Komentáře uživatelů k filmu (284)

 • Sobis87
  **

  Mám takový pocit, že tento film pro holky své cílové publikum nakonec jen urazí, neboť ženské postavy, se kterými by se měly ztotožnit, jsou v něm vyobrazeny jako pěkné blbky. On celý ten film o nakupování je jen povrchní kravinou, která vypovídá o tom, že v dnešní době se značně podceňuje ženské publikum (nebo se na něj prostě kašle). Kvalitní "holčičí " film člověk aby v dnešní době pohledal, divačky se musejí spokojit s takovými špatnostmi, jako je například série Twilight.(11.4.2010)

 • Sammya
  ****

  "They said I was a valued customer. Now they send me hate mail." Jsou filmy, na které můžu prostě koukat pořád a zas a znova a nikdy se mi nezprotiví, jako je tenhle. Další romantická komedie, řeknete si. Ano, ale proč ne, když je to tak příjemný film? Výborná Isla Fisher, okouzlující Hugh Dancy, Kristin Scott Thomas se skvělým francouzským přízvukem, vtipy, které jsou povětšinou vtipné, romantika, která není přitažená za vlasy - já mám vše, co potřebuju, abych si tuhle romantickou komedii vychutnala. A navíc to člověka donutí zamyslet se nad tím, jestli vážně nekupuje příliš mnoho věcí, které vlastně nepotřebuje. A takhle nízké hodnocení si tenhle film opravdu nezaslouží.(1.4.2011)

 • chelseaman22
  ****

  Proč jsem dal čtyři hvězdy? Jen asi díky Isle Fisherové, jež je po celý film "zabalená" do oblečků by Gucci. Film určený spíše pro dívky, pro nás muže nepochopitelný - co přimělo P. J. Hogana, aby natočil film o nudném utrácení dolarů? Dějová linka je jasně daná již od samého úvodu - vytvaří film nudným. Koho bude bavit film, když předem ví, jak skončí?(19.7.2011)

 • pufina
  **

  Já bych tu Rebeccu nakopala! Nákupy, účty, fňukání nad cenami a slzy štěstí, že jsou slevy, bla bla bla.. Jako žena bych asi měla mít pochopení, ale nemám, nenávidím obchodní centra a nákupy! Na film mě nalákal pouze Hugh Dancy, ale vědět, že při každém záběru uvidím nesympatickou a zrzavou Islu, tak to ani nepustím.[Než jsem sepsala komentář, tak jsem hodnotila 3 hvězdičkami, za co vlastně? Za zdlouhavý příběh a protivnou hlavní herečku, které kamera leze za zadkem? Ani náhodou.. ](2.5.2012)

 • c.tucker
  **

  Nepřinesl nám tento film něco nového z obchodu? NE, NE, NE!!! Je to americký romantická komedie, která se odvíjí podle klasického scénáře, jak už je dlouhou dobu nalajnovaný v nějakém nedobitném místě ve všech studiích a všichni se jím řídí. Holka potká kluka - zamilují se - krize - happy end (i když jak pro koho). Isla Fisher je velmi roztomilá, ale to nehradí tu její protivnost, když nakupuje nebo se snaží vymanit ze své závisloti právě na tom nakupování (všichni víme, že by to nebyl americký komerční film, plný reklam na všelijaké módní značky, kdyby se jí to nakonec nepovedlo). Nemůžu vše kritizovat, je pravdou, že jsem se párkrát zasmál, ale na druhou stranu už nevím čemu.(16.4.2009)

 • uiu
  **

  Pořád přemýšlím, v čem je tento film komediální. Žádná situace, do které se hlavní hrdinka dostala (zvláště kvůli své chorobné touze nakupovat a rádoby roztomilé nemotornosti), mi nepřišla směšná. Spíše jsem ji litovala, jak se lehce nechá ošálit mámením slev a krásného oblečení ve výlohách. Kdyby místo nakupování byla závislá na drogách nebo alkoholu, film by vyzněl stejně plitce, ale snaží se oslovit moderní dívky (a možná i pár chlapců), kteří této nové závislosti propadli. Koloběh dluhů a neschopnost ovládat své choutky a kreditky mi moc vtipné nepřijdou, takže na mě film působí spíše jako nepovedené drama. Isla Fisher mě svým vždy dokonalým vzhledem, značkovým oblečením, které naprosto ladí a imagí moderní holky vážně nedostala - v tomto kýči u mě vede Reese Witherspoon jako Pravá blondýnka, ke které tato barbínovská - za každých okolností dokonalá - image seděla.(2.7.2010)

 • SaraSun
  *

  Kniha (*****) vs. film (*). V knize jsem našla pochopení, ve filmu nic.(20.9.2009)

 • KatanaCZ
  ****

  Můžete mě třeba odsoudit, ale tohle se mi líbilo. Prostě fajn film na fajn večer. Jsem nějakej vyměklej :)(30.12.2009)

 • Susinnon
  ****

  Je to film tuctový, bez väčšieho nápadu... ale mne sa to proste páči.... zamilovala som sa do tanca s vejármi :-) Neviem ale, prečo robia taký rozruch okolo tých dlhov, čo sa týka partnerského vzťahu, myslím, že existujú aj väčšie problémy(28.2.2010)

 • Chen
  **

  Na mě trošičku moc afektované a to si občas rád koupím něco pěkného na sebe :D :D(23.5.2010)

 • tomeek
  *

  Silně podprůměrná romantická komedie přes kopírák.(3.6.2010)

 • Lolita
  **

  Isla Fisher je sice velmi pěkné a roztomilé děvče, nicméně to na udržení mé pozornosti a vydržení jejího skotačení v kolikrát až přemrštěně barevných oblečkách skládajících se že šílených kombinací nestačí (americká móda = čím víc tím líp, čím dražší tím lepší, čím víc barevností, nesourodých kousků a dalších.. podivností, tím samozřejmě LÍP!). Jak si už všimli mnozí - vykradené scény z Ďábel nosí Pradu, co se mi naopak celkem líbilo bylo použití figurín z výloh obchodů, jinak - předvídatelné, chvílemi zábavné, chvílemi trapné, hloupé, herce aby tam chvíle člověk hledal s lupou a stejně by nenašel, přesto jsem dokoukala až dokonce a občas se i celkem bavila (čert vem zrovna čím). Rozhodně znám debilnější a trapnější podobně laděné "romantické komedie" (a většinou už jenom ten titulek "romatická komedie" zavání pěknym průserem).(22.6.2010)

 • Mylouch
  ***

  Zručně natočená žánrovka o tématu asi plném nějakého mně neznámého dobrodružství. Oddechovka pro diváckou skupinu, se kterou nepřicházím dobrovolně do styku.(1.11.2014)

 • JimmyII
  ***

  Roztomilé, pitomé, barevné, zábavné, nablýskané, skvěle obsazené.(3.8.2009)

 • vesper001
  ***

  Pravá zrzka a Pravá blondýnka. Najděme deset rozdílů. Zrzka se chce stát právničkou, ale redaktorkou. Nemá čivavu, ale zelený šál. Nemá tlustou, ale hubenou kamarádku. Hm… Deset rozdílů? Sorryjako. Ale obě holky mám docela ráda.(11.5.2017)

 • Ellise
  ***

  Možná na první pohled kravina, ale já jsem si při ní dobře odpočinula a docela se i pobavila. Skvěle tu hraje Isla Fisher, navíc film zpracovává originální téma, a tím je jedna z méně známých závislostí na nakupování, takže zasloužené 3*.(11.3.2010)

 • Danny F.
  ***

  Film o neukojitelném utrácení. Jelikož taky rád utrácím, dost jsem se i bavil. 60%(2.1.2011)

 • dan.pacino
  ***

  Kráva.(13.7.2011)

 • morena.jea
  *

  Zaujímalo by ma kto túto novodobú LindseyLohan vo filme sponzoruje. Pracuje ako bezvýznamná skorosahambím napísať novinárka v druhotriednom časopise a býva v podnájme. Pritom všetok svoj voľný čas trávi nakupovaním tých najluxusnejších kúskov od svetových návrhárov. Osobne by som si nedovolila dať mesačnú výplatu za jednu trapnú kabelku, ale naša Lindsey tie prachy proste asi se... Tento film pomôže vychovať ďalšie hromady podobne úchylných dievčat bez kúska zdravého rozumu s poriadne prevráteným rebríčkom hodnôt. K tomu všetkým jeho tvorcom zo srdca gratulujem!(19.9.2011)

 • Mishqo
  **

  prismažená hlavná hrdinka, všetko fičí tak jak by sme to mohli očakávať, trápny a suchý humor prevažuje nad tými ozaj svetlými momentami, výber hudby bol fajn, možno sa počas filmu budete chytať za hlavu ale rozhodne to nie je také zlé že by ste to nevydržali do konca..Hugh Dancy je naozaj štramák(23.8.2012)

 • otík
  *

  Dementně debilní především ve své první polovině. Na každou druhou scénu se dá říct jediné - ach, zase ta Amerika. Nehorázná blbost se zajímavým obsazením.(10.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace