Zombie: Ostrov smrti

Bruno Mattei

Bruno Mattei

Luigi Ciccarese
  • corpsy

Bruno Mattei aka Vincent Dawn režíruje v tomto prípade ešte oveľa horšie, ako za čias svojej najväčšej slávy. Pritom sa naskytne otázka, či túto mizernosť myslel v takejto podobe naozaj vážne. S výnimkou niektorých masiek je tu proste otrasné všetko a je zbytočné sa o tom nejako obšírnejšie rozpisovať. Jednoducho, milovníci zlých filmov budú mať mnohonásobné orgazmy.(17.1.2014)

• Ruut

Chech Bruno Mattei. Co k němu a jeho filmům napsat? No Ostrov smrti není první co jsem od něj shlédnul. Dokonce je snad 4 filmém v pořadí, jehož se mi dostalo cti vidět od tohoto zasloužilého déčkaře (!!!). Občas natočí perlu ve stylu Krysy: noc hrůzy či Zombi 3. Tentokrát to první polovinu "filmu" taky vypadalo na hustý nářez a mělo to dost silných momentů jako kung-fu španělské vojáky. Leč pak se začalo nesmyslně kecat a kecat a kecat a už mě to tolik nebavilo. Taky jak asi může tempu filmu prospět, když si spolu u jednoho stolu připíjejí vínem u filosofické debaty (!!!) zombie kazatel s tím, co jej ruší z posvátného klidu?! A jinak? Herci, napětí, děj? Ne, tohle se u Brunna přece nikdy nehodnotilo ...(15.12.2008)

• Faustka

Nejspíš nějakým nedopatřením jsem se ocitla na jakési pouti v hodně špatném domu Hrůzy,alespoň takový dojem z toho mám. " Herci ",ale jedině v hodně zlým snu, byli přímo katastrofální nemehla,scény nijaké,nudné až na pár výraznějších okamžiků,které vás na chvíli probudí z naprosté letargie a k tomu všemu ještě maximálně nelogické dialogy. Postavy zmateně pobíhající sem,tam,neví co mají dělat. Pokusit se utéct s nalezeným pokladem dokud to je jen trochu možné,nebo si prostě zachránit holé krky,ale než se k něčemu rozhoupou,tak už jim veškeré zlato bude stejně na hovno. To je tedy dilema! Zombící a smrťáci v černých kápích,to už je vrchol týhle slátaniny,která se honosí žánrem horor,takže když to shrnu,italský horory zbožňuju,ale tohle je jeden velkej úlet.(13.1.2009)

• destroy83

Po přečtení zdějších komentářů a shlédnutí traileru jsem nevěřil, že by snímek od Matteie mohl být tak strašný. Ale po shlédnutí filmu jsem byl velice zklamán. Skupinka hledačů pokladů narazí v mlhách na neznámý ostrov plný zombií, samotné projevy herců jsou dosti slabé (občas nechtěně vtipné) a děj jde po úvodní půl hodině těžce do kopru. Jediné co se dá na snímku pochválit jsou samotné zombie, které mají celkem ucházející masky a povedenou motoriku. Ovšem ustřelená a poté dorůstající ruka jedné zombie mě dost překvapila. Námět je vynikající, ovšem velmi slabě zrealizovaný. Takže podtrženo sečteno, jedna hvězda za zombie a jedna za námět. Takže u mě za dvě hvězdy.(13.2.2009)

• Josefin

To teda byl horor, zombie versus prokletí duchové a partička posádky co se honí za pokladem. Naprosto amatérská režie, to ať se na mě Bruno Matei nezlobí. Po stránce scénáře slátanina, herci neherci. Zvlášť úsměvný člen posádky Snoopy, který měl na triku taky Snoopyho. U mě tenhle počin padá největší rychlostí do kolonky odpad!! I never want see this film again.(25.1.2010)

• - Ve snímku zazní instrumentální skladba „Racing heart“. Stejná hudba je součástí soundtracku k seriálu Pecados Ajenos (od r. 2007) a objevila se i v traileru pro La Casa de al Lado (od r. 2011). (fiLLthe3DD)