musel pustit znovu. Největší chybou je hodně chudobná atmosféra, kdy je napětí cítit pouze na začátku a potom až na samém konci filmu. Herecké výkony nejsou rovněž zrovna dvakrát okouzlující, ale dají se určitě překousnout.(24.5.2011)

Televizní film Vražda v mém domě se mi docela líbil na televizní film a příběh podle mě nebyl originálni, protože jsem viděl v nějakých jiných filmech. A celkové herecké vykony byli dobrý a ten psychopat byl hustej, jak viděl pořád svojí bývalou ženo a jak mluvil sam se sebou. Ale na to, že to byl televizní film tak podlě mě je to nadprůměr. Dávám za film 60%.(2.10.2011)