poster

Ztracený poklad templářských rytířů 2

 • německý

  Tempelriddernes skat II

 • anglický

  Lost Treasure of the Knights Templar II, The

Dobrodružný / Rodinný

Dánsko, 2007, 78 min

 • MM_Ramone
  **

  Štyria dánsky adolescenti (Katrine, Mathias, Nis a Fie) znova pátrajú po "Stratenom poklade templárskych rytierov". Aj tento krát bude proti týmto nenechavým detiskám stáť nebezpečné, tajné Temné bratstvo, ktoré chce získať templársky poklad pre seba. Režisér sa síce zmenil, ale quarteto detských hercov zostalo rovnaké, tak isto aj naivný rodinný dobrodružný scénar a vcelku príjemná severská atmosféra. Mal som z toho taký istý divácky zážitok, ako z predchádzajúcej časti. Takže tomu dám tak ako i minule dve hviezdičky. **(31.8.2017)

 • diodoros
  odpad!

  Teenegerská ,,dobrodružná“ hovadina založená na z prstu vycucanom scenári, ktorý neprináša nič iba tupú akože-zábavu pre puberťákov, ktorým to aj tak za dva dni vyfučí z hlavy. Film, ktorý nie je zábavný ani poučný a už vôbec nie dobrodružný - ide iba o ďalšiu zbytočnú blbosť, ktorá sa asi o niečo snaží, ale ťažko povedať čo - pritiahnuť deti k (pseudo)histórii?, povzbudiť mladých, aby začali niečo robiť? alebo jednoducho pobaviť?... Nech je to čokoľvek, nefunguje to.(28.1.2009)

 • Andre3000
  **

  Asi je jasné, že tenhle film je především rodinný a dobrodružství v něm objeví pouze malé děti. Ve skutečnosti je zde vidět mnoho nelogičností, opravdu velkých odchylek od možné reality atd.Proto bych tento film doporučil hlavně malým dětem, pro ostatní to asi fakt nebude. A především žádné "Lovce pokladů" z toho nevyhrabete.(16.5.2009)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,261,685(27.8.2010)

 • Fingon
  ***

  Dle mého názoru o maličko lepší než první díl. Základem diváckého požitku u tohoto filmu je ovšem přistoupit na hru, kterou s vámi film hraje a přenést se přes některé drobnosti, které bijí do očí (např. to, že by rukavička vydržela neporušená 650 let. Naopak hypotéza o čísle Pí je poměrně snadno obhájitelná, kromě toho se tato hypotéza brzy ukáže jako nepravdivá). Samotná myšlenka, že se děj bude odehrávat sice v současnosti, ale během historických slavností, je velmi dobrá, filmu se totiž daří vzbudit zdání středověku a přitom se přiznává, že je to skutečně pouze zdání. Romantická linie navíc přidává filmu na zajímavosti, i když napětí mezi hlavními představiteli (trojlístkem starších dětí) by mohlo být výraznější. Celkově jde o film, který místy dosahuje až na čtyři hvězdičky, ovšem jinými, převážně umístěnými na začátku filmu, dost ztrácí. Rád bych také upozornil na lehce pikantní symboliku, půjčující si přes Šifru mistra Leonarda a knihu Svatá krev a Svatý grál fakt, že Svatý grál nemusel být pohár v pravém slova smyslu, ale eufemismus pro lůno Máří Magdaleny nebo ženy obecně...(15.11.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace