Ženská věznice

Horor / Drama / Dobrodružný / Erotický

Itálie, 2006, 91 min

Bruno Mattei

Luigi Ciccarese

Protože Matteiovu tvorbu docela dobře znám, čekal jsem trash jako řemen... a přesně to jsem dostal... První hodinka, kdy sledujeme hromadné sprchování (hodně škaredé nahé ženské), tvrdé tresty za jakýkoliv prohřešek (jo, hlavní bachařka je sadistická svině, vlastě stejně jako ostatní bachařky) a bandu úchyláku v bordelu, kde vězenkyně pracují, je tak trochu o ničem... Ale pak se několika ženám podaří utéct a to začne to pravé maso, se kterým jsem byl naprosto spokojený... Nebýt zbytečného happyendu dal bych i za čtyři, takhle za tři...(27.4.2010)

• DanRichter

na film mě nalákal jeho název, kdy jsem chtěl zkusit vidět nějaké to lehčí perverzní dílko z prostředí ženské věznice :)), no a název s obrázky k filmu jsou asi nakonec tím nejzajímavějším na tom celém :)) .. samotný děj není složitý, kdesi v Asii je jedno ženské vězení v džungli, kde aby to nebylo takové obyčejné, jsou dozorkyně sadistky a kuplířky, čili ty hezčí mají tu kliku, že si mohou užívat s uchylnými chlapy z okolních vesnic, ti škaredší holt musí dostávat kartáč anebo umřít :)) , toto se samosebou nelíbí pár vězenkyním, které se rozhodnou utéci, a jak to celé dopadne? hmm, kdo ví, já ne, páč jsem to nedodíval do konce , i přes FFW jsem byl totiž nucen tento film vypnout :)) .. bylo hezké, že člověk viděl od začátku skoro pořád nahé ženské (zobrazení nahoty mě silně připomínalo jiného fajnšmekra Simandla), ale jednak nebyly ani moc hezké, a jednak fakt moc nejsem na ty asiatky :)) .. navíc erot.scénky byly hodně slabé i pro slovo "soft" .. pokud jde o nějaké to mučení , zabíjení či nedejbože znásilnění (scénka s hadem silně vykrádala Damatovu Emanuellu) , jsou tam nějaké náznaky, které si ale divák musí sám dopředstavit ve fantazii, protože jejich zobrazení není bud vidět, anebo je tak mizerně zobrazené, že fkat je lepší ta fantazie :)) .. směšné herecké výkony, hudba i ostatní věci mi opravdu nedaly jinak než to vypnout , čemuž se nelze divat, když Mattei vykrádá nejeden film v tomto ultra-dílku :D !!(27.4.2010)

Zvláštní film vězenkyně jsou přivezeny do džungle kde pracují a případně jsou i tyranizovaný. Klasické schéma nazi explotation movies takže nechybí nahota trocha toho násilí a podobně nakonec utečou ale zjistí že jsou na ně pořádány hony (nejlepších 30 minut film). První cca 1 hodina je seznamovací s trochu náznaků a podobně a poslední půlhodina se zvrhne v slušný masakr, který končí zbytečným happyendem za těch posledních 30 minut hvězdu přidávám . Dvd Premiéra Vapet dne 02.02.2010(2.2.2010)

• giallo

Co se v mládí nenaučíš, tak ve stáří už tuplem ne a pro Bruna to platí dvojnásob. Osvědčený trash maker a amatér Bruno Mattei opět servíruje jeden ze svých výtvorů. Nechybějí osvědčené trade marky jako příšerný herecký ansábl, sra****dní triky a vymazlený scénář. Původně jsem chtěl dát za to nechtěné pobavení dvě *, ale za to neskutečné vykrádání Hornera (Vetřelci), Silvestriho (Predátor), Fiedela(Terminátor) a nevím koho ještě hvězdu bez milosti dolu!!! Tohle si legendy nezaslouží!!!(10.2.2010)

• barlollipop

Než jsem film viděla, docela jsem se těšila. Už podle názvu. Po shlédnutí mě nadšení přešlo. Nic horšího jsem nezažila. Už jen film dokoukat do konce bylo utrpení a boj s časomírou: ,,Ať už ten film skončí!" Děj a celkové zpracování bylo za trest. Přijde mi to spíše jako sadomasochistická pornografie, než aby to mělo nějaký pořádný příběh a smysl. Nahaté ženy, laciná krev všude kolem, zlý kápo... Až mě někdo bude chtít unudit a utýrat k smrti, tak mi pustí tenhle film.(26.4.2014)