poster

Ženská věznice

 • Itálie

  Anime perse

 • anglický

  Jail: A Women's Hell, The

Horor / Drama / Dobrodružný / Erotický

Itálie, 2006, 91 min

Režie:

Bruno Mattei
 • folklorman
  *

  Typický Bruno Mattei. Zhruba posledních deset let života věnoval k natáčení různých vykrádaček - slavných filmů. Tyto filmy byly natáčeny způsobem a kvalitou (úrovně) telenovely. Ženská věznice nijak nevybočuje z podprůměrnosti posledních realizací. Opět se jedná o stupidní a špatně natočenou NEpodívanou. Herci zase podali ten nejpřesvědčivější výkon, který vykreslil jejich normální demenci. S označením kvality gore efektů bych nejraději zašel někam na konec abecedy. Tu jednu hvězdičku dávám za nějaké ty kozy.(16.11.2010)

 • hladass
  ***

  Protože Matteiovu tvorbu docela dobře znám, čekal jsem trash jako řemen... a přesně to jsem dostal... První hodinka, kdy sledujeme hromadné sprchování (hodně škaredé nahé ženské), tvrdé tresty za jakýkoliv prohřešek (jo, hlavní bachařka je sadistická svině, vlastě stejně jako ostatní bachařky) a bandu úchyláku v bordelu, kde vězenkyně pracují, je tak trochu o ničem... Ale pak se několika ženám podaří utéct a to začne to pravé maso, se kterým jsem byl naprosto spokojený... Nebýt zbytečného happyendu dal bych i za čtyři, takhle za tři...(27.4.2010)

 • coco.brice
  odpad!

  já ti Vám ani nevím proč se to vlastně něco jak tohle točí..příběh,dramatičnost je o ničem..ale to se dá čekat...porno to taky není...horor to taky není...takže jedinej smysl vidím v brutalitě,která má šokovat..otázka je koho to dneska ještě vubec muže šokovat?něco takového co je pořád defakto lehkej čajíček proti zprávám na jakekoliv televizi:-)fakt nevím...kdyby to bylo aspon propojeno s pořádnou dávkou dekadence ...ale takhle fakt ne(19.2.2010)

 • Campbell
  ***

  Škoda že Mattei nepřitlačil na pilu, i když tady je více nahotinek tak třeba Matteiho zombie kolekce je o dost zábavnější. Naneštěstí vím kdo je pán režisér takže jsem věděl do čeho jdu, jeho starší filmy jsou o dost lepší ale není to tak špatné. Jen nevím co Mattei vidí na Yzonové, protože nijak sexy mi rozhodně nepřijde.(31.7.2011)

 • Hunter2222
  *

  Je to fakt veľmi slabý film. Ale môžete to brať aj tak, že sa na ňom budete zabávať. Veď herecké nevýkony sú tak úbohé, že hodnotiť ich nemá vôbec zmysel (Hlavne, že ukázali cecky a piče). Dialógy nie sú ani stupídne, ale keď sa nad nimi zamyslíte, tak vám dojde, že ani tie nedávajú veľký zmysel. K tomu, film nemá prvú hodinu absolútne žiadny dej, proste nuda. Potom prichádza poľovačka, kde môžme vidieť pár vydarených gore efektov, ale ti sú dobré iba na mŕtvych telách. Ak sa niečo krvavé deje so živou postavou je to hrôza. Ale z filmu sa dá aj niečo naučiť. Napríklad, že z jednohlavňovej brokovnice sa dá bez prebitia vystreliť až šesť krát...(13.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace