poster

Pulec, králík a Duch svatý

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2007, 26 min

Režie:

Filip Remunda

Scénář:

Richard Komárek

Kamera:

Vít Klusák

Producenti:

Pavel Plešák

Střih:

Matouš Outrata
(další profese)
 • Mairiel
  ***

  Film o knězi s megafonem by byla pouhá agitka, osobní rozměr z rodiny autora tomu dává na významu. Každopádně si ale nemyslím, že kdyby film z toho či onoho důvodu nevznikl, že by to pro lidstvo byla velká škoda...(3.11.2010)

 • Morloth
  ****

  O relativitě, nemožnosti i moci se shodnout, o zaslepenosti i otevřenosti. To vše ve 26 minutách. Tomu se myslím říká kvalitně odvedená práce.(16.10.2010)

 • Sfinkter
  ***

  Otázka potratů samozřejmě není úplně jednoduchá, ale křesťanské plky taky zrovna moc nemusím. Dokument není precizní a hlavně slovo lidu stojí za to. Celé téma je pro inteligentní vzdělance a ne pro chátru s deseti dětmi, o které se sotva stará. Alespoň jsem se dověděl, co se v Brně kdysi dělo. Po Halíkovi už na Obilném trhu není vidu ani slechu.(16.6.2011)

 • mr.filo
  ***

  Film Pulec, králík a Duch svatý získal Cenu diváků na Mezinárodním festivalu dokumentárních filmů v Jihlavě a Cenu Pavla Kouteckého za osobitý dokumentaristický počin.(1.2.2012)

 • mysicka
  ***

  halíku, halíku, ty jsi ale debil.......(6.12.2007)

 • - Film získal na mezinárodním festivalu dokumentárních filmů v Jihlavě Cenu diváků a Cenu Pavla Kouteckého za osobitý dokumentaristický počin. (mr.filo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace