poster

Bolt - pes pro každý případ

 • USA

  Bolt

 • Slovensko

  Blesk

 • Slovensko

  Bolt

 • Velká Británie

  Bolt

Animovaný / Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA, 2008, 93 min

Komentáře uživatelů k filmu (612)

 • Houdini
  ***

  Oscar 1 nominace: Nejlepší animovaný film(30.1.2009)

 • kOCOUR
  ****

  Nejsympatičtější animovaný hafan. Ever. A nejšílenější křeček uzavřený v kouli, kterého kdy filmové plátno poznalo. Parádní animák, který michá všechny osvědčené žánrové ingredience poslední dekády a obléká je do rodinně-akčního hávu, který má větší styl a koule než drtivá většina hrané hollywoodské produkce. Samozřejmě přináší i překvapivé poučení, že pes je nejlepší přítel člověka, ale výjimečně v tom není ani špetka patosu - místo cicmání a slzopudných výjevů pro děti se Bolt hrdě vrhá do plamenů, kde si za city nic nekoupíte. U Disneyho trefili do černého.(21.2.2009)

 • Blizzard
  ***

  Bolt je animák prostý, určený spíše dětem a občas dost hraje na city. Díky křečkovi, holubům a agentovi, který na nepříjemné otázky odpovídá virtuálním špendlíkem je však o zábavu postaráno. Animace je sice jednodušší, ale vše je zpracováno s ohledem na detail, od objektů až po textury. Akorát mi připadalo trochu divné, že se na nás ze začátku v Boltově show chrlí spousta násilí, střílení a výbuchů a až poté se film zvrhne v mírumilovnou "Lassie" o lásce ke svému páníčkovi. Děj se odehrává podle klasické šablony, konec je předvídatelný a namluvené hlasy animovaných zvířat i postaviček jsou na dobré úrovni. Celkově je to slušný animák, ale na mě místy až příliš dětinský a při volbě pro ty starší z nás bych spíše sáhl po tématicky zajímavějším Igorovi. Tři hvězdy se mohou zdát pro tento snímek možná málo, ale alespoň míří směrem nahoru, a pokud vám čtyřnohý Bolt přiroste k srdci, klidně si ještě přihodíte jednu hvězdu navíc. (6/10)(11.1.2009)

 • Isherwood
  **

  Megalomanské intro, jenž během zlomku sekundy stihne poctít i zparodovat to, co tak rád Michael Bay, představuje bohužel vrchol celého snímku, který následných devadesát minut řeší jedno osobní uvědomění se, k čemuž se dokopává tuhými dialogy, nucenými fóry a limonádovým sentimentem, který drží nad vodou vyměněný John Powell a křeček s pekelnou kadencí smrtonosných hlášek, zbytek odzívatelný.(27.2.2009)

 • Malarkey
  *****

  Tři animáky nominovali na Oskara, nejspíš to vyhraje Pixarovskej Wall-E, ale u mě to s přehledem vyhrál Disneyovskej Bolt - pes pro každý případ. Zásadní na tom hlavně je fakt, že jsem si každou postavičku zamiloval, každá mi přišla děsně sympatická a ten příběh jako by z oka vypad Neuvěřitelnému příběhu, kde se za páníčkem vydali dva psi a jedna kočka, tady je to pes, kočka a křeček a věřte mi, že já se u toho výborně bavil, včetně toho, že jsem se na to celou dobu musel přiblble usmívat, protože kočky a psy mám rád, a tady si jich užiju víc než dost. Jen mě mrzí, že toho Oscara Pixaru nevyfoukne, podle mě si ho zaslouží víc než Wall-E, nemůžu si pomoct, ale mně to prostě příjde i roztomilejší a i když animace nejsou na tak excelentní úrovni, furt jsou hodně, hodně slušné, a i když je Pixar hodně vepředu, tvůrci tohohle filmu se s tím vůbec nemazlí. WallEmu totiž do tý dokonalosti hodně věcí chybí, Bolt to prostě všecko, co divákovi chce nabídnout nabídne na stoprocent, a určitě se u toho nebude nudit, já se u toho nenudil, jenže asi taky budu jeden z mála, který bude tvrdit, že tohle je po dlouhé době dobrý animovaný film u kterého jsem se dokázal opravdu bavit.(23.1.2009)

 • Cervenak
  ***

  Typická disneyovka. Väčšinou funguje (záverečný superštek je naozaj super), ale je tam aj halda hlušiny a celkovo tomu chýba tá pixarovská pridaná hodnota. Výbornú zábavu s psychotickými holubmi a geekovským škrečkom citeľne kazí extrémne otravná mačka. A veľká škoda, že najlepšia scéna je na začiatku (taký akčný náter ani nepamätám) a nič, čo potom film ponúka, sa jej už nevyrovná.(20.3.2009)

 • Djkoma
  ****

  Originální námět a klasické provedení. Bolt je jako vždycky velmi roztomilý a všechny postavy okolo plní svůj účel nejen vzhledem, ale i hláškami. Po příběhové stránce je to klasika převedená do originálního nápadu Bolta, jako seriálové hvězdy, která to o sobě ani neví. Jak jsem pukal smíchy u rozhovorů s holuby asi nemusím vysvětlovat (doufám, že to všichni brzy budete vědět z vlastní zkušenosti:)) a stejně tak některé nápady mě dokázali oslovit více než v kdejakém obyčejném filmu. Především intro je bezchybné a jen trochu škoda, že zbytek filmu není v takovém tempu a s tolika nápady. Krom toho jisté podkreslení, skrze agenta nebo závěrečné vykradení jednoho nápadu jedné postavy z filmu působí trochu satiricky, což je snad i účel. Rozhodování mezi 4 a 5 hvězdičkami je složité, ale pro jistotu zvolím tu menší hodnotu a uvidíme, třeba po dalším shlédnutí.(5.4.2009)

 • T2
  *****

  Rozpočet $150miliónovTržby USA $114,053,579Tržby Celosvetovo $275,194,350║ Zo samostatnej produkcie Disney to je najšikovnejšie zostavená CGI rozprávka, z výborným dojímavým príbehom, trefnými vtípkami čo slušne pobavia a animáciou na úrovni(dosahujúcej úroveň nadobudnutú v porovnaní s DreamWorks). Citeľne pomohla tomuto projektu spolupráca z legendou a zakladateľom počítačovej animácie ako nesporne je John Lasseter(zakladateľ Pixaru). Plus citeľne pomáha rozprávke výborný Slovenský dabing. /videl v kine: 90%/(14.12.2008)

 • Renton
  ****

  Scénář: Dan Fogelman, Chris Williams .. Bolt začne scénou toho největšího dětinského "Disney" klišé. Vše pak pokračuje excelentní akční scénou a ani v tuto chvíli stále není jasné, co nás vlastně čeká. A čeká nás toho ještě nemálo. Rázné vyprávění pokračuje, vtipných momentů se dočkáme taktéž a ani pohled na roztomilou faunu neuráží. Bolt prostě funguje a jako jeden z mála se kvalitou blíží k animovanému králi roku 2008 WALL-E. ___ Viděl jsem v tom především dvě velice pozitivní věci. Je tam něco satiry na způsob Tropic Thunder a také je tam cítit geniální PIXAR se vším, co k němu patří - od poctivé animace až po citově vyvážené finále. Což jsou klady toho největšího kalibru. Jedině takhle se Walt Disney vrátí mezi animovanou elitu. Přišpendlete si to! 80%.(22.1.2009)

 • imf
  ****

  Neuvěřitelně naspídovaný animák o superpsovi z televizní show, který se probouzí z iluze poté, co se omylem dostane do reálného světa, kde mu to bez superschopností verbálně nandá i vychtrlá kočka a morče v křišťálové kouli. Disney se pod dohledem Pixaru zase dostává do správné váhové kategorie a tempo drží i po geniální úvodní sekvenci, která vykrádá asi tak tucet hollywoodských spektáklů (i hudebně - John Powell nenechává při honičkách bourneovské kořeny na pokoji). Bolt poháněn stejnými instinkty jako Lassie běží z New Yorku do L.A., aby se znovu setkal se svou kamarádkou z televize, aniž by věděl, zda je její láska předstíraná či nikoliv. Patos se v závěru spolehlivě dostaví, ale podobně jako u Pixaru není nucený a navíc ho tvůrci sladí explozivním finále za jehož kompozici by se nemusel stydět ani Michael Bay. Velmi, velmi, velmi spokojené čtyři hvězdičky. Chci morče. Zn. Rychle. P.S. musí být animované, musí umět vyprávět vtipy, koulet se v nezničitelné kouli nadzvukovou rychlostí a poznat rozdíl mezi DVD a blu-ray rozlišením. Platím hotově.(23.1.2009)

 • RedAK
  **

  Pes, který štěká, je nedovařený.(1.11.2013)

 • DaViD´82
  ****

  Disney vrací úder! A to nejen Pixaru či Dreamworksu (na Aardmany to ovšem zatím nestačí), ale rovnou i všem akčním popcornům poslední doby. Fantastické zmrtvýchvstání dávno vyčpělé legendy.(11.2.2009)

 • KarelR
  ****

  Bolt je awesome, křeček je beyond awesome a celej tenhle film je... něco ve stylu totally awesome. Nejlepší animák poslední doby.(24.1.2009)

 • Superpero
  *****

  Já z těch animáků asi nikdy nevyrostu. Ten akční začátek je lepší, než plno akčních filmů a děj co přijde potom je taky bomba. Křeček byl fakt vtipnej. Bejt mi 10 let, tak to je snad film mojeho života.(18.2.2009)

 • Nathalie
  ****

  Trudog show... Bolt je psí odnož Bonda, jemuž dodal energie Alessandro Volta. Coby alegorie na Hollywood a realitu reality shows chytré a podivuhodně dvojsmyslné, takže děti se budou smát a starší děti uculovat. Komicky donquijotská postava křečka a cynická postava kočky dodávají superpsímu vesmíru ten správný nadhled, zatímco lidský X faktor je tam zjevně jen jako kulisa. Jedna mála z cest za sebepoznáním, kde nás neotravují poučné morality na každém rohu. Zajímala by mě i hraná verze, jak by probíhalo vypuštění některé z hollywoodských superhvězd do betonové džungle...70%(24.1.2009)

 • TheMaker
  ***

  Roztomilá pohádka pro děti, co by chtěli pejska. Bohužel mě po pár dnech vyšuměla z hlavy. Ale bavil jsem se u ní dobře. Na jedno zkouknutí úplně stačí. Až pak někdy pojede v TV, tak se na ní rád podívám znova. Křeček byl stejně nejslepší :-)(12.5.2010)

 • Dever
  ****

  Soundtrack John Powell: 1. I Thought I Lost You - Miley Cyrus/John Travolta [3:36] ,2. Barking at the Moon - Jenny Lewis [3:17] ,3. Meet Bolt [1:49] ,4. Bolt Transforms [1:00] ,5. Scooter Chase [2:29] ,6. New York [1:44] ,7. Meet Mittens [1:25] ,8. The RV Park [2:14] ,9. A Fast Train [2:38] ,10. Where Were You On St. Rhino's Day? [1:58] ,11. Sing-Along Rhino [0:42] ,12. Saving Mittens [1:02] ,13. House On Wheels [3:07] ,14. Las Vegas [2:01] ,15. A Friend in Need [1:13] ,16. Rescuing Penny [3:09] ,17. A Real Life Superbark [0:46] ,18. Unbelievable TV [1:20] ,19. Home at Last/Barking at the Moon [1:29],(9.6.2011)

 • Bluntman
  *****

  Výborný film, ale líbilo se mi to víc, když se ještě jmenoval TOY STORY 2. P.S. Pátá hvězdička za brejličky, bohužel nikoliv Rentonovy. :-((21.2.2009)

 • Fr
  ***

  ,,Neboj, nezůstaneš sama. Máš Bolta, geneticky jsem ho upravil. Stane se Tvým ochráncem“…. Ničí agenty, vrtulníky a později zjistí, že realita bolí. A hlavně, že přátelství je nad všechny superschopnosti! Zprvu to vypadalo na konkurenci pro ,,Úžasňáky“, ale když zmizela akce – zbyl jen další ,,cajdák“ pro děti. Nekecám! Z těch roztomilý pes úsměvy, nadšení i emoce dostane. Ti dávají 5***** PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ** NAPĚTÍ ne Co uvidíme (možná) příště? Seriál UFONI (pokud někdo čumí na takový kraviny). Jestli holub nekecal…(26.6.2009)

 • Viktooorka
  *****

  V každém z nás je kus dítěte a u mě se dost často projevuje :) hlavně když zasednu ke svým oblíbeným pohádkám a animákům.. a Bolt se s jasnou převahou dostal do mých nejoblíbenějších... tenhle "Blesk" ví jak udeřit.. mě zasáhl hezky do středu :) bohužel se opět musím opakovat, ale dejte Viktooorce psa (stačí i animovaný) a je šťastná jako blecha (proč se tohle vůbec říká?? blecha je šťastná?? leda v psích kožichu... tak se to teď hodí :-) ale zpátky k Boltovi.. chlupáč se superschopnostmi a zároveň bez superschopností mě bavil, v doprovodu hláškující kočky Micky a šílenýho křečka Bivoje, který je z 1/16 vlkodlak mě vzali na úžasné dobrodružsví plné smíchu a příležitostných slz.. a rozhodně mi nevadí, že jeho leeejzrový oči nefungují, psí oči jsou stejně lepší :-* jednodušše řečeno "BOLT je BOŽAN" :) P.S. SPOILER NA KONEC Co mi to teče z packy za rudou kapalinu?? -- Já se picnu.. to je krev! -- A potřebuju ji?? /// Co to je?? Co jsi to do mě implantovala, Kočko?? -- Máš hlad!! -- Kde je protijed?? :-)(25.7.2009)

 • B!shop
  ****

  Tak tu mame zase jednou povedenej animak. Dej je sice jednoduchej, ale je to fuk, jelikoz se furt neco deje, bud nejaka akce nebo vtipny scenky a oboje se povedlo. Samozrejme se sem dostalo i par tech dojemnejch, ale neni to nic strasnyho a da se to prekousnout. Navic tu jsou skvely vedlejsi postavy - banda holubu a hlaskujici krecek. Co se tyce animace, nadprumer to sice furt je, ale ze by byla nak uzasna se rict neda. Celkove pohodovej a slusne akcni animak u kteryho jsem se vetsinu casu dobre bavil.(18.2.2009)

 • EdaS
  ****

  Bolt šlape jak má, neplýtvá sentimentem, je vtipný a zatraceně energický. Víc takových animáků od Disneyho.(25.1.2009)

 • CheGuevara
  **

  Takhle nějak se mohly natáčet animáky před dvaceti lety, ale v době, kdy Pixar ukázal světu, že mainstreamový animovaný film se nerovná uslzený biják protkaný rodinnými hodnotami, působí Bolt jak z jiné planety nesoucí název Disney.(24.4.2009)

 • Shit
  ****

  Ty jo, to je dilema, na jednu stranu mě to hodně bavilo, Bolt je výbornej, vypasenej akční křeček v kouli ještě lepší a srandovnější a celkově příběh zábavně vymyšlenej, jenže na stranu druhou se to neobešlo bez nějakých těch dojemnějších scén, který mi přišly zbytečný, obzvlášť ta s kočkou je tam navíc a myslim, že by tomu stačila i ještě kratší stopáž než to má. Viděl bych to tak nějak spíš k těm 4.(30.1.2009)

 • Skejpr
  ***

  Strašně nedotažený, povrchní a líbivý animák, který navnadí na bondovskou akci a znalecké citace akčních velkofilmů, aby nadále nechal plácat psa v i na dětské poměry značně pitomém a do jisté míry nelogickém balastu. Vše navíc ubíjí krajně nevyrovnaný vizuál, z něhož vyloženě trčí "low poly" objekty (auta, lidé a vlastně i některá zvířata, nebo podivně renderované prostředí). Bolt vypadá na obrázcích paradoxně lépe, než v pohybu. A ani to nemá pořádné finále. Jediným skutečným kladem je totálně hláškující křeček a fakt, že to odsýpá a nestihne to vyloženě nudit... V konkurenci snímků od Pixaru nebo Dreamworks každopádně neobstojí jak dějově, tak technicky a to i v porovnání s výrazně staršími snímky...(20.4.2010)

 • Zíza
  ***

  How typical. To už tu bylo. Jednou? Dvakrát? Třikrát..? Nový nápad, onegai!(1.3.2009)

 • Segrestor
  *****

  Už se těším, až si to dám znovu s mojí malou holčičkou. Krásná akční pohádka, která děcka pobaví a dospělé překvapí. Animace opět zdařilé a story docela klasické, skoro bych řekl obyčejné, dobrodružství. Film zachraňuje především úvodní akce a ten ukecanej křeček v tý debilní běhací kouli.(27.4.2011)

 • choze
  ***

  Od chvíle, kdy se po mě chtělo, abych uvěřil, že se staví celá velkoměsta jen kvůli tomu, aby nějaký pes odvedl přesvědčivý herecký výkon a ten pes přitom není schopný vycítit štáb ukrytý v jeho bezprostřední blízkosti, jsem měl s tímhle filmem přes jeho skvělou animaci, akční scény a humor velký problém. A ten bych měl i kdyby předtím totéž nefungovalo v TRUMAN SHOW naprosto perfektně.(23.6.2009)

 • xxmartinxx
  ****

  Bolta jsem podceňoval, což byla chyba. Je sice pravda, že koncept je naprosto opotřebovaný, morální poučení očividné a celkově se z příběhu nic nového nedozvíte, ale já osobně si ho užil snad i víc než takové Vzhůru do oblak či Wall-eho. Nehraje si totiž navíc než je a dává nám jen a jen devadesát minut příjemné a nenáročné zábavy plné příjemných vtipů a hrdinů. Je to perfektní film na večer pro každého. A když ho tak berete, nemůže zklamat.(13.12.2009)

 • Psema
  ***

  Strašná nuda. Už mi vážně není dvanáct, abych se odvařil z užvaněného morčete v kouli (ani nevím, proč v té kouli je), zřejmě retardovaného psa, kterému ani po slově "cut" a přestěhování do karavanu (!) nedochází, že je svět okolo něj jenom jako, a sarkastické kočky s pár trefnými glosami, ale jinak ničím, přesahující komediální průměr. Ano, akční scéna v úvodu a závěrečná záchranná mise jsou fajn, ale rozhodně nejde o nic, kvůli čemu bych měl chtít vidět Bolta znovu. Nejlepší animák poslední doby? Možná, ale pořád mi to přijde jako jednooký mezi slepými. A ty výchovné žvásty... kdy už Disneymu a lidem z Pixaru dojde, že na podobný stereotyp není nikdo zvědavý. P.S.: Dolby 3D je, jak to říct mírně, poměrně bídné.(24.2.2009)

 • Hal_Moore
  ****

  Můj animák roku, který převálcoval i Pixarovské dílo Wall-E, i když jen o kousíček, oba totiž dostali čtyřhvězdičkové hodnocení. Disney by v podobném duchu měl pokračovat dál a v budoucnu by mohl být svému siamskému bratříčkovi vyrovnaným soupeřem. Graficky je sice Pixar stále o pět tříd výše, ale zábavností a celkovým dojmem se mu Disney s Boltem setsakramentsky přiblížil. John Travolta namluvil psíka naprosto perfektně a trochu paradoxně jej řadím k jeho nejlepším "hereckým" výkonům -I will super-bark you out of that tree! Příběh je sice obšlehnutý z poněkud starší Neuvěřitelné cesty, je však obohacen o pár aspektů, jako je třeba křeček v noční košili, ehm tedy v kouli, prvotřídní animace a v neposlední řadě výborná hudba. Na maximální hodnocení to však ještě není, vtipu tam bylo sice dost, filmových odkazů taky, ale stále tam ve velkém množství zbyla infantilnost a ke konci už trochu klišoídnost děje a chování postav. 2D animáky mi sice budou chybět, pokud se ale Disney vydá touhle cestou, pak Strašpytlík a Robinsonovi budou zapomenuti.(19.2.2009)

 • gudaulin
  ****

  Otevřeně se přiznávám, že tvorba studia Disney mě svou orientací na nekonfliktní rodinné filmy tak říkajíc "pro všechny" a svým neblahým vlivem na podobu animovaných filmů odpuzuje a dopředu jsem poněkud zaujatý. O to víc mě překvapilo, že jejich nový celovečerní animák je nejen koukatelný, ale sehrává víc než vyrovnanou partii s nejlepšími animovanými filmy roku vzniku. Pokud ho srovnám s VALL-I, pak pixarovský snímek vede v oblasti animační techniky, ale emocionálně mně je bližší Bolt. První polovina filmu byla za jasných pět hvězdiček, v té druhé, kde se objevil místo ironické nadsázky sentiment a hrdinský patos ve stylu Lassie se vrací, jsem musel slevit na 4 hvězdičky. V první části ovšem kraluje lehkost a řemeslná virtuozita. Díky uměřené nadsázce tyto scény ocení jak příznivec podobné akční podívané, tak i její kritik, který ty scény vnímá jako parodii. Dobře vykreslené postavy, kdy Bolt vystupuje coby Don Quijote a jeho společnice černá kočka se svým praktickým, poněkud cynickým přístupem k okolí, jako Sancho Panza. Pěkné, dynamické a dobře vypointované scény, jednoduše kvalitní film pro děti, dobře stravitelný i pro jejich dospělý dozor. Celkový dojem: 85 %.(1.3.2009)

 • TeeAge
  ***

  Mám pocit, že nič by sa nestalo, keby svet nedostal pred oči tento animovaný pokus. Bleskovo rýchlo to síce neubehlo, ale nezostarol som pred obrazovkou, a to už smeruje k lepšiemu hodnoteniu. Summa summarum, pár dobrých a nových nápadov tam predsalen bolo...(28.6.2009)

 • genetique
  ****

  Bolt je pašák a Disney ukazuje, že aj on sa vie pozviechať, postaviť sa na pevnú zem a ponúknuť animačne náročnému publiku príbeh, ktorý dokáže konkurovať aj monopolnému gigantovi, akým je dnes Pixar. Po megaúspechu s názvom 'Wall-E' som nečakal, že tohto roku môže nejaký animák takto silne zavíriť žánrovými vodami, ale tomuto digitálnemu chlpáčovi sa to podarilo s prehľadom. Postavičky (hlavne vedľajšie) majú neskutočne zábavný potenciál, príbeh je excentrický, živý a výbušný, a dokáže dejovo uspokojiť aj náročnejšie publikum. Príbeh má srdce, vie dojať, rozumie divákovi po citovej aj zábavnej stránke, rozprúdi krv a dokonca dokáže spôsobiť aj to, že sa možno občas prichytíte, že na niektoré scény pozeráte s otvorenými ústami. Kvalita animácie je totiž konkurencieschopná akémukoľvek filmovému rivalovi. 85%.(21.5.2009)

 • Hellboy
  ***

  Prvních 10 minut je úžasnejch, pak se rozjede zápletka a s tim jsem se musel chvíli srovnávat.. Je to docela zábava a ačkoliv je tu pár povedenejch scén, tak mě to moc nevzalo. Celá premisa filmu je prostě divná a vrchol ilogična je moment, kdy na scénu vstoupí Bolt číslo 2.. To už nic nedává smysl. No ale děti (kterým jsou logické chyby ukradené) si k mému hodnocení můžou klidně přidat hvězdičku i dvě.(26.4.2009)

 • Jeremy.jk
  ****

  První animák snad po roce a s klidným svědomím můžu říct, že Bolt patří do toho nej. co může tenhle žánr nabídnout... Nejvíc mě dostávali páni holubi a samozřejmě křeček :-D 80%.(29.6.2009)

 • 3DD!3
  *****

  Ten křeček byl frajer. Takhle ujetého seriálového fandu stříbrné plátno ještě nemělo. Cynická číča byla taky moc fajn a Bolt sympaťák každým coulem. Jeho cesta je sice předvídatelná, ale zato napěchovaná akcí, hláškami a dostatečnou sebeironií, že se u toho budou bavit jak velcí tak malí diváci. A Powelova hudba je zase jednou lahůdková. Všechno bylo jak má být. - Ty si ale roztomilý. Přesně takového křečka jsem měl když jsem byl malý. - ZABIJU TĚ!(9.3.2009)

 • akisha
  ***

  Když už se originalita v animáčích nevyskytuje, čekám minimálně, že se budu bavit, ale tady až na pár světlejch výjimek teda nic moc. Supr začátek, kdy jsem ještě tak čtvrt hodiny chápala nadšený ohlasy. Bohužel pro mě pak následovala strašně dlouhá nuda a pes si většinu filmu jen uvědomoval, že nemá superschopnosti a je normální. Divila jsem se, že se to dělo tak pomalu a postupně, že ani nepřišla ona scéna šokujícího uvědomění (jako např. když Buzz zjistí, že je jen hračka a skočí ze schodů), ale to neberu ani jako klad ani jako zápor. Pár vtípků ale bylo fajn (třeba ten zbědovanej psí výraz, u kterýho všichni jihnou, a když vidí kočku, tak: "zmiz, ty hnusná kočko!") a většina gagů co zahrnovala holuby. Jen křeček mě tak nevzal, jako ostatní.Ovšem origoš dabing Travolty palec nahoru. 65%(31.3.2011)

 • Falko
  *****

  Nemam co vytknut tejto skvelej animovanej komedii. Kedze mam psikov rad, bavil som sa, aj ked pre niekoho moze byt tento animak az prilis detsky. Na dobrodruznej ceste po USA robili Boltovi spolocnost "arogantna" macka a humorny skrecok s jeho vtipnym slovnikom, ale pacila sa mi aj narazka v nemeckej verzii na animak HLADA SA NEMO (2003). BOLT je jednym z troch nominovanych animakov na Oscara. V konkurencii mal KUNG FU PANDU a VALL-I ho z ktorich VALL-I aj zvitazil. _______ John Travolta - (Bolt) +++ Miley Cyrus - (Penny) +++ Susie Essman - (Mittens) +++ Mark Walton - (Rhino) +++ Malcolm McDowell - (Dr. Calico) +++ Produkcia: John Lasseter +++ (Videl v kine 10.02.2009) +++(10.2.2009)

 • freddy
  ****

  Tak už i já jsem konečně uzřel tento novější animák od Disneyho o jednom pejskovi, který je hollywoodskou hvězdou a nedopatřením se dostane z Hollywoodu na druhý konec Ameriky, aby pak putoval společně s kočkou Mickou a křečkem Bivojem zpátky za svou paničkou. Tato animovaná road movie je ale vpravdě docela vydařená, to nelze vůbec popřít. Navíc pokud máte domácí zvířata a obzvláště pejsky rádi stejně jako já, tak nepochybně budete z tohoto filmu nadšení. Ano nadšení se dostavilo, ale dojatý jsem příliš nebyl a nějaké hluboké emoce ze mě tenhle snímek taky nedostal. Po skončení filmu zůstal jen nenucený úsměv na tváři a příjemný pocit z úžasného a pohodového filmu. Ale pocity, které jsem zažíval například u filmů VALL-I nebo Ratatouille zůstaly skryty někde uvnitř a nedostavily se, což pro mě jasně značí, že Bolt prostě na tyto dva animáky vůbec nemá, takže mu nemohu udělit maximální hodnocení. Ale přesto jsem viděl nadprůměrný film, který se mi líbil, u kterého jsem se místy i pobavil a který mě přivedl na příjemné myšlenky. Rozhodně to nebyl promarněný sobotní večer, a navíc song k tomuto filmu se mi velmi líbil, což mám na animácích od Disneyho rád, že vždycky každá písnička z těchto filmá je pohodová, melodická a krásně se poslouchá. Takže po zralé úvaze uděluji čtyři hvězdičky.(19.1.2010)

 • Niktorius
  *****

  Ultimátní animovaný nátřesk, který si prostě musíte užít na velkém plátně a v 3D provedení, které je přesně tím, co z psa dělá superpsa a úvodní akční smršť povyšuje na událost roku :-) Za pixarovským WALL-Em sice tenhle Pes pro každý případ pokulhává zatížen svou infantilností a přlíšnou poplatností všem disneyovským šablonám, ale všechno bohatě dohání svou třeskutou zábavností a energičností. Ani nepamatuju, kdy naposled jsem se v kině takhle výborně bavil a odcházel se září v očích a nesmazatelným úsměvem na rtech. _____ P.S: Ty zázračné brejličky by potřebovaly vylepšít o vnitřní stěrače, wtz.(27.4.2009)

 • Mahalik
  **

  Při sledování jsem si připadal neuvěřitelně trapně. Nevím, zda za to mohlo to psychedelický morče, které se neustále koulelo v zorbing kouli nebo to bylo tím primitivním humorem, prostě jsem si připadal jako klient z Bohnic. Vytuněný začátek s atmosférou blocbusterů by Bay sice bylo příjemným osvěžením (na animák rozhodně), ale už jen tím, že hlavní postavou je zakomplexovanej pes, který nemá ponětí, že je herec a že opravdu, ale opravdu nemá schopnosti hodné Supermana, je na hlavu. Pro děti rozhodně, ale pro mě, jakožto otrlý dřevo, utrpení.(7.6.2009)

 • Xmilden
  ****

  Křeček Rhino by ode mě dostal okamžitě oscara za nej herecký výkon v animovaném filmu. Možná je na zvážení zda-li by se neměly začít udělovat. Ještě teď sem na prášky když si vzpomenu na jeho nezapomenutelnou hlášku " Všechen můj trénink mě připravil na tuto chvíli. Umři! " Po zvážení pořadí nej animák 2008 : 1. Bolt, 2. Wall-E, 3. Madagascar 2, 4. Kung fu Panda. Ale ani jeden více méně nevyčnívá.(1.3.2009)

 • lesumir
  *****

  Nadupaný animák!! Svěží, pohotový, ironický a plný akce! Bolt je vážně roztomilý a ani samoúčelný závěr to tolik nepokazil, jak bývá u Disneyovek zvykem. Nemá to možná taková kouzlo jako Pixarovky, ale svým vytříbeným a sarkastickým humorem všechno dohání. Skvěle nadabováno a New Yorský holub mi hlasem silně připomínal Al Pacina.(10.1.2009)

 • Arbiter
  ****

  Ale jóó.. dobrý... sice až moc typický, ale dobrý. hvězdu a půl obstaral křeček. Šílenec jeden :-)(14.6.2009)

 • D.Moore
  ****

  Otázka: Kdy lidé přestanou všechny animáky srovnávat s tím, co dělá Pixar? Odpověď: Až bude víc tak kvalitních filmů pro všechny, jako je právě Bolt. Chytrý, svižný a vtipný snímek se sympatickými zvířecími hrdiny (Bolt je sice super, ale ironická kočka, debilní holubi a křeček - maniak nejsou taky vůbec marní), začátkem perfektně si střílejícím z akční filmové i seriálové tvorby všeho druhu, s něčím pro nejmenší diváky a s pomrkáváním na diváky dospělé... Morální ponaučení na konci samozřejmě nechybí, ale je podáno tak nenásilně (žádné slzy ani dlouhá objetí), že urazit nemůže. K tomu skvělá Powellova hudba, povedený dabing (Travolta je Travolta)... Čtyři čisté.(18.6.2010)

 • Davies182
  ****

  Neohrožený čtyřnohý miláček herečky Penny má za úkol, dostat se z odlehlého filmového ateliéru v New Yorku zpátky domů. Ve vedlejší roli se o divákovu potrhanou brišní bránici postará také úplně nejvíc nejúžasnější křeček v dějinách počítačové filmografie!(8.1.2014)

 • Phobia
  ****

  Věrný pes s falešnými představami o realitě a svých schopnostech, sarkastická kočka, maniakální křeček a zmatení holubi se sklony ke škodolibosti mi zpříjemnili deštivý večer a na hodinku a půl nabídli nenáročnou, odpočinkovou zábavu. Zasmála jsem se, užila si pár dětinských i dospělejších hlášek a špeků, obdivovala hezkou animaci a vymakané akční scény (pukni závistí, M. Bayi:-)); být děcko, místy bych nedýchala napětím a místy mačkala slzičky. Co chtít víc od animované pohádky? Není to dokonalé, na to je tam spousta klišé a vaty, a taky je to typicky disneyovsky přespříliš roztomilé, nicméně jsem spokojená, nadprůměrný animák pro milovníky domácích zvířat:-). 75%(1.6.2009)

 • Hrabka
  ****

  Žádné WALL-E, Madagaskar 2 nebo Kung Fu panda není pro mě tím nejlepším animákem roku 2008. Je to BOLT! Film se mi opravdu líbil, zvířecí hrdnové jsou fajn, humor je výborný a příběh je slušný. Výtečná podívaná a jeden z nejlepších animáků, které jsem kdy viděl. 75%(29.7.2009)

 • Ernia
  ***

  perfektní první část, kdy Bolt ještě nic netuší, potom už nuda nuda nuda.(9.2.2009)

 • juta
  ***

  Zvláštně pojatý animák a příliš akční. Takový pro hyperaktivní děcka, které potřebují neustálou akci a rychlé přemísťování hlavní aktérů. Bolt mě bohužel moc nezaujal a je to nejspíš tím pojetím, že o svým životě psík vlastně neví, že žije v nevědomí.(26.3.2017)

 • Pepinec
  ***

  Ne ne, Bolt mě nedoběhl jako pokračující Alex, natož pak jako pixarový Wall-i! A to ani přes to, že jsem měl možnost shlédnout 3D projekci. Nevím, čím to je, většinou mám na animované filmy odlišný názor, než většina uživatelů na ČSFD. Možná to je zapříčiněno mou mírně infantilní duší ( :-) ), která mi umožňuje vstřebávat takového filmy dětským okem. A pravdou zůstává, že kupříkladu při projekci pokračování Madagaskaru se sálem nesl daleko větší smích, nežli jak tomu bylo u Bolta. Na druhou stranu, co se myšlenky týče, je na tom Bolt poměrně dobře. Leč, na animované filmy se chodím především pobavit, a toto nebyla zábava více než tříhvězdičková.(25.2.2009)

 • hippyman
  ***

  zklamání a další důkaz, že se prostě nesmím na filmy tolik těšit... dost možná, že až si snímek pustím znova v originálním znění, hodnocení se trochu ještě zlepší, ale tady nebylo až na několik povedených situací (hlavně s holuby) a samozřejmě (dnes už ani tolik nepřekvapující) fenomenální dokonalost grafického zpracování (tráva, chlupy, mraky - vše v TOP kvalitě!) moc nad čím juchat... snad nějak stárnu nebo co, ale právě zdánlivá infantilita tohoto animáku mi nedovoluje jít nad 60%(28.7.2009)

 • 666teen
  ****

  Animovaná verze Truman show s nejzábavnější animovanou kočkou. Ale Bolt a Bivoj jsou taky božani. Nevím co to je, ale jsou.(23.6.2009)

 • sullafelix
  *

  .........rozprávka pre tých čo ešte serú do plienok ................(7.2.2009)

 • Carol Pifková
  ***

  No poznám aj lepšie rozprávky, túto si už nepozriem druhý krát ale netvrdím, že bola zlá.(10.1.2013)

 • Ellesime
  ****

  Normálně bych asi dala 3*, ale díky křečkovi a roztomilosti Bolta dám 4. Děckám se to určitě líbit bude, a pro ty je to přece dělané.(24.1.2009)

 • Allien.9
  ****

  Pes, kočka... a křeček v kouli. Toť ústřední trio roztomilého animáku, který dokazuje, že i velikáni jako Pixar nebo Dream Works se občas musí potýkat se zdravou konkurencí.(21.7.2013)

 • Aknah
  ***

  Podle mě hodně originální nápad pro animák, samozřejmě, že je to přehnaný, ale zase vás všechny ty vymoženosti vás drží ve střehu a všechno odsejpá. Perfektně jsou vystiženy postavy, které jsou něčím typické a tu jejich přednost nebo vadu zdůraznili...Od začátku jsem si musela říkat, jak je ten pejsek hrozně roztomilej :) Jinak ty náhody během Boltova útiku, rozhodně neztrácí na kouzlu, jako je i kočka, která do všeho zapadá. Bolt si myslí, že má stále své schopnosti, ty ale nefungují, takže vypadá opravdu nemotorně. Ten křeček na tom byl asi nejlepší - takovej týpek :-D Musela sem se smát, kdykoli začal mluvit...Tohle je sice všechno moc hezký, ale nakonec to pro mě byl další normální animák, který ničím neoplývá. Teda takhle - líbilo se mi to, ale nejsem z toho nadšená a čekala jsem, že to bude vtipnější. Bolt nebyl taková zábava, jak jsem si přála. Ale pro páteční odpoledne jako dělané.(5.6.2009)

 • gilmore_girl
  *****

  Zamilovala jsem si krecka v kouli :). Stravila jsem i dabing, protoze Bivojovo "Chcipni!" v podani Pavla Tesare nemelo chybu!(12.1.2010)

 • HoneyBunny
  ***

  Bolt je příběhově chudičký - vlastně jen kombinuje klasické motivy psí lásky k páníčkovi a takové to americké "když si budeš věřit, zvládneš cokoli". Naštěstí tvůrci každou chvíli vyrukují s polystyrenovými nebo špendlíkovými vtípky a odkazy na jiné filmy (křeček Rhino poprvé vystupující ze své koule :-), takže film rychle ubíhá a nezanechává škody na dospělém mozku. Pro mě zůstává na půl cesty mezi hloupoučkými dětskými animáky a sofistikovaností pixarovských filmů. Mimochodem, pro toho roztomilého pejsánka se mi Travoltův hluboký hlas vůbec nehodil.(30.3.2009)

 • DJ Obelix
  ****

  Poslední dobou mě animáky celkem míjeli, ale když jsem v TV zahlédl právě začínajícího Bolta, dal jsem mu šanci. A nelitoval jsem. Nenáročná hodinka a půl příjemně odsýpala a nenudila. Dávám 4*, film je příjemnou jednohubkou...(16.6.2010)

 • Fingon
  ****

  Disneymu se to konečně podařilo, Bolt je první jeho opravdu povedený 3D animák a po pěti až sedmi letech i jeho první povedený animák vůbec. Našlapaný začátek je neskutečně zábavný a konec, i když předvídatelný až běda, mě zase jednou docela dostal... nebýt toho malinko slabšího prostředku, bylo by to za mě i pět. U mně letos vyhrává Wall-I, ale Bolt je pořád daleko lepší než Madagaskar 2.(22.2.2009)

 • Smok
  *****

  Bolt je kríženec čistokrvnej zábavy a overených animačných a dramatických postupov, ktoré na diváka platia už desaťročia s rodokmeňom siahajúcim až k Mickeymu Mousovi. Skvele ho dopĺňajú parťáci v podobe čiernej túlavej mačky a megahrdinského škrečka až som niekedy mal pocit, že Bolta skvelými hláškami zatieňujú. Dojímavý príbeh zase nenechá suché jedno detské oko. Takto sa to robí, páni.(22.3.2009)

 • topr harley
  **

  Průměrná animovaná slátanina, která by mi nic neříkala ani kdyby mi bylo 5, takových jsou desitky(8.7.2010)

 • WANDRWALL
  **

  Superpes Bolt potřebuje život plný vzruchu. Bez rozruchu by nežil. Obyčejný život nechává pro obyčejně pejsky a fenky.***(18.10.2010)(18.10.2010)

 • AllShallFall
  *****

  Pes Bolt, myslící si, že je super pes, Kočka Micka a křeček v kouli Bivoj, mě dostávali do kolen. Skvělá podívaná s výborným vtipným a dobrodružným příběhem.(1.2.2012)

 • swamp
  ****

  Disney po dlouhé době překvapil. Roztomilý akční hafan Bolt, tak trochu zbytečně nudná kočka a hlavně šílený křeček v kouli - fanoušek Bolta. Supr rychlá jízda, která ví, kdy skončit - i přes několik morálních ponaučení, které zkrátka (bohužel) nesmí chybět, jsem si tento animák vážně užil. Ale znova ho vidět asi nepotřebuju.(23.4.2009)

 • teutates
  ****

  Nenatáčal to náhodou Michael Bay...? všade samé booom, booom.... Bolt je najakčnejšia rozprávka akú kedy "svet" videl..., ale teraz vážne! Superpes Bolt je milým prekvapením dokonca aj pre mňa, pričom niesom zrovna obdivovateľ tohto žánru. Očakával som klasicko špecifikovanú omáčku plnú trápnych a poučných scén, dostalo sa mi svižného prevedenia plného odkazov a pár kliše a preto 7/10(20.2.2009)

 • boshke
  ****

  Nijak výjimečný animák, který ale pobavil. Hlavně Rhino... 70%(9.8.2017)

 • HAL
  ****

  Kvalitní parodie se stále točí... jen už nemají hranou podobu. Bolt je další parádní blbinou která do dětského filmu s jednoduchým příběhem cpe tolik narážek a odkazů na okolní filmy, že mu jde s klidem odpustit i pár vyloženě Disneyovsky pitomých pasáží (výuka psa je odpor hodný promptního vystřihnutí) a přitom není jen jejich bezúčelnou exhibicí. Kromě nich se nikde nečeká a nikde nezastavuje, vlak s bleskem na boku zuřivě zrychluje až do konce, poháněný ultimátně awesome křečkem, sympatickou čičinou a velmi blbým ubercute psem. Sice to není tak legen...wait for it...dary jak by možná chtělo být a Kung Fu Pandu to v mém letošním animákovském žebříčku nepřekoná, ale i tak... překvapivě velice zábavný a akční film. 8/10(11.2.2009)

 • predators
  ***

  Pro mě docela průměrný animák s dobrou grafikou, avšak s trochu slabším příběhem. Opět se nemůžu zbavit pocitu, že mimo Shreka není kresleného filmu pro dospělé. A nebo je to tím, že stárnu?! Sakra...! :-) 60%(31.5.2009)

 • Campbell
  *****

  Po dlouhé době konečně animák, který mě nenudil. Bolt byl vtipný, emotivní a dost dobrý film. Jediné co bylo trochu překážkou byl scénář. Ale popravdě ktrý animák má v dnešní době kvalitní a originální scénář?(11.1.2009)

 • Kothy
  ***

  Poměrně průměrný animák o štěněti křečkovi běhajícím v kouli. Občas je to i vtipné.(12.3.2017)

 • Němi
  *****

  Že by se Disney pod přímým dohledem Pixaru (big boss John Lasseter jako výkonný producent) vracel na místa, která mu právem patří? DreamWorks se pachtí už léta na místě s Dobou ledovou, Madagascarem a Kung-Fu panda byla jen jednookým mezi slepými, Sony stačí pár tučňáků k radosti, a tak by konkurence pro Pixar (byť nepřímá) byla vhod. Bolt je s WALL-E nejlepší animák roku 2008 a možná tím nejlepším, který není pod křídly skákající lampičky celkově. Už úvod připomínající to nej ze současných akčních velkofilmů je nářez. Po něm sic dojde na běžný příběh, ale je natočený s nápadem, několika překvapivými momenty a hlavně s charismatem. Občas se ukáže skvělý (a především konečně nečekaný) vtip, postavy jsou osobité a i když naplňují klasické schéma, nepřipomínají unifikované kolegy od konkurence. Disney se také snad poprvé nezaměřil jen na dětského diváka a pod příběh nacpal hromadu "látky k pozorování" i dospělým, které navíc nesmyslně nevyrovnává nesnesitelný patos a mravní poučení, jak to bylo běžné. Animace je velmi dobrá, nevyrovná se špičce, ale pod lehkou stylizací se toho hodně dá přehlédnout, krom toho postavy jsou rozpohybovány přirozeně a nenásilně. A především - do všech se ihned zamilujete a budete si chtít pořídit morče v kouli a cynickou kočku.(27.1.2009)

 • bassator
  **

  Vizuálně dokonalé, příběhově nevýrazné až lehce nudné... - 45%(7.3.2012)

 • iamek
  ****

  Konečně povedený animák. Scénář je prostý, ale zároveň vás slušně v trhne do děje. Bolt je určený dětem, ale i přesto v něm uvidíte hodně akce a tempo na animák je vysoké. Neustále se něco děje a ani minutu se nebudete nudit. A když vás doprovází krásné animace a sympatické postavy tak není co řešit.(22.1.2009)

 • Pedestrian
  ***

  Geek křeček saved the day. "Skočím si pro kouli." 3,5*(12.2.2009)

 • klerik
  ****

  Napriek tomu, že ide o triválny putovací scenár, je to super zábava, hlavne vďaka dobre napísaným postavám (dialógy!). Finále mohlo byť originálnejšie, ale čo sa týka akčnosti, ide o vrchol animovanej detskej zábavy...(26.11.2011)

 • SeBig
  *****

  Dost boží pohádka.(4.1.2018)

 • Lenny.M
  ****

  Určitě každý, kdo má doma nějaké domácí zvířátko, se tam viděl :) Ikdyž jsem čekala trochu víc, byla to skvělá podívaná, u které se určitě nikdo nebude nudit :)(27.3.2009)

 • heyda
  ****

  Začátek mě upřímně vyděsil. Takové super akční animáky zrovna nežeru. Naštěstí si ze mě rejža prvních asi 5 minut jenom utahoval, což mě mile potěšilo a zbytek filmu jsem si už nesmírně užíval. Nemyslím si, že se Bolt zařadí mezi animovanou elitu, ale rozhodně patří do širšího výběru těch nej animáků. Takže palec nahoru a 4 hvězdičky hodnocení mé.(16.12.2013)

 • Ilicka
  *****

  Roztomilý superpes s krizí identity, cynická, světem protřelá kočka a šílený křeček se vydávají na dlouhou cestu napříč Spojenými státy a potvrzují, že cesta domů v podání tří zvířat může být neskutečně zábavná. Bolt se těžce smiřuje se ztrátou superschopností, navíc se musí naučit být opravdovým psem. A neuvěřitelně sympatická kočka Mittens mu pomáhá a křeček mezitím hláškuje. Animace je vynikající, jen u Penny jsem si zpočátku nebyla jistá, zda jí jest být dívkou či chlapcem. Hudba Johnna Powella oprašuje divoké akční motivy i kousky plné sentimentu. Finále je typickým Disneym, což mi tentokrát vůbec nevadilo. Milý film, který potěší děcka i odrostlejší děcka:-)(10.4.2009)

 • Chrustyn
  ***

  Slušný leč nijak objevný animák zaměřující se převážně na mladší část publika. Nápad se psí filmovou hvězdou, která si myslí, že je opravdový superpes a putuje za svou paničkou je určitě zajímavý ale fóry a vtipné situace, které hrdinu provázejí jsou určeny převážně mladším 12 let. Rozhodně nečekejte popkulturní narážky ve stylu "Shreka" ale klasickou rodinou zábavu, u které se zasmejou maminky s dětma a tatínek to nějak přežije. Film celkově přípomíná řadu těch slabších animáků a pracuje se stejným základem. Opět je zde sympatický hrdina, kterého by chtěl mít doma každý a k ruce (nebo spíše tlapě) má doprovod složený z kočky a rádoby vtipného křečka, který určitě všechny rozesměje (bohužel jsem asi suchar protože mě přišel trapnej). Je to docela škoda, jelikož jsem od tohoto animáku očekával více než jen standardní zábavu, kde nechybí morální ponaučení, infantilní fórky a spousta zvířectva. Na druhou stranu vizuální stránka je povedená, (ne tak strhující jako od PIXARu ale dostačující) hudba pěkně dokresluje filmové dění a celý příběh uteče dost rychle. Suma sumárum lepší průměr.(2.6.2009)

 • Beastmaster4
  ****

  Příjemná animovaná podívaná. Trochu lepší průměr, který rozhodně mezi podobnými nezapadne. Nedobrovolné spojení kočky a psa funguje dobře. Když k tomu připočteme šiblého křečka v kouli, máme o zábavu postaráno...(28.8.2011)

 • jonyyy
  ***

  60%(31.8.2009)

 • duklak2
  ****

  Superpes Bolt netuší, že je stvořen pro show. Tento animák mě bavil od začátku až do úplného konce. Animace je na velmi dobré úrovni, i když to už v dnešní době málokoho překvapí. Filmu nechybí dynamika, akce a rychlost. Ještě někdy chci vidět Boltův superštěk.(17.1.2010)

 • Stoka
  **

  Tak u mě Bolt nezabodoval a to animáky většinou hodnotím kladně. Tento mi jaksi nesedl, už od začátku jsem měl ten pocit a zasmál jsem se tak jednou - navíc křeček v bublině otravný a chvílemi až trapný.(2.2.2019)

 • Fleur6
  ****

  Konečne po dlhom čase Disney, ktorý ma naozaj potešil. Bolt je cute, cica je supiš (pripomína mi užívateľku Endlessly) a to morča chcem rozhodne doma! (BTW: Je nespochybniteľné, že producent, scenárista, režisér, proste niekto, výrazne frčí na How I Met Your Mother: výroky s "awesome", "legendary", "true story" pridávajú čaro).(23.2.2009)

 • kajda.l
  ****

  No, tak dobře budu hodný.. I když opětovné disneyovské moralizování mi opět tak trošku lezlo na nervy. A ani nevím proč, ale očekával jsem animovaný nášup ve stylu Pixaru(jak jsem naivní), naštěstí jsem si rychle uvědomil, že Bolt mi nic takového nenabídne. Jen škoda, že si Bolt neudržel na animák zcela nevídané tempo úvodní akční části(10 minut), nebýt této části(zvlášť zpomalená scéna s vrtulníkem byla lahůdková) a dále skvěle sarkasticky hlásící kočky Micky (pro mě nejzajímavější postavy), tak by Bolt zapadl do šedi průměru. Příjemným oživením byli i hláškující natvrdlí holubi a křeček „Bivoj“ v kouli..ovšem pro mě nejzajímavější a nejvtipnější bylo, když Micka učila Bolta psím kouskům(psí oči atd).. Možná jsem očekával trošku více Ratatouille zůstává nepřekonáno, ale i tak je Bolt jedním z nejlepších animáků poslední doby(Wall-E opět prohrál)..(14.6.2009)

 • ARI50
  *****

  Ano na animák psí záležitost super spousta schopnosti zábavy akce a to já jenom odsouhlasím.(8.9.2018)

 • SLOTH
  ****

  "i have a ball"(2.2.2009)

 • maseer2
  *****

  akční, dojemné, vtipné.. zkrátka všechno, co by měl takový animák splňovat.. jedním slovem - SUPER !(14.6.2009)

 • korbitch22
  *****

  Svižný, vtipný, roztomilý, s dobrým příběhem, výtečným dabingem a sympatickým výběrem postav.....základ 100% animovaného úspěchu.Bolt je typickou ukázkou, jak má vypadat animák pro děti, které se budou u filmu dokonale bavit a jak se ukazuje i 74% dospělích si to maximálně užije.Bavil sem se, mrtě se zasmál a bylo to pro mě dojemné, hlavně díky výhodě, že jsem sám pejskař a vím, co znamená vztah pána se psem.Perfektní animovaný film, kterému sem se 5 let nepochopitelně vyhýbal.95%.(7.10.2013)

 • HellFire
  ***

  Již od začátku nelogický příběh dává tušit, že je zaděláno na průser. Jediné co Bolta zachraňuje jsou holubi, kočka a křeček. A ten klišoidní konec... fuj.(28.12.2008)

 • Jericho666
  *****

  Po úvodu jsem na film koukal trochu skepticky... Nicméně čím víc film ubíhal, tím více mne zaujal... Dalo by se říci, že film pro mě začal nástupem Mittens na scénu... Ať byl Bolt sebevíce roztomilejší, ať křeček dělal sebevětší blbosti či holuby měli sebelepší hlášky, tak nikoho jsem si z filmu nezamiloval tak, jako Mittens... Její povaha, temperament, humor.. Krásné... Po animační stránce se mi film líbil, i když s lidi by šli ještě trochu líp, ale to čert vem... Příběh sice na zažité lince, ale zajímavě vyřešen, v místech velice hezky zpracován a celkově nástupu Mittens na scénu se mi to líbilo daleko víc... Až mi u některých scén ukápla slza.. A samozřejmě že hlavní postavou v těch scénách byla Mittens... :o) Líbilo se mi to, velice rád se k tomu kvůli Mittens vrátím...(8.2.2009)

 • moviesfan
  ****

  S tímto animákem jsem nikterak nespěchal. Má očekávání byla nízká a už proto jsem mohl tušit, že výsledek bude nakonec jiný (a taky že byl) :) Bolt mě dokázal pobavit ať už srandovními průpovídkami nebo různými scénkami.(22.6.2009)

 • Silence
  ***

  Příliš upnutě působící animák s nevýraznými vedlejšími postavami, hlavním hrdinou s opravdu velmi dlouhým vedením a až kontrastně svižnou úvodní akční scénou, která je takovým svěžím a lehkým předkrmem, před fádním gulášem s příliš mnoho knedlíky. 6/10(10.9.2009)

 • BigDeal
  ****

  Bolt je v podstate výborný animák s jedným tradičným mínusom. Má výborné hlavné postavy- sympaťák Bolt (najlepšia scéna je učenie sa psiemu pohľadu), sarkastická mačka (najlepšia postava, až kým z nej tvorcovia neurobili prehnanú citlivku), televízny maniak škrečok (vtipne chrliaci jednu klišovú hlášku za druhou). Z vedľajších postáv potom vyniká najmä Pennin agent, samotná Penny je len akoby do počtu. A to mínus? Už to beriem takmer ako nevyhnutnosť- film je rozbehnutý, no keď sa blíži koniec, akoby chceli tvorcovia predĺžiť čas a tak rozhádajú hlavných hrdinov, aby ich na konci mohli znovu spojiť a zaváňa to presladeným sentimentom. Inak je ale Bolt svieži, vtipný a akčný (vynikajúca akcia na začiatku). Pre mňa veľmi príjemné prekvapenie.(14.2.2009)

 • Stanislaus
  ****

  Bolt je vskutku pohodový film, který dokáže zaujmout relativně originálním námětem a sympatickými zvířecími hrdiny. Líbil se mi původní nápad, kdy tvůrci vycházeli z kontrastu filmová realita vs. skutečnost. Bolt, hlavní psí hrdina a filmová hvězda v jednom, se s tímto faktem musí najednou nějak vypořádat. Na cestě za pravdou ho doprovází svérázná kočka Micka se střízlivým pohledem na svět a hyperaktivní křeček Bivoj, který je též Boltův fanoušek č. 1. Toto na první pohled nesourodé trio se postaralo o nejeden humorný moment. Zkrátka ve výsledku pěkně natočená oddychovka, která hezky ubíhá a nabízí jak humor, tak akci i poučení.(19.12.2009)

 • Hismael
  ****

  Zase jeden kvalitní animák, nejlepší byl Bivoj křeček a holubi. Trochu ale mohli zkrátil ten smutně romantický konec i když byl celkem povedený. Mezi animáky je Bolt nadprůměr připomínající Truman show, bohužel s věrohodností je na tom Bolt o něco hůř. Není potřeba se s tím ale příliš zabývat, Bolt je pro všechny, nejvíce asi pro děti a dost se povedl.(3.8.2010)

 • Caszidy
  ***

  Musím se bohužel přiznat, že pro mne se jedná o mírné zklamání. Zejména v případě "seriálových" scén, které paradoxně chvílemi působí až rušivě. Také přílišná infantilnost některých okamžiků je na škodu, neboť řada vtipů a postav je takřka geniálních. Ať už jde o vtip s "vysláním kybernetických gymnastek do Pekingu", či o postavy holubů, scénu a celý nápad s "kryptonitem/polystyrenem" a řadu dalších, výsledek je bohužel srážen již zmíněnými nedostatky. Přesto jsou Bolt a jeho parta neuvěřitelně "cute" a krásná animace a ostatní drobnosti táhnou snímek téměř ke čtyřem hvězdám.(27.2.2009)

 • mm13
  ****

  Zdravý nadpriemer. Tento pomýlený superagent má veľa čo do seba a jeho spoločníci taky tak, ak nie ešte viac. Aj keď je jasné, kam to celé smeruje, s vyjadrením pozitívnych hodnôt sa tu nikto extra neponáhľa, prekotný dej to ostatne ani nedovoľuje (akčnejší animovaný film pre deti som snáď ešte nevidel). Partnerstvá (dobrovoľné aj nedobrovoľné) sa naväzujú za pochodu, rozhovory vedú čo najkratšie (i tak nikto nikomu nerozumie a každý si melie a hľadí to svoje), plán (ak o dačom takom môžme vôbec hovoriť) je úplne jednoduchý - utekať čo sily stačia. Moralitky preto ustupujú menej korektným momentom, chvíľami je to drzé, dokonca celkom drsné. Pes a škrečok si ale jeden druhého zaslúžia ako nikto a mačku (bez preháňania najlepšia ženská postava za posledné mesiace) by sme možno aj poľutovali (má čo dočinenia so skutočnými bláznami a naviac si to plne uvedomuje), keby to len aj v tom jej prípade nebolo trochu dosť, vlastne plne zaslúžené... Povinné finále nestratí švih a ja (i keď to nemá na pravé pixarovské perly) nemám kvôli čomu uberať (naopak, polku hviezdičky ešte pridávam). Pokiaľ nový Disney bude točiť takéto animované filmy (napríklad ako šancu pre mladých autorov), dobre nám bude! [90%](19.6.2009)

 • McClane
  *****

  Kdybych nevěděl, že to je od Disneyho, tak bych si myslel, že je pixarovka, která ještě chtěla trošku doladit, což se mi zatím u žádnýho animáku nestalo. A hele v titulcích executive producer John Lasseter. Je opravdu málo toho, co bych vytknul, příběh připomíná v tom nejlepším pixarovky, všechny postavy (pes, kočka a křeček v plastový(?) kouli) se chovaj vzhledem k svý motivaci logicky, film nenudí, animace je téměř dokonalá, holubi jsou správně ujetý a "poselství" vůbec nevyzní trapně. I já jsem byl v poslední době potěšenej z How to Train a Dragon, ale Bolt je ještě o třídu výš.(7.5.2010)

 • Terva
  ****

  Začíná to roztomile o pět let později je to zajímavé a pak je to jedna velká honička.Trojice holubů je dokonalá, ty pohyby a kreace, moc povedené. Křeček řečený Bivoj, žijící celý život v umělohmotné kouli je Božan. Scéna " První dotek se Zemí" je šokující. Cink, cink. Kdo je? Tvůj osud! Čekal jsem, že zavoláš!! Píseň "Nejlepší domov" je zazpívána úplně celá, což ve filmech není moc zvykem.(4.7.2009)

 • ScarPoul
  ****

  Disney jednoducho nemá šťastie na tie svoje filmy. Jediný, ktorý ma ako tak bavil bol dinosaurus a aj to len kvôli neskutočnej hudbe a vizuálu. Lenže s Boltom je to trocha iné. Po príšernej divočine ako keby si Disney uvedomil že parodovanie iných filmov na úkor iných filmov sa nevypláca, takže prišli s tým že najlepšie bude parodovať iné filmy na úkor svojich filmov a podľa mňa mu to tentoraz vyšlo. Nájdete tú veľa odkazov na Bayové filmy, Emmerichové a na klasické Disney filmy, ale aj napriek počiatočnej nedôvere a vetám ako WTF si na tento spôsob akosi zvyknete. aspoň ja som si zvykol. A od toho momentu sa pred vami odvíja síce všedný ale po čertoch dobre spracovaný príbeh o priateľstve a odvahe a bláznoch. Musím sa priznať že niektoré momenty boli tak silne spracované že som sa neudržal a naozaj mi stiekla nejaká tá slzička. myslím že to je hlavnou doménou Disneyho filmov. Zvieratá. Nič vo vás nevzbudí toľko emócií ako zvieratá. a nemyslím teraz levov a tigrov a ryby. Ale zvieratá ktoré poznáte. psy, mačky, škrečkovia. Každý z nás mal totiž alebo má podobné zvieratko a animácia je veľmi presná čo sa týka vyjadrovania zvieracích pocitov takže niektoré scény sú vám bližšie ako ostatné. Dabing nemohol dopadnúť lepšie. Dokonca aj postava Penny nadabovaná Miley Cyrus má emotívny charakter ale predsa len najviac vytŕča Travolta, ktorý ako keby sa týmto filmom vrátil do detských čias a z jeho Bolta je to doslova cítiť. Rozhodne to nemá na pixarovky ale u mňa tento film hravo strčil do vrecka celú produkciu dreamworks, pretože v tomto filme sa zrkadlí niečo čo u dreamworks nie a to ten pocit, prečo som pozeral filmy keď som bol malý. krásna nostalgická spomienka ktorú kazí len tá paródia iných filmov.(26.12.2008)

 • fcreading
  ***

  "Môže predbehnúť letiace rakety, roztaviť pevné kovy svojím tepelným videním a vie odhodiť velké konštrukcie svojím superštekotom." Ďalší animák ktorý aspoň upúta svojím akčným prevedeným, superschopnosťami psa, škrečkom Rhinom ktorý jediný dodáva sviežy humor. Od Ratatouille sa to velmi líši, ale zas tak velmi by som to nezatracoval, nájdu sa aj vtipné miesta ktoré sa striedajú stými trapnými, skoro celých 30 minút som sa nudil ale 45 minút pred koncom som zažil poriadnu jazdu, v ktorej sa aj niečo dialo a dalo sa na to pozerať ale premňa je to len za priemer, deti by to ocenili 60 percent.(5.3.2009)

 • Shr1nK
  ****

  Čekal jsem u tohoto filmu, že bude více jako pohádka, ale krásně mě překvapil. Super film, komedie a zábava pro celou rodinu. 75%(16.8.2009)

 • pornogrind
  *****

  Animovaná " obdoba " Truman Show. Jen místo Jima Carrey(ho) je tu čoklík jménem Bolt, kterej si osobě myslí, že je super pes.Skutečnost je ale jiná. Tohle je prostě jeden z těch lepších " starších " animáků s povedenou animací i příběhem a hlavně vtipem. Nejoblíbenější postavička z tohohle animáku je rozhodně křeček v kouli. Ikdyž je na plátně všeho všudy sotva pár minut - jednoznačně si mě získal. Viděno po několika letech a stále to má svoje kouzlo. Bolt byla jedna z nejoblíběnějších pohádek mé dcery. Dřív to doma hrálo pořád. A já si to teď po letech s dcerou opět pustil a bavilo nás to stejně jako před roky.(29.4.2017)

 • Premiere_*
  ****

  Na zábavném animáku je vidět, že ho pohlídal Pixar. Ale možná si proto taky řeknete, že mohl mít ještě na víc.(30.1.2009)

 • F.man
  ****

  Parádní překvapení ve formě roztomilého hafana, znalé kočky a obtloustlého křečka. S Kung Fu Pandou nejlepší animák roku 2008... Sweet Sister Francis, What did you do to my new truck!(11.3.2009)

 • spaceboyCZ
  ****

  Proste Božan =D(7.1.2010)

 • katasta
  ***

  Zajímavá zápletka, která určitě nenudila, ale nic moc nového nepřinesla. Jde zkrátka o docela průměrný animák...(19.5.2015)

 • Philippa
  ****

  Konečně po dlouhé době animák, co nezavání sentimentem na sto honů a moralitkami v každém svém okýnku. Příjemné překvapení.(25.5.2009)

 • Tommassi3
  ***

  "Realita bolí, co ?! Ale o tom ty nemáš ani páru.."(12.7.2014)

 • Suzie05
  *****

  Číča Mittens byla nejlepší takovou klidovou kočku bych hned brala. =)(9.3.2009)

 • Rosana
  ***

  Mluvící zvířátka se vrací za paničkou. Jako by to nebyl námět všech filmů s mluvícími zvířátky. Na druhou stranu to bylo pěkně udělané, zábavné a napínavé a Kočka fakt sympaťačka. Křeček mně zase totálně neseděl. Řekla bych, že to spíš doporučuji malým dětem jako dobrodružnou pohádku, kdy je celý film na plátně přeroztomiloučký pejsáneček.(14.6.2011)

 • JohnCZ
  ****

  Tak trochu psí Truman Show, částečně dobrodružná road movie a hlavně hodně zábavná komediální jízda plná hlášek a vypointovaných momentů. Dějový oblouk je sice takový klasický a jednotlivé zvraty jsou jak z učebnice pro scénáristy, ale jako celek to šlape jak hodinky a bez hluchých míst.(31.10.2018)

 • Kryton
  ****

  U bolta je hodně vidět jak na něm měli dozor lidi od Pixaru. Animace,postavy a nápad se hodně vymyká všem v dnešní době tak IN (který pupkáč z vedení tohle zavedl?) dětským animákům. Bolt má fantastický začátek. Superakční seriál se superpsem a plno narážek a scének na padoušské filmy a seriály. Sakra proč ten film , ale přestane mít šmrc ve chvíli , kdy si Bolt uvědomí , že je jen obyčejný pes? Pak je to jen obyčejný film. Cynická kočka, křeček (opravdu ruluje!) a holubi. Proč je zminuji? No to jsou ty postavy, které celý film kopají nahoru. Skvělé hlášky a scénky. Je to divné , ale hlavní hrdina není vůbec vtipný a ke konci je dost otravný (tady bych řekl, že Disney si stál za svým). Nebýt očekávaného konce a v půlce "zobyčejnení" Bolta, pak je to opravdu silný konkurent animáků jako V-ALLI a Kungfu Panda. Tady to ke konci hodně zdisneyovalo. Každopádně je tam hodně skvělých scén, které mají na triku kočka (př. vyhrožování polystyrenem) nebo křeček(přepadení útulku) a pak jsou tady vychytralí holubi(odted k nim mám respekt).(19.1.2009)

 • GodComplex
  ****

  Lide s uchylkou pro mluvici zvirata zde budou v raji. Vsechna zviratka totiz pusobi velmi realne a verohodne, takze kdyz zacnou mluvit, je to genialni, narozdil treba od dementniho Madagascaru, kde jsou ty protivne potvory uz parodie sama o sobe. Bolt se zarazuje do svate animovane trilogie roku 2008 spolecne s Kungfu Pandou a Wall-E, vsechny 3 filmy jsou velmi kvalitni a drzi se na cca stejne urovni 4 hvezd. Z nejakeho duvodu jsem si nejvic uzil Pandu, Wall-E byl zase zdaleka nejsofistikovanejsi, nejvic profi a originalni. Bolt je z nich nejvic detsky, sympaticky, nekonfliktni a hlavne roztomily. Cilova vekova skupina je tak u Bolta zdaleka nejnizsi, ale nenechte se zmast prehnanou infantilnosti, ta roztomilost vas rozseka v jakemkoli veku. Uplny zacatek, kde je Bolt jeste stenatko me totalne odrovnal. To bylo tak neskutecne roztomile. Vubec jsem nevedel jak mam tu roztomilost zpracovat. Pokud jste nastvani, muzete zarvat a neco znicit. Kdyz jste smutni, muzete psat smutne smajliky, nebo brecet. Co ale kdyz vas prepadne zachvat roztomilosti? Jak se na to reaguje? To je hlavni filozoficka otazka, ktera me pri sledovani Bolta napadla. A jak dopadl jeden z nejdulezitejsich faktoru vsech animaku - charaktery? Byly uzasne, hlavne "fully awesome" krecek byl naprosty buh. Pigeons si tenhle snimek taky davali k obedu ve vsech svych scenach. V prepisklem zacatku, kde Bolt pouzival sve "super" schopnosti to sice vypadalo na nudnou a naprosto trapnou slataninu, ale pak se to hodne rychle srovnalo a bylo to super. Nejvic me bavilo zlidsteni a moudra komunikace Bolta s kockou na temata zvirecich zvyku a jejich nazorne testovani, jako treba psi skemrani, vystrcena hlava z auta za jizdy atd. Co me naopak zklamalo byl klasicky debilni a presprilis detsky konec a nevyrazna hudba, jednoznacne nejhorsi ze svate animovane trilogie, John Powell holt neni Zimmer ani Newman. Bolt me privedl jeste na jednu zasadni filozofickou uvahu souvisejici s komunikaci zvirat. Kdyz spolu ve filmu zviratka diskutuji, tak to je bezna rec, kterou si vzajemne rozumi, ale lidsky faktor to externe vnima jako klasicke stekani, mnoukani atd. Myslite, ze to tak funguje i ve skutecnosti, takze kdyz jsou 2 psi a neco na sebe stekaji, tak vi presne co tim mysli a v jejich stekacim jazyku se normalne chapou, ale jen my to vnimame jako nesmyslne stekani? A co potom, kdyz k nim zacne mluvit (mnoukat) kocka, nebo piskat krecek? Existuje univerzalni zvireci rec, neco jako anglictina? Nebo je pro psa kocici mnoukani cizi jazyk jako treba spanelstina? To me zajima. 7/10(9.3.2009)

 • mysiak
  ****

  Začínajúc akciou a lá Michael Bay (možno aj lepšia :-)...pokračujúc nehorázne vtipnými holubmi....a mega skvelým škrečkom, ktorý je jednoznačne jedna z najoriginálnejších a najvtipnejších postáv Disneyho novodobých animákov...až po celkom emotívny koniec...priznám sa...potiekla slza...vynikajúci návrat Disneyho..to vám trvalo:)(16.3.2009)

 • Lum3n
  *****

  Animák jak má být, svižný, akční, vtipný a s dojemným koncem. Bolt se skutečně s ničím nepáře a když mu dáte šanci, tak vás přesvědčí, že je ten nejsuprovější pes filmového světa. 4 a 1/2*(28.5.2009)

 • kleopetra
  *****

  Super animák!(7.8.2009)

 • keddy79
  *****

  Snad se mi nelíbil plakát, snad název, nebo nevím, ale moc nadějí jsem do Bolta nevkládala. Ale Pixar se opět vytáhl. Špičková animace jako vždy, originální a zajímavý námět, jedna postavička lepší než druhá ... a tak bych mohla pokračovat dále. Já chci Bivoje :-)(19.8.2009)

 • Asgy
  ****

  V pohodě animák, který pobaví a neurazí. Není sice z dílny Pixaru, ale ani mezi jejich klenoty se tak úplně neztratí. Dobrý námět příběhu mě potěšil, ono něco originálnějšího se dnes vidí málokdy. A křeček Rhino v kouli je krutor, taky si hned jednoho pořídím...(27.8.2009)

 • Marek1991
  **

  Neviem čím to je, ale na tomto celom sa mi najviac páčila pieseň od Miley Cyrus. Mám pocit, že v časoch môjho detstva boli lepšie rozprávky, ale to je ťažko mi len takto hodnotiť. Pes Bolt ma jednoducho nezaujal, ani dejom, ani postavami, proste skoro ničím, pripadal mi ako tuctová rozprávka, ktorú však kampane nafúkli a urobili z nej megakomerčný produkt. Mám pocit, že Disney stratil kúzlo a ani tento prechválený film ma nepresvedčil.(28.2.2013)

 • Sawyer815
  *****

  Velké překvapení.Skvělý příběh,skvělé postavičky,skvělý humor...Skvělý animák.(23.1.2009)

 • numi
  ****

  Čekání, které trvalo téměř patnáct let - od Lvího krále, Aladdina a Pocahontas - je konečně u konce. Animák od Disneyho bez klišé? Bolt? Ano. Úsměv? Vystřídá po superhrdinovském úvodu wtf? výraz s uklidňujícím vydechnutím - po celé té akční jízdě, kdy vám konečně dojde, že šlo jen o film. I Bolt je jen film. Ale plný upřímných a vtipných kompozic, netlačených skrze formy na animákový humor, ale opravdu poctivě vyplývajících z dějových kotrmelců. Navíc prostřední část je jednou z nejlepších road-movie epizod, jaká se na plátno v poslední době podívala. Pro většinu lidí bude hrdinou Bolt, pro mě hrál prim kocour Mr. Mittens, někomu sedl křeček v kouli... A o tom to je. V Boltovi si totiž najde KAŽDÝ to svoje. [únor 2009](24.2.2009)

 • rarak
  *****

  Výborný animák se spoustou zábavných momentů a odkazů (místy i parodií) na akční snímky. Viděl jsem ho v angličtině a při některých hláškách jsem se opravdu bavil (např. "It's a good day to die!" - motiv z Hvězdné pěchoty 3 jsem tady vážně nečekal). Tomu, kdo viděl film s dabingem (ten český je prý velmi kvalitní) nebo zrovna neholduje akčním filmům, tak zůstanou některé vtipné narážky skryty, a nejspíš i proto v něm někteří vidí jen 'filmeček pro děti'. Já jsem se velmi dobře bavil.(7.3.2009)

 • Wysch
  *****

  Velice těsných pět, neb film postrádá eleganci a kompaktnost třeba takové krysy nebo robůtka, přesto dokáže pobavit jak starší diváctvo, tak to mladší. 85%(18.4.2009)

 • Laxik
  ****

  Tohle je superfilm o superpsovi. Hláškující křeček a holubi (Ne abys to zase podělal jako Úžasňáky!) a odhodlaný psisko, co za paničkou procestuje celý státy a ještě se na konci vrhne do ohně. Trochu mi kazí dojem to, že mi objev, že Bolt nemá superschopnosti, připomíná první Toy Story.(17.9.2010)

 • liquido26
  ****

  Nádherná animace a vtipnej nápaditej příběh. Tak trochu psí Truman show, ale zábavnější a akčnější.(18.11.2014)

 • buldock
  *****

  Výborná , byť lehce infantilní zábava nepostrádající zajímavý a nadzvukovou rychlostí svištící příběh plný skvělých nápadů , výborných zvířecích postav v čele s skvělým hrdinou Boltem , věčně ironickou kočkou Mittens a neuvěřitelně akčním morčetem Rhinem a klasicky klišovitý , ale přesto působivý emotivní závěr. Walt Disney je zpátky a já jeho nejnovější přírůstek do rodiny vřele doporučuji! Film: 87%(14.2.2009)

 • verbst
  *

  Neuvěřitelně trapný animák. Na tomhle že se podílel PIXAR?! WTF?! Nucený patos a přetrapné finále celý film shazují o to víc, že začátek by mohl být docela ucházející nebýt dabingu. Morče naprosto zklamalo, a animace byla žalostná! A co mela kurva být ta nadabovaná pisnička?! Doprdele! Hudbu že dělal John Powell? Ten jediný byl tak možná na "spídu", (spolu s uživateli, kteří jak vidno nešetří chválou a velmi nadhnocují tento paskvil). BOLTa nikdy víc, a doufám, že až se ráno mrknu na čsfd, tak hodnocení bude na velmi nízké modré...(20.2.2009)

 • havLord
  ****

  Jsem byl děsně uondanej, když jsem na to šel do kina, takže v půlce jsem pár minut zachrápal ..... tak snad tyhle promeškaný minuty nejsou důvodem, proč Bolt tak docela nenaplnil moje očekávání. Ale určitě na to se sestrou ještě párkrát kouknu, je to milá podívaná :) ... 70%(22.2.2009)

 • Bajda
  ***

  Letos jsou ty animáky hezky odstupňované. Wall-E 5*, Kung-fu Panda 4*, Bolt 3*...přesto jsem se bavil, několikrát zasmál a od Bolta bych rozhodně nikoho neodrazoval. Nepřekvapí, neurazí.(1.3.2009)

 • gogos
  ****

  Bolt je fajn. Solidní příběh, pěkná animace, skvělý hudební doprovod, povedené obsazení postav. Vyvážení hrdinové, hrdina pes, průvodce životem kočka, trhlouš křeček, skvělí holubi a nudný lidský faktor. Místy výborně akční, místy vtipné, místy napínavé, místy zbytečně natahované a limonádovité. Zkrátka klasický produktivní animák posledních let, který nijak extrémně nenadchne, přesto neurazí. Rok 2008 přinesl lepší animáky, ale i přesto jsem i s tímto nadmíru spokojen a dost jsem se bavil....(11.3.2009)

 • IllIlIlIIl
  ****

  Roztomilý animák....(16.3.2009)

 • Tirion
  ***

  Ppodprůměrný příběh, který ovšem šajní vtipem.Seriálofilní křeček má prostě něco do sebe.(8.7.2009)

 • Kreeki
  *****

  Nechtěl jsem, ale musel jsem..(4.6.2009)

 • OG_Swifty
  *****

  Pred nedavnem sem se chystal si pustit Moanu, koneckoncu jako obyvatel Noveho Zelandu musim videt film podle tehle zeme, ne? No nakonec jsem se na to vysral a misto hnusnyho ostrovana jsem si pustil roztomilyho pejska Bolta a nelitoval jsem ani vterinu. V jednoduchosti je krasa a i pres stokrat videny motiv "mazlicek cestuje za panem" jsem se dobre bavil. Animace se mi libila, hudba byla vhodne vybrana a tak ve finale nemam zadnou vytku.(22.1.2019)

 • blackrain
  *****

  Ani nevím, proč jsem se tomuhle animáku tolik vyhýbala. Pořád jsem si říkala, co to může být za kravinu, když tam lítá nějaké bláznivé štěně, které si o sobě myslí, že je pes se superschopnostmi. Konečně jsem Bolta viděla. Od první minuty jsem se nechala vtáhnout do svižného příběhu, který odsýpal jako po másle. Nakonec mi bylo líto, že čas strávený u filmu tak rychle utekl. Bolt je božan, ale křeček byl mnohem lepší. Ve scénách, kde se objevil, tak strhával veškerou pozornost na sebe.(30.4.2010)

 • BloodyVamp
  ****

  Zajímavá disneyovka, které nechybí skvělé akční scény (vynikajících úvodních 15 minut), zajímavé dialogy a neotřelý koncept. Škoda Powellovy průměrné hudby a zaškobrtnutí v tempu v polovině snímku. 70%(17.2.2009)

 • Dexter1
  *****

  Filmy od Walta Disneyho pod pokrievkou Pixaru mám strašne rád. Po zhliadnutí tohto filmu som opäť nebol sklamaný. Akčné scénky su našlapané a striedanie s rodinným filmom mi vôbec nevadilo. Ak toto všetko nestačí na 5*, tak je tu škrečok Bizón, ktorý humor filmu posúva do veľmi vtipných výšin.(4.3.2009)

 • m@rz
  ****

  Skvělý rozjezd. Úvodní scéna, jak Bolt utíká před padouchy a k tomu skvělá hudba s tím správným rytmem, už to naznačuje, že nepůjde o žádnou podřadovku. A jelikož jsem od filmu nic nečekal, dostal jsem toho hodně. Skvělá podívaná pro celou rodinu. Perfektní postavičky (hlavně křeček - ten a jeho hlášky mě vždy totálně uzemnily :D ), dobrý příběh, dobrá hudba. Co víc si přát.(6.3.2009)

 • Makky
  *****

  Perfektné! Najlepší animák od Ratatouille a áno, určite lepší aj ako Wall-E alebo Kung-fu Panda. O výbornej animáci nemusí byť ani reč, občasná klišoidnosť je normálna, ale tie perfektné charaktery postáv ma dostali. Či už samotný Blesk, úžasná mačka alebo awesome škrečok :). Nuda v tomto prípade nemá šancu ani na zlomok sekundy a ja som sa bavil po celý čas. "True story!"(22.4.2009)

 • Macejko
  ****

  Vynikajúci animák. Jasné, je neinvenčný až hanba (jediným originálnym nápadom je samotný námet, a ani tým si nie som celkom istý), inak ale funguje prakticky v každom ďalšom ohľade. Emócie sa dostavia aj napriek hrozným klišé, postavy sú sympatické a zábavné (dokonca ani ten morčiak nie je otravný, a to aj napriek tomu, že mal na to všetky predpoklady), technologicky a remeselne je to pastva pre oči (výborná kamera a animácia) a má to našľapanú hudbu Johna Powella. Obrovská spokojnosť.(20.10.2010)

 • Lacike
  ****

  Nechapem, ze mi tento animak o roztomilom psovi doteraz unikal. Ten pribeh mi trochu pripominal Truman Show alebo Last Action Hero, ked sa Jack Slater dostal do skutocneho sveta a zistil, ze nema ziadne schopnosti. Je to viac orientovane na detskeho divaka, takze to obsahuje aj hluche miesta s jednoduchsim trapnym humorom, ale to mi prilis nevadilo, kedze hlavny hrdina pes Bolt je taaak strasne roztomily. Najme ked žobre o jedlo, tak sa mu neda odolat. Prekvapivo prvykrat si moje srdce ziskala aj mačka. Zo zaciatku to je klasicka prefikana mrcha, ale postupne sa odhali jej smutny zivotny pribeh, takze nakoniec som fandil aj jej. No a bonbonikom tu su vedlajsie zabavne postavicky. Velky Boltov geekovsky fanusik škrecok alebo extremne bystre holuby. :)) Uvodna akcna scena je tak fantasticky vymyslena a zostrihana, ze by som ju chcel vidiet v nejakej bondovke. Takze vysledkom je pre mna maly zabavny klenot, ktory mi doteraz unikal. CZ dabing sa tiez vydaril. 7/10.(26.12.2017)

 • mae-geri
  ****

  Animaky se mi zacinaji libit cim dal vic.. Takze jsem se byl na Bolta dost zvedavy. A muzu rict, ze to byla docela fajn podivana. Zacatek byl hodne akcni, pozdeji se to trochu uklidnilo, ale porad me film nepustil. Spousta vtipnych hlasek a sympaticti hrdinove. 70 %(13.3.2009)

 • MATADOR
  ***

  Televizní hvězda Bolt zjišťuje, že všechno, v čem doposud žil není realita. A tak začíná boj za záchranu své paničky napříč Amerikou. Bolt je jako animák dobrý, pár vtipů se najde a celou dobu Vás něco drží u obrazovky, ale bohužel stejně tak jako u Kung Fu Pandy se tak nějak všechno kopíruje z něčeho už v něčem viděné. Spousta vtípků, parta k pohledání ("drsná" kočka, pitomoučký morče), ale to bohužel nestačí. Naše nejmenší to určitě pobavit dokáže, mne také, ale s animáky to v poslední době moc slavné není, jen co je pravda. Super animák se zajímavým námětem, ale s hromadou okoukaných vtípků.(31.5.2009)

 • PogoJoe
  ****

  Mám rád animáky, co se opravdu povedou (není jich mnoho) a tenhle se mezi ně řadí. Naposledy mě takhle bavili Úžasňáci. Protože jsem nevěděl, do čeho vstupuji, tahle komedie mě mile překvapila. Má vtip, spád a opravdu vydařené trio hlavních hrdinů, což považuji za klíčové. Výborně.(13.7.2009)

 • CageDepp
  ***

  Na začátko to byla vtipný, protože hlášky holubů a kočky byly dost povedený, ale co pak přišlo potom byla okoukaná věc, takže nuda.(26.9.2009)

 • 01Zuzana10
  ****

  :)) veľmi zaujímavá podívaná! Dobrý nápad, ukecaný super scenár, DOKONALÁ mačka netýkavka :D a škrečok v guli. A manažéér!!! :D Príjemne som sa pobavila. Hoci.. sa mi nepáčil ten príiliž nerozprávkovo akčný úvod. Treba pozrieť!!(19.11.2009)

 • Patw
  ****

  Koukatelný animovaný film. Nejlepší je rozhodně ironicky ukecaná kočka která to oživí.(28.9.2010)

 • Elfias Dóže
  ****

  Velmi pěkný a velmi vtipný animák. Ano, tuhle větu sice povětšinou aplikuji u všech animovaných snímků, které jsem viděl, ale ono mi asi nic jiného nezbývá. Nebojím se totiž tvrdit, že filmový "entertainment" je nejsilnější právě v animované tvorbě. 75%(16.7.2012)

 • Mickalle
  ***

  Sklamání.(10.2.2009)

 • dawe04
  ****

  Dravě natočený animák s enormně sympatickými postavami. Kočka a la gangsta z ulice vydírající holuby, geekovsky šílený křeček v kouli a nakonec sympaťák pes co tak nějak nerozlišuje realitu. Je to zábavné, je to originální a...šílené.(20.7.2009)

 • Huntelaar
  ***

  V mých očích naprosto obyčejný Disneyvský příběh, okořeněn jen počítačovým "lookem" s řadou až otravných vedlejších postav. Nad propastí zapomenutelnosti drží Bolta pouze nástup (a výstupy, myšleno každej záběr) Bivoje a jeho kuličky, je to prostě božan. viz.(2.1.2010)

 • Kopik
  ****

  Povedl se. Zajímavý příběh, skvělé zpracování. Samozřejmě všichni víme jak to dopadne, ale přesto se vždy najde pár detailů které potěší. Mě například nehorázně pobavili holubi či křeček při scéně s hranolkama. Holt jám mám pro animáky slabost.(4.2.2009)

 • SonG
  ****

  Bolt je originální, vtipný, sveží film, který potěší snad úplně každého. Vymazlená animace je krásně plynulá, o vtipy není nouze, a John Travolta namluvil Bolta opravdu s přehledem. Nejlepší scéna je ta, kdy křeček jede na kapotě auta a zasalutuje autu, co jede ve vedleším pruhu...Tuto scénu jsem si opravdu vrátil tak 10x.:). Je dobře, že po (podle mne) ne moc podařené Kung - fu pandě a Vzhůru do oblak jsem viděl zase něco na úrovni.(21.11.2009)

 • Derek
  ***

  zatial vsetky novsie disneyovky co som videl su co sa tyka animancie neskutocne krasne a prepracovane (bolt je tak zlaty ze ma zena hned zacala otravovat aby sem si kupili psa), ale co sa tyka pribehu a vtipnosti tak su na tom zle nedobre. od bolta som ocakaval ze bude napchany mnozstvom vtipov a humoru ale ten film je nuda! jedine vtipne postavy mi prisli holuby (skvele animovane a hlavne maju dobre hlasky) a maniakalny skrecok rhino, ostatne su tam aby mali nejake moralne posolstvo alebo iba nudia... oproti pixarovkach tomu chyba nieco co by chytlo za srdce i starsich divakov, takto to je len jednhubka pre divakov ktory maju viac ako 8 rokov...(26.4.2011)

 • Fanucci
  ****

  Animovaný film určen spíš dětskému publiku...ani zápletka není 2x originální. Kdo zná Toy Story a postavičku Buzze Lightyeara bude vědět co mám na mysli. Přesto se mi to líbilo. Hlavně scénka, v které si křeček zafuní kouli...Asi jsem infantil:-)(19.2.2009)

 • stration
  ****

  No konečně Disney, který není BLBÝ, infaltilní, rozmazlený a pouze dětský. Perfektní akční scény ála Bay, jednoduchý příběh, který skýtá hromadu možností a perfektní křeček a holubi. Bavil jsem se.(10.3.2009)

 • iHyik
  *****

  Konečně animák, jehož scénářem nepodložili tu kratší nohu stolu.(21.3.2009)

 • marleyy
  ****

  80% Kouzelné a zároveň pěkně pošahané - jako šílený křeček a frajeři holoubci(5.9.2011)

 • Duotone28
  **

  :), nazdar(15.2.2009)

 • johny89
  ***

  proboha co to je??? pes co si myslí že umí superštěk :D zajímavej námět.. ale přesto docela trapnost.. Nelíbila se mi ta klasická zápletka kde zase někdo někoho zachraňuje a všech jsou nakonec kamarádi. Nepřátelé a jiní špatní lidé jsou vždy ruzdupáni spravedlností! Přesně takhle to nefunguje!! a je to strašný cliché (nevim jak se to píše) všech filmů pro děti.. možná proto je dětství tak hezký :)(23.2.2009)

 • ilemas
  ****

  Zase po dlouhé době jeden z vtipných animáků, který mně pobavil. Málem jsem už na ně zanevřel. Kdo nikdy neměl psa, nepochopí, proč se to pejskařům tak líbí. Sice je to spíše určeno dětem, animace dosti jednoduchá, přesto velice zábavné.Pár dobrých hlášek pro dospělé tu je.(13.7.2009)

 • kaylin
  ***

  Mám pocit, že tenhle týden jsem si na sledování nevybíral úplně špatné filmy. "Bolt - Pes pro každý případ" sice není žádný geniální animák, ale jako zábava na odpoledne i s dětmi se to docela hodí. Bolt je totiž rozhodně speciální pes a rozhodně je pro každý případ, alespoň pokud jde o jeho paničku Penny. Bolt je totiž pes špionážní a má spoustu skvělých schopností. Nebo to tak alespoň vypadá a Bolt sám si to skutečně myslí. Díky nešťastné náhodě se však z filmového natáčení, kde všechny svoje příběhy prožíval, dostává do světa skutečného, kde zjišťuje, že všechno není takové, jak se na první pohled zdá a jak si on celou dobu myslel. svět je místo, ze kterého sice nemusí mít strach, ale rozhodně mu nepomůže jeho superštěkání, tavící pohled nebo cokoli podobného. Díky své neznalosti skutečného světa se dostává do komických situací, ať už nepochopením, anebo tím, že ho někdo jiný využívá a zneužívá jeho naivity. Přesto si ale dokáže získat přátele a nakonec jsme i svědky happy endu. Docela by mě zajímalo, jestli je to jenom proto, aby děti v kině neplakali, anebo je důvod jiný. Je fakt, že animák, ze kterého děti odcházejí uřvané, možná i se záchvatem, nebude pro společnost dobrou vizitkou. Hlavní hrdinové přece neumírají. Maximálně přijdou o nohu. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/10/ong-bak-pad-treti-rise-bolt-zathura-3g.html(1.3.2013)

 • dezorz
  ***

  narnia 2 ukayuje detom brutalne nasilie stredovekych subojov, ake ani exalibur nemal. bolt ukayuje detom misiu nemoznu. necudo, ze dylan moran v monster poukzauje na to, ze kym bol on maly, tak sa hral bezne detske hry, sikanoval slabsich, a tak a dnes deti su ina genracia. len tak posedavaju, popijaju martini. ina doba, clovece.(10.1.2009)

 • zdepapepa
  ****

  Takový DreamworksovskoPixarovoDisneyovský animák. Ovšem od všeho má to nejlepší. Vliv Disneyho ho dostal do skupiny, které dominuje Dreamworks, konkrétně nášup na popkulturu a satiru současné společnosti obecně. To je tu v míře mnohem větší než vrchovaté. To je tu řešeno naprosto geniálními sidekicky křečkem televizním fanatikem, filmovým štábem, kde většinu času sice kraluje víceméně loli Penny (myslím, že Miley Cyrus) a pak též stojí za zmínku šéfová produkce. "People are not happy with happy." Úsměvné. Poslední (a o to důležití!) souputníci jsou holubi, cestující za zcela nepochopitelné (ovšem vtipné) logiky ve třech. Možná ještě vtipnější než příliš přemýšliví tučňáci z Madagaskaru. Z pohledu filmového fanouška je to (skvěle btw, sloučení s Pixarem Disney Studios rozhodně prospělo) animovaný mix Truman Show a Neuvěřitelné cesty, s příměsí fyzické komedie mé oblíbené Jízdy z roku 1997, kde jsou dva lidi taky přivázáni k sobě a taky podnikají takový road trip. Celkově je to po vynikajícím Wall-Em zase trochu jiný dojemný příběh, tentokráte s přidanou hodnotou, s mnohem více popkulturními odkazy.(19.2.2009)

 • JohnRambo
  ****

  Štyri hviezdičky PLUS.(22.3.2009)

 • HappySmile
  ****

  Zezačátku jsem se bála, že to bude animák určený jenom dětem, ale jakmile se na scéně objevil roztomilý drzý a bojovný křeček, všechno se změnilo. Padaly skvělé hlášky, se zvířátky si tvůrci opravdu vyhráli - nevím, jestli byl roztomilejší pes, kočka nebo křeček. Příběh taky patří mezi ty originálnější, takže nudit se zaručeně nebudete.(29.3.2009)

 • Petoss1
  ****

  Trefný, zábavný, nenudiaci animáč s dobrými hláškami. Áno, aj taká môže byť rozprávka, na ktorú sa môžu pozerať aj dospelí. Sympatický Hafan(ana), originálna cica a hláškujúci škrečok (Bizón). To je zostava, ktorá poteší. Kde bol Blesk doteraz? 77%(9.7.2009)

 • corpsy
  ***

  Ženie sa to dopredu závratnou rýchlosťou, dojme to na správnych miestach a ( nielen ) deti poteší zábavnými postavičkami. Ide ale o jedno veľké klišé, ktoré neprináša nič nové.(5.5.2017)

 • kajas
  ****

  "Bolta" jsem od jeho kinopremiéry viděla znovu až po deseti (!!!) letech a musím říct, že se mi líbil možná ještě víc než tehdy. Na animák velmi slušné akční scény a klasický, přesto velmi zábavnou formou podaný příběh o přátelství člověka a psa. U závěrečného šťastného shledání jsem utřela slzu. P. S. Všichni chválí křečka, ale holubi neměli chybu!(2.3.2019)

 • milka
  ****

  Překvapivě hodně povedenej animák, kterej má všechno co by měl pořádnej animák mít. Má to vcelku poutavý příběh, hodně vtipný hlášky, akci nadupanější než Úžásňákovi a hlavně neuvěřitelný tempo, díky kterému se zkrátka nemáte kdy začít nudit. A i ty rodinná klišé a moralitky tady docela fungovaly. A hlavně je to po dlouhé době animák, kde si najde opravdu každý něco. Děti si užijí příběh s Boltem a Penny, puberťáci nadupanou akci a geniálního křečka (ten by si zasloužil rovnou svůj film), no a dospělí si třeba můžou užít takové to menší pošťuchování do filmového průmyslu a taky tu akci. Prostě Bolt - film pro každou rodinu.(7.2.2009)

 • Dannysek4U
  ***

  Bolt a jeho velka hlava jsou moc fajn, fofr, co se odehrava na platne, je taky nunu, cely je to moc pekny. A presto tomu, alespon v mejch ocich, neco chybi. Neco novyho, neco navic, to neco, co jsem nasel v Ratatouille a co dokaze pretlouct i formalni dokonalost, kterou Bolt bezesporu disponuje. Bavil jsem se, to jo, ale finalni pocit je jako z Gora:o) P. S. - A to morce je vazne extremne nesympatickej tvor:o)(14.2.2009)

 • Wormboy
  ****

  Velmi prijemne animovane prekvapenie vyzbrojene hollywoodskou satirou, potrebnou sebaironiou a mnozstvom naozaj skvelych komedialnych scen. No a uvodna akcna sekvencia je naozaj brilantna.(25.3.2009)

 • DominikV
  ****

  Pohodovka, která ovšem v dnešní smršti animáků nijak nepřekvapí. Ale zaručeně potěší.(20.11.2009)

 • Lischai
  ***

  Hra na city neskutečných rozměrů, dokonce i s písničkou. Na rozdíl od geniálního Pixařího Up tady ale bohužel není tolik nápadů a vtipu, aby dokázaly zakrýt fakt, že to celé stojí na strašidelném emočním kalkulu. Je to moc krásné a jímavé - ale dojmout člověka psem s ohromnýma očima, co cestuje napříč zemí za svou holkou, která ho pozná mezi všemi jinými psy, aby ji na konci zachránil před skutečným nebezpečím - uh... člověk se stydí, že ho to dojalo. Od doby Up, který začíná tím, že nechá ve dvou minutách hlavního hrdinu zestárnout a umřít mu manželku, už nejde animáky posuzovat stejnou optikou.(21.1.2011)

 • enjoi
  ****

  Kreslená oddychovka pro děcka, ale ani dospělí se nebudou nudit. 70 %(30.9.2012)

 • selviskhed
  *****

  Naprosto absurdistně cool zpomalovačky v akčních scénách! Když nad tím tak přemýšlím, fakt hodně bych chtěl vidět celovečerní akční film s typem zápletek a ve vizuálním stylu toho fiktivního seriálu.(1.3.2014)

 • okkac
  ***

  Velká škoda zbytečně přehnaně emotivních pasáží hlavně ke konci, takhle to snižuje uvolněnou první polovinu. Ale křeček a holubi rulujou.(23.2.2009)

 • Ruuzha
  ***

  Čekal jsem od toho mnohem víc. Příliš mě to nepobavilo, příběh docela ujde, ale film celkově není moc vtipný, jak se může zdát z traileru. Světlým bodem celého snímku je ale určitě hlodavec v kouli...(7.6.2009)

 • matt6
  ****

  Veľmi podarený animák s maximálnym využitím zvieracích postáv a s minimálnym počtom trápnych scén. Blesk sa bude páčiť, či už deťom vďaka dobrej akcii a ako je už zvykom bezchybnej animácii, tak aj dospelým kôli nápaditým a účelne využitým bočným postavám, ktoré dodávajú filmu potrebný šmrnc a humor. Potešili ma holuby, ktoré púšťali zo zobákov presne také reči, aké si predstavujem pri pohľade na skutočných holubov. No najviac sa mi páčil bláznivý, telkou poznamenaný škrečok. Svojou povahou a správaním sa naozaj skvelo hodil k ústrednej dvojici hrdinov a dobre doplňoval tým. Postavy sa chovajú logicky, čo nebýva zvykom. Príbeh je znova poznamenaný moderným štýlom života a neprináša nič nové. Film sa mi veľmi páčil a ako oddychovka je ešte pôsobivejší. 80%(8.7.2009)

 • cubajz
  *****

  předvídatelná, ale velice zábavná animovaná podívaná.(29.8.2010)

 • SallyZen
  **

  Tak trochu animovaná Truman Show pro děti. Vážně jsem od tohohle animáku nic nečekal a pořádně taky nic nedostal. Holubi byli parádní, křeček taky, ale jinak mě to popravdě nebavilo. Přívál skvělých animáků za posledních minimálně 10 let je nesmírně obrovský a Bolt úplně tak neobstál. Věřim, ale že někdo to ocení třeba víc než zase jinou filmařinu tohoto rázu. 45%(5.1.2014)

 • danecek24

  66. Zlatý Glóbus za rok 2008 - nominace (2) - Nejlepší celovečerní animovaný film, Nejlepší filmová píseň - "I Thought I Lost You" - Hudba a text Miley Cyrus, Jeffrey Steele(11.12.2008)

 • c.tucker
  ****

  Jednoduchý dětský animák, který ovšem dosti pobaví. Křeček rullez, samozřejmě i agent se špendlíkem. Nenudí a chopil se zajímavého nápadu. Velmi zábavný kýčovitý béčkový začátek.(13.1.2009)

 • Flynn
  ***

  Fiilm spíše pro mladší obecenstvo, klasické klišé v podobě, páníček mě má rád, pak jakože ne, a pak jo, xkrát viděno, xkrát dovedeno do stejného sladkého konce.... animace dobrá, křeček fanatický :o) koukatelná věc, ale pixarovky mi sedí více.(6.2.2009)

 • MrPierc
  *****

  Napínavé, pěkně animované, výborné ozvučení, ale hlavně originální zápletka. Tento animák vůbec není tuctový je prošpikován vtipnými dialogy i postavičkami = nejlepší je křeček v kouli a učení psa být psem :-). Dlouho jsem se tak dobře nepobavil. Travolta se tam dabingem hodil.(7.2.2009)

 • čidlo
  ****

  Mě se Bolt líbil a možná hvězdičku přidám až to uvidím znovu. Můžu jen doporučit!(7.3.2009)

 • fars
  *****

  Malicko infantilni, to jiste, ale co cekate kdyz jdete na animak od Disneyho :-) A Bolt je animak neskutecne narezovy! Divoka akce, hlaskujici awesome krecek, cynicka super cica a samotny Bolt, ktery je vice cute nez chladny kovovy Wall-e. Navic jsem se dostal k 3D projekci, se kterou jsem nepocital, takze dalsi prijemne plus. Podle me nejlepsi animak roku. Aspon jsem se teda z tech stezejnich bavil nejvice prave tady.(22.3.2009)

 • bk81
  ***

  Slušný animák, i když Pixar a DreamWorks to není, ale dalo se to.(27.4.2009)

 • Pajky3
  ****

  Tenhle film mě vážně hodně bavil. Celou dobu jsem se ani neodrhnul od obrazu. Jedna věc mě však zaujala. Já podezřívám tvůrce, že se moc koukají na How I Met Your Mother. Nejenže ten agent byl celej Barney, stejně tak i časté používání slova awesome. Ale nejvetší korunu tomu nasadili holubové při vyprávění příběhů. Když před něj předstupuje ten druhej a první prohlásí "Wait for it" už stačilo jen "Legendary" a podezření bylo kompletní(11.5.2009)

 • wendelin9
  *****

  Wooooow!!! Tak tenhle animovanej nášup má opravdu něco do sebe!!! BOLT mi připadal ze začátku stejně hořko-sladký jako WALL-E. Stejně jako malého opuštěného robota, mi bylo Bolta líto.. Vždyť chudák žije v neexistujícím světě.. a co bude až to zjistí? Nebude to pro tohoto malého a roztomilého chlupáče velká rána?.. Ale kdepak! Právě ve chvíli, kdy si Bolt uvědomí, jak se věci mají, začíná (aspoň tedy pro mě) nejlepší část filmu. No řekněte, kde jinde uvidíte, jak kočka učí psa dělat psí kusy?.. Přidejte k tomu opravdu - ale opravdu bláznivého křečka ve skleněné kouli a není si na co ztěžovat... Zkrátka mě tenhle snímek dokonale pohltil a jestli budu mít někdy psa, tak jedine Bolta! :))(24.7.2009)

 • lakikaki
  ****

  Veľmi príjemné prekvapenie, logo „Walt Disney“ u animovaného filmu už totiž nie je ani zďaleka takou zárukou kvality ako pred 10–20 rokmi. John Lasseter na poste výkonného producenta má na úspechu filmu pravdepodobne viac než 50 percentný podiel, ale na tom až tak nezáleží; podstatné je to, že Bolt je akčý, vtipný, originálny, graficky vydarený a pri začutí slova „Pixar“ nemusí hneď zaliezať do búdy. [88%](28.8.2009)

 • tom88
  ***

  Obstojný americký animák, plný akcie a slušnej dávky humoru. Nadpriemerná animácia, sympatické postavy a navyše geniálny škrečok, ktorého si určite všetci obľúbia. Je to miestami zbesilé a dosť moderné, určené hlavne mladším moderným divákom, starším nestráviteľné a príliš rýchle. Inak sa vyskytnú aj slabšie miesta nie však nudné miesta. Dej bol obstojný, nijak zvlášť výnimočný, ale trocha originality sa predsa našlo. Dabing pomerne dobrý a na DVD si to vychutná každý. Asi som protiva, ale 4* predsa len nedám. 70%(10.10.2009)

 • bartias
  ****

  Kdybych odjakživa nechtěl fenu, chtěl bych takového psa. Na Boltovi je vidět, že po sloučení Disneyho s Pixarem nad filmem bděli ti správní lidé. Psík je miloučký ale ne cukrkandlový, abyste se museli bát, že se rozpustí. Zjištění, že nemá superschopnosti, je pro něho kruté, ale zmateným hafáním „Proč?“ a „Nejsem nikdo!“ moc dlouho neotravuje. Navíc má potlapě i sympaticky cynickou číču, která se uvede tak parádní mafiánskou scénou, že by se za ni nemusel stydět ani Kmotr. Fanatický televizí fanoušek křeček sice žádné pořádné scény nemá, zato s urputným výrazem chrlí před střemhlavým skokem do nebezpečí pošahané hlášky typu „Crrrn, crrrn. Kdo to je? Osud! Čekal jsem, že zavoláš!!!“ Nakonec je jenom škoda, že parádně natočených akčních sekvencí není víc! Kdyby se tak to psisko vrhlo do dobrodružství s vrčením „Bolt. Hafan Bolt.“(17.12.2011)

 • venison
  ***

  Tento animák jsem dlouho odkládala, jelikož jsem se ho kapinku děsila.. Zbytečně, tahle akční blbinka o zvířátkách byla koukatelná, ale žádnej trhák.. Akční „seriálové“ scény pro pánskou část drobotiny, scény, scény se zviřátky z „reálu“ pro tu dámskou.. Tradičně nechybí prezentace hodnot jakou je přátelství a hrdinství.. Holubi mě bavili moc, agent se špendlíčky už méně.. Trošku to zavánělo „Truman show“..(8.10.2012)

 • Medwídek
  ****

  Sladká oddychovka! :) ScarPoul řekl vše důležité za mě.(9.1.2009)

 • ad
  ****

  Co do hunatosti, roztomilosti a hravosti nema letos Bolt konkurenci... Toho psa, kocku, krecka a nekolik holubu si proste nelze nezamilovat(29.1.2009)

 • Pája=)
  ***

  Po napínavém a geniálně vytvořeném začátku, který sliboval tu nejlepší zábavu, se k nám dostane prostý příběh o pejskovi a jeho páníčkovi. Film je velice vtipný a zajimavý do té doby kdy si pejsek myslí, že je superpes. To nám hází jednu klišovitou hlášku za druhou. Ovšem po jeho proměně v normálního pejska už film ztrácí potenciál. Hlášky nejsou tak úderné jak by mohli být a příběh, který už jsme tu mnohokrát viděli, začíná ztrácet na zábavnosti. Grafika pořád patří mezi to nejlepší co můžeme vidět, i když ve srovnání s Wall-em mírně zaostává. V konečném výsledku je to tedy mírný nadprůměr a ideální pro sobotní večer, kdy není nic zajimavého v televizi. A kdyby se začal vysílat seriál BOLT, neměl bych nic proti.(8.2.2009)

 • Aquarius
  ***

  Je to veľmi Pixarovské a to je dobre. A to nemám rád psov!(6.3.2009)

 • T-enter
  ***

  Dal bych ****, ale příběh mě nějak nezaujal.(1.4.2009)

 • pakobylka
  ****

  Vypadá to, že studio Walta Disneye chytilo druhý dech - alespoň pes Bolt je toho "živým“ důkazem. Mohlo by se zdát, že po strhujícím úvodu příběh trochu ztrácí tempo, jenomže skutečný život mívá do efektních historek filmového plátna hodně daleko ... a tak akční hvězda Hollywoodu - neohrožený superhrdina Bolt jenom nevěřícně zírá, když jeho superschopnosti v reálném světě jaksi nefungují. Leč k lásce a věrnosti a k hrdinským skutkům nadpřirozených vlastností netřeba … Ztracený psík za vydatné pomoci svých zbrusu nových přátel z říše zvířat poznává radosti i strasti toho správného psího života, o jehož existenci neměl ani ponětí - a svůj příběh dovede podle očekávání až k velkolepému akčnímu finále. Zábavná podívaná pro všechny malé i velké dobrodruhy, kteří mají rádi psy, kočky, křečky ... a holoubky ... ;-)))(9.4.2009)

 • 3n3my
  ****

  Fajn nápady typické skôr pre Pixar striedajú dojímavé a akčné scény typické zasa skôr pre Disneyovky. No príbeh veľmi nezaujal a chýba tomu niečo prekvapivé, nejaké to WAAUUU! Milých a stále dokonalejších animovaných zvieratiek je totiž čoraz viac a zakladať si len na nich je dosť málo. 75%(9.6.2009)

 • tomeek
  *****

  Úžasný rozjezd, potom se to trochu uklidní a nakonec následuje systém amerického filmu - problém s přítelem, odloučení, shledání, vzájemná pomoc, dobrodružství a happy end jak z pohádky. Ona to ale pohádka je a moc dobře se to sledovalo :) UPGRADE: Přihazuju hvězdu za perfektní country sekvenci o cestování a poznávání pravé "psovitosti". Skvělá píseň!(28.10.2009)

 • Figusek
  ****

  Jde o celkem trefnou a šikovnou pohádku nejen pro malé diváky. Příběhem je tenhe animák dost výjimečný, je to o citech i celkem prcina, především s panem křečkem. Ideální stopáž! Moje dcerka si Bolta hodně oblíbila, tak jen doufám, že ho jednou nebude chtít i doma v živé formě.... 70%(26.5.2018)

 • emo
  ***

  Celkom milá rozprávočka, ktorá však predstavuje totálny priemer súčasnej produkcie. Na môj vkus to bolo príliš sladké a príliš málo vtipné - viac ma pobavil aj Madagascar 2. Skúsim si to pozrieť v originálnom znení, lebo slovenský dabing bol fakt o ničom...(23.2.2009)

 • Micro41CZ
  ***

  Lepší průměr. 60%. A za křečka v kouli a holuby 10% navíc, takže 70.(23.2.2009)

 • LordSnape
  ****

  Bezchybná animace, povedené postavy, skvělé fórky, akční scény a totálně ujetá zábava s křečkem, který křičí Die! Die! Fakt jsem nečekal, že se studio Disney takhle vyšvihne. Animák u kterého se pobaví jak děti, tak i dospělý.(15.3.2009)

 • Jaňo
  *****

  Najštílovejší úvod animáku, aký som kedy videl...(25.3.2009)

 • Mrkvič
  ****

  Ve 3D to musí být úžasný!!! Zezačátku mě teda celkem štvalo, že to bylo až moc ujetý a taky jsme litoval, že to nevidím právě ve 3D, ale od nástupu křečka a kočky, co psa učí být psem, jsem tomu filmu propadl. Většina zvířecích postav absolutně kouzelná, škoda jen, že všechny lidské postavy byly takové kreaturky.(3.5.2009)

 • Noviik
  ***

  Začátek mě totálně nebavil, prostě se mi sem nehodil. Poté už jsem se na film díval trochu jiným, znuděným, pohledem. Skvělé jsou kecy holubů, Micky a superkřečka. Bolt samotný mi ale přijde až moc infantilně zobrazovaný, i když jde v podstatě o dětský příběh.(13.7.2009)

 • campix
  ****

  Další normální animáček a nyní od Walta Disneyho, který rodiny s dětmi velmi potěší a pohodlně si na sebe vydělá a samozřejmě má pár cool postav jako křečka v kouli nebo holubi a velmi cool námět.(14.8.2010)

 • haushinkaa
  ****

  Ten křeček byl kruťák! Jeho hlášky byly smrtící. A jelikož jsem to viděla s českým dabingem, další hvězdička za zlou kočku nadabovanou Martinem Stránským.(5.9.2010)

 • JimmyII
  ****

  Super animák, který se pohybuje napříč žánry, cituje, paroduje, baví a slabší povahy i dojme, cyniky znechutí, ale čtyři hvězdičky si zaslouží, protože drží tempo a drajv.(4.10.2010)

 • DivX
  ****

  Mladší diváky potěší, starší neurazí. 70% (DĚJ*** AKCE** VTIP*** ANIMACE****) IMDb: 7,2/10(21.10.2011)

 • Streeper
  **

  První část byla fajn, pro mě docela velké překvapení když jsem zjistila, že je to celé jen natáčení filmu a Bolt sám nic netuší, ale potom je to nuda, občas to zachrání křeček svými hláškami, ale jsem docela zklamaná.(30.7.2015)

 • BoXBe
  ***

  Bolt má šmrnc a vtip, ale stojí poslušně v řadě rodinných komedií se stereotypním schématem postrádající invenční scénaristy. Bolt potěší animací, která je minimálně ve srovnání s animáky v loňském roce na mnohem vyšší úrovni než třeba Kung-fu panda, ale na druhou stranu nedosahuje kvalit vypiplaných pixarovek, třeba první půlky Wall-eho. Ovšem stejně jako Bolt poslušně štěká, štěká i film. Nechybí mu akce, nechybí mu ztráta kamaráda, nechybí mu návrat, nechybí ani spousta gagů nejen pro děti, ale i pro dospělé a bohužel, Bolt nepostrádá ani klasický apel na morální hodnoty a standardy jako jsou rodina, přátelství, hrdinství, domov atd. atd. tedy něco co jsme ještě nikdy neslyšeli... dětem to samozřejmě pouštět budeme rádi, ale nám to stačí říct už jen jednou a basta. Bolt díky nutnosti řešit a vyřešit a apelovat a - jak bych to řekl jednoduše - naplnit to již zmíněné klasické rodinně-dětsko-pohádkové schéma, zařadí se v posledních dvaceti minutách po bok všem dalmatinům, Beethovenům a spol. a zkazí tím dojem ze svižných gagů a povedených scén, které pobavily místy víc, než environmentální Wall-E. Čili půl na půl. Bolt dobře pobaví, ale nenadchne a může i nudit.(1.3.2009)

 • Danny F.
  ****

  Detailní a velice dobře propracovaný ale hlavně zábavný a chvílemi i dojemný animovaný film. Není co vytknout. 85%(21.6.2009)

 • dan.pacino
  ***

  Animák sázející na jednoho roztomilého hafana a na city hrající dojemný příběh o strádání jeho paničky. Nevzhledná animace s naprosto kostrbatým a nepřirozeným pohybem lidských postav se filmu škodí. Přesto to jako celek drží docela slušně pohromadě a jako filmová jednohubka neurazí.(13.5.2011)

 • ivan_drago
  ****

  Ze začátku až takové Truman show naruby, jinak velmi dobře emocemi dávkovaný film. No a bavil jsem se i u akčních scén.. Na závěr tohoto nepříliš dlouhého komentáře, bych se chtěl svěřit, že mi maminka hlavní hrdinky připomínala Naďu Konvalinkovou a režisér Bolta mi zas připomínal Pattinsona.(3.8.2011)

 • BoncheR
  ****

  ....najlepší bol aj tak ten škrečok...(1.10.2011)

 • LiborGondek
  ****

  Další pěknej animák. Je jich sice jak hub po dešti, ale to já můžu. Ideální k odpočinku, mozek vypne a přesto o nic nepřijdete a vše pochopíte. Chudák pejsek, když byl celý život mystifikován svými schopnostmi, i přesto že žádné nemá. Nejlepší byl ale stejnak pan morče... :-D(5.12.2012)

 • KajusaK
  ***

  Bolt byl zajímavej , zbytek už tolik ne.Průměr..(5.4.2013)

 • Mairo15
  ****

  No, zas tak dobrý to není aby to bylo nominovaný na oskara, ale letos není z čeho vybírat...(20.2.2009)

 • Petr23
  ****

  Tak tu máme další animovaný snímek z dílny Walta Disneye. A vypadá to, že že se studio konečně vydalo správnou cestou, už nedává do filmů infantilní dětské kliše jak to bylo například u Robinsonových. Příběh se odvíjí od televizního seriálu, kde superpes Bolt, chrání svou paničku a bojuje proti padouchům, všechno jde skvěle, až na to že tvůrci natáčí tajně a tak si opravdu myslí že má superchopnosti, když se mu jednou podaří utéct, tak mu prostě jeho superschopnosti nefungují. Snaží se opět vrátit ke své Penny a přitom se setká s kočkou a křečkem, kteří mu začnou pomáhat uskutečit jeho cíl... Zápletka je podle mě velmi vydařená, i jeho délka je pro hodně lidi určitě vyhovující. Navíc díky hudbě a kontrastu se může tento snímek rovnat i s Pixarovými filmy.(7.3.2009)

 • Brandon
  *

  Pes, ze kterýho lidi udělaj idiota. Je na tom něco k smíchu? Mně to přijde stupidní, ne vtipný.(8.3.2009)

 • T-pack
  ****

  Animace je docela hezoučká, nápad celkem fajn, daly se překousnout i postavy, jen škoda toho Disneyovského vedení příběhu. Možná už jsem viděl moc filmů a tak mi teď přijde každý druhý hrozně patetický, ale mě už to prostě nebaví a místy se u toho prostě začnu nudit. Přesto furt slušné a naštěstí se mi zamlouval i český dabing.(31.1.2010)

 • Azrael515
  *****

  Vtipné, svižné, akčné, milé dojímavé, skvelé charaktery. Scénar akurát ku záveru mohol byť menej predvídateľný, ale v tomto žánri je to odpustitelné .... Nechápem že ma to minulo :)(24.1.2011)

 • sheldonka.
  ****

  Animáky moc nemusím, ale toto mě pobavilo. Postavy byli výborné, ovšem nejlepší byl křeček Bivoj, který sázel jednu hlášku za druhou. A holubi byli taky perfektní. Prostě slušná podívaná s dobrým humorem.(2.10.2011)

 • shantim
  ****

  Příjemně mě Bolt překvapil. Ač plný hollywoodského klišé, což je pro odbobné animáky v poslední době příznačné, je to dobrý film. Všichni tři hrdinové jsou velmi sympatičtí a velmi lidští! :-)(30.3.2009)

 • Master19
  ***

  Ne úplně originální, nikterak přehnaně zábavný, ale povedený animák, na který se dá v pohodě koukat. Je to hrozné, kam musejí současné animáky zajít, aby se dostali aspoň nad průměr...(21.6.2009)

 • JoseBenes
  *****

  A kam se hrabe Wall-E...Disneyho animáky z poslední doby byly špatné, tentokrát trefil do černého(2.7.2009)

 • terunka003
  ****

  Animované, vtipné, veselé, i trochu smutné, odpočinkové, nenásilné. To bylo moc hezký! Psy nemusím, ale Bolt byl nakreslený moc hezky. Mým favoritem rozhodně byla kočka, která byla v českém znění velmi dobře nadabovaná. Ony vlastně všechny ty postavy byly dobře nadabované, ať už vezmu v potaz praštěného křečka a jeho šílené nadšení pro každou akci, nebo vypelichaného holuba v podobě Luďka Soboty, či dvojici holubů z L.A. s jmény Carďák a Strachouš. A co do děje - je to kreslený film, pro celou rodinu, nemůže se čekat, že to bude mít těžké myšlenky. Já se pobavila, zasmála i dokonce ukápla pár slz. Film pro celou rodinu. "Hrozba je zažehnána!"(17.1.2010)

 • Beatle
  ****

  Byť se nejdedná o žádný extra zajímavý příběh a celkem nic dojemného ani poučného, určitě mě to pobavilo. Filmem padnou jednou za čas velice povedené hlášky - hlavně tedy od křečka Rhino a od holubů, kteří byli konečně po dlouhé době animáků uděláni tak, že se pohybují jako...jako se holubi opravdu pohybují. Velice dobrá hláška: "Proč kočky nesnáší psy?".."Protože chcou být jako oni."....ta mě velice pobavila, protože jakožto chovatel kočky jsem si absolutně jistá, že takové být nechtějí :D. Ale všeho všudy opravdu moc pěkné, zábavné, animace taky dobré....75% si to zaslouží. "Ring, ring....Who's there?.....Destiny!....I was expecting your call!" :D(8.9.2010)

 • sochy.zirafka
  ****

  Nemohu se rozhodnout. Na jednu stranu je Bolt velmi dobře zpracovaný animák se smrtícími postavami (udušení se smíchem je smrt jako každá jiná), na stranu druhou je to jeden velký festival stereotypů a klišé. V kategorii CGI Disney asi na Pixar nikdy mít nebude, a že by Bolt alespon štěkal WALL-Emu, svému současníkovi, na paty? To ani omylem....Ale co. Když může kočka naučit psisko psiskem býti, to by bylo, abych já nehodnotil pozitivně!(30.9.2010)

 • Sfinkter
  ***

  Hodně akční pohádka, v jejímž úvodu si budete myslet, že sledujete animovaný Bourneův mýtus. Výborná postava kočky je snad lepší než Bolt. Celkově lehký nadprůměr.(24.10.2011)

 • C0r0ner
  ****

  Holt když je člověk namlsaný Pixarem, tak je mu potom všechno málo. Byl to sice pěkný animák se spoustou fajn momentů, ale to klasické over the top (emoce, vtipy, neotřelý scénář) jsem hledal marně. Nenudil jsem se ani chvilku a udělané to bylo samozřejmě špičkově, ale uvnitř to bylo hlavně dějově takové polovičaté. 75%(20.2.2017)

 • svobik
  ***

  Naprosto absentující humor a jeden z nejklišovitějších scénářů poslední doby vynahrazují působivé akční sekvence a výborná technická stránka. Navíc je vcelku zajímavé poslouchat Powellův trošku jiný styl. I tak ale jeden velký průměr. Většinový povyk kolem sebe nechápu.(26.1.2009)

 • Aven
  ***

  Animák, který potěší, ikdyž vlastně nijak výrazně nevybočuje z řady - je to vtipné, místy dojemné (pro děti), lehce předvídatelné, ale hlavně, především díky cynické kočce a naspídovanému morčeti, zatraceně zábavné.(9.2.2009)

 • JekoRek
  *

  Naprosto dokonalé sladění nudy se slaďákem doprovázeným trapností. A jestli hodnocení co tady mají naši milovaní uživatelé jsou myšleny vážně a ne z náhlého pomatení smylů, tak nevim nevim kam to spolu dotáhneme kluci! 16% P.S.Jo a kde že byla vidět ta spolupráce s Pixarem?(21.2.2009)

 • SkyHawk
  ****

  Fajn příběh. Povedené animace, ale trochu škoda českého dabingu. Roztomilý Bolt a sakrastická číča, ale hlavně velmi charizmatický křeček, který vás baví celý film stejně jako výstupy holubích intelektuálů. Ve směs povedený animák, který nenudí.(23.2.2009)

 • BuryGol
  ****

  Ve svym věku už bych asi neměl koukat na animáky. Ale víte co? Já budu! A proč? Protože mě bavěj! Stejně tak mě pobavil příběh o psu jménem Bolt, kerej se až nápadně podobá filmu Truman Show. Tam hlavní hrdina taky neví, že je to jenom film a pravej svět je jinde. Ačkoli to tady bylo trošku jinak. Jinak grafika fakt dokonalá, příběh měl hlavu a patu a sem tam nějakej horší moment (ale to nějak neřešim). No a nejvíc jsem uchcával z toho křečka v kouli. Moment, kdy tomu týpkovi sebral mapku nějakejch Mekáčů a pak mu s tim roztomilym výrazem sebral hranolku jsem si pustil asi 5x. :-D Každopádně lidem z Disney se zase jednou něco povedlo! Jen tak dál...(27.2.2009)

 • smolicek04
  *

  Už dlho som nevidel tak blbú rozprávku toto vobec nieje pre deti, a ani pre dospelích. Neviem čo to je ale vobec sa mi to nepáči. Nemá to zmysel.(12.6.2009)

 • popkec
  ****

  Záčátek filmu byl naprosto obyčejný, o to víc mě překvapilo jak si tvůrci udělali z některých animáků legraci a vydali se mnohem zábavnější cestou. Postavy jsou napsány dobře a "herecké" výkony jsou dobré, stejně jako hlášky postav. Grafika je nádherná, vtipy celkem povedené a celou dobu jsem se bavil.(22.6.2009)

 • Brain-D
  ****

  vsadit do animáku nápad, který měl film Truman show bylo opravdu zajímavé, ale to je jen hl. myšlenka filmu. Film je úplně jiný, je to zábavný animák plný zvířat a o věrnosti psa ke své paničce...(superštěk..:D)(7.8.2009)

 • VasaX
  ***

  Bolt je fajn. Pro malé děti, nebo holčičky určitě moc fajn. I když ty se v našich krajích ochudí o jinak celkem pěkný hvězdný dabing. I přes to že je tam spousta vtípků a blbovinek, jsem se bohužel trochu nudil. Na koukání s dětmi ale celkem fajn, protože v téhle situaci můžete dopadnout mnohem, mnohem hůř...(6.2.2010)

 • finy_cz
  *****

  Taky posíláte hromadu polystyrenu zabaleného v krabici z místa na místo? Protože jinak si nedokážu vysvětlit, proč tu krabici chlapík se sluchátky zalepil a odeslal. Ta krabice tam prostě na Bolta čekala. Ale i tak: za mě 5/5 (95%). ,,Zde je můj zcela animákový osobní seznam".(1.7.2013)

 • geklon
  ****

  Bolt je božan a to nemusím být dle rodokmenu z části vlkodlak a z šestnáctiny rosomák, abych to ocenil. Výborný scénář dělá z námětu dokonalou zábavu pro celou rodinu. V momentě kdy začíná hrozit, že by ústřední dvojice mohla nudit nastupuje Bivoj a film aspiruje na pátou hvězdu.Korn a Sobota jako holubové další důvod dát za plnej, nicméně je to víc pohádka, která na konci lehce ztrácí dech- Ještě, že včas a bez natahování zkončí. Tu plnou hvězdnou sbírku si budu muset ještě rozmyslet.(22.8.2013)

 • pugs
  ****

  Síce som to videl iba v angličtine, ale musím priznať, že je to veľmi vtipný animák, ktorý ku koncu hrá aj na city. Dávam **** aneb škrečok rulezzzz!(10.2.2009)

 • Lenulinka
  ****

  Moc pěkný animák. Vyvedl se. Ale stejně bych zlatou sošku nejvíce přála VALL-Imu. Ten se mi do srdíčka dostal mnohem víc, i když Bolta nejde nemít rád. A když ho kočka učila základním "psím povinnostem", to bylo geniální. :o)(21.2.2009)

 • NoFiction
  ****

  Ještě nejsem asi tak starý, aby mě tento příběh dokázal takhle zaujat... :)(20.3.2009)

 • Looser
  *****

  Po opravdu dlouhé době náznak originálního příběhu + sympatické postavičky a inteligentní scénář, který není postavený jen na infantilních vtípcích pro puberťáky. To vše dělá z Bolta velmi příjemné překvapení.(21.3.2009)

 • Herráček
  ****

  Ách jo... Asi mi měkne mozek... Ale cynická kočka a morče, kterýmu rupla koule..? Jo.. Bolt sice byl výborně roztomilej, o tom žádná... Ale na ty dva nemá ani zdaleka... Asi už hodnotím animáky převážně podle vedlejších postav... A nekazit to těmhle dvěma ta omáčka okolo, tak máme výbornej film. A ještě ti holubi do toho.(4.6.2009)

 • ecceHOMMO
  ****

  ...prvé minúty boli akčné detské blbostičky pri ktorých som sa skvele bavil, a ikeď potom sa to celé zvrtlo o 360 stupňov a bolo to postavené do reálnejšej a aj smutnejšej polohy mal som z tohoto dielka veľmi príjemný pocit......bolo to milé i hravé..... všetky postavičky boli mimoriadne sympatické...a bola radosť sa na tento animák pozerať(10.6.2009)

 • Obivan
  *****

  Od Pixaru jsem na podobný srandy už zviklej, ale Disney tady předvedl něco co dosud nepředvedl...odvázanou animovanou komedii s hláškami, které jsou prostě IN.(28.8.2009)

 • spikey1
  ***

  Disney to vystřihl jak podle partesu. solidní zábavný animák, který svojí originalitou rozhodně předčí obehranou písničku shreka 3 a rozhodně po totálně propadákové Divočině, dodal Disneymu trochu větru do plachet. Ve filmu se stále něco děje, hluchého místa se nedočkáte, a Boltův kámoš křeček je prostě příjemný klaun. Nějak mi ale chybí něco co by tenhle film pro mě udělal kultem jako se mi to stalo u Madagaskaru nebo u Spláchnutého. Tento kousek u mě patří do škatulky, jednou a pak na dlouhou dobu dost.(3.1.2010)

 • jenik71
  ***

  Některé animované filmy potěší jak malé tak velké diváky. Bolt je spíše jen pro ty menší. Animace a grafika je docela pěkná, křeček v kouli je fajn, ale postrádám to poměrně důležité. A to je originalita. Pokud postavím vedle sebe novodobější animáky jako jsou Nemo, Auta, Monstra vs. vetřelci, tak Bolt je jen lehce nadprůměrná zábava.(11.2.2010)

 • Josefin
  *****

  Pro mě krásný animák Bolt a další zvířátka.....!Joj to zbožňuji zvířatka mám navždy ve svém srdíčku.No jo, hraje na city, ale kdo by odolal. Walt Disney bude vždy třída. Vážně se mi to moc líbilo. Bolta bych hned brala domů:-).(17.3.2010)

 • Amputace
  *****

  Skvělé! Opravdu jsem byl ohromen, zvláště první půlhodinou, jejíž dynamika by v poklidu předčila i mnohé hrané filmové kolegy. Ovšem ani poté film neztrácí nic ze svého tempa, soustředí se především na přibližování jednotlivých hrdinů, kteří jsou neskutečně sympatičtí a především jim nechybí smysl pro humor. Navíc John Powell k tomu všemu zkomponoval do té doby svoji nejlepší hudbu pro animovaný film.(18.4.2011)

 • prasacimor
  ***

  Začiatok je skvelý a koniec mi dokonca nahnal slzičku, no to medzi tým hlavne po stránke humornej mierne zaostáva.(28.5.2009)

 • JančiBači
  ****

  Mačka a škrečok na 100 % 8))(17.6.2009)

 • Seti
  ****

  Na animákovém poli velmi příjemné osvěžení. Akční scény jsou pecka, ale největší king je samozřejmě šílenej křeček. Pro mě jedna z nejlepších animákových postav vůbec. Ale co, ono to jde snadno, když jsi prostě AWESOME! :-)(12.7.2009)

 • greath
  ****

  Keď som videl úplne prvý poster, čakal som priemerný animák. Stačilo mi však 10 minút z filmu a môj názor sa o 180 stupňov zmenil. Príbeh o jedinečnom, rostomilom psíkovi sa mi naozaj zapáčil. Na animáky mám slabosť a tu mi stačilo úvodných 10 minút, aby si má Blesk získal. Bolt by sa kľudne hodil aj ako niekoľko dielny animovaný seriál. 82% (12.08.09).(12.8.2009)

 • Mr.Jackass
  ****

  Pro mně jeden z nejlepších animáků poslední doby. a Bolt byl perfektní a v kombinaci s super křečkem nemám nejmenších výhrad...(28.8.2009)

 • Pavlík
  *****

  23. 10. 2009 (288.); Bolt mě velmi příjemně překvapil(26.10.2009)

 • legatio
  *****

  Křeček mě dostal ... jsem si zas po dlouhé době pobrečel smíchy.(1.12.2009)

 • zolo23
  ***

  Bohužial jeden z mála animovaných filmov, ktorý ma nejako neoslovil. Pekná animácia, hudba a jeden škrečok v sklenenej guli to nenapraví.(14.1.2010)

 • Redi
  ****

  Holubi byli krutí. Škoda že za mého dětství nebyly takové pohádky, ale Rychlá rota byla taky parádní.(24.2.2010)

 • bloodvomit
  ****

  Po delší době zase dobrej animák. Animace už je polaďěná maximálně, výrazy zvířat jsou tak vymakaný, že gagy vyzní naplno. Křeče, kterej by mě jinak prudil mě pobavil do totálu, je fakt skvělej. Bolt i kočka jsou taky parádní a holubi maj uvěřitelně naspeedovaný krční svalstvo. Opravdu jsem se pobavil, zaslouženejch 80%.(12.10.2010)

 • slovan1
  ****

  Bolt je povedený animák. Nejen, že je to skvělá komedie jak jsme u těchto filmu ( většinou) zvyklí, tak i skvělý akční snímek ( a to hlavně ze začátku). Později je to zas skvělá jízda napříč spojenými státy za opuštěnou páničkou. Postavy jsou husté. Šílený křeček a perfektné doplňující holubi jsou skvělí. Klasická povedená Disneyovská hudba. Dobře jsem se bavil.(23.2.2011)

 • M.i.k.e
  ****

  je vidět,že animák vznikal pod dohledem pixaru a tudíž zůstáváme ušetření tun patosu a podobných animovaných road movie klišé,ale na druhou stranu jakoby Boltovi chybělo právě ještě cosi pixarovského (myšleno do plného hodnocení).Tak jako tak se jedná o velice příjemný a v záplavě animáků poslední doby rozhodně nadprůměrný kousek,který pobaví jak děti,tak dospělé...(21.2.2009)

 • rozbris
  ****

  Animák nejen pro děti...Superpes Bolt, který si myslí, že je fakt super pes a celý život je jen boj se zelenookým:-) Konec byl ale hodně předvídatelný, ale tak animáky mají asi končit. P.S. Namluvený křeček je fakt awesome!!(22.2.2009)

 • cyberhawk
  ****

  Velke prekvapeni, alespon pro mne, nebot jsem cekal neco ve stylu Garfielda a jinych filmu, kdy se v prvnich minutach nekdo/neco octne na druhem konci zeme/sveta a zbytek filmu se pres nejruznejsi peripetie dostava zpakty, aby si v prubehu cestovani uvedomil pravdu. Tisickrat videne predtim, nicmene vyborne zpracovane, digitalni animace je na skvele urovni, hudba vyborna a navic par genialnich napadu, ktere vas donuti k smichu - hlavne ztvarneni holubu a maniakalniho krecka povazuju za mistrovsky kousek. V kinech s ceskym dabingem, ktery je kupodivu na slusne urovni (= preklad se da poslouchat, teda az na tu ujecenou pisnicku). Tenhle film si svych 80 urcite zaslouzi.(3.3.2009)

 • medlo
  **

  Pre mňa len ďalší animák. Ničím neprekvapil ani nezaujal. Všetky postavy sa mi zdali akoby ich vystrihli z iných animovaných filmov. Páčil sa mi jedine ten akčný škrečok, aj keď aj ten sa mi zdal povedomý. Ale keďže to bolo určené hlavne pre deti, nebolo to až také zlé.(5.3.2009)

 • ZkuKol
  ****

  Příjemná animovaná akční komedie pro malé i velké. Celý příběh je vlastně jen zakčnělá Lassie, ale udrží si vtip i tempo a to je u zábavných filmů nejdůležitější. Takže pro zábavu jako dělané, ale zážitek v tom nehledejte... 70%(7.4.2009)

 • made1
  ***

  Nevím, jestli je to nějaký trend, ale začíná být. V animáku není nikdy nevtipnější hlavní hrdina. V Madagascaru to jsou tučňáci, tady křeček a číča. Nemůžu si pomoct, ale Bolt tam vypadá jen jako odraz fantastického psiska, kterým by mohlo být, kdyby něco bylo jinak. Těžko říct co, ale prostě z mého pohledu něco nefungovalo na stopro.(12.4.2009)

 • DeLaMorte
  ****

  Velice příjemná rodinná animovaná akční podívaná!Perfektní animace a krásný příběh jak pro malé tak velké diváky.(30.5.2009)

 • toffy
  *****

  Asi prvy animovany film,pri ktorom som sa skoro rozplakal! Fakt ma to dojalo! Bomba! A ta Micka: "Deš blbě" :D masaker :D(24.6.2009)

 • jondoe
  *****

  Pekny kresleny film pre kazdu vekovu kategoriu. A ten skrecok nemal chybu :-)))(21.9.2009)

 • sellsakul
  *

  Videl som 10 minút a stačilo mi...(17.10.2009)

 • Kracken
  ****

  Moderní pohádka se zajímavou zápletkou. Animované překvapení z Disneyho studia.(29.12.2009)

 • dopita
  ***

  Mám rád animovaný filmy, ale Bolt není žádnej zázrak. Na začátku je povedená akční scéna a pak občasný velice vtipný pasáže. Výborná hudba. Jako celek jen průměr.(7.2.2010)

 • pavlikv
  ****

  Tržby v USA za první víkend: 26 223 128 $ (3651 kin) Náklady na výrobu: 150 mil. $(24.5.2010)

 • Madluska
  *****

  Další důkaz toho, že když od filmu divák nic nečeká, bývá zpravidla příjemně překvapen. Bolt mě nezhypnotizoval svým laserovým pohledem nebo superštěkem, ale vtipným příběhem se spoustou jemných narážek a skvěle propracovanými detaily (holubi s neurotickými záškuby, naspeedovaný fan(t)a(s)tický křeček, vypočítavá ale nevypočitatelná kočka, věrný pes...). Takhle si představuju rodinný film, který dokáže zaujmout všechny věkové kategorie. P.S.: Kupodivu jsem uvítala i většinou tolik zatracovaný český dabing, protože filmu nakonec dodal přidanou hodnotu (Carda, Strachoun aj.) - skvělý nápad!(28.2.2012)

 • Paity
  **

  Nevím, co na tom koho, tak strašně zaujalo, že dal dvě hvězdičky. Mě osobně to ale přišlo všechno strašně umělé (pochopitelně nejvíce Bolt) a tak mě to vůbec nezaujalo.(25.10.2012)

 • Hanys_
  ***

  Kdysi napoprvé byl Bolt docela dobrý, ale v současném měřítku s konkurencí "dospělejších" animáků, už tenhle Blesk do cíle dokulhává. Křeček je ovšem pořád dělo.(14.2.2015)

 • rakovnik
  ****

  Hezký lidský/zvířecí příběh s koncem, jak má být. Domnívám se, že by se mohl a měl líbit i dětem, pro něž je určen, stejně jako se líbil mně.(11.3.2017)

 • lili6
  ****

  Disneyovka,která osloví i ty větší. Rázný začátek, který mě překvapil, pohádkový happyend. Pokud je tu někdo, koho neoslovil Boltův kukuč a oddanost, neprožil asi pěkné dětství Vedle hlavní role Bolta, který dodává roztomilost, přispívá k úspěchu i humorné výstupy nadšeného křečka, zmatených holubů a kočky. I když závěr se dá v celku předvídat, je to pěkná pohádka pro malé i velké. 80%(2.2.2009)

 • chmíří
  ****

  No trochu slabší 4*, i přes naprosto skvělou animaci a zábavné momenty, které v disneyho animacích bývá víc než dost tomu chybí typická pixarovská dospělost a příběhovost. Bolt už se sice blíží kvalitou k pixarovkám, ale pořád my připadá víc zaměřený na mladší ročníky, což si u filmů od pixaru většinou nemyslím. Takže za efekty 5*, ale za děj a příběh jenom 3*...70%(10.3.2009)

 • chamba
  **

  Tak tento animák ma dosť sklamal, možno keby som mal tak 11 rokov a bola by to moja prvá kreslenka, ktorú pozerám bol by som nadšený. Pri tom film začal veľmi solídne akčne a ja som v kútiku duše dúfal, že to tak zostane, že tento animák bude iný, ale bohužial skĺzlo to do obyčajnej nudy dostať sa odniekaľ - dakam a zisteniu krutej pravdy o živote. Dve hviezdy dávam len kvôli škrečkovi a pekným animáciam.(12.3.2009)

 • Mr.Dogman
  ****

  Suprový, vtipný animák, na kterém jsou nejlepší akční scény!(19.3.2009)

 • Rudinsky
  ****

  Nemôžem dať plné hodnotenie, pretože sa určite nejedná o žiaden spektakulárny animák. Úvodné sekvencie sa niesli v duchu nevídanej ultra animovanej akcie, no potom akosi klesol hrebienok, a vôbec sa to nezdalo vtipné, skôr detské, ale to je cieľová skupina a tak nie je o čom polemizovať. Bolt je pekne animovaný psík, mačička je pekná, nejaký ten morálny odkaz. Tak prečo štyri hviezdičky? Dámy a páni, zoznámte sa -RHINO. Ultra heroický, nesmierne perfektne zanimovaný škrečkovský mentor n-tého stupňa, ktorý vniesol do filmu charakter zatieňujúci Bolta. Absolútne perfektná postavička, ktorá sa popularitou a štýlovosťou radí hore ku Scratovi. Na druhú stranu musím vyzdvihnuť veľmi prešpikovanú animáciu a hudbu, ale na to sme si u pixaru zvykli, ale ničím iným ma tento film prakticky neoslovil. Jednoducho nemá v sebe tu multisociálnu auru.(24.3.2009)

 • VonoXX
  ****

  Nadprůměrný animák. Od nynějška miluji holuby !!! [86%](15.6.2009)

 • Ripley
  *****

  Disney konečně dohnal Pixar.(12.8.2009)

 • Jaccobos
  ****

  Je to sice Amerika, ale je to velká legrace...(24.1.2010)

 • ClimbVibe
  ****

  3D animáč, který může konkurovat pixarovkám, protože má duši, pěkný příběh a fajn postavy, ze kterých si můžete vybrat svého favorita. Moje favoritka je kočka...(29.3.2010)

 • VanTom
  ****

  První hodina je úžasná - zajímavá zápletka, vtipné a sympatické postavy. Bohužel v poslední třetině přijde povinný rozkol mezi přáteli, povinné nedorozumění, povinné uvědomění si a povinné smíření; všechno prostě tak nějak "disneyovsky" vyměkne. Naštěstí je ale samotné finále baleno akčně s pěknou hrdinskou pointou, takže to ani tak nevadí, ale díky tomu přišel Bolt o pátou hvězdičku. Každopádně i tak se jedná o jeden z nejlepších moderních animáků vůbec.(7.12.2011)

 • Dyas
  *****

  Vynikající animák na fajn strávení večera, u kterého jsem se skvěle bavil. Především křeček Bivoj, to je pašák, který se jen tak nevidí. Fakt mě dostal do záchvatu smíchu, a to několikrát!(23.3.2014)

 • Sdoom
  ****

  Na tomhle animáku je nejlepší jeho samotná podstata - animace. To je prostě nádhera a neuvěřitelně mi sedla. Děj je sice v podstatě takové to klasické disneyovské klišé, ale je to podáno v opravdu luxusním hávu. Líbí se mi ta interakce mezi zvířaty (Micka rulez!), stejně jako dojímavé scény, milovník psů se ve mně prostě nezapře. A Bolt je pejsek opravdu k sežrání (a jsme opět u té animace). 3Dčko je tu trošku zbytečné, jeho využití je minimální, což je docela škoda. (Blu-ray 3D, orig.)(26.10.2014)

 • Shimitz
  *

  Ok, ta vysoká hodnocení nemyslíte vážně, že? Nevim, co na tom bylo unikátního ani kde jste viděli spolupráci Pixaru nebo "áčkovou" animaci... Ve 3D to MOŽNÁ zajímavé je, rozhodně to ale nepřekryje příběh jako z pera scénaristy filmového Garfielda, špatný dabing, nevýraznou hudbu, statickou kameru nebo nehorázně trapnou písničku. Bláznovství se zřejmě na čsfd šíří jako nákaza. 17%(20.2.2009)

 • blues
  ***

  prumerny animak bez prekvapivejsich momentu (bylo jasne, ze uvodnich 10 minut je podvod), sympatická kočka jako partner a potrhlý křeček to trošku yvvažují. Ale jinak průměr, trošku slabší Úžasňákovi...(13.4.2009)

 • MadChick
  ****

  Musím uznat, že rok 2008 byl na výborné animáky plodný, narozdíl od několika předchozích let, kdy vládla vlna těžkého průměru. Po shlédnutí Bolta si už nejsem naprosto jistý o skálopevném držení čelního místa za nejlepší animák 2008. Doposud to byl v mých očích jednoznačně Wall-E, ale Bolt razantně s oním pomyslným trůnem zatřásl. Prvních 10 minut představuje naprosto absurdní akční bombu u které jsem se musel v podstatě neustále smát. A to jsem v ten moment ještě netušil co bude následovat. Co do vtipnosti naprosto exceluje Rhino the Hammster, kterému se povedlo mě, prakticky při každém verbálním projevu, totálně uzemnit. Neméně vtipné je i neustále se obměňující trio holubů, v podstatě vše co vyloudí ze zobáků je perla. Ústřední příběh je klasika, ale rozhodně ničím neurazí, neboť se zde nezklouzlo k obvyklému patosu a vše je podáno bez přehnaných výlevů a hlavně s citem. Animace se mi moc líbila, stejně jako dabing postav. Nakonec musím ještě přiznat, že Bolt mi po vzhledové stránce neuvěřitelně sedl a hnedle jsem měl chuť jít schánět podobné štěně po městě :D Z mého pohledu uteklo filmu BOLT 5 hvězdiček jen těsně...pro mě 85%(15.5.2009)

 • colapso
  ***

  Animák určený spíše dětem. Dospěláci se,ale nudit také nebudou.(14.11.2009)

 • Me6i
  ***

  dle mě jeden ze slabších animáků, jediná sranda je s křečkem jinak je vše pojmuto strašně vážně(16.11.2009)

 • Han22
  *****

  Nejlepší animák roku 2008 je bezesporu Wall-E, ale Bolt se mu velice přibližuje. V úvodní megaboží akci zlikviduje superpes Bolt asi 50 záporáků, aby ochránil svoji holčičku, jenže háček je v tom, že je to jen film a Bolt žádné schopnosti nemá. To vědí všichni kromě samotného Bolta a když je odeslán v bedně přes celé Spojené Státy, vydává se na cestu zpět s protřelou kočkou Mickou a hláškujícím křečkem Bivojem (docela ftipný dabing). Kupodivu tahle roadmovie funguje naprosto bezchybně, hlášky jsou střídány s dojemnými momenty, které nepůsobí křečovitě a nechybí ani další akční scény, které fungují (zvlášť u závěrečného požáru jsem měl docela nahnáno). Shrnutí - Disney vstal z mrtvých a natočil konečně pořádný animák.(4.3.2010)

 • lucijelucije
  ***

  Nejsem velký příznivec animovaných komedií, ale když se natočí něco, co mě zasáhne, zasáhne mě to na dlouho. Bolt sice není ten případ velkého srdečního zasáhnutí, ale i tak mě mile překvapil. Je to neuvěřitelně vtipné, a i když je to spíše zaměřeno na dětské publikum, myslím si, že téměř nikoho neurazí a neznechutí.(14.2.2015)

 • loco
  ***

  Eso peso haf haf(2.12.2016)

 • Marys
  *****

  Krásny animáčik. Bolt je úplne super, či už čo sa týka prevedenia, animácie, obshu, hry na city, skrátka všetkého. Lahôdka. Mňam.(14.2.2009)

 • Illy
  ****

  Velmi povedený animák, kdy se vyhneme přílišné infantilnosti a moralizování. Je vidět že nad dílem bděl Pixar. Akční scény, humor a správná dávka srdceryvnosti.(15.2.2009)

 • Zombi
  ****

  Hodně dobrej a akční animák, kterej má sice standardní příběh o hledání svého pána, ale v nadstandardním a hlavně dostatečně dospělém a zábavném podání. Výbornej je křeček Rhino.(23.2.2009)

 • AngiS
  *****

  Jeden z nejhezčích a nejroztomilejších animáků, který jsem v poslední době viděla.. V čele se sympatickym hafíkem, potrhlym křečkem, a číčou... jo, nesmím zapomenout na ty holuby :D Pro mne rozhodně, o 200% lepší než ta nuďárna Wall-E.(28.2.2009)

 • 4everMan
  ***

  Pěkné. Ale Disney.(31.5.2009)

 • Harapes
  ****

  Když Disney kupoval studio Pixar,tak moc dobře věděl,jak opět Disneye vrátí na výsluní...Sympatická podívaná pro celou rodinu...(1.6.2009)

 • Fary
  ***

  Je to sice kravina, ale ma to svoje koulo ... A ten nemecky ovcak mi prijde spis trochu jako labrador ... :-D :)(6.6.2009)

 • kukentipla
  **

  O čem to je? Bolt je super pes s úžasnými super vlastnostmi. Bohužel žije v jakési - Truman show bublině. Nešťasnou nahodou se ocitá na druhé straně Ameriky. Pomalu zjišťuje, že jeho super schopnosti neexistují, svou paničku však musí stůj co stůj zachránit. Nejdřív jí však musí najít.......... CO já NATO? To nejlepší z Bolta se odehraje v prvních 15ti nářezových minutách. Pak už následuje klasická Disney omáčka jenž vytahuje z totální nudy psychadelický křeček v zoborvé kouli, palící od boku neskutečné hlášky.(14.6.2009)

 • PußyMagnet
  **

  Tak tomuto sem už naštěstí odrostl... Ještě se mi nestalo, že sem přeskakoval po pěti vteřinách, abych se dostal ke konci rychleji, je to barbarství, ale někdy není zbytí... Zpracování dobré (jedna hvězda navíc), ale ten příběh....(15.6.2009)

 • Greny
  ****

  nemohu říci nic víc než Bravo!, příběh se svojí originalitou dostává mezi klenoty Pixaru. Animace zvládnutá na výbornou a navíc u filmu jsem si skvěle odpočal :) ale na 5* to není, zvláště pak za předvídatelný konec. BTW křeček Rhino mě dostal do kolen(1.1.2010)

 • MareT.
  ****

  Od prvních minut jsem se spíše zalekl ne přílíš povedené animaci, na kterou dohlížel Pixar s Disneym. Jinak je film o psu, který žije v domnění, že je opravdový hrdina, naprostá pohoďárna, která neurazí, ale potěší, pobaví ujetýma holubama a ve finále se bude snažit rozbrečet (teda to se vás bude snažit během filmu několikrát), což je přesně to, co mi na filmu malinko vadilo. Ale to není žádná velká chyba, je to film pro děti a této věkové kategorii taky odpovídá celkem přímá, jednoduchá dějová línie.(6.4.2010)

 • Zeke001
  *****

  Pěkná oddychovka s příjemným vtipem, křeček byl samozřejmě z filmu nejlepší.(13.4.2010)

 • Adasin
  ***

  Úvod je přímo ukázkový, ale v momentě, kdy se děj přesune "do reality," ztrácí to něco, co film mohlo udělat výjimečným. Aspoň, že hlavní hrdina je díky animaci v některých chvílích mimořádně roztomilý. 6/10(24.2.2018)

 • Phillo
  **

  Až nechutne sa jednej schémy držiaci animák, ktorého (po koľký už raz?) zachraňujú vedľajšie postavy - najmä holuby. Začiatok má aký taký štýl, no po tom prichádza na rad len zašlá, niekoľko krát prevetraná nuda, o ktorej všetci vedia ako dopadne. Málo vtipu, nesympatická hlavná postava, nudný príbeh. Koľko ešte krát?(16.1.2009)

 • Nekgro
  ****

  Tento animák mě velice překvapil. Společně s Wall-E nejlepší animáky, které jsem viděl. A navíc křeček se stal mým nejoblíbenějším animovaným stvořením: " Oh, stealth mode"....(17.2.2009)

 • Pavelos
  ****

  Kdyby celý film pokračoval v tak brutálním akčním tempu v jakém započal, tak bych tomu dal rozhodně za 5*.. Ale bohužel po chvilce unešení mě přeci jenom vrátili zpět do reality že to takový nářez nebude:-( Ale jinak krásný animák, už dlouho zde takový nebyl.. A co mě nejvíce pobavilo?? No přece křeček v plastové kouli:-))(16.4.2009)

 • Strike
  ***

  Začátek filmu je famozní akce, Zbytek je už jen bohužel ,,Lassie" film s hláškujícím křečkem a holuby. Ani vynikající animace tomu nedá větší hodnocení...(25.5.2009)

 • zdenur
  ***

  Bolta jsem si sice zamiloval už při první scéně, ale bohužel jsem neskousl totálně ujetý příběh. Milé, ale dost blbé.(8.6.2009)

 • lady01
  ****

  Velmi povedený animovaný film... :-) Bolt byl šíleně roztomilý a když se nechal od Micky ukecat, aby si "vydělal" na žrádlo tak jsem neměla slov... A co takový křeček v kouli? Hehe...(29.6.2009)

 • jerenymo
  ***

  Ucházejí disneyovka. Pár soprových zvířátek viz hamster :D..... ale jinak nic zázračnýho.(13.7.2009)

 • Mikeel
  ****

  Prvních deset minut bylo vážně nadupaných akcí, že jsem myslel, že se nám vrací rodinka Úžasňákových ve zvířecí podobě. No, sice se to nakonec ubíralo trochu jiným směrem, ale ten mi nevadil. Když to beru jako pohádku pro děti, ukazuje to hodnoty, které jsou na světě skutečně důležité. Ti starší si můžou aspoň odpočinout u telky!(2.7.2011)

 • HaceR
  *****

  Aj keď som nebol na animáky a snažil som sa im vyhýbať, s postupom času zisťujem, že to bola chyba. Preto sa to snažím napraviť a pozrieť si minimálne tie slušné. A Bolt bol jeden z tých, pri ktorých som neľutoval. Je to asi najroztomilejší pes, akého som kedy v animákoch videl. Spolu s mačkou a škrečkom vytvorili skvelú partu, kde sa hláškuje o sto šesť. Nie je jednoducho možné, aby ste sa v priebehu filmu ani raz nezasmiali. A keď už mňa niečo rozosmeje, tak je to čo povedať. Film bol pre mňa možno na tie lepšie 4*, hviezdičku som ale pridal za song ku filmu "I thought i lost you".(26.1.2013)

 • Rehooo
  *****

  Tak tento film je pro mě animovaným filmem roku. Po delší době je tu kousek, který má rychlý spád, úžasnou akci a ani nepostrádá vtip. Prostě animák co má tak chybějící šmrnc, který dělá dobrý film dobrým filmem. Možná kdybych nevěděl do čeho jdu, tak bych se nad filmem rozplývaj mnohem víc. Ale i tak jsem velmi rád, že mě film potěšil.(2.2.2009)

 • muoaner
  ***

  Nebýt toho křečka s tou jeho naspeedovanou koulí, který to rozjíždí místy jako Vin diesel v rychle a sběsile, tak by to bylo opoznání horší podívaná.(5.2.2009)

 • strangercz
  ****

  Za křečka 4* jinak je to spíše průměr který má tempo a svěží nápady.(24.2.2009)

 • pepa3rd
  ****

  Asi už hodně dlouho jsem se u animáku tak upřímně nezasmál. Nic víc není třeba dodat.(7.3.2009)

 • winetach
  ****

  Všetko krásne: efekty, postavy, dialógy... ale aj tak mi tam niečo chýbalo,ale ako celok to bolo pekné.(17.3.2009)

 • melloun
  *****

  Nejlepší animák za rok 2008 - připravte famfáry... a výhrává užasný Bolt! U Bolta jsem se rozplýval blahem, protože mě dokázal příjemně pobavit a hodněkrát rozesmát. Animace je na vysoké úrovni, precizní, plná detailů a může se směle rovnat s Pixarem. Příběh je neotřelý, plný nových nápadů dokonce i standardní klišé jsou zde podány velmi originálně. Bolta si prostě zamilujete. Takže jestli budu mít někdy psa, tak jedině takhle roztomilého :o)(12.4.2009)

 • M.A.J.O.
  ***

  Kvalitní animák, který má hodně akční počátek. Nejlepší figurkou je určitě křeček, který je pořádný kus cypa.(10.5.2009)

 • krusty2
  ***

  pohoda(1.6.2009)

 • ashtangi
  ****

  Vtipné a skvěle propracované.(3.6.2009)

 • Gerrard8
  ***

  Veľmi dobrý nápad, ale málo prepracovaný. Proste mi tam niečo chýbalo a keď si to porovnám napríklad s Ratatouille tak to je odosť horšie... Ale pobavil som sa...(30.8.2009)

 • Luqi
  ****

  Keby sa to volalo Rhino a bolo by to o tom škrečkovi, tak je to jasných 5. Pri jeho scénach a scénach s holubmi som sa veľmi dobre bavil................... Úvod a záver je povinná jazda určená hlavne pre detského diváka, ktorá dospelého diváka asi veľmi neosloví. Celkový dojem je však aj tak veľmi dobrý.(17.9.2009)

 • Puol
  ****

  Disney milo prekvapil. Pixar si musí "sám" vyrábať konkurenciu na poli animákov, čo mu iné ostáva. Takže čo tu máme: správne roztomilý (i priblbý) psíček, vyčurané mačičky a trhlý škrečok. Pozn mimo mísu.: nemôžem sa dočkať kým už moja dcérka trošku povyrastie, aby som si takéto kúsky vychutnával v kine s ňou a nie len doma v TV.(10.11.2009)

 • laserr
  **

  Prvních 25 minut - 4*, takhle to mělo vypadat celé! Výborná parodie na akční filmy a seriály. Zbytek filmu - 2*, nuda, průměr, vyjeté koleje, triliarda klišé. Závěrečná pointa - odpad odpadů, obří a nesnesitelné klišé. Celkem jsou to čisté 2* s jedním velkým ALE - úžasně roztomilý pes. Dal bych tomu 3*, jenže ta obří urážka koček ("Všechny chceme být jako psi.") je prostě ohavná. Vřele doporučuju podívat se jen na začátek a pak to vypnout.(1.6.2010)

 • hroubek
  ****

  Kombinace Truman Show a Disneyho co stoho muže vylíz?Velmi příjemné překvapení, který může jen potěšit.Největší problém filmu je mix žánrů, protože ze začátku na film představý akční inferno což vyrazí dech všem a pak se začne rozvíjet hlavní zápletka jak Bolt hledá svoji paničku což se ve výsledku ukazuje jako road movie.Ale jak se říká nezáleží na cíli ale na cestě.A samotná Boltova cesta je super zvlášt, když mu dělá společnost kočka co paroduje Kmotra a hyperaktivní křeček a sem tam prohodí nějakou hlášku holubové.Animák, který je inteligentní a zárověn zábavný co víc chtít.(18.7.2011)

 • Mary19
  ****

  Roztomilý příběh o ještě roztomilejším hlavním hrdinovi určitě patří mezi to nejlepší, co v animované tvorbě poslední doby vzniklo. Superpsa Bolta s hlasem Johna Travolty si určitě od začátku zamilujete a pak už se vezete po tobogánu plného akce, svěžesti a zábavy... Schéma příběhu je sice jednoduché a nepříliš originální (putování z místa A do místa B), ale ipřesto si tenhle příjemný animáč určitě užijete... "Awesome... Wait for it... Legendary... True story..." Je snad jasné, kde scénáristé brali hlášky ne??? :) ... 75%(11.1.2009)

 • PDcz
  ***

  3*** body Bolte, Bolte, Bolte. Ty jeden superpese. Začátek byl úžasnej, to jako jo. Super akční věcička, zpomalené záběry, "superštěkot" :-) No a to je asi vše... [X] Minus 1* bod Originální dabing. Dali jsme si sice do profilu obrázek "klubu", ale tentokráte se mi to nelíbilo. Hlasy divné, nadprůměrně nepřirozené, rušící... [X] Minus 1* bod Stejně rušící jako hudba. Ale až budu děckem (rozuměj až bude doma capart) a pohádky pojedou tak nějak častěji, bude to hezká pohádka :-) Obzvláště když se doma motají a budou motat zvížátka. [X] Maminko, a bude me Medlinek taky tak chlánit jako bolt? A Šindiška taky?(27.1.2009)

 • BathoryMan
  ****

  Konečne po dlhej dobe znova jeden vydarení animák po každej stránke na ktorý sa dá pozerat v každom veku!A ten škrečok Rhino to bola fakt psycho postavička!(9.2.2009)

 • zabro
  ****

  Jak by rekl barney z HIMYM tento film je legen-wait for it- dary.:-)(17.2.2009)

 • jamesjimbo
  ****

  bolt je k sežrání :D(20.2.2009)

 • Snipsley
  ***

  Nakonec jsem měl příliš velká očekávání, takže jsem to od toho chlupáče chtěl asi moc. Nějak mi ten potenciál nepřišel plně využitý, a holubi to nezachránili. Přesto je to velice příjemný animák na pomezí čtyř hvězdiček.(26.2.2009)

 • SkyCaptain
  *****

  Sice tomu ke genialitě Pixarovských filmů pořád něco chybí, ale i tak je to super zábava (hlavně díky skvělému křečkovi v kouli a holubům) Celý můj výcvik spěl k tomuto okamžiku. Chcípni!(2.3.2009)

 • Wargoo
  ****

  Tak je to pravda... :) Aj tento film mi potvrdil, že pre animáky mám slabosť. Neviem, ale stále viac a viac sa mi podobajú viac k realite ako k počítačovo animovaným filmom. Aj tu technológia postupuje vopred, nie priam ľudskými postavami ako Final Fantasy, ale hlavne okolím, vegetáciou, večerným mestom a podobne. Skvelá komédia, hlavný hrdinovia a dej o niečom, takže som sa ani chvíľu nenudil. Pre mňa najlepšia scénka - nacvičovanie "dog face" na žobračenie.. :) 4**** a 79,877. PS: Ako nominovaný na Ocsara super, ale som rád že vyhral Wall-e... Bol skrátka lepší...(3.3.2009)

 • Yojimbo
  ****

  Já jsem si tenhle animák užil, fakt že jo! A to si ani trochu nepřipadám infantilně ;-) Animace se mi líbila, nevyžaduji detailní prokreslení každého chlupu; příběh, ač oplývá dopředu jasným happy endem, mě nikterak neurážel a scénář naopak překvapil mnoha vtipnými hláškami a trefováním se do všech těch kravin, co se v Hollywoodu natáčejí. První tři čtvrtiny jsou parádní, konec trochu Disenyovsky usmrkaný a průhledný, ale sečteno podtrženo se jedná o skvělou milou pohodovou oddychovku.(15.3.2009)

 • Liduskaa
  ****

  Bolt je trošku slabý na to aby utáhl celý film sám,ale když má po svém boku Rhina tak to hravě zvládá:) a kdyby byl animák ve které by měl hlavní roli křeček Rhino tak jeho fanynky způsobí davové šílenství:)))(25.3.2009)

 • ivamka
  *****

  Překvapilo mně. Čekala jsem něco pro děti, ale dobře to okomentovala Nathalie....To ti Véna písk. Super dialogy.(2.6.2009)

 • Patrik200s
  ****

  Toto je zas jedna z príjemných oddychoviek keď človek pred telkou nemusí riešiť neskutočné dejové úkazy filmu ale len sa jednoducho baviť. Tento filmek nepostráda kvalitnú animáciu humorné scéne hlavne s obtlstlým škrečkom (pardoon z jednej patiny vlkolakom) v plastovej guli. Samozrejme český dabing ma znovu nesklamal a celkovo som z tohto animáku mal veľmi pozitívny pocit.(5.6.2009)

 • bonifac
  ****

  tak 3 a půl...celkem to šlo...(13.6.2009)

 • merigieren
  ****

  Škoda, že už disney neumí dělat klasickou animaci. Jinask jde o další technologickou vychytávku, vníž je roztomilé štěně a vše co k němu patří. Pak kočka a křeček vyplňující cestu domů. Sem tam se objeví hodně povedený vtip, občas hodně hloupý patriocizmus vycházejíc z USA. Vlastně tady sou asi tak 3-4 slovní výstupy ohánějící se věrností k člověku a ten zbytek těží jen z obrázků a štěněte, jak si hraje. Vnitřní hlas říká 3*, racionální vyhodnocení 4*.(28.6.2009)

 • bery71
  ***

  Tak předně-těžko můžu hodnotit 3D film, který jsem neviděl ve 3D zobrazení. Nicméně Bolt je od začátku sympaťák a fandit mu musíte asi automaticky. Co se vtipu týče, stará se o něj v podstatě jen banda holubů, křeček a hlavně agent (takhle si agenty přesně představuju). A nebýt povedeného námětu se psí reality show, rychle by to omrzelo. Za největší problém považuji přemíru akce na dětský film, jinak je, ale Bolt moc pěkný film/pes.(19.7.2009)

 • RedDuck
  ****

  Základní premisa je opravdu dětská a pro dospělého nepřijatelná. Příběh je typicky disneyovský - sentimentální klišé a šablonovité figurky které se už nesčetněkrát viděli, road-movie jako cesta za sebepoznáním. No ale bohudík, na mě to pořád funguje.(21.4.2010)

 • Vakomlok
  ****

  Nejvíc si mne za celý film získal křeček zavřený v plastové kouli. Tak mimózní tragikomickou postavu už jsem dlouho neviděl.(25.4.2010)

 • Ukubumbahoo
  ****

  Bolt je o neuvěřitelně roztomilém animovaném psíkovi. Jen už díky tomu se hodnocení vyhoupává vcelku vysoko. Zápletka je také zajímavá, tu však čas od času protne nějaké to klišé. Celkově je ovšem Bolt příjemným osvěžením a pokud nezaujme Bolt, křeček Bivoj se o to už postará za něj.(5.4.2011)

 • char_t
  ****

  Nepřečetl jsem si předem, o čem film je. A prvních deset minut jsem se chytal za hlavu, co že je to za blbinu :-) Pak naštěstí přišel ten opravdový děj, a dál už to známe - trocha akce, trocha srandy, trocha citů, klasika.(18.10.2012)

 • Ydrosten
  ****

  Bolt , je zvláštní tím, že je kapku jinej než ostatní animáky. A mě se animáky začínají líbit víc než je zdrávo na staršího chlapíka. No a co. ( a přesně takových chlupáčka mám doma, takže bych mohl dát 1 navrch )(11.6.2013)

 • Piri
  ****

  Milé, najlepšie sú z toho holuby a nadupaný škrečok. Bizón v podaní Romana Pomajba je skvelý, ako keby mu z oka vypadol :D Pamáhajbo je legenda v dabovaní rozprávkových postáv.(22.4.2017)

 • Lachtaan
  ****

  Asi vůbec první kino návštěva v životě. Jako osmileté dítě jsem smutně laděného Bolta prožíval ještě dlouho po zhlédnutí na velkém plátně, dodnes si pamatuju, jak těžce jsem snášel jeho odloučení od nejbližších a strastiplnou cestu domů. V té době jsem takto cílené rodinné filmy hltal každou možnou chvíli, dnes bych byl při výběru přímo tohoto filmu zjevně trochu opatrnější. Ale jinak mohu říci, že přímo na Bolta mám hezké vzpomínky!(24.9.2017)

 • salamandrr
  ****

  crr crrr. Ano, kdo je tam? Osud. Ááá čekal jsem, že zavoláš. **** Vyrvu ti tvou vlastní slezinu a udusím tě s ní, pak vyrvu játra... jé ty si rozkošnej, přesně takového jsem měl, když jsem byl malej ***** vtipné, skvěle animované, chvilkama dojemné, je tam místo pro otravného partnera..co chcete víc?! Kdyby ten seriál opravdu běžel jistě bych se na něj ve svých 12 letech díval...kecám koukal byhc na něj i ve svých 22 8)(24.1.2009)

 • Zahartof
  ***

  Prostě animák od Disneye, jak je známe už léta (bohužel). Překvapivost naprosto nulová, už od úvodních titulků můžete odhadnout děj až do konce. Pro děti ale ideální pohádka a, koneckonců, pro dospělé taky, pokud nečekají nič pixarovského (možná jsme až moc nároční - je to prostě pohádka pro děti). Animace je skvělá, všude se všechno hýbe, různě kroutí a podobně, žádná statika na čtyři framy, ale to je u Disneye samozřejmost. No a velké plus patří filmu za pár opravdu vtipných scének - holubi jsou skvěle naanimovaní, manažer je perfektní a u maniakálního křečka jsem měl pocit, že si s ním mohli vyhrát trochu víc (a pak že televize neškodí zdraví). Ring, ring. Who's it? Destiny?! I was expecting your call.....buhehehehehihihihihihoho :)(4.2.2009)

 • Mashak
  ***

  No já nevím. Mně to přišlo jako průměrná dětská podívaná. Ne, že by to nemělo nápad, ale mám pocit, že od dob Shreka se animáky ubírají cestou vynutit si nějaký převratný nápad. Na Bolta se dá dívat a určitě uspokojí svou cílovku, ale pro "dospěláky" to je spíše kulisa k uspokojování jiné cílovky.(7.2.2009)

 • Skleni
  ***

  Neviem prečo sa všetci dnešný filmári snažia prísť s niečim typu "nemám rodinu a nik ma nemá rád", alebo "milujem niekoho, ale musím o neho bojovať". Začiatok tohto filmu je absolútne geniálny a keby film zotrval v tej rovine, že pes zabijak (nový námet pre rodrigeza a tarantina) tak by som bol nadmieru spokojný. Ale tvorcovia tam včlenili vložku reality a priznajme si, že v animákoch tá realita nesedí!!!!!!!!!!!! Proste chceme robotov čo majú pocity, alebo pandu čo vymláti pol šaolinskej školy len pomocou nudlí. Aj škrečok čoby humorný prídavok do filmu na mňa zapôsobil skorej umelo akoby sa režisér bál, že šak je to kravina tak nech je to aspoň trochu smiešne. No prosťe nič moc tento animák v dnešnej tvorbe neznamená. No i zato má dačo do seba.60%(23.2.2009)

 • Harts
  **

  Myslel jsem si, že to bude vtipnější, trochu mě to zklamalo.(8.3.2009)

 • Torgal
  ***

  Štandardný animák, v ktorom sú všetky ingrediencie aké by ste čakali zmiešané predvídateľným spôsobom. Nemôže chýbať ani vyšinuté zvieratko (tu je to morča v guli) a hrdina objavujúci životné pravdy. Tento film skrátka neprekvapí, ale čas s ním príjemne utečie. Animácia je veľmi dobrá, postavy sympatické a na konci celkom dojemné. Na druhej strane mi prekážalo, že akcia nebola moc dynamická a vcelku dlho trvalo, než sa objavili solídne humorné momenty. 7/10(8.3.2009)

 • aR3Zz
  ***

  Váhal jsem mezi třemi nebo čtyřmi hvězdami a tak jsem si nechal tenhle animák rozležet v hlavě. Výsledkem jsou hvězdy jen tři. A důvodem k tomu je skutečnost, že ačkoli byli film i Boltík roztomilí a zábávní, tak toho ve mě moc nezanechali. Škoda, že z propagovaného "pro děti i dospělé" platí pouze první polovina. Přesto poctivých 60%(13.3.2009)

 • chemicquei
  *****

  Totálně mě to pohltilo. Dostal jsem, co jsem očekával plus ještě něco navíc. Je to nářez s perfektním ozvučením a úžasným, kolikrát až dojímavým příběhem. Hudbu pro akční animák udělal pochopitelně John Powell, a to hodně dobře. Díky jeho hudbě mě scéna v hořícím ateliéru pokaždý rozbrečí, jakože opravdu. Dílo Johna Powella poznáte, i když nechcete... Sestava pes, kočka a křeček ve spolupráci s holubama je nemálo nadstandardní. Jo, holubové dokázali pobavit každym pohybem :-) Moc se mi líbila Micka, docela dost mi připomíná mě samotnýho. Dokonce paradoxně jsem si jí oblíbil víc než Bolta.(27.3.2009)

 • Axident
  **

  Pro mě osobně veliké zklamání! První minuty mě naladily, už už jsem se chystal na animovaný ujetý agent trhák o super psovi a holčičce, ale od okamžiku, kdy se ozve klapka a nebohý divák sleduje po zbytek filmu Bolta, smiřujícího se s tím, že je pouhý herec a nikoliv super pes, aby došel nakonec po celkem nudném a zcela průhledném a nenápaditém ději, marně oživovaném vtipným komparsem (holuby) k poznání, že to je vlastně fajn. Bavila mě jakž takž vlastně jen dabing kočky (Žilková?). Nevím, co na to děti, těm jsem to ještě nepustil, ale za sebe jako dospěláka, majícího rád (dobré) animáky, dávám palec dolů...(29.5.2009)

 • Cruchot
  ****

  Animák v podstatě podle klasického schématu, ale tak nabušený akcí, hláškami a skeči, že nad tím ani nestihnete uvažovat. Ústřední zvířecí trio si snad nelze než zamilovat a povedly se i vedlejší postavičky v čele s ukecanými holuby. Nic vytknout nelze ani po vizuální stránce a zadařil se i český dabing. Pro mě velmi příjemné překvapení. Lasseter a spol. opět zabodovali. Holt, kdo umí, umí....(15.7.2009)

 • Bohnice05
  ****

  Roztomilý, ale rádoby hrdinský hafan, půvabná kočka a šílený křeček. Tenhle film asi hned tak nezapomenu. A co mě u tohoto animáku ještě víc překvapuje ? ... slzy na krajíčku - dojetím a radostí...(16.7.2009)

 • gp_one
  *****

  Čtyři hvězdy za vtip, animaci a celkově zajímavý a originální příběh doplňuji pátou hvězdou čistě za křečka.(19.7.2009)

 • kamil0606
  ****

  Excelentná oddychová Disneyovka. Tvorcovia vsadili na zvieratá a pomerne to vyšlo. Animák ktorí ohúri najmenších a pre trochu starších je to príjemná oddychovka. Scenár je dosť predvídateľný a ošúchaný ale splňuje svoj učel. Príjemný príbeh obohatený humorom, super postavičkami (šialený škrečok, holuby, sympatický najivný pes, haluzná mačka) a hlavne vynikajúcou hudbou hrá na city a vyvoláva enormné emócie(na to že je to animák). Krásny zážitok avšak pre rok 2008 je u mňa Bolt až na 3. mieste(30.7.2009)

 • bolf!k
  ***

  Začátek super, ale postupem to ztrácí sílu. Zaplaťpánbůh aspoň za Bivoje, některý jeho hlášky jsou fakt super. 70%(27.8.2009)

 • parabellum
  ****

  Příjemná jednodušší animace, u příjemného animáku spíše pro mladé publikum. Když přistoupíte na dětsky laděnou strunu budete se náramně bavit. Doporučuju všem lidem co mají dětské srdce.(27.8.2009)

 • arnecht
  ****

  -"Je tam strážnej." -"Zlomim mu vaz!"(17.1.2010)

 • Kubjak
  *****

  Nádhera :). Prechod z amerického akčného horroru na ľudský animovaný film - prechod Bolta na reálny svet bol podľa mňa úžasný/nádherný/brilantný... Myslím si, že tento animák si ma v každom slova zmysle získal a jak divne a čudne to začalo, tak pekne a nádherne to skončilo stým, že bol vo filme spomenutý fakt, že happyend není zas taký super ani happy a tak toto síce bol happyend a ja to poväčšine nemusím, ale tu to bolo geniálne - vysoká spokojnosť u mňa. Mimochodom väčšinou pozerávam filmy po anglicky, no dneska som to pozeral pre zmenu so slovenským dabingom a bol fakt podarený :) to ma teší - len tak ďalej! Takže moje hodnotenie je 93%.(21.3.2010)

 • Illioplius
  ****

  Nadpriemerne vtipný a milý animovaný film, vysmievajúci sa z akčných klišé, a navyše s veľmi charizmatickými postavami (škrečok Bizón, holuby, mačka Mica...). Milovníkom animákov a zvierat to určite môžem odporúčať. Oceňujem aj slovenský dabing.(15.8.2010)

 • Gabretta
  ****

  Ten křeček prostě nemá chybu! Ta kočka prostě nemá chybu a jako celku už tomu chybí k dokonalosti jen troška!(28.2.2011)

 • Jeand´Boa
  ***

  Osvědčené postupy a triky, jak natočit animovaný film...nicméně někdy je ta příručkovost až otravná a film vlastně vyznívá nezajímavě...(22.4.2011)

 • Methodix
  ****

  Domáci miláčik Usaina Bolta na rýchlostnej ceste za svojím domovom s množstvom príjemných gagov od škrečka v bubline, otravnou mačkou a akým-takým pohľadom do zákulisia Hollywoodu. Tesný nadpriemer.(20.6.2015)

 • Trifi
  *****

  Řeknu to hned na začátku a natvrdo: Bolt je jasný vítěž nadupané sezony. Když si odmyslíte dokonalou animaci Vall-E a humor v Kung Fu Pandě či druhém Madagascaru, máte vlastně vakuum. Ale u Bolta tohle neplatí. Bolt se musí každému zarýt pod kůži svou dojemností a poselstvím. 4 pilíře úspěchu: 1./ BOLT JE K SEŽRÁNÍ. Už od první scény, kdy se Bolt protáhne a po chvilce převrátí na záda, vás prostě dostane a nepustí. Disneyovské animátory přitom nelze vůbec podezírat z podbízivosti nebo záměrné přeslazenosti, psi tohle totiž opravdu rutinně dělají, Disney to jenom dokonale prodal. 2./ VTIP. Všichni hláškují jako o život, originálně a hlavně nevtíravě. A scéna ve které kočka učí psa grimasu aby vyprosil od lidí jídlo je nezapomenutelná. 3./ DABING. John Travolta je coby Bolt v ideální kombinaci sladký a sarkastický a Miley Cyrus, žhavý kůň stáje Disney, rozhodně splnila co se od ní očekávalo a navíc díky ní celý film přepnul do jiného módu, více atraktivního pro masové publikum. (Co si budeme nalhávat, v USA byste teď těžko hledali větší náctiletou hvězdu...). Spolupráce těchto dvou "zpěvákoherců" navíc dala vzniknout ústřední na Zlatý Glóbus nominované chytlavé hitovce I Thought I Lost You. 4./ EMOCE. V každém tom Disney animáku, vlastně v každém animáku, najdeme nějaké to protlačované poselství a dojemné scény, jde jenom o to jestli se tvůrcům povede je dostatečně prodat, nebo jenom klišoidně naplácat do děje. Bolt je první případ, stoprocentně. Kolem a kolem, Disney pod dozorem Pixaru porazil Pixar. Trošku uhozené, ale je to tak. A pevně doufám, ikdyž vím že bláhově, že tomu tak bude i na Oscarech. ------ Plus: Bolt, neotřelý příběh, dabing --- Mínus: Nevyužitý potenciál některých scén ------ Recept: 45% Bolt, 30% příběh, 10% akční výprava, 10% Miley Cyrus a John Travolta, 5% Lassie se vrací ------ Hodnocení: 95%(8.2.2009)

 • Jeanecek
  *****

  Nejlepší animáč roku. Konečně zase něco nového. Nápad, akce, super příběh. O několik levelů výš, než všechny animáče za posledních několik let!!!(13.2.2009)

 • darkreider
  ****

  Napriek scénam s holubmi a agresívnym škrečkom([...]Die!!DIIIIE!!![...]), ktoré sa mi veľmi páčili to miestami stráca vtip a znižuje atmosféru až na nulu. K záveru teda máte pocit, že je tam málo vtipných vecí ako v iných animákoch. Vtipy sú skryté hlavne v dokonalých dialógoch. Preto sa pri titulkoch, prípadne dabingu(dabing som nepočul, tak nemôžem moc súdiť) vtipy stratia a bol som na vážkach, či si to zaslúži celé 4*. Po druhom kuknutí dávam (slabšie) 4 a zavieram oči nad hluchými miestami. [...]Bolt: The road'll be rough. Rhino: I have a ball. Bolt: There's no turnin' back. Rhino: Guess I'll have to "roll" with the punches! Bolt: Easy won't be part of the equation... Rhino: Promise! Bolt: I gotta warn ya, going into the belly of the beast - danger at every turn. Rhino: I eat danger for breakfast! Bolt: You hungry? Rhino: [cracks neck] Starving! [...]How do you say "No way I'm doing this" in crazy?[...]Ring, ring! Who's there? Destiny? I've been expecting your call.[...]Vinnie: You gotta gimme something here, cause this is redonkulous. Bobby: Absolutely redonkulous! Vinnie: Capisch redonkulous! Ya know what that means?[...]That meat lover's pizza is NOT loving me back![...]Bolt: There's a guard. Rhino: I'll snap his neck.[...](15.2.2009)

 • criticson
  ***

  První polovina naprosto nesnesitelná,což ještě podrhoval infantilní křeček s protivným,ale hezkým čoklem. Tvrzení,že kočky mají ve všem jasno zde platí,ale to je bohužel všechno.Ve chvíli,kdy se příběh začně emocionálně rozjíždět je za okamžik konec a Vy můžete na Bolta-obyčejného psa, s platností zapomeout. Zkrátka mi to přišlo jako totální zvěřinec složený: Za plotem, Hledá se Nemo a Úžasňákovi.(28.2.2009)

 • Rincewind
  *****

  Na tenhle film jsem byl dost zvědavý a jsem hrozně mile překvapený. Výborný animák, trošku akční triller, trochu rodinný film, navíc spousta vtipu. Sice známá zápletka o tom, jak se superhrdina musí vyrovnat s tím, že už nemá svoje superschopnosti, ale v tomhle případě velice originálně vymyšlené. Nenudil jsem se ani chviličku a určitě se na něj podívám znovu, protože je to skvělá oddychovka. A už se těším, až se zase budu smát bláznivému Rhinovi, křečkovi v kouli:-)) Pro mě jasných 5 hvězdiček!(9.3.2009)

 • Grimlok
  *****

  Po WALL-E další suprovej animák. I když psy moc moc nemusim, Bolta bych klidně bral.(18.3.2009)

 • Vorlon
  ****

  film spíše pro menší diváky(26.3.2009)

 • Dimo
  ****

  Super! Bavil jsem se opravdu královsky. Skvělá oddechovka se skvělými zvířaty, v čele s holuby a jejich trhavými pohyby. Pár dětinsko-animačních klišé nemůže celku ublížit, takže odměna v podobě 4* zajištěna. 71%.(2.4.2009)

 • E lan
  ***

  Dobrý animák se zajímavým nápadem, trochu horší zvolenou animací (ten pes je nějak nereálný) a vynikajícím hláškujícím křečkem. Neurazí, často pobaví, udrží zábavu, ale jisto jistě na to člověk brzo zapomene...(5.4.2009)

 • smack

  Bohužel si už moc z filmu nepamatuji, neboť mě postihlo nežádoucí, a sice spánek. Takže film nemohu ohodnotit, nicméně to něco, co jsem si zapamatoval, bylo s úžasem se dívat na křečka Bivoje, který mě aspoň chvíli udržel ve stavu bdění.(21.4.2009)

 • SKreyn
  ****

  Podarený príbeh psa Bolt-a a jeho priateľov mačky Micky a škrečka Bizón-a + parádny slovenský dabing, hlavne škrečok bol bombový, ani tie holuby nemajú chybu. :D 4*(31.5.2009)

 • kubal18
  ****

  Super animák se super hudbou.(4.6.2009)

 • Louie
  **

  Začátek vynikající... zbytek naprostý několikrát viděný průměr, který občas zachránil ujetej křeček... Nehodnotím raději příšernej českej dabing....(28.6.2009)

 • KdG
  ***

  Celkem fajn začátek, ale jinak je to klasická disneyovka pro děcka.(20.9.2009)

 • Fat'Fatal
  ****

  Skvěle jsem se bavil. Od úvodní megalomanské scény se superpsem, přes přišpendleného TrueStory manažera, nejlepšího křečka ve skleněné kouli pod sluncem až po happyendový konec. V Disney se s animací fakt vytáhli, i když mi pár věcí nesedlo, jako třeba pohyb některých postav či několik nesrovnalostí v grafice, ale celkově je to udělané velmi precizně. Hláškující křeček přebíjí osla ze Shreka :))) // Viděl jsem v originálním znění s titulky.(31.10.2009)

 • Martell47
  ****

  Řekněte mu, že je na špatný adřese..........to je ona kámo, máš ji, to víš, že si na správny adřese :D:D:D:D.....toto ma dostalo ako :D.....tie holuby boli jednoducho úžasné :)...ale celkovo veľmi milá, príjemná rotprávka ;) 85%(13.3.2010)

 • Oonika
  *****

  Než se Bolt dostal ven, tak mi ho bylo tak líto, že jsem skoro brečela.... A pak už jsem brečela doopravdy a to smíchy. Skvělé hlášky, skvělý slovní boj mezi kočkou a psem, do které ho se občas zapojil křeček, což byl fakt BOŽAN!! :-D A když jsem si pak vzpomněla na svou malou kamarádku, která Bolta miluje, tatínek ji musí držet za tričko dolů z gauče a maminka pod ní musí jezdit loděmi a auty a ona křičí- Tak já už ti to teda řeknu!, nebyla jsem smíchy schopná vstát z postele...(30.8.2010)

 • Valkyria
  *****

  Originální animáček, který mě bavil! :) Rozkošnej hafík a šílenej křeček v kouli. (Btw.. díky tomuhle filmu jsme našemu křečkovi taky tu kouli pořídili, lítá v tom jako splašenej a naráží snad do všeho nábytku! :D Nejspíš se cítí také nepřemožitelný, v kouli... ) :))) Prostě pohodovej filmík na příjemnej večer... 80%(16.3.2011)

 • dandislav1991
  ***

  animovanej průměr, kterej nemůže zachránit ani morče v kouli(15.4.2011)

 • beckham-
  ****

  Tak to byla nálož, jeden z nej animáku...Co jsem kdy viděl.(18.4.2011)

 • Lasombra
  *****

  Za normálních okolností bych dala 4 hvězdičky, ale ten film má pro mě zvláštní význam ve smyslu hlavních postav, takže nemůžu dát jinak než plný počet. Tohle se prostě povedlo!(8.6.2011)

 • jadran90
  ***

  Kreslený kámoš Beethovena a Lassie se evidentně snaží být, super, ale upřímně, výsledek je pro mě zklamáním. Namluvení ujde, grafické zpracování bílého huňáče se víc než povedlo a vtipné postavy nechybí. Zdrogovaný křeček neurazil, holubi byli skvělí, ale tím to tak nějak končí. Samotný příběh vaří z vody. Trvá to 2/3 filmu, než hafan pochopí, že fakt není superpes. Kdybych neměl oblíbené animáky, asi bych si říkal, že už jsem na ně starý. Ovšem film je určen především těm nejmenším. O tom svědčí i tradiční důraz na vztah psa a jeho páníčka. Humor nechybí, spíš mě překvapilo množství akčních scén. V těch dostává hodně prostoru Powellova hudba, která celý film vytahuje mírně nad průměr. S ohledem na hezký konec dávám nakonec 3 hvězdy. Hodnocení: 50%(21.6.2012)

 • LucyD
  ****

  Sladké, chytré a roztomilé. Báječné spojení báječných animovaných zvířecích hrdinů :)(6.7.2012)

 • Rudyamon
  ****

  Zajímavé komentáře k filmu: Madluska, bartias, genetique ... Ze začátku jsem se na film díval trochu znechuceně, přišla mi to docela "absurdistní" akce a říkal jsem si, že to snad poněkud přehnali, i animák musí snad mít nějaké zákonitosti. Tento pocit ovšem trval jen do kritického okamžiku prvního superštěku. Pak jsem se najednou octnul v jakémsi podivném Truman show psího světa a všechno najednou zapadalo do sebe. Superpes, který hraje ve filmu a netuší to, to byl zajímavý nápad a docela jsem se bavil. Je pravda, že po počáteční akci nastalo období "hledání" jak dál, taková trošičku prázdnota, ale vyvážená epizodami s holuby a kočkou, no a když na scénu vstoupil šílený a evidentně sjetý křeček v kouli, to dojem hodně zlepšilo. Povedlo se, hodnotím 4 hvězdičkami - 80% a říkám si, že být psem musí opravdu být tá největší psina na světě. Škoda, že si to myslí i ten čokl odvedle ... :-)(17.9.2012)

 • baltik
  ****

  No nic vyjímečného na poli animáků. Asi bych normálně v hodnocení volil průměr ale charaktery šílený křeček a flying rats mě spolu s mírně jinou animací od Disneyho než jsem zvyklí od klasických pixarovek přesvědčili na tu 4*(13.1.2013)

 • bono22vox
  ****

  Dobrý animak, který mohl mít na víc, už jen proto že ho zaštitil Pixar...(22.3.2014)

 • Dvoja
  *****

  Tak mě zas jednou animák rozbrečel... : -)(12.7.2014)

 • honzik10
  ****

  Celkem dobrý film(22.12.2014)

 • Dm1tr1j
  ***

  Biely rafi je zlatý rafi :-P(23.8.2017)

 • wito
  *****

  skvelý animák, ktorý prišiel ako Blesk z jasného neba. nadupané, zábavné, dojímavé. už sa teším na Oscarov.(14.2.2009)

 • Jaxx84
  ****

  Moc moc příjemný animák, který zahřeje u srdce. Chytlavý příběh u kterého se nenudí ani dospělí, role zvířátek jsou zajímavě nakomponována a animace zase pokročila o krok dále. Lehce šílený křeček v plastové kouli pobaví, kočka učící psa býti psem jakbysmet =) Oceňuji, že se nesnažili udělat mega složitý příběh, ale prostý a jednoduchý návrat psa ke své paní, tečka konec finýto, ale ono to bohatě stačí a věřte budete se i smát, nepopraskají vám sice bránice, ale za to se vám na tváři usadí takový ten spokojený přiblblý úsměv =)(18.2.2009)

 • Veseldaa.!
  ****

  Tak jsem si zkompletoval letošní nabídku Oscarů v kategorii nejlepší animovanými filmy a musím říct, že letos to té porotě vůbec nezávidím. Aspoň z mého pohledu jsou všechny opravdu kvalitní a vybrat toho nejlepšího bude oříšek. Co se týče Bolta, tak Disney pěkně vystrkuje růžky. Studio vsází na povedenou akci a opravdu vtipné hlášky. A křeček? Ten byl prostě boží!(20.2.2009)

 • Trisstes
  ***

  nič extra...v podstate opäť to isté...vidím že recyklácia stále funguje...je to 3,5 * hlavne za škrečka...(2.3.2009)

 • Kaucuk
  ****

  Je to nadupaný akcí, s pěknou animací a skvělejma hláškama...ale zjišťuju že ve většině filmů začínám mít radši vedlejší postavy než hlavního hrdinu....a to mě trochu mrzí(12.3.2009)

 • mirak2
  ****

  Jednoznacne putavejsie ako Wall-E...kino zazitok z Bolta lepsi ako zazitok z Wall-E...koniec klišoidny, ale co ine cakat od Disneyho? kazdopadne nadupana akcna pecka, obcas sa pousmejete, zahihnate...treba vam pri dokonalej animacii nieco viac? Bolt - pes na zjedenie :D(15.3.2009)

 • e.Boďo
  ****

  Perfektný animák, ktorý sa kvalitou može porovnávať s bratrancami od pixaru.spokojnosťje:)(17.3.2009)

 • wanderrook
  ****

  Konečne bol dnes relatívne teplý deň a krásna nálada, ktorá dostala ma s Lienkou do kina (paradoxne :)). Proste videli sme sa obrázkoch dookola vylepených škrečka v bubline a mačičku s vedierkom na hlave... Neodolali sme a šli na nový disneyho animovaný sen :). Blesk! To je filmová hviezda, akčný hrdina, ktorý pre kvalitu svojho vystupovania musí veriť, že všetko čo sa deje je skutočné a že jeho majiteľka Penny je stále v smrteľnom nebezpečenstve... Čo sa stane ak sa náš Blesk dostane do skutočného sveta v ktorom zistí, že superschopnosti vlastne... niesú? Nuž bude si musieť nájsť priateľov aby zistil, či jeho dievčatko ho má rado ako psa a nie ako hrdinu...(28.3.2009)

 • pekas
  *****

  Áááááááááááá, spokojenost. Rozhodně jeden z lepších animáků.(30.5.2009)

 • TSZ
  *

  Další z řady naprosto zbytečných animáků, jenž nenabízí nic, co bychom ještě neviděli.Bolt je "psí herec", který v USA natáčí seriál (je to ten typ seriálu, který je na ČSFD hodnocen většinou ODPADEM), ale neví že je herec a myslí si že všechny televizní superschopnosti skutečně má.Pak se zatoulá do normálního světa, seznámí se se sarkastickou kočkou a schizofrenním morčetem (nejodpornější postava v animovaném filmu za dlouhou dobu) a vydá se na cestu ke svému domovu... Čert vem klasicky vystavěný příběh a dětské (resp. dětinské) vtipy, (pod)průměrnou animaci a neinovativní konec, tyhle všechny aspekty najdeme ve většině animovaných filmů (a hlavní cílové skupině jsou šumafuk). Bolt však nenabízí TÉMĚŘ nic pro "nedětského" diváka, takže pokud vám není nějakých dvanáct, třináct let, tak se budete pekelně nudit a začnete se zabývat tím, jak moc je to špatný film.Občas zableskne nějaká povedená scénka nebo vtip, ale to jsou bohužel jen vyjímky, potvrzující pravidlo.Doporučuji: nebrat.(3.6.2009)

 • waska
  ****

  Nejroztomilejší a nejsympatičtější animovanej pejsek jakej kdy běhal po filmových plátnech. Cesta k poznání reality je bolestná, ale nikdy nebyla tak zábavná jako v tonhle případě. No a ten křeček v kouli, to je vážně borec! :)(23.6.2009)

 • j.o.j.o.
  ****

  "Každé zvíře potřebuje nějakého hrdinu." A Bolt patří mezi ty nejlepší!(13.7.2009)

 • Jardicu
  *****

  moc hezký příběh a velmi vtipné momenty :)(25.1.2010)

 • Shredder
  **

  Tuctovy, nudny a klise prepchany animak od Disneyho. Podla hodnotenia som ocakaval nieco viac nez len dalsi disneovsky pribeh ako z kopirky.(7.9.2010)

 • Farley
  *****

  Tenhle film vypadá jako Pixarovka, má příběh jako Pixarovka ... tenle film dokonce je Pixarovka, jen na to nalepili nálepku Disney. :-D (Teda spoň jsem si to odvodil z faktu, že ho produkoval Lasseter.) Hodně zábavnej filmík, řešící psí ego. Pixarovskou (nebo aspoň Pixar-like) preciznost ani nemá cenu zmiňovat. Postavy mají charakter, jsou dokonce roztomilí. Zvlášť v kolektivu víc lidí je to prostě hodně příjemná podívaná. :-)(19.11.2010)

 • kyLuke
  ***

  Kdyby si film udržel tempo z prvních deseti minut , byl by to pravděpodobně jeden ze tří nejlepších animovaných filmů všech dob . Takhle v podstatě divný film s jediným výrazným kladem - hudbou ! .... Zlatý glóbus 2 nominace :Píseň : "I Thought I Lost You", Nejlepší animovaný film -.(20.6.2013)

 • ManOfPhoenix
  ****

  Nejroztomilejší pejsánek, kterého jsem kdy viděl. Bolt je prostě úžasný animovaný film plný zábavných scén, úžasné hudby a příběhu.(22.12.2013)

 • Nocturno culto
  ****

  Vydařený animák, v hlavní roli naivní psí čumák, kterému pomáhá světem ostřílená kočka a dost hustej křeček, kterej se pohybuje ve své kouli .. Je to pro děti ale dá se to vzít jako jemná oddechovka i pro odrostlejší ...(12.7.2014)

 • skeptic
  ****

  Úvodná akčná scéna a ešte samozrejme holuby boli super, inak už nič extra zábavné, ale i tak pozerať sa nato dalo 70%(29.12.2014)

 • filipvrbik
  *****

  Skvělý animák, jedno z prvních 3D (bohužel jsem to viděl jen v tv), prostě pro člověka, který má rád pejsky jako já fakt nářez...90%(18.11.2015)

 • boombang
  ****

  Příjemný animák pro každý případ. Hrdina byl sice strašně roztomilý, ale minimálně do půlky filmu moc rozumu nepobral, a tak u mne vede nejsympatičtější kočka široko daleko a naspeedovaný křeček. Pobavili i poněkud retardovaní holubi a zaujal agent s vizáží N. P. Harrise. Film jako celek moc nepřekvapil, ale rád ho zkouknu víckrát.(19.11.2015)

 • Patrik256
  ****

  Tržby v USA za první víkend: 26 223 128 $ (3651 kin) Náklady na výrobu: 150 mil. $ Ocenění: Oscar '08 - nominace: animovaný film Zlatý glóbus - nominace: animovaný filmy, píseň (I Thought I Lost You)(26.6.2016)

 • MarkHoppus
  ****

  Tak to tu ještě nebylo - superpes společně s křečkem v kouli tvoří duo na které jen tak nezapomenu. Film je velice hezky zpracovaný a tragické boltovo poznání, že nemá žádné superschopnosti a konečný HappyEnd - prostě nářez.(7.2.2009)

 • Mr.Roman
  ****

  Vtipný a dôvtipný animovaný film so sympatickými postavami a zopár veľmi podarenými akčnými scénami. Vplyv producenta zo stajne Pixaru sa nezaprie, je to vidno pri úvodnej scéne ala Úžasňákovi, kvalitnej animácii, či originálnom príbehu, až som získal dojem ako je to možné, že mi ich nejaký nový film unikol.(9.2.2009)

 • kery-
  *****

  Výborný animák který má skvělý příběh a mazané postavy (hlavně Rhino :D)...můj křeček může Disneymu poděkovat za to, že mu příští týden jdu koupit kouli :D(21.2.2009)

 • Meery
  *****

  prečo 5? lebo som ho za jeden večer videla dvakrát.. a ten druhýkrát som s asmiala ešte viac ako ten prvýkrát.. a keď si ho pozriem tretíkrát, zaručene sda budem smiať ešte viac... "Čo je to tá červená tekutina vytekajúc s mojej labky?" "To je krv" "Potrebujem ju?" .............. niet čo dodať... jeden z naj-animákov!(5.3.2009)

 • MiniChemo
  ****

  Disney opět dokazuje, že když chce, tak na jejich animované filmy nikdo nemá, jako za starých časů. Příjemná oddychová podívaná pro celou rodinu. Prostě a jednoduše, dobře udělaný animák se vším, co k němu patří.(12.3.2009)

 • Pharlap
  ****

  Jak by řekl můj táta: "To byla špica!" :-) A měl by pravdu.. po strhujícím začátku alá Superpes, se děj přehodí do reality a vy poznáte, že to na začátku byly žvásty, poznáváte postupně "osobnost" pejska Bolta, který byl celý život klamán.. Naprosto úžasná oddechovka, které nechybí nadhled a vtip, a hlavně.. a to oceňuji nejvíce, není patetická a zbytečně "do-očí-slzy-vhánějící".. jestli chápete co tím chci říct..?! ;-)(16.3.2009)

 • honeybunn2
  ***

  Celkom pekná rozprávka, Bold bol trošku truhlík, ale sympatický. Micka bola super cinická, vychudnutá, životom skúšaná, pouličná cica mica, UFO škrečok bol nenormálny a v neposlednom rade ma očarili holuby. To je všetko. Bez ľudských postáv by to asi nešlo, ale ani jedna postava sa mi pre príbeh nezdala doležitá a neprirástla mi k srdcu. Najlepšia časť filmu bolo cestovanie tých troch zverov a Mickyne hefty. Pobavilo, neurazilo, ale toška to postrádalo čaro, aké som našla v napríklad Ratatouille. 3 hviezdy.(17.3.2009)

 • Pai-Mei
  ****

  Truman show v animovanej podobe, ale veľmi vydarený a skvelo nadabovaný.(7.4.2009)

 • Filipes
  ***

  Možná přidám hvězdičku až uvidím film v originále, ale u některých scén jsem málem přepadl do řady podemnou v sále. Nebo to bylo těmi slečnami vedle mě- já nevím.(8.4.2009)

 • Quendi
  ***

  Tři až čtyři hvězdy. Je to vlastně docela milý animák, i docela vtipný. Když pominu ty klasické plakací scénky o tom, jak pejsek miluje holčičku a holčička miluje pejska a nic na světě se tomu nepostaví, které si tvůrci asi nedokáží odpustit a nějak záhadný výběr herců, jejichž hlasy mi moc nesedly, tak to bylo dobré. Ovšem až na toho odporného křečka. Brrr.(16.4.2009)

 • Lumpus
  ****

  Velké překvapení! Nic sem od tohoto animáku nečekal a dostal sem zábavu přímo vrchovatou, zajímavé nápady a invenci kterou bych zde opravdu nečekal, mě přikovali k židly:-)(28.5.2009)

 • Mes-siah
  *****

  Výborny animák. Skvelý scenár. A dokonca aj dobrý preklad a český dabing. Už nič nebráni, tomuto animáku sa dostať medzi elitu. A keď nie , tak vám to tam pretlačí Rhino von Hamster (Šrečok) (1.6.2009)(31.5.2009)

 • Jara_II
  ****

  Parádní animák kterého jsem se nechápu proč tak bál. Celkem originální námět doplňuje řada vtipných situací a výborné zpracování všech charakterů hlavních postav...no vlastně .. až na křečka - ale podle všeho jsem jedinej komu se nelíbil...takže pokud chcete nějakou oddechovku na večer a uvažujte nad Boltem tak do toho..(5.6.2009)

 • beso74
  ****

  Výborné, dal by som aj piatu hviezdičku, ale keďže môj deväťročný syn ma nenechal pri tom ani na chvíľku zatvoriť čo i len jedno oko, musím sa tomuto napol supermanskému psovi nejako len pomstiť . Dúfam že ten Bolt z pomsty na mne nevyskúša ten svoj zničujúci pohľad alebo všeničiaci štekot...(10.6.2009)

 • TedTonks
  ***

  Milý pes, pesimistická kočka a šílený křeček v kouli. To beru. Ale scénář?! 3 hvězdičky kvůli křečkovi.(10.7.2009)

 • Averelli
  ***

  nemůžu si pomoct.. čekala jsem prostě víc.. podle trailerů jsem si říkala jou! tohle musím vidět.. ale výsledek bohužel nesplnil moje očekávání.. asi jako u každého filmu tohoto typu, trailer je lepší jak film celkově dohromady :)(22.12.2009)

 • jafuska
  *****

  krásný film o pejskovi a jeho holčičce, nejen pro děti, ale i pro dospělé, mohu jen vřele doporučit, některé chvilky byli i pro mě dost smutné, ale vše naštěstí skončilo dobře(22.1.2010)

 • LukKon
  ****

  Rozprávok o zvieratách (či už animovaných alebo hraných) je ako húb po daždi a pomaly mi začínajú liezť na nervy. Zaujať môžu už ani nie tak originalitou príbehu, ale skôr originálnymi postavami, čo sa v Boltovi podarilo vo väčšej miere ako som predpokladal. Príbeh sa rozbehol veľmi dobre, ale ako to už chodí, tempo nevydržalo celý čas a v poslednej pol hodinke stráca dych a príliš sa zaoberá "znovunájdením strateného sebavedomia". Celkovo však klady prevyšujú zápory a keďže sa jedná o animák, tak dávam slabšie 4*.(7.3.2010)

 • rafix
  ****

  Bezvadná a dost příjemná animovaná komedie, která mě bavila od začátku do konce. Velmi dobrá animace adobré hlášky. Vřele doporučuji tento film.(9.4.2010)

 • juditik
  *****

  Pravdu povediac, Bolt ma prekvapil...veľmi milo prekvapil. Nečakala som taký nárez a tak sympatické postavičky - mačka Micka-realistka, psychoškrečok Bivoj, bezchybné mestké holuby, a samozrejme Bolt - superpes... ja som sa skvele bavila!(21.6.2010)

 • avril4234
  *****

  Film je spočiatku akčný, popravde, ani som nechápala, či je ten začiatok "reálny", alebo "filmový" a vlastne začiatku som najprv vôbec nerozumela, ani ma nenadchol. Proste nemám rada hneď zhurta akčné začiatky, kde ani nepochopím pointu. Za to má u mňa jediné mínus. Postupne sa z filmu ale stáva klasický animák, kde zohráva úlohu nielen hľadanie Boltovej paničky Penny, ale aj "hľadanie seba samého" a samozrejme hodnoty priateľstva a je z toho ďalší veľmi dojímavý príbeh, kde sem-tam zaznie nejaká vtipná hláška. Mňa tento film (až na spomínaný začiatok) veľmi nadchol a roztomilý Bolt sa stal mojou ďalšou obľúbenou postavičkou.(2.10.2011)

 • PAVLIS
  **

  50% Vhodné spíše jen pro děti.(30.12.2011)

 • Maica
  ***

  Tak to jsem doufala, že to bude lepší. Pro mě to bylo zbytečně dlouhé a takové moc americké, nebo nevím co. Prostě - přijde mi jako blbost, aby kvůli opravdickému pohledu psa tak složitě točili filmy. Jistě, je to nadsázka a kdo by se zajímal o takové detaily, ale mě tohle přišlo zvláštní. Stejně jako křeček, který se všem děsně líbil, tak mně byl hodně nesympatický. Jinak ale tam byly i světlé momenty, kočka byla docela dobrá a dobře to dopadlo, ale i tak - průměrný film, který bych znovu vidět nemusela.(27.2.2012)

 • Margerie
  ****

  Tradiční animák, který se drží zajetého rodinného příběhu - ztracený pes, který hledá paničku, a zvířecí kamarádi, které po cestě posbírá a kteří mu více či méně dobrovolně pomáhají najít štěstí. Kdyby nebylo Bivoje, bylo by to za tři, ale tenhle parádně střelený křeček se svojí koulí tomu dodává potřebnou jiskru. Nakonec se docela zasmějete a rozhodně se nebudete nudit. ;-)(19.10.2012)

 • Plechpetr
  ***

  Jediný co si o tom pamatuju z prvního shlédnutí je to, že mě to docela zklamalo...Uvidíme příště.(11.1.2013)

 • chrispe
  ****

  Bivoj mě dostal - a přiznám se, že právě za něj je jedna hvězda navíc. :-) Na Micce je krásně ukázáno, jak pěkně se umíme ke zvířatům chovat a Bolt jako takový, přestože psy vážně miluju, mě zase až tak za srdce nevzal. Ale zasmála jsem se a to je hlavní.(29.6.2013)

 • Johniii
  *

  Mám animáky rád, ale tohle mi jednoduše nesedlo. Nuda(16.11.2013)

 • Jean3

  John Travolta, Miley Cyrus a Nick Swardson(11.8.2014)

 • Bezda22
  ****

  Strašně roztomilý. Jeden z nejhezčích animovanejch psů. Fakt moc hezký. Škoda jen těch klasickejch zvratů v příběhu. 75%(1.10.2014)

 • Hyvny83
  *****

  Moderní animáky miluju. Ale tenhle mě nadchnul ze všech nejvíc. Příjde mi až neuvěřitelně reálný, ( až na prvních pár minut, a to že ve skutečném světě zvířata nemluví, ale kdo vi….). Skvělý, vtipný, rodinný film. Kde se na něj hrabe WALL-E…(6.2.2009)

 • Rastman
  *****

  Druhé zkouknutí filmu, od kterého jsem si ze začátku příliš nesliboval, mne přesvědčilo o tom, že přeci jen budu hodnotit o něco výše. Pixarovský Wall-E mě strhnul svou roztomilostí a dokonalostí animace, Bolt se mu, bohužel v obojím pouze přibližuje. Naproti tomu scénář, jakkoliv předvídatelný (přeci jen je to film cílený na mladší až mladé publikum), je dostatečně zajímavý na to, aby jste tu a tam našli nějaké malé překvapení. Humor graduje celé tři čtvrtiny filmu a některé hlášky a komentáře se vám vryjí do paměti( "Danger in every turn." "I eat danger for BREAKFEAST!"). Obzvláště některé postavičky si díky vtipným hláškám a skvělému dabingu zamilujete. Susie Essman a Mark Walton ve svých rolích zcela excelují a i vedlejší postavy jsou nadabovány s takovou procítěností, až jsem občas sbíral ústa. Travoltův dabing mne nijak neoslnil, nicméně stále byl na velmi vysoké úrovni. Sečteno podtrženo, kdo si chce zarelaxovat u animáku, směle na Bolta. Nebudete litovat.(8.2.2009)

 • Goodmen
  ****

  Nevíte někdo, kde bych si mohl pořídit tak suprového křečka?(17.2.2009)

 • ekube
  ****

  Film je vtipný, akčný, dojímavý roztomilý. Presne taký aké by mali animované filmy byť. Jeho sledovanie bolo pre mňa veľkou zábavou a potešením. Samozrejme tvorcovia sa nevyhli niejakým tým tradičným klišé, no aj tak jeden z lepších animákov.(23.2.2009)

 • šinta
  *****

  Nejlepší je křeček v kouli a holubi, velmi dobrý animovaný snímek.(7.3.2009)

 • Weirdman
  ****

  Tak predsalen sa ešte dá natočiť animák, v ktorom vystupujú zvieratá, a pritom nepôsobí protivne, ale naozaj milo, vtipne a zaujímavo :)) ... Dreamworksáci sa môžu hanbiť... (▲)(14.3.2009)

 • Allia
  ****

  Tak zase jeden animák, který mě příjemně překvapil. originální nápad, správná dávka emocí, humoru a akce pro všechny milovníky domácích mazlíků... ať už dáváte přednost psům, kočkám nebo třeba křečkům :o)(23.3.2009)

 • Copolla
  **

  40%.Prvých 10 minút je parádnych a potom do konca filmu je to už len nehorázna nuda.Originalita zase žiadna, však načo.Slabá animácia aj keď v niektorých ohľadoch detailná.(25.3.2009)

 • Weissik
  *****

  Pořádné překvapení. Čekal jsem standardní animák a ejhle. Bolt si skvělým způsobem utahuje z holywoodských blockbusterů a zároveň si z nich bere to nejlepší. Za tenhle počin se Disney rozhodně nemusí stydět a oscarovou nominaci si také určitě zaslouží. Soutěžit v jiném roce, mohl být zlatý plešoun někde jinde.(2.4.2009)

 • Wolfenzi
  ****

  Scénář je sice dost předvídatelnej a nesnášim dětský hrdiny-natož animovaný děti... Ale zvířata jsou dokonalý. Hlavně křeček s holubama.(9.4.2009)

 • pasqviL
  ***

  Mám rád kreslené filmy, ale tenhle mě docela zklamal. Očekával jsem víc ftipů, lepší děj, a kdyby to chtěli tvůrci napravit určitě by dostal křeček více prostoru, protože to byla jedíná postava, která se mi líbila :)(10.6.2009)

 • Bilky
  ****

  Prvá polovica výrazne lepšia, tej druhej chýba humor a miesto neho nastupuje moralizovanie a citové vydieranie, čo kazí inak nadpriemerný animák. Niektoré hlášky sú naozaj vynikajúce, a odkaz na Úžasňákov nemal chybu :)(4.9.2009)

 • sirrgulo
  ****

  Začátek z natáčení seriálu mě vůbec nebavil. Těšil jsem se až se Bolt dostane do realnýho světa a to moc dlouho naštěstí netrvalo. Dočkal jsem se celé řady vtipných hlášek a zajímavého putování kočky, křečka v kouli a psa. I když je snímek možná pro mladši věkovou kategorii nakonec jsem se příjemně bavil.(6.9.2009)

 • angel.CZ
  *****

  dobrý ale už na to asi nekouknu jak bych cthěl.....(7.9.2009)

 • m.zales
  *****

  Přiznám se, že "animáky" mám hrozně ráda a tenhle patří mezi jedny z nejlepších a nejvtipnějších, co jsem kdy viděla...:)(10.1.2010)

 • chrustie
  ***

  Animák sázející na jednoho roztomilého hafana a na city hrajícím dojemným příběhem o strádání jeho paničky. Nevzhledná animace s naprosto kostrbatým a nepřirozeným pohybem lidských postav se dnes vidí jen zřídka, tady o ní není nouze. Připitomělých animáků, kde hlavní hrdina něco ztratí a pak to celou stopáž hledá, sem už viděl více než dost, děkuji už ne... I přes všechno špatné, to jako celek drží docela slušně pokupě a docela i dojemně. Na jedno bezvýznamné zkouknutí, dobrá jednohubka.(18.1.2010)

 • Pavel_Pan
  ***

  Roztomilý film na který zítra pravděpodobně zapomenete.(21.1.2010)

 • toomm
  ****

  Bohužel Disney, stejně jako Pixar ve svých posledních filmech (Wall-e nebo Ratatouille), vsadil spíše na roztomilost a dojemnost než vtip. I když křeček i holuby byli zábavní, nemohlo se to vyrovnat veverce z Doby ledové. Trochu škoda mohlo to být jasných 5*. Bolt naštěstí svou energičností a nasazením přebíjí nudné dialogy. Celkový dojem z filmu zachraňuje zajímavý námět a (dnes už asi ne moc překvapivě) pěkné zpracování. 70%(1.4.2010)

 • Black3R
  *****

  Bolt a jeho superštek. Chudáčisko jeden, že prečo mu nefungoval s reálnom svete :) ....... 90%(13.6.2011)

 • MartinaGaz
  *****

  Dokonalá animovaná podívaná, navíc s pěkným příběhem o hledání pravdy a o skutečném přátelství. Film mě doslova dostal vtipnými scénami a hláškami, které se mi navíc vryly hluboko do paměti. Třeba křeček Bivoj, který je z 1/16 vlkodlak se svojí ochrannou koulí byl naprosto jedinečný a hloupí holubi byli taky dost dobří. Pokud máte malé děti a bojíte se s nimi dívat na dětské filmy, tohohle se určitě bát nemusíte. Od začátku až do konce se budete skvěle bavit.(10.9.2011)

 • x_ander
  ***

  Bolt je sympaťák, kočka sympaťanda a křeček v kouli (jménem Rhino!), ten si to dává nejvíc. Jinak ale Bolt spadá do kategorie vtipného, zábavného, ale ničím nevyčnívajícího animáku.(21.3.2013)

 • BisiJoker
  ***

  Hodně,hodně,hodně moc divný :) Začátek jak parodie na ty akčňáky 1 vs 500 a všechny je likviduje pak trochu psí Truman Show a nakonec tak šíleně originální příběh že nebýt Bivoje a pár slušnejch hlášek vedlejších postav tak by to nebylo nic. Pár docela vybroušenejch scén tu je ale když už by to vypadá na super akci tak je ta akce hrozně rychlá a prakticky si jí neužjitete,když jsem koukal na to hodnocení tak jsem si myslel že o bude animák ne vyloženě pro malý děti ale spletl jsem se.Zase nemůžu filmu upírat ty dobrý věci jako že i když jsou ty akcičky krátký tak náboj celkem mají ten přechod ze superhrdinskýho života na scénu z kulis to se mi osobně moc líbilo a pár vtípků tam i pobaví celkově to zabavilo takže ty 3 hvězdy jsem schopnej dát.(19.11.2013)

 • keyzar
  ****

  Tento animovaný film má vtipný nápad, vtipné postavy a celá zápletka je pěkně rozvedená do zajímavého příběhu. Vtípky během filmu už sice tolik nepobaví, ale děj nudný není.(30.9.2014)

 • Urgost
  **

  35%(7.10.2014)

 • dudo0606
  *****

  Perfektná rozprávka! jednoznačne moja najobľúbenejšia. Super akcia, zábava, dokonalá dynamika deja, chytí za srdce a ani chvíľu sa nenudíte. Slovenské znenie s Helenou Krajčiovou ako sarkastickou mačkou je úplne neprekonateľné.(2.2.2015)

 • lobo87
  ****

  Skvelý animák, ktorý dokázal to, čo sa podarí máloktorému - vyvolal u mňa nefalšované emócie. Radosť, smútok a nadšenie sa neustále striedali a ja som všetkým postavám musel fandiť. Úvodnú akčnú scénu môže závidieť väčšina akčných filmov. Malo vtip, nadhľad, kto hľadal, našiel aj hlbší zmysel. Skvelá zábava... 75%(4.3.2015)

 • Just_Zdeny
  ****

  Vtipně a svižně natočený film pro celou rodinu. Já jsem se smál ironii a humoru, s kterou je film natočen, ale především, že sám sebe nebere moc vážně. Jinak bych to musel rychle vypnout (nesnáším americký patos). Trošku ho tu sice je, ale naštěstí vždycky rychle zmizí. Filmeček na zlepšení nálady, nic víc a nic míň :-)(13.1.2009)

 • sAreOn
  ***

  Ale lepší 3*... Křeček a holubi jsou užásní a vtipní. Bolt a Mittens mi až tak neučarovali. Jinak je to spíše určeno dětem, proto tolik přesládlých dialogů. Hezká animace, dobrý nápad. Určitě vám vyplní volnou chvilku, nudit se nebude v žádném případě.(31.1.2009)

 • tuxie
  ***

  Překvapivě kvalitně jsem se bavil, některé hlášky jsou nesmrtelné. Více, více, více! Čeho? No přece hloupých zvířátek :)(16.2.2009)

 • Ditulka
  ***

  jen bych chtěla dodat, že jestli to má být ovčák tak bílý švýcarský a ne německý, ti jsou buď černí, nebo znakatí - typ Rex :o)(18.2.2009)

 • Lancer
  ****

  Nic originálního, ale jako koktejl to chutná opravdu skvěle. Nádherná animace a boží figurky pak přibijí trochu nadbyttečnou přemíru disneywského sentimentu a zdlouhavého tlachání. Bavil jsem se víc než u Wall E, ale prostě jen bavil...Wall E je už tak trochu umění.(19.2.2009)

 • kanalek
  ****

  Jeden z nejlepších animáků co jsem viděl.Naprosto úžašné grafické zpracování, skvělý dabing J. Travolty a a M.Cyrus(kteří si spolu, tuším, zazpívali i závěrečný song)a opravdu našláplý děj, který postrádá jakoukoliv vatu, takže se ani chvilku nenudíte.Role roztomilého blbečka se tentokrát zhostilo morče Rhino a musím říct, že mě fakt pobavilo.Takže za mě, spolu s Wall-e je tohle animák roku(a myslím že má před Wall-e i trochu navrch).(20.2.2009)

 • Apeirox
  ****

  Příjemné překvapení, zábava (téměř) od začátku do konce, velmi pěkná animace zvířat. Jen prvních pět minut by mohlo bez dalšího vysvětlení odradit.(25.2.2009)

 • Martyyn
  ****

  Příjemné pobavení, a navíc hodně povedený nápad. V dnešní době různých second-lifů a avatarů si myslím, že je to více než trefné.(2.3.2009)

 • Methos-SK
  ****

  Tak taketo nieco som vobec necakal. Animacia sa kludne vyrovna aj Pixaru co uz je fakt odvazne povedat. A pribeh hmmmmmm. Skvele(5.3.2009)

 • wesker
  **

  Průměrný animák kterej ani v HD nevynikne ničím vyjímečným... Grafika celkem průměrná a příběh jedno velké klišé. Za 2 hvězdičky to stojí. Jediná věc při které jsem se zasmál "táhni ty prašivá kočko!" :))(31.5.2009)

 • kpt.Marťas
  ****

  Disney našel cestu, kterou se může vrátit k vrcholkům animované zábavy. Bolt je pro mě úžasně příjemné překvapení. Na začátku akce jako z těch nejlepších akčňáků, která se převrátí do úžasného kočko-křečko-psího dobrodružství. Cynická, životem protřelá kočka mě nepřestávala bavit po celý film, křeček byl občas až moc švihlej, Bolt byl k sežrání jako poslední akční hrdina i jako první hrdina reálných dobrodružství,ale především, jako štěně, které se učí škemrat, dělat psí pohledy a ostatní běžné psí dovednosti. A asi si v Praze začnu víc všímat holubů, ta stvoření mají něco do sebe...(12.7.2009)

 • cici24
  *****

  Když jsem na to viděl ukázky, tak jsem myslel, že to bude další z dětských animáků, který ničím nezaujme. Ale podíval jsem se na něj a musím říct, že zaujal velmi. Hlavní devízou filmu je jednoduchost, přehlednost a samotné charaktery hrdinů. Samozřejmě, že úplně nejlepší byl Bivoj a holubi:-)))...A hláška dne je: "ty séééš božááán":-)))(15.7.2009)

 • EnneX
  *****

  prostě super. začátek s akční scénou mě nijak neoslovil, jenže poté co Bolt zmizí se to celý o točí a je naprosto úchvatný. Holuby jsou dokonalý, micka super, Bolt prostě super pes ( učení smutné kukuče je naprosto famózní ) , ale hlavní kdo pro mě byl vrchol celého filmu je jednoznačně naprosto šílený křeček v kouli. Opravdu nemá chybu stejně jako celý snímek dávám 90%(11.12.2009)

 • Tomasson93
  *****

  Roztomilý hafan! :-)(20.8.2010)

 • AdamK.
  ****

  Bivoj je božan! Parádní animák pro všechny. U Disneyho tentokrát zaváleli.(4.9.2010)

 • BEJB
  *****

  Úžasný animák, ešte stále mám kŕče v bruchu :) Už dávno ma tak nepobavil film ako tento a teraz. Rozkošný havko, smypatická cica mica a naspeedovaný škrečok. No a tie perly ktoré púšťali jedná radosť. Uvítala by som takéto kvalitné rozprávočky častejšie.(9.9.2010)

 • LoboNegro
  *****

  Mám rád animáky a Bolt, kočka a křeček v tomto zajímavém mixu, opravdu dobře fungují jako tým.(5.9.2011)

 • Ondrew
  ****

  Velmi sympaticky animak s uzasnymi postavickami. Bolt je psik, ktoreho som si okamzite oblubil, no bez ostatnych zvieracich hrdinov by to skratka nebolo ono. Do partie krasne zapada macka a skrecok v guli (predvadzajuci vskutku husarske kusky) alebo holuby s ich odpisovymi hlaskami. Takmer stale som sa uskrnal, nakolko dej filmu mi nedal inu moznost. Myslim, ze k Boltovi sa v buducnosti opat rad vratim. 85%.(3.10.2011)

 • Rogue7
  ***

  Už jen kvůli tomu křečkovi stojí za to vidět tenhle film :)))...(20.8.2013)

 • kolly13
  ****

  Animovaný akčňák s vtipnými hláškami a la holub, křeček. Líbilo se i malým dětem. Takže rodinná zábava splněna.(18.9.2016)

 • eMeMko
  ***

  Průměrný animák s relativně zajímavou zápletkou, přijatelnými charaktery a celkem ubíhajícím příběhem. Trio hlavních hrdinů má rozhodně co nabídnout, ať už se jedná o drsnou kočku či hrdinského křečka v kouli. Finální hodnocení: jednou vidět neuškodí a pobaví.(21.12.2016)

 • knihovna
  ****

  Parádní animáček, pěkný příběh, co víc si přát. Mapa zeměkoule mě dostala, stejně jako kočičí hlášky. Prostě moc se mi to líbilo, mým psům taky, dost u toho štěkali. Kocoura to naopak nechalo chladným, je to intelektuál a jen tak najevo city nedá. Můj pubertální syn se na mě díval s opovržením. Ale to nevadí, tak se kouká každou chvíli.(12.3.2017)

 • endrix
  ****

  Pro mě velmi příjemné překvapení. Téma střetu jednoho psa s realitou je zpracováno vtipně, děj je svižný, nikde se nezasekává. Hrdinové jsou sympatičtí a finále není nijak přehnané. Prostě film tak akorát, skvělá zábava pro celou rodinu.(26.11.2017)

 • Scraffy
  ****

  Veľmi pekná a milá rozprávka. Mňa to bavilo a deti určite tiež, takže všetci vyhrali.(10.12.2017)

 • Joe16210
  *****

  Další kvalitní film z dílny Walta Disneyho. Vtipné hlášky a dojemný závěr. Stále platí, že Disney je nejlepší tvůrce animovaných filmů.(17.1.2009)

 • oceanic6
  ***

  Disney prichádza s novým animákom a s prižmúrenými očami sa dá povedať, že to konečne stojí za to. Animácia je veľmi dobrá a akcia neutícha ani na chvíľu ale všetko je to tak jednoduché,že film zaberie iba prvýkrát. Viackrát ho už totiž nebudete potrebovať vidieť a práve to je jeho najväčším problémom - Bolt je príliš obyčajný....Na druhej strane veľmi pobavia mačka, holuby,škrečok, jemné narážky na akčné filmy Michaela Baya, scény v ktorých si Disney strieľa sám zo seba a aj výborná ústredná pieseň I Thought I Lost You nominovaná dokonca na Zlatý glóbus v kategórií Najlepšia pieseň k filmu.(19.1.2009)

 • (=LIFTY=)
  ****

  Zajímavý příběh + krásná animace + dokonalí holubi = Nejlepší moderní Disneyovka(23.1.2009)

 • Andy.6
  *****

  Normálně bych dal 4*, pátou přidávám za zpracování ve 3D. Sice nijak oslňující efekty, ale celkový dojem to určitě zvedne.(19.2.2009)

 • fErnesto
  ****

  Opravdu sranda, vedle Bolta zářil především křeček v kouli. Vlastně vedle křečka v kouli je vidět také Bolt. Velice vtipné a záživné především pro děti, kterým film bez jejich vědomí vštípí nějaké ty dobré hodnoty. Obdivuji nové enginy kreslených filmů a jen se těším co přijde dál.(28.2.2009)

 • B.G.M.
  *****

  Kamera : David Booth, Michael Fitzgerald - BOLT speak ! - Krásný animák začinající velmi vydařenou, trhlou, akční scénou. Od tohoto filmu jsem nečekal mnoho, kvalitní nadprůměr, abych řekl, ale velmi mile mě to překvapilo, hned od zběsilé jízdy na začátku sem si nemohl moc opdočinout a dobrodružství stálé dál utíkalo. Celým příběhem nás doprovází skvělá animace, (bohužel nedostačující na známého, oscarového robůtka) + dobré postavy a povedené vtipy, některé momenty předvídatelné, některé vůbec, i přes všechny věci, jsem se skvěle bavil a nechal se unést. Film mi příjemně utekl a zlepšil náladu, která byla jistě v 0:30 (začátek sledování) zhruba na průměru. Když porovnám s Wallem, tento film u mě zvítězil, protože jsem se ani napodruhé nenudil, což u Walla už říct nemohu, ale tím neměním ničí názor, že Wall si toho oscara zasloužil, to není co řešit - 90%(1.3.2009)

 • snupko13
  *****

  Možno oskara mu vyfúkol tiež skvelý Wall-E, ale podľa mňa je Bolt naj animák uplynulého roku. Snáď si nespomeniem ani na slabšie miesta filmu(neboli?). Film, ktorý ma chytil za srdce a prisahám, že som v ten večer "nekouřil" hehe. Prikláňam sa k názoru uživateľa Němi-ho, že v Disney si konečne nastavili zrkadlo a našli novú, úspešnú tvár. Animáciou mi silne pripomínali niekoľko rokov starých Úžasných, ale to je ok. Šialeného škrečka musíte vidieť.(2.3.2009)

 • bozskydave
  ****

  Křeček je nej... a Bolt + superštěk = superBolt(3.3.2009)

 • epsyn5
  ****

  Daleko kvalitnější a přirozenější animák, než letošní "král" Vall-i.(5.3.2009)

 • rudelino
  **

  nejdebilnější kompovka co jsem viděl. dějově blbost, vizualně pěkné(7.3.2009)

 • TheNail
  ***

  Fajn animák o psovi, který je herec. Začátek byl supr, střed byl strašně nudný, ale konec, ten byl nejlepší.(11.3.2009)

 • gonzo
  ***

  Průměrný animák, který zaujme nabušenou úvodní čtvrthodinou, ale velmi brzo začne nudit.(16.3.2009)

 • xhonza5
  *****

  Střídají se záběry plné napětí, akce, humoru či pouze smutných okamžiků. Smutné okamžiky jsou spíše ty hezké, které vezmou za srdce všechny, kteří mají nějaký ten cit. Animovaný film jak stvořený pro celou rodinu. Film pojednává o příběhu těch nejlepších přátel. Člověka a jeho psa. Kdo jiný může být lepším přítelem? Přidejte si k tomu to, že pes není jen psem, je to Superpes! Ve výsledku máte 103 minut plných zábavy. =)(9.4.2009)

 • Lucyane
  ****

  Jeden z nejroztomilejších animáků, jaké jsem v poslední době viděla:-) Křeček je skvělý, i když vám už někdy leze na nervy...Boltovi věříte všechno a kdyby mi zaštěkal u domu, tak ho hned adoptuju:-D a kočka tomu dodává šmrnc:-)(27.4.2009)

 • petrxx
  ****

  Co se mi na to fakt líbilo, byli nejlíp udělaný holubi jaký jsem kdy v animáku viděl...(20.5.2009)

 • R-Fitch
  ****

  MAZEC JAKO HROM!!!!!! Fakt, už dlouho jsem se ve svých 30 letech u animáku nenasmál tolik, co tady. Od Pixaru jsem na podobný srandy už zvyklej, ale Disney tady předvedl něco co dosud nepředvedl...odvázanou anmovanou komedii s hláškami, které jsou prostě IN.(29.5.2009)

 • freezer02
  ****

  Výborný animák, kterému nechybí správný spád, akce, jen toho vtipu tam moho být trochu víc, ale i tak hodnotím vysoko! 75%(30.5.2009)

 • JaguarN
  ***

  Určitě jeden z těch lepších animáků z poslední doby. Nadprůměrná animace, pěkná akce a občas je to i docela vtipné - zvlášť křeček Bivoj se dost povedl. :-) Přesto mám pocit, že se z toho dalo vytěžit nějak víc, zkrátka mi tam ještě něco scházelo, takže je to za 60%.(12.6.2009)

 • Yeah(c)
  **

  Je to strašně předvídatelná nuda. Film spadá do typický komerční animákovský sféry, kde se hraje pouze na debilitu dětského publika, jež není schopná očekávat od filmu cokoliv jiného než roztomilé něco (v tomto případě pes) s hezkou animací.(13.6.2009)

 • Hammond
  ***

  Před shlédnutím snímku jsem prakticky vůbec netušil, do čeho jdu. Měl jsem zato, že půjde o podobnou decentně vtipnou rodinnou komedii typu „Hledá se Nemo,“ která pobaví snad každého, od dětí, až po dospělé. Při prvních minutách jsem se ale nestačil divit, už to vypadalo na zajímavou akční podívanou se super-psem v hlavní roli. Dynamika příběhu ale skončila po prvních minutách a dál už pokračovala relativně ospalá podívaná s několika dobrými křeččími momenty....(19.6.2009)

 • jirkap
  **

  Průměrný animák s pár dobrými vtípky(21.6.2009)

 • james11
  ****

  Když jsem viděl začátek "o super psu" myslel jsem, že to snad vypnu. Ale naštěstí jsem se koukal dál a viděl jak se malý pejsek dostává z pohádky do reality... A asi nejlepší na celém filmu je televizní závislák - křeček! Musim dát 4 hvězdičky.(1.7.2009)

 • david666
  *****

  Tak tohle se povedlo! Úvodní akční scéna mě přibila do křesla jak se to třeba nepovedlo filmům typu Rychle a zběsile, či Kurýr. Bolt si i při své stopáži drží po celou dobu vysokou laťku, což se třeba u Monster vs Vetřelci nepovedlo. Jednotliví zvířecí hrdinové mají dostatek prostoru a jako koření tady mamé skvělé holuby. Dalším kladem je, že tzv. morální ponaučení je dávkováno citlivě a ne tak přeslazeně jak v jiným aminácích.(2.7.2009)

 • Bugiii
  ****

  Skvělý animovaný film se spoustou vtipných postav (křeček, holubi, kočka), ale především s Boltem, který si myslí, že je superpes:-) A jak tvrdě narazí, když zjistí, že je obyčejný pes......(29.7.2009)

 • luckylittl
  ****

  Chtěl bych mít doma psa jako je tenhle. A taky toho křečka ve skleněný kouli! Jinými slovy "perfektni animák"!(20.8.2009)

 • Naranyan
  *****

  Vynikající počin. Spolu s Ratatouille a Úžasňáky tvoří trojici mých zdaleka nejoblíbenějších animáků. Adrenalinové akce přinesl daleko více než "nejakčnější akčňák jaký jste kdy viděli", pohladil na duši podobně jako vzpomínka na dětství plné maminčiny kuchyně a pobavil nejen trefnými hláškami. Více animáků jako výše jmenovaná trojice, více fantasy jako Stardust a Terabithia, více Fontán, Solarisů, Sunshinů a Donnie Darků a budu se ve světe filmu cítit jako ve svém domově.(28.9.2009)

 • Leyla
  ****

  Bivoj je božan:-D(19.10.2009)

 • TesterX
  ****

  Tak tenhle roztomilý hafík si rozhodně zaslouží pár pamlsků. Protože akční eskapády a srandovní situace, kdy 'ztratí' svoje superschopnosti, tím si vás dokonale získá. A nejen on, ale třeba jeho nadšený fanda - křeček v kouli, nebo holubí gangparta. Našlapaná akční komedie, co fakt nemá chybu a to se výjimečně týká i českého dabingu.(8.2.2010)

 • Perper
  ****

  Bolt je superbožák.(14.7.2010)

 • naytsirk
  *****

  Já jsem si ho prostě zamiloval...Kočka je taky dobrá, křeček je skvělej a holuby.... prostě parádní animáč...(23.8.2010)

 • perw
  ****

  Opravdu jsem se bavil. Příjemná animovaná podívaná. Dle mého je v animované pohádce hned vedle kvalitní animace humor a ten tady opravdu byl. Za mě 75 % .(8.3.2011)

 • kenvello11
  ***

  Videl som aj lepšie. Ale aj horšie. :)(1.10.2011)

 • Xgeno
  ****

  Když spojím Neuvěřitelnou cestu a Benji a dám to do kouzel barev = Bolt(24.10.2011)

 • Antonymi
  ***

  Sympatický animák s nejlepším křečkem všech dob. Na druhou stranu už mě unavuje, jak v každém animáku poslední doby okatě musí divák projít změnou hrdinových hodnot. Je to pohádka, to ano, ale poselství filmem předané je tu sděleno na můj vkus příliš vypočítavě (až moc to hraje na city). Bolte, bylo to s tebou příjemně strávené odpoledne, ale jsi až příliš zaměnitelný s ostatními animáky.(17.1.2012)

 • Peenugirl
  ****

  Neskutočne milý animák. Dáva nám nádej na možnosť existencie bezpodmienečnej lásky, ktorá prenáša psíka, mačku, škrečka cez Ameriku. Ten škrečok je boží... 80%(13.3.2012)

 • Delthrien
  ***

  Ač je mít doma superpsa určitě super, tohle mi nikterak super nepřišlo. Nemůžu si pomoct, ale Bolt je jakožto animák naprosto průměrná záležitost, shlédla jsem ho asi dvakrát a jediné co si z toho pamatuji je hláška holubů o Úžasňákových a ne protože by se mi líbila, ale protože byla dle mého názoru tak trochu trapná a zbytečná. Ovšem odsoudit tenhle film už z podstaty nemůžu, protože mi jistým způsobem nabídl něco, co jsem ještě neviděla, i když by se dalo polemizovat o podobnosti s tématikou filmu Lassie se vrací a Boltova skvělá skvrna vypadala spíše jako blesk ze stránek staršího vydání knihy Harry Potter. Každopádně animovaného hafana v hlavní roli jsem ještě neviděla, a tak hodnotím tohle dobrodružství hrdinského psa, toulavé kočky a šíleného křečka třemi hvězdičkami, jakožto zajímavou záležitost na jedno shlédnutí.(28.12.2012)

 • ap.mat
  ****

  Pribeh tak nejak typicky pohadkovy, ale ty holubi si proste ty 4 hvezdy zaslouzi.(2.3.2013)

 • Methew
  ****

  Vôla poznať viac je na nezaplatenie :)(23.3.2013)

 • StanGoodspeed
  ****

  Milá pohádka o zhýčkaném pejsovi který si myslí že je superman, kočky která šikanuje holuby a křečkem který nebezpečí žere k snídani a je prostě Božan :D :D Já se bavil a o to de :-)(26.9.2013)

 • slender123
  ****

  Dost se mi to líbilo. má to skvělou animaci, celkem dobré vtipy a Český dabing mi nepřijde špatný... 75%(9.1.2015)

 • malyLibor
  *****

  Animáky miluju, ale tohohle jsem se tak trochu bál... ale zbytečně. Byl jsem nadšen... film se psem už má u mne 50% úspěch zajištěn, i kdyby to byl hodně slabej film... ale tohle nebyl... tady božanovi Boltovi zdatně sekundovali zvířecí přátelé kočka Micka a superkřeček Bivoj.... a taky sklerotičtí holubi... a já se bavil. Opravdu, od srdce jsem se zasmál a chvilku jsem byl i dojatej... ale bylo to opravdu moc milé pokoukán a určitě se na to kouknu rád znovu :-)(3.2.2016)

 • LencaN
  *****

  Možná jsem chvíli přemýšlela, jestli není 5* přemrštěné. Ale po zkouknutí traileru pro osvěžení jsem si jistá. Byla to bomba. Ze začátku jsem se dost bála, bylo to jako zlý sen, ale pak přišlo vysvětlení a všechno nabralo úplně jiný rozměr. Teď si uvědomuju, že bylo štěstí, že jsem trailer neviděla předtím, protože jsem tak aspoň nepřišla o příjemný moment překvapení. Každá postavička tady byla k sežrání. Superhafan Bolt, který zbožňuje svoji paničku a oddaně by pro ni udělal první poslední. Ta správná číča Micka, která si ledacos musela vytrpět, křeček v kouli Bivoj .... ten byl huuuuuustej :) a ti holoubci taky byli srandovní. Celkově to byla obrovská legrace. Tomu dost napomohl i super český dabing. Jak na to vzpomínám, tak mám hned chuť si to pustit znova. Je to nakažlivě sympatické.(26.8.2016)

 • Hawaj
  ***

  Všechno bylo skvělý, animace charakterů vychytaný a perfektně od zvířat odpozorovaný, hafan líbivej atd atd, ale k čemu je to dobrý když ten scénář stál za prd. Gradace příběhu nebo vyvrcholení naprosto odfláklá. Škoda přeškoda. Nebylo tam skoro nic co by mě pohltilo.(5.12.2016)

 • petra8619
  *****

  Prvních 10 minut vás možná vyděsí. Vydržte to. Následuje totiž nádherný, vtipný a dojemný příběh. Za mě byla nejlepší kočka... Fakt super animák(18.2.2017)

 • EYO EYO
  ***

  Super rozprávka /50%(1.10.2018)

 • Prehistar_
  *****

  Super animák. A Bolt je ta nejroztomilejší věc, co jsem kdy ve filmu viděl, stejně tak i Bivoj.(1.2.2009)

 • Jiesaj
  *****

  Bolt je opět jeden super animák, kterému nelze něco příliš vytýkat. Postavy se hýbou jako by byly živé a úvodní scéna, kdy si Penny zamiluje a odnáší malého Boltíka domů mě naprosto dostala :)(8.2.2009)

 • norbik
  *****

  Lassie, Beethoven, Neuveritelny pribeh, Lady a Tramp. Na všechny tyhle animáky jsem myslel když jsem sledoval Bolta. Nádherná symbióza všech, plus to, že mi nedávno umřel pejsek mi vhnala slzy do očí. Výrazy němých tváří bylo něco dokonalého. Lepší hlášky trousící křeček snad nikde jinde být nemůže. Takhle rychle vtažen do děje jako u toho filmu jsem byl snad jen u Dokonalého triku, i když tady z trochu jiného úhlu pohledu. Bolt měl a má vše co by měl animák od Disneyho splňovat. Především krasný happy end.(11.2.2009)

 • rischo
  ****

  Najprv som tento film ani nechcel staihnut ale kedze tu ma solidnych 79% tak mi to nedalo a stiahol som si ho. A dobre som spravil. Svely animak. Kazda z hlavnych postav /zvierat/ je uplne odlisna ale do kopy to je dobra sranda. Milujem animaky:.) 4*(12.2.2009)

 • LůCZa
  *

  Nechutně americký akční animák! Nevim co si z toho vezmou děti přeškolního věku, snad nic. Celá hvězdička je pro křečka a holuby, ty nemají chybu! Vlastně mají! Bylo jich málo....(16.2.2009)

 • terc
  *****

  Od doby Shrek-a je to jeden z mála podarených animovaných filmov. Veľmi sa mi páčili detaily vo filme ako sú odraz celého mesta v sklenenej budove v závislosti od uhlu pohľadu, priesvitné nechty, keď sa za ruku dostane svetlo a dokonca aj "odhryznuté jabĺčko" na telefóne s dotykovým displayom PR manažéra, ktorý sa oháňal imaginárnym špendlíkom pri každej nepríjemnej otázke, je jasne viditeľné. Príbeh je klasika - Disneyovský ala Goro biely pes. Keby nebolo Mačky a morčaťa zvaného Bizón bol by to film ako každý iný. Ale tieto postavičky dávajú filmu tú správnu šťavu. Nápad so psom, ktorého učí Mačka ako byť psom je fakt cool. A to morča v plastovej guli ako chodiaca super-reklama na Bleska a jeho oddaný fanúšik ... tak to ma dostalo (morča v guli, ktoré sa s výkrikom "zabijem ťa" vrhne na človeka!!! ... čo môže byť lepšie:-)). Na svoje si prídu ako mladí tak aj starší. Vo filme sa pekne striedajú zábavné, absurdné a dojímavé scény, ktoré tak ako všetky disneyovky končia happy-endom. Ja som sa pri tomto filme skvele bavil a môžem ho len a len odporúčať. Konečne animák, ktorý stojí za to si pozrieť.(22.2.2009)

 • NemesisNox
  ****

  Vzhledem k mé úchylce na kreslené filmy bude možná tento komentář trošku zaujatý, ale opravdu mi nezbývá nic jiného než vřele doporučit. Po ujetém začátku, kdy přemýšlíte, jestli dát superpsovi vůbec šanci, vás příjemně překvapí vtipný příběh partičky zvířátek. Za mě to vyhrál křeček v kouli, i když je pravda, že holubi měli taky dobré hlášky. Bolt je ideální film pro relaxaci a rodinnou pohodu. Za mě čtyři hvězdičky.(24.2.2009)

 • CRx
  ***

  Příjemný animák...na pixarovky to nemá ani omylem ale bylo tam pár fakt super momentů..hlavně Bivoj,to byl řízek z kterýho jsem fakt nemohl...ale jinak lepší animák(podobně jako Kung fu Panda-pár dobrých momentů ale poučky a slabší chvilky se tam bohužel našli).(24.2.2009)

 • BillyBob
  ****

  4 za skvělou akci, dobrý příběh a taky za toho roztomilého hafana.(26.2.2009)

 • kanei
  ****

  Škoda jen, že je to opravdu se vším všudy pohádka, takže když se na to dívá někdo starší 15 let ( a myslím že i mnoho mladších ), uvidí v Boltovi kupu logických děr a hloupostí. Hold ale některé věci asi jinak moc udělat nešly. Každopádně příjemná odpočinková záležitost s naprosto luxusním křečkem ( bez něj by to bylo maximálně za 3* )(6.3.2009)

 • ohneta
  ****

  pěkný, svěží animák u kterého jsem se královsky bavil.(13.7.2009)

 • Johnnie-K
  ***

  Popravdě jsem měl chuť ještě ubrat jednu hvězdičku za tu písničku, jak kočka učí Bolta být normálním psem. Nevím, jestli to bylo českým dabingem, ale byla strašná. Zbytek filmu mi přišel docela průměr.(21.8.2009)

 • raca
  **

  Nebýt vedlejších postaviček holubů a křečka v kouli, by to byla totální nuda. Možná kdybych to viděl v kině ve 3D, že by mě to zaujalo víc, ale po shlédnutí na dvd je to průměrný animák.(3.1.2010)

 • BigBen87CZ
  ***

  Tohle přece nemyslíte vážně ne ? Film s nechutně zbytečnou propagací stojí jenom na tom, že je top animák a je tam pejsek ... viděl jsem ho před třemi měsíci a už nemám páru o čem byl ... jenom ten pes mi ne a ne zmizet z paměti ... never more ...(6.1.2010)

 • mistrpropr
  ****

  slušný velmi slušný. sice tomu stále něco chybí ale je to pohodová zábava...(12.7.2010)

 • Zahanator
  ****

  Solidní animák, sentimentální scény nijak zvlášť nelezoucí na nervy, animace super, holubi řádně dementní. Spokojenost :D(30.7.2010)

 • dadiak22
  ****

  Skvelý animák. Bolt je jednoducho skvelý pes. Skvelá rozprávka nielen pre deti ale aj pre staršie vekové kategorie.(26.8.2010)

 • Dusan-Be
  ***

  plus-je to kreslený, minus-neni to dobrý(5.9.2010)

 • trigen
  ****

  Film je sice určen hlavně mladším divákům, rozhodně ale pobaví i postarší generace. Animátoři se skutečně vynasnažili a vytvořili nejroztomilejšího animovaného psa na světě. Vcelku originální nápad se může pyšnit vtipnými dialogy a svižným provedením doplněným příjemnou hudbou. Na úplnou špici to nemá, ale na jedno shlédnutí jde o velmi povedenou rodinnou komedii. Rozhodně musím pochválit český dabing, tady skutečně stojí za to.(21.11.2010)

 • Krteczek
  ****

  Krásná rodinná pohádka která rozhodně neurazí ani náročnějšího diváka. Ovšem pokud nemáte cit pro psy pak vás tohle dílko ani nijak zvlášť neosloví. Každopádně pro mě krásně strávená hodinka půl.. :)(27.12.2010)

 • Badhari
  *****

  Krásná animovaná pohádka. Moc krásný příběh, z tohodle se asi vyrůst fakt nedá :-D(17.2.2011)

 • snufec

  BAFTA 1 nominace: Fantastický film(23.4.2011)

 • may23
  ****

  Originální námět a nutno podotknout, že povedený. Křeček v plastové kouli ale absolutně nejlepší z celého filmu. Konečně animovaný film, který navazuje kvalitou na Úžasňákovi atd.(26.7.2011)

 • macejo
  ****

  Celkom dobrý animák. Videl som to včera prvý krát na JOJKE a zo Slovenským dabingom a bol som naozaj spokojný s dabingom Bleska ktorého nahovoril Peter Sklár ale aj úlohu mačky skvele nadabovala Helenka Krajčiova...taka fajná oddychovka, ja som sa nenudil, niektore pasaže boli skvele a najzábavnejšia postavička bola jednoznačne škrečok Bizon 77%(2.10.2011)

 • Kivis
  ****

  Vzhledem k tomu, že jsem si nečetl obsah, tak jsem si na začátku filmu říkal, že jsem asi šlápnul hodně vedle. Tolik akce a hloupostí hned v prvních pěti minutách, to by snad odpudilo i řadu jen trochu odrostlejších dětí. Ale pak se kulisi zvednou a člověk se dozví, že se věci mají trochu jinak. Děj filmu není nijak originální a naprosto předvídatelný (těžko ale čekat nějaké experimenty, když to pořád funguje), zato dialogy a zvířecí hrdinové jsou prvotřídní. A není to rozhodně jen animací, která stvořila "roztomiloučká zvířátečka". Mám pocit, že by se mi tenhle příběh líbil, i kdyby ho animoval nějaký amatér ve svých volných chvílích, protože Bolt opravdu stojí víc na dialozích, než levném citovém vydírání psím pohledem (i když i toho se dočkáme, ovšem v takové souvislosti, že místo aby dojal, tak opět pobaví). Možná se tvůrci trochu inspirovali filmem Neuvěřitelná cesta, který je podobný co do děje (neuvěřitelné putování tří zvířat napříč Amerikou), tak i těmi charaktery (cynická kočka). Rozhodně povedený animák, na který se rád někdy podívám znovu.(10.10.2011)

 • imaginer21
  ****

  Po prvních minutách koukání jsem nechápal zdejší vysoké hodnocení, ale jakmile přišla "realita", chytlo to neskutečný říz a spolu se zdařilým českým dabingem si to prostě člověk náramně užil. Škoda jen, že kuksů nebylo víc, i když Micka válela na plné čáře. Kdo ví, kde by bez ní Bolt (film i ten pes) jinak byl...(8.3.2012)

 • P@\/EL
  ****

  Velice vydařený animovaný film, který se mi líbil nejen kvůli pohledné animaci a efektům, ale hlavně kvůli smysluplnému ději. Ze začátku jsem si říkal: "Pes s nadpřirozenými schopnosti? Co to bude zase za kravinu?" Nicméně se z toho vyklubal hodně povedený příběh s nápaditým námětem. Dálě mě určitě zaujaly mnohé postavy, které nás v průběhu filmu neustále baví svými vtipnými hláškami.(3.4.2012)

 • woarrend
  **

  Na takovéhle věci já nejsem, a asi nikdy nebudu, za to se musím omluvit. Ale něco do sebe to mělo, i když bych to nerad viděl znovu.(5.7.2012)

 • Puslanka
  ****

  Sympatická animovaná pohádka se vtipem. Celý můj psí kluk :) 3-4 *(6.7.2012)

 • atrofonic
  ***

  príjemná no priemerná rozprávka(18.7.2012)

 • patho03
  ****

  Ste doma s rodinou - alebo si sám doma s priateľkou/priateľom ? ... nič lepšie ako pustiť si tento film zrejme nevymyslíš. Dejová línia - zápletky - city - emócie - smútok - láska :) To všetko tam je. Nepoteší sa len dieťa, i dospelého zaujme. Krásny film - hodnotím na pekných 85 %(24.6.2013)

 • VoiDson
  *****

  Pořád jsem se tomuto snímku bránil ... no a pak to dávali v televizi ... sakra čemu jsem se bránil. Je to naprostá paráda, kde o zábavu není nouze. Proto tolik hvězd.(5.7.2013)

 • Cumacbegyc
  ****

  pěkný inteligentně natočený animák, který má hlavu a patu, sympatického hrdinu, příjemný humor a hlavně - dobře se odvíjející zajímavý děj. :)(27.7.2013)

 • lenka155
  *****

  Perfektní a úžasně zábavný animák! Bolt je moc roztomilý :-)(5.8.2013)

 • Laslo
  ****

  Veľmi pekná rozprávka.Je vidieť že režisér si dal na tom zaležať a aj sa mu to podarilo.Je to celkom zábavná rozprávka.Vhodne pre každé rodiny.Režisér Byron Howard natočil aj veľmi krásnu rozprávku Na vlásku. Rád by som bol keby aj Na vlasku 2 aj Blesk 2 natočil veľmi by som bol potešený.U mňa 80 %(1.9.2013)

 • BubbleGum
  **

  Tak na animovaných filmech nemusím moc ani sentimentalitu, (to vlastně nemusím na žádných...), ani "akčnost". To je spíše více pro děti. Já jsem to viděla jenom náhodou - omylem, dalo by se říct. Já mám na animovaných filmech ráda, když jsou vtipný, a i když se to s některými nedá ani trošičku srovnat, pár povedených vtípků tam bylo. Takže nějaký hvězdy to ode mne dostalo. :)(16.10.2013)

 • TenistkaVali
  ***

  Bolt je sice sympatický pejsek, animace a provedení filmu skvělé, ale může mi někdo říct, jak se děti pod 8 let v tomhle složitém příběhu budou orientovat?(28.10.2013)

 • Pe4Ce22
  ***

  Další z řady animovaných filmů, který ničím moc nepřekvapí. Koukat se na to dá, to né že ne, ale už jsem z podobných filmů dost unavený. 3 hvězdy(6.11.2013)

 • Vindemiatrix
  ***

  Námět s trochu vratkou logikou, ale to u animáku nemusí trápit, zvlášť když je onen námět originální, nosný a skvěle vytěžený. Sám příběh, který na něm vyrůstá, sice ničím nepřekpvapí, ale v detailech je příjemně hravý a zábavný. Očekávatelné rozuzlení je dobře připravené a disneyovský patos nepřekračuje míru žádoucí pro kýženou katarzi. 70 %.(5.2.2014)

 • Kejo
  *****

  Slabé !!! Jedna z najhorších klasík. 3* za animáciu,škrečka a humor(2.8.2014)

 • Miro1
  *****

  Tento neskutečně emotivní animovaný film o vztahu zvířete s člověkem přináší zvláštní, avšak naprosto parádní kombinaci zábavného rodiného animáku, s dojemným příběhem a především rozuzlením. Příběh je u Bolta doopravdy na prvním místě, to ale neznaméná, že by jinde byl špatný. Animace, jak už to v Hollywoodu bývá, je prvotřídní a dojem z celého filmu je velmi, ale velmi pozitivní. Snad jedinou výtku bych mohl mít nad texty písní, ale to není jen případ Bolta, je to případ v podstatě celého žánru. Nevím, možná, a dost pravděpodobně to bude v originále mnohem lepší, ale alespoň v češtině jsou texty strašné, podání písniček rve za uši a hlavně by jejich absence vůbec nijak filmu neuškodila. Nadruhou stranu písniček ve filmu není zas až tolik, a jinak se jedná o prvotřídní podívanou, která dokáže skrátit večer rozhodně nejenom dětskému publiku.(12.11.2014)

 • lubica1995
  ****

  Krásny príbeh priateľstva. Žiadne nereálne postavičky nezmyselných farieb a obojpohlaví, ale jednoduchý uveriteľný príbeh.(22.11.2014)

 • machopoltar
  ****

  ako sa da opisat rozpravka ktora ma vsetko,,,staci ked si pozriete bolta,,,,parada,,,pribeh je bohovsky,,humor konecne vydareny,,,este aj ta vedlajsia postava ktora je tradicne v kazdej rozpravke je vydarena,,,obraz,zvuk,animacia,,,bavil som sa od a po z,,,,aj clovek ktory ide do kina len koli dietatu sa urcite odreaguje,,,,(5.1.2015)

 • Danny914
  *****

  TOP animák prostě! Co víc psát...a s nejlepším songem!!! :D i v roce 2015.(24.3.2015)

 • PavolJay
  *****

  Veľmi dobre som sa bavil. Naozaj sa často nestáva, že by som sa pri filme nie len pousmial, ale skutočne zasmial. Pri Boltovi sa to stalo a nie len raz :)(8.1.2017)

 • eMejla
  odpad!

  Disneyovská fašistická propaganda.(13.3.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace