• Sobis87

Mám takový pocit, že tento film pro holky své cílové publikum nakonec jen urazí, neboť ženské postavy, se kterými by se měly ztotožnit, jsou v něm vyobrazeny jako pěkné blbky. On celý ten film o nakupování je jen povrchní kravinou, která vypovídá o tom, že v dnešní době se značně podceňuje ženské publikum (nebo se na něj prostě kašle). Kvalitní "holčičí " film člověk aby v dnešní době pohledal, divačky se musejí spokojit s takovými špatnostmi, jako je například série Twilight.(11.4.2010)

"They said I was a valued customer. Now they send me hate mail." Jsou filmy, na které můžu prostě koukat pořád a zas a znova a nikdy se mi nezprotiví, jako je tenhle. Další romantická komedie, řeknete si. Ano, ale proč ne, když je to tak příjemný film? Výborná Isla Fisher, okouzlující Hugh Dancy, Kristin Scott Thomas se skvělým francouzským přízvukem, vtipy, které jsou povětšinou vtipné, romantika, která není přitažená za vlasy - já mám vše, co potřebuju, abych si tuhle romantickou komedii vychutnala. A navíc to člověka donutí zamyslet se nad tím, jestli vážně nekupuje příliš mnoho věcí, které vlastně nepotřebuje. A takhle nízké hodnocení si tenhle film opravdu nezaslouží.(1.4.2011)

Proč jsem dal čtyři hvězdy? Jen asi díky Isle Fisherové, jež je po celý film "zabalená" do oblečků by Gucci. Film určený spíše pro dívky, pro nás muže nepochopitelný - co přimělo P. J. Hogana, aby natočil film o nudném utrácení dolarů? Dějová linka je jasně daná již od samého úvodu - vytvaří film nudným. Koho bude bavit film, když předem ví, jak skončí?(19.7.2011)

• pufina

Já bych tu Rebeccu nakopala! Nákupy, účty, fňukání nad cenami a slzy štěstí, že jsou slevy, bla bla bla.. Jako žena bych asi měla mít pochopení, ale nemám, nenávidím obchodní centra a nákupy! Na film mě nalákal pouze Hugh Dancy, ale vědět, že při každém záběru uvidím nesympatickou a zrzavou Islu, tak to ani nepustím.[Než jsem sepsala komentář, tak jsem hodnotila 3 hvězdičkami, za co vlastně? Za zdlouhavý příběh a protivnou hlavní herečku, které kamera leze za zadkem? Ani náhodou.. ](2.5.2012)

Pokud na to nekoukám jako na film podle knihy (resp. knih), tak je to docela fajn - hlavně Isla :) Ale Luke Brandon( Hugh Dancy) je podle mě nejhorší obsazení v historii :(( Má být vysoký, světlovlasý, alespoň TROCHU svalnatý a hlavně CHARISMATICKÝ!(23.5.2013)

• uiu

Pořád přemýšlím, v čem je tento film komediální. Žádná situace, do které se hlavní hrdinka dostala (zvláště kvůli své chorobné touze nakupovat a rádoby roztomilé nemotornosti), mi nepřišla směšná. Spíše jsem ji litovala, jak se lehce nechá ošálit mámením slev a krásného oblečení ve výlohách. Kdyby místo nakupování byla závislá na drogách nebo alkoholu, film by vyzněl stejně plitce, ale snaží se oslovit moderní dívky (a možná i pár chlapců), kteří této nové závislosti propadli. Koloběh dluhů a neschopnost ovládat své choutky a kreditky mi moc vtipné nepřijdou, takže na mě film působí spíše jako nepovedené drama. Isla Fisher mě svým vždy dokonalým vzhledem, značkovým oblečením, které naprosto ladí a imagí moderní holky vážně nedostala - v tomto kýči u mě vede Reese Witherspoon jako Pravá blondýnka, ke které tato barbínovská - za každých okolností dokonalá - image seděla.(2.7.2010)

• SaraSun

Kniha (*****) vs. film (*). V knize jsem našla pochopení, ve filmu nic.(20.9.2009)

Můžete mě třeba odsoudit, ale tohle se mi líbilo. Prostě fajn film na fajn večer. Jsem nějakej vyměklej :)(30.12.2009)

Je to film tuctový, bez väčšieho nápadu... ale mne sa to proste páči.... zamilovala som sa do tanca s vejármi :-) Neviem ale, prečo robia taký rozruch okolo tých dlhov, čo sa týka partnerského vzťahu, myslím, že existujú aj väčšie problémy(28.2.2010)

• tomeek

Silně podprůměrná romantická komedie přes kopírák.(3.6.2010)

• Lolita

Isla Fisher je sice velmi pěkné a roztomilé děvče, nicméně to na udržení mé pozornosti a vydržení jejího skotačení v kolikrát až přemrštěně barevných oblečkách skládajících se že šílených kombinací nestačí (americká móda = čím víc tím líp, čím dražší tím lepší, čím víc barevností, nesourodých kousků a dalších.. podivností, tím samozřejmě LÍP!). Jak si už všimli mnozí - vykradené scény z Ďábel nosí Pradu, co se mi naopak celkem líbilo bylo použití figurín z výloh obchodů, jinak - předvídatelné, chvílemi zábavné, chvílemi trapné, hloupé, herce aby tam chvíle člověk hledal s lupou a stejně by nenašel, přesto jsem dokoukala až dokonce a občas se i celkem bavila (čert vem zrovna čím). Rozhodně znám debilnější a trapnější podobně laděné "romantické komedie" (a většinou už jenom ten titulek "romatická komedie" zavání pěknym průserem).(22.6.2010)

Zručně natočená žánrovka o tématu asi plném nějakého mně neznámého dobrodružství. Oddechovka pro diváckou skupinu, se kterou nepřicházím dobrovolně do styku.(1.11.2014)

Roztomilé, pitomé, barevné, zábavné, nablýskané, skvěle obsazené.(3.8.2009)

Možná na první pohled kravina, ale já jsem si při ní dobře odpočinula a docela se i pobavila. Skvěle tu hraje Isla Fisher, navíc film zpracovává originální téma, a tím je jedna z méně známých závislostí na nakupování, takže zasloužené 3*.(11.3.2010)

• Chen

Na mě trošičku moc afektované a to si občas rád koupím něco pěkného na sebe :D :D(23.5.2010)

• otík

Dementně debilní především ve své první polovině. Na každou druhou scénu se dá říct jediné - ach, zase ta Amerika. Nehorázná blbost se zajímavým obsazením.(10.7.2015)

Pravá zrzka a Pravá blondýnka. Najděme deset rozdílů. Zrzka se chce stát právničkou, ale redaktorkou. Nemá čivavu, ale zelený šál. Nemá tlustou, ale hubenou kamarádku. Hm… Deset rozdílů? Sorryjako. Ale obě holky mám docela ráda.(11.5.2017)

Film o neukojitelném utrácení. Jelikož taky rád utrácím, dost jsem se i bavil. 60%(2.1.2011)

Kráva.(13.7.2011)

• morena.jea

Zaujímalo by ma kto túto novodobú LindseyLohan vo filme sponzoruje. Pracuje ako bezvýznamná skorosahambím napísať novinárka v druhotriednom časopise a býva v podnájme. Pritom všetok svoj voľný čas trávi nakupovaním tých najluxusnejších kúskov od svetových návrhárov. Osobne by som si nedovolila dať mesačnú výplatu za jednu trapnú kabelku, ale naša Lindsey tie prachy proste asi se... Tento film pomôže vychovať ďalšie hromady podobne úchylných dievčat bez kúska zdravého rozumu s poriadne prevráteným rebríčkom hodnôt. K tomu všetkým jeho tvorcom zo srdca gratulujem!(19.9.2011)

• Ivush

Taková pohádka no.(7.7.2009)