Gekidžóban Pocket Monsters Advanced Generation: Mew to hadó no júša Lucario

劇場版 ポケットモンスター アドバンスジェネレーション ミュウと波導の勇者ルカリオ

Pocket Monsters Advanced Generation: Mew to hadō no yūsha Lucario

Gekijouban Pocket Monsters Advanced Generation: Mew to Hadou no Yuusha Lucario

• angličtina

Pokémon: Lucario and the Mystery of Mew

Animovaný / Dobrodružný / Drama / Fantasy

Japonsko, 2005, 95 min

Rozpočet ¥10miliónovTržby USA $-Tržby Celosvetovo $37,150,760(22.10.2008)

Překvapivě dobrý pokemoní film s mewem, hrad ze začátku inspirovaný Neuschwansteinem.(27.7.2018)

Musím říct, že po delší době se mi tenhle díl zase opravdu líbil, snad i proto, že je poznat, jak si s animací dali tvůrci práci. Po technologické stránce je to kvalitní, ač příběhově tu jsou nedostatky. V podstatě jde pořád o přátelství, ale aspoň zde jsou jiní Pokémoni a také jiné postavy. Celkově je příběh celkem příjemný a dá se zhlédnout, i když asi nikomu zrak nevytře.(10.5.2014)

Téměř celý film se neděje nic moc napínavého. Ash s ostatními jede vlastně jen najít Pikachu který odletěl s Mewem a hraje si na Stromě Začátků. Vše začne být zajímavé až v druhé půlce, když se hrdinové dostanou do stromu. Zde se také vyřeší všechny nejasnosti z úvodu, ve kterém můžete mít celkem po prvním shlédnutí chaos.(3.2.2008)

• Mikino00

Tentokrát fantasy zápletka společně s přírodním organismem nepředvedla nic převratného, samotné hledání Pikachu se poněkud vleče a ničím překvapit nemůže. Je sice dobře, že se vrátil Mew, ale kvalita prvního filmu se s ním nedostavila.(17.7.2014)

Zatiaľ pre mňa najobľúbenejší zo všetkých Pokémon filmov. Lucario začal u mňa normálne na chvíľu konkurovať Squirtle-ovi, čo sa týka mojho najobľúbenejšieho Pokémona. Krásny príbeh, aj grafika, citová hra na diváka, úžasný počin podľa mňa.(8.12.2007)

Lucario si mě získal svým jedinečným zjevem a také zajímavou historií. Už na první pohled mě zaujal - asi nejspíš proto, že se skládá ze všech mých oblíbených barev - a ten konec? Nemohl být krásnější. Něco však do plného počtu scházelo. A Pikachu to rozhodně nebyl!(30.1.2016)

Spolu s jedničkou můj nejoblíbenější pokéfilm. Lucario je naprosto perfektní postava, stejně tak Aaron-sama. Plus konce *spoiler* kde se hrdina obětuje prostě žeru :) */spoiler* Kéž by rozjeli novou anime sérii z Oldoranu.(29.10.2008)