Smrt on-line

Smrť v priamom prenose

Smrť On-line

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2008, 97 min

Přes velkou podobnost se saw, má smrt on-line zajímavý děj, nechybí napětí a jednotlivé vraždy mi nutili třeštit oči z důlků. Závěr příjemné překvapení. Po dlouhé době film, u kterého jsem se bála ;o)(31.3.2009)

Smrt on-line je příjemný oddychový thriller. Zápletka je jednoduchá, ale docela zábavná. Nápad je solidní, ale možná se zněho dalo vytáhnout i něco víc. I přes tyhle nedostatky je Smrt on-line slušný kriminální thriller.(14.1.2009)

• nash.

Průměrný thriller s dobrým námětem, tuctovým a předvídatelným zpracováním, někdy až komicky přehnanými barevnými filtry, občas špetkou napětí. Podívaná na jedno použití, jehož hlavním kladem byla velmi dobrá Diana Lane.(14.9.2009)

Celkem povedený thriller o morbiditě lidské povahy, o fascinaci cizím utrpením, o ochotě přispět svou troškou do krvavého mlýna něčí bolesti. Málo platné, máme to my svině v sobě a nemyslím, že by film byl vzdálený realitě: určitě by se na stránky se smrtí v přímém přenosu přihlásila spousta úchylů, šmejdů i jinak normálních lidí, nechyběly by cynické až kruté postřehy přihlížejících, zodpovědnost veškerá žádná. Scénář mohl trochu přitlačit na pilu, umím si představit sympatičtější obsazení, inovativnější režii... ale na druhou stranu ani nemám důvod k nějaké zdrcující kritice a plivání žluči. Film byl napínavý jak gaťky s příměsí elastanu, měl myšlenkový přesah, nenudil. Ke čtvrté jiskřičce chybí málo, možná stačilo vypustit to "ty, ty, ty!" na zlé, ošklivé piráty. 67%.(31.1.2011)

Zajímavý příběh - pěkný film. Ale prostě si NEmohu pomoci ... VRAH JE STRAŠNĚ PODOBNÝ - JEDNOMU VELITELI - JEDNĚCH FILMOVÝCH STRÁNEK !(9.12.2010)

• - V 14:35 si můžeme všimnout,na monitoru PC české vlajky. (DanielW94cz)

• - Ve scéně, kdy agentka Marshová (Diane Lane) poslouchá v autě rádio, zobrazuje se frekvence jako 108,9 FM. FM rádio má však frekvenci pouze do 107,9. (Dr Lizal)

• - Spoiler: Ve filmu je celkem 5 mrtvých. (Dr Lizal)