• Sobis87

Mám takový pocit, že tento film pro holky své cílové publikum nakonec jen urazí, neboť ženské postavy, se kterými by se měly ztotožnit, jsou v něm vyobrazeny jako pěkné blbky. On celý ten film o nakupování je jen povrchní kravinou, která vypovídá o tom, že v dnešní době se značně podceňuje ženské publikum (nebo se na něj prostě kašle). Kvalitní "holčičí " film člověk aby v dnešní době pohledal, divačky se musejí spokojit s takovými špatnostmi, jako je například série Twilight.(11.4.2010)

Chytře udělaná komedie o ničem.(18.7.2010)

• MATADOR

Tak jsem navštívil ten báječný svět shopaholiků. Návštěva toho světa byla opravdu zvláštní, nabídla mi jednu šílenou ženskou, která by si se všemožnýma hadříkama, botama a já nevím čím ještě, otevřít krám. Snímek je potom typickou americkou záležitostí, která Vás možná lehce rozesměje, ale určitě nedojme. Romantika je opravdu až druhořadá, především má zaujmout publikum shopaholiků, což se možná podaří, i když by mě zajímalo, kolik jich na světe existuje :-) Zvláštní film o zvláštní zálibě.(15.7.2009)

• Skip

Zcela zbytečná a stupidní vypatlanost, na které nedokážu najít jediné pozitivum.(25.3.2013)

:) hovadinka. Ale čakala som ešte väčšiu. Veľmi jednoduché, no občas som nepredpokladala, že by spravili to, čo postavy vykonali. Pridali trošku korenia, pekné oči výraznej Isly Fisher, pohľadného Hugha, trochu preháňali atď. Ale dalo sa na to pozerať, ľahko sa zabaviť. Jednoduché, no ľúbivé. Tvorcovia skutočne skvele zareagovali na dobu krízy, kedy sa mnoho ľudí teoreticky môže stotožniť s hlavnou hrdinkou, čo je vždy pozitívum pre film /z hľadiska zárobku/. Doplnili to modernými prvkami, piesňami, hlavní predstavitelia vyzerajú krásne a podľa súčasného merítka, pridali veci, po ktorých asi mnohé ženy túžia... Hoci nič prevratného film nepriniesol, určite vzal z peňaženiek celkom služné peniaze. Spraviť nie úplne úplne otrasný brakovitý komerčný film je umenie :)(20.7.2009)

• dawe04

Okay, jako jeden z mála mužů zde přiznávám, že nakupování nepovažuji za horší zlo než pobíhat ve snu Freddyho Kruegera kolem Crystal Lake, dokonce se někdy zvráceně vyžívám ve vybírání pěkných bot či triček. Ale na to, aby mě komedie z tohoto prostředí pobavila, nestačí roztomilý kukuč Isly Fisher a figuríny pokušitelky. Raději si vyrazím do skate shopu. Právě teď. Moment, že by ten film přece jen na mě nějak zapůsobil? 5/10.(14.3.2010)

Po skončení filmu ve mě zůstávají především pozitivní pocity (už jen to téma, v dnešní době né zas tak na nepováženou), a tak se mi hlavou honí, že asi ty 4* dám. Přicházím na CSFD a vidím ubohých 50 % ! Mé rozpoložení z filmu začíná býti značně vratké, říkám si, nedám tomu 4*, všichni to tu odsoudili, budu za blbce. A tak začínám přemítat, 3* by byly fér, 2* jsou přeci jen pro nezáživné filmy. V ten moment vidím vpravo od všech těch "slavných" a "oblíbených" na CSFD povětšinou 2*, a moje hodnotící ego se ocitá na úplném dně. Pouštím se do komentářů, vidím samou hanu - nuda, vřeštící, uječená ženská, nepřineslo to myšlenku, nic nového, revolučního, přitroublé dialogy. Můj vkus propadá depresi. Sahám po alkoholu. Nemám dát odpad ? Zavděčím se všem ? Nezavděčím. Co dál ? Nevím, jsem ztracen. Je ze mě lidská troska. Loguji se na svůj profil. Již s divným pocitem v žaludku a bolestí hlavy přecházím na tento film. Vpravo v hodnocení se to začíná červenat. Bloumám. Jsem opilý ? Snad ne. Zaostřuji svůj rozmazaný zrak. Opravdu, vidím větší počet vyskytujích se hvězdiček pohromadě. Začíná svítat naděje. Ano, skutečně to tak je ! Moji TOP hráči freddy, Enšpígl a lesumir shodně hodnotili 4*. Znovu a znovu přečítám jejich komentáře, pořád dokola. Jim se to líbilo ! A oni... oni... oni vyjádřili svůj názor, ačkoliv ostatní většina je jíného mínění ! Vše mi začíná pomalu, ale jistě, docházet. Tak o tom to přeci je ! Každý má právo na svůj názor, v tom je krása toho moderního světa. A včetně CSFD ! Prozřel jsem, hotová nirvána. Do hodnocení s pocitem vítězství nad masou dávám 4*. Cítím se šťastně. Slunce svítí, svět je zase v pořádku. Děkuji Vám, pánové.(24.8.2010)

• nellii

To bylo moc i na mě. Považuju dokoukání tohotu filmu za překonání svého osobního rekordu a doufám, že mě v budoucnu znovu takové utpení nečeká. Hysterický záchvat a potom pokus o dojemný monolog nad tím, že nějaká blbá kráva, která má v hlavě jenom hadry prodává hnusnou zelenou šálu, je opravdu silný kalibr.(16.5.2011)

• Huntelaar

Film s úplně stejnou zápletkou, charakteristikou postav, v některých případech i ze stejnýma hercama, bych byl schopnej vytvořit s průměrným střihacím programem a kolekcí romantických komedií cca 10 let zpátky. Týpka s divným přízvukem bych si vzal třebas z Notting Hillu, cérku ve značkových hadrech bych poskladal ze zaběrů z Ďábel nosí pradu vs. Isla v Nesvadbových a Určitě, možná. Postavu hodnýho papínka Goodmana bych si pujčil z Divokých koček (krom toho, kde říká, že je vdovec, protože tady je postava matky docela důležitá). Tu bych zas poskládal z matek ze Fotr je lotr 1 i 2. Na scény z terapie šopaholiků by jistojistě vystačil Kurz sebeovládání a na noční Miami Zná ji jako svý boty plus taneček z Hříšnýho tance 2. Takže sumasumárum. Film jsem dokoukal jen z toho důvodu, že jsem věděl do čeho jdu a co mám očekávat. Dvě hězdy jsou jen za ústřední dvojici (staffordshirskej přízvuk vs. zrzavý vlasy).(18.11.2009)

• Beagle

Komu se líbí Prada, Sex ve městě nebo o rozkolu dobrých kamarádek před svatbou pojednávající Válka nevěst, bude určitě docela spokojený. Ale nic víc od Isly Fisher v tomhle snímku nečekejte.(28.7.2010)

• Mr.Hawkeye

Drž se Jerry svého kopyta! Akční filmy. Snad ještě rodinné dobrodružné jízdy typu Piráti z Karibiku, ale filmy o ženách a nedej bože pro ženy, to snad raděni ne. Fungovalo to snad ve Flashdanci, dost to drhlo v Divokých kočkách a tady.. Nebýt Johna Goodmana a několik "vtipných momentů" (tím myslím umístění reklam na CSI, G-Force a Prince z Persie), snad bych nedal ani 2. Inu Sophie Kinsella se bude muset spokojit asi jen s touto adaptací...(28.9.2010)

O nic lepší ale pozor, ani o nic horší než ostatní podobné romantické komedie. Překvapivě dost slušní herci ve vedlejších rolích a překvapivě ani nijak neiritující hlavní role. Isla Fisher je roztomilá, Hugh Dancy sympatický, oba jsou z toho filmového vztahu trošku překvapení, ale celkem jim to šlape. Minimálně jsem nemusel znuděně uprostřed filmu několikrát zastavovat a jít na chvíli dělat něco jiného, jako u mnoha jiných. // 50%(22.1.2011)

Nemám doma sice ani jedno sáčko od D&G, ani botky od Prady, dokonce můj šatník nemá chudák ani Vuittonskou kabelku a nakonec, skoro vždy nakupuju na internetu, neboť mě nebaví moc chodit po krámech. Nicméně, já ji holčině rozumím, mám taky radost, když mám nové tričko ve skříni. A ať je to patetické, předvídatelné a prvoplánové jakkoli, je to dobrej romanťák, má hezkýho hlavního a já se bavila. Zvlášť u sezení AS, kdy jsou využívány skutečně kvalitní praktiky. Láska, pravda, dobrá duše, čest a vkus nakonec zvítězí. Díky díky! Nicméně, hlavní hrdinka je tak podobná Norisce (nejen těma barvama, ale i chováním), že to značně ničí můj dobrý pocit. No a Ďáběl nosí Pradu byl o něco více vystylovaný.(9.4.2011)

Film, který jsem si pustila několikrát, takže jasných 5 hvězdiček. Je to zábavný, někdy i na nervy, ale kupodivu mi to nevadilo.(27.3.2015)

Příjemná romantická komedie na kterou se dobře kouká, ale během pěti minut zapomenete že jste na něčem byli v kině. Islu Fisher jsem si v poslední době oblíbil, tak jsem šel do kina opravdu jen kvůli ní. A nezklamala mně. Kvuli ní tři hvězdičky.(21.4.2009)

Drobna vykradcaska blbost o style s vlastnym stylom.(9.7.2009)

Sympaticky prdlý film s opravdu krásným zeleným šálem. Navíc se zde najdou i takové doplňky, jako je Krysten Ritter, Kristin Scott Thomas, John Goodman či Joan Cusack. Isla Fisher je milá na oko a pěkně hraje, takže menší výstřelky se snadno odpouští. Navíc je tu i pohledný Hugh Dancy... Není to žádná hrůza, jak by se mohlo zdát. Je to velmi odpočinková podívaná na večer s vínem a kamarádkami. Pokud hledáte sofistikovanou zábavu, jděte jinam. Shopaholici jsou jen zábavní.(18.8.2011)

Nic extra to není, ale zase bych to neodsuzoval do odpadu. Snímek bych řadil mezi průměr. Člověk se občas zasměje a nějak propluje dějem. Takže taková "pohodovka" pro zkouknutí u televize, ale rozhodně ne jako kino film, či mít očekávání romantické komedie jak u Lásky Nebeské, či Deníku Bridget Jones. 50%.(29.10.2013)

• c.tucker

Nepřinesl nám tento film něco nového z obchodu? NE, NE, NE!!! Je to americký romantická komedie, která se odvíjí podle klasického scénáře, jak už je dlouhou dobu nalajnovaný v nějakém nedobitném místě ve všech studiích a všichni se jím řídí. Holka potká kluka - zamilují se - krize - happy end (i když jak pro koho). Isla Fisher je velmi roztomilá, ale to nehradí tu její protivnost, když nakupuje nebo se snaží vymanit ze své závisloti právě na tom nakupování (všichni víme, že by to nebyl americký komerční film, plný reklam na všelijaké módní značky, kdyby se jí to nakonec nepovedlo). Nemůžu vše kritizovat, je pravdou, že jsem se párkrát zasmál, ale na druhou stranu už nevím čemu.(16.4.2009)

BSS je průměrná, americká komedie s předvídatelným vývojem a klasickou osnovou: příběh - zvrat - happyend zasazená do přostředí lesku světové módy, ale i její odvrácené strany, chronického nakupování. Obsazení nepříliš známých herců nebylo vůbec na škodu a malá role Johna Goodmana mě také potěšila. Přesto všechno se dá při tomto filmu strávit přijemných 100 minut a myslím, že se nudit nikdo nebude. Pro mě 50% ale jelikož to tu nemáme, dávám z velkorysosti ***(21.12.2009)

• milka

Guilte plesure jak prase. Romantika tu sice vůbec nefunguje, příběh taky není nejoriginálnější, ale některé ty až nechtěně vtipné scény a sympatická Isla Fisher zachraňují co mohou. I tak to ale není moc.(5.8.2010)