• NinadeL
  *****

  13/13 Miluju to. Výlet do roku 1976 vypráví o trojici manželských dvojic a malé velké sexuální revoluci post hippie éry. Je sice škoda, že se seriálu místo CBS neujala původně zamýšlená kabelovka HBO nebo Showtime, takže i při tak atraktivním tématu se musíme rozloučit s explicitní erotikou, nicméně chytrá produkce ví, jak toto nahradit. Velmi dobře napsané postavy, velmi uvěřitelné retro, humor a zamyšlení se nad výhodami otevřeného manželství. A poučení z poetiky swingers. Člověk žasne nad tím, jak jsou nové generace stále znovu prudérnější, když už v tolika vlnách se historie přesvědčila o tom, že sexuální tabu nikdy nic dobrého nepřinesla. Navíc je tu skutečně půvabná Molly Parker, dokonalý Grant Show s ještě dokonalejším knírem, Lana Parrilla na vzestupu, sympaťák Josh Hopkins bez trička a miloučká Erin Daniels ve vedlejší roli. A samozřejmě skvělý soundtrack chytře vybraný z dobových hitů tak, aby to celé nevyznělo jako parodie. A jako bonus Tupperware party.(15.2.2015)

 • Benedygtus
  ****

  Vubec to neni tak prizemni, jak by se mohlo zdat a jsem moc rad, ze se toho prave neujalo HBO a jini megalomani, kteri by z toho udelali pornoserial. Takto, je to super, super dialogy, uveritelne a prijemne postavy a sveho casu vubec nelituji. Byla to zabava. Dobra zabava, okorenena vybornou dobovou hudbou 70. let a vsim, co k tomu patri.(4.5.2015)

 • Peenugirl
  ****

  Seriál je o vzťahoch a náhlade do sexuálnej a sociálnej slobode z rokov 70-tych z amerických domácností, kde prekvitajú otvorené manželstvá a takzvané "key parties". Sme v roku 1976 u rodiny Millerovcov na predmestí Chicaga zvanom Nort Shore. Bruce Miller (Jack Davenport) je ženatý so Susan (Molly Parker). Spolu vychovávajú dcéru Laurie ( Shanna Collins ) a syna Brucea Juniora- B.J. (Aaron Howles ). Tom a Trina Decker ( Grant Show, Lana Parrilla ) sú nový susedia Millerovcov. Tom je pilot a tak stretol Tinu, ktorá bola letuška. Deckerovci sú priateľský a veľmi rýchlo sa spriatelia s Millerovcami a tak Millerovci veľmi rýchlo zistia, že Tom a Trina žiju v otvorenom manželstve... Ďalšími susedmi a zároveň dlhoročnými priatelmi Millerovcov sú Roger a Janet Thompsonovci ( Josh Hopkins, Miriam Shor), majú syna Ricka (Nick Benson ). Priamočiaro sa seriál zaoberá zároveň príbehom rodičov aj ich dospievajúcimi deťmi. U mňa 75%.(15.7.2011)

 • Ant
  ****

  Vtipná, chytrá a barevná sonda do nevázaných 70.let. Skvělý výběr herců a jejich osudy z tohohle dělají opravdu výjimečnou záležitost.(10.7.2008)

 • - Seriál se mimo jiné zabývá také aférou kolem herce Harry Reemse z Hlubokého hrdla (1972), jehož soudní kauza měla odvést pozornost od politické aféry Watergate. (NinadeL)