Ženská věznice

Horor / Drama / Dobrodružný / Erotický

Itálie, 2006, 91 min

Bruno Mattei
  • 10Domik10

Väčšiu sprostosť som v živote nevidel. Normálne by som zaplatil len aby som to už nemusel pozerať, pretože toto je fakt neuveritelná sračka a to sa ani neoplati hovoriť o veciach ako kamera, hudba, stih, dej .... musim sa isť vyvetrať... ten Mattei musí byť dobre vymletý, keď toto natočil Hodnotím - 0%(24.12.2010)

• Tuax

Hodně nechutná a brutální záležitost. Měl jsem co dělat to dokoukat, z tohohle je člověku pěkně zle, jak je to odporné. Navíc je to točené tak podivnou kamerou, že to pomalu vypadá jak telenovela. Herecké výkony tam nejsou žádné. Kostýmy jsou ulítlé když například dozorkyně mají stejnou obuv jako vězeňkyně. O jakékoliv logice nebo smysluplnosti v ději zde nelze mluvit. Příšerný film i co zpracování, nejen tím co předkládá za obsah. Fuj. Odpad nikdy nedávám, je mimo stupnici, takže nejnižší hodnocení jedna hvězda. 1/10(11.6.2010)

• Martyna

Viewer's hell. První půlka je ultradementní brak. Působí to dojmem, že někdo navlekl (bývalý) pornoherečky do vězeňskejch mundůrů a nechal je hrát ve filmu zhruba stejně dějové bohatém a dialogově vychytaném jako jejich předchozí štace. Druhá půlka je brak pro sadistický úchyly a už to ani není legrace.(4.11.2011)

• Mr.47

Je opravdu neuvěřitelný na jaký sračky se musím díky doporučení známých dívat! Už od prvního záběru mi bylo jasný, že bude hodně zle protože to vypadalo, že kameramana autoři přetáhli ze štábu nějaké latinskoamerické telenovely. Ze začátku se při násilných scénách nešlo moc do detailu a např. zranění způsobené důtkami vypadá jako kdyby dotyčná uklouzla a lehce si sedřela záda. Jinak jsou mi servírovány zástupy sprchujících se vezenkyň a já se hryžu nudou a říkám si, že s takovou si tu ruku uhryžu až po loket. Zlom přichází v momentě, kdy si naše hrdinky myslí, že mají vyhráno a ocitají se v lese. Tady se skupinka pronásledovateů opravdu urve ze řetězu a začíná to prvé peklo, za které tomuto paskvilu dávám aspoň 1*.(10.5.2010)

• giallo

Co se v mládí nenaučíš, tak ve stáří už tuplem ne a pro Bruna to platí dvojnásob. Osvědčený trash maker a amatér Bruno Mattei opět servíruje jeden ze svých výtvorů. Nechybějí osvědčené trade marky jako příšerný herecký ansábl, sra****dní triky a vymazlený scénář. Původně jsem chtěl dát za to nechtěné pobavení dvě *, ale za to neskutečné vykrádání Hornera (Vetřelci), Silvestriho (Predátor), Fiedela(Terminátor) a nevím koho ještě hvězdu bez milosti dolu!!! Tohle si legendy nezaslouží!!!(10.2.2010)