poster

Lonelyhearts

Drama

USA, 1958, 100 min

 • liquido26
  ***

  Montgomery Clift se za každou cenu chce stát novinářem, a tak se prostřednictvím Myrny Loy setká s jejím manželem, kterého hraje Robert Ryan a který je šéfredaktorem deníku Chronicle. Dostane za úkol psát sloupek Lonelyhearts,kde dává rady čtenářům. Za chvíli si to začne brát moc osobně a dostane depky. Nebylo to špatný, ale jaksi bylo tak trochu jasné, kudy se příběh bude ubírat a jak to dopadne. Místy jsem se trochu nudil a neškodil by tomu větší spád nebo kratší délka. Kdo se mi opravdu hodně líbil, tak to byl Ryan. Jeho výkon v roli cynického šéfa novin byl jeden z nejlepších, co jsem od něj viděl.(5.1.2014)

 • Visáč
  **

  Otrocký prepis divadelnej hry bez špetky režisérskej invencie. Zachraňuje to Robert Ryan, ktorý nekompromisne valcuje obsadenie a "deranged" kvality Monty Clifta v post-nehodovom móde: včetne psychoanalytického name-droppingu (Freud, Menninger) a deviantnej mimiky v intímnych scénach s Dolores Hart.(2.5.2019)

 • Houdini

  Oscar 1 nominace: Herečka VR - Maureen Stapleton(7.4.2004)

 • danecek24

  16. Zlatý Glóbus za rok 1958 - nominace (1) - Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Maureen Stapleton(18.1.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace