poster

Vražda v mém domě (TV film)

 • Kanada

  Murder in My House

 • Slovensko

  Vražda v mojom dome

Thriller

Kanada, 2006, 93 min

Scénář:

Christine Conradt

Kamera:

Bert Tougas

Scénografie:

Csaba András Kertész
(další profese)
 • Campbell
  **

  Po dvou měsících absence filmů od Imagion jsem si dal další(a v řejmě už poslední)z jejich rádoby thrillerů, a zase říkám ne kurňa ne. Co to do háje dělaj vždy existuje plno dobrých thrillerů nebo aspon ne dobrých ale zábavných. To co předváděj tady je něco šíleného. Herci o ničem jeden dementní chlap a rádoby psycho příběh. Ne děkuji. Nevím která skupina mě nudí víc jestli Imagion nebo American world wide.(31.8.2011)

 • st.verka
  ***

  Parádní vraždící psychopat, který "dojel" na absenci sebeovládání. Svou pravou tvář skrýval tak dokonale, že v reálném životě by bylo obtížné ho včas odhalit. Trochu víc snahy a bylo by mu to prošlo. Ovšem který psychopat se umí ovládat, že? Když on byl tak vstřícný, přátelský, ohleduplný, laskavý, obětavý, tolerantní - kdybyste všechny ty superlativy proměnili v kapalinu a postupně lili do sklenice, při troše zamyšlení by jste poznali to, co hrdince uniklo- že přetekla.(30.11.2009)

 • zette
  ****

  Vzhledem k tomu, ze se jedna jen o tv film, tak hodnotim velmi kladne. Ac neni detektivni zapletka moc rozpitvana, tak mezilidske vztahy a chovani hlavnich hrdinu je vykresleno dokonale. U filmu jsem se vubec nenudil a byl zvedavy, co ten psychous vymysli. Barbaru Niven jsem do dnesni doby neznal, jeji krasa me ale ocarovala.(26.10.2010)

 • SOLOM.
  **

  Film má sice několik zajímavých okamžiků, ale jinak jsem se u něj částečně i nudil. Navíc jsem zhruba v polovině usnul, takže jsem si ho pak musel pustit znovu. Největší chybou je hodně chudobná atmosféra, kdy je napětí cítit pouze na začátku a potom až na samém konci filmu. Herecké výkony nejsou rovněž zrovna dvakrát okouzlující, ale dají se určitě překousnout.(24.5.2011)

 • DJ Laky
  ***

  Televizní film Vražda v mém domě se mi docela líbil na televizní film a příběh podle mě nebyl originálni, protože jsem viděl v nějakých jiných filmech. A celkové herecké vykony byli dobrý a ten psychopat byl hustej, jak viděl pořád svojí bývalou ženo a jak mluvil sam se sebou. Ale na to, že to byl televizní film tak podlě mě je to nadprůměr. Dávám za film 60%.(2.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace