Absolventka

Post Grad

Komedie / Romantický

USA, 2009, 85 min

• Gereth

Snad jen ty zářivě modré oči. Jiný důvod pro shlédnutí téhle tuctovky mě nenapadá. Nenechte se oblbnout názvem. Celé hledání práce je povrchně shrnuto v pár nezajímavých pohovorech a několika telefonátech. Celkově je to po xté omletá romantická zápletka o klukovi zabouchnutém do své nejlepší kamarádky. Ta si jeho důležitost samozřejmě neuvědomí, dokud ho neztratí. Nic nového ani zajímavého. // 45%(18.2.2010)

• kersten

No ako by som to zhrnula. Pomerne milý film, ukazuje život reálne ako naozaj je, ale tie prehnané scény ktoré sa snažia z filmu spraviť bláznivú komédiu (ako pohreb mačky, nakupovanie truhly, otcove podnikanie v prackách...) celý dojem filmu narušili a prekážali mi. A spravili z filmu, ktorý mohol mať na viac podpriemernú béčkovú záležitosť. Som jednoducho sklamaná.(24.11.2011)

romantický film o mladé dívce, která právě vystudovala vysokou školu a plná nadějí, že sežene vysněnou práci v nakladatelství, ale všechny její plány se zhatí, a co dál? netřeba dál pokračovat, pak by všechen smysl tohoto filmu přišlo v niveč, a nemělo smysl aby se další uživatel na tento film koukal, takže přeskočím pár řádků,a raději se věnuji obsazení, je zde opět naše známá Alexis Bledel, kdo neví, je to samozřejmě z Gilomorových děvčat, v našem filmu, zahrála celkem slušně, co si budem nalhávat, je to krasavice, ale bohužel první půlka filmu fajn, druhá už ztrácela velký dech a pak je to fiasko, bohužel, film s prvky komedie, ale od tohoto filmu jsem opravdu očekávala více, romantické filmy mám ráda, ale kde jsou další potenciály? hlavní hrdinové bohužel pro mě nebyli moc sympatičtí, ale nesmím opomenout již zminovanou Alexis, to je jiná, ztrácelo to nádech, to co by mělo být ve filmu, je opomíjeno, nebo se tomu vyhnou obloukem,, ale proč? ale at si každý udělá obrázek sám,(2.10.2010)

Přijde mi to - a nevím jestli to tak je plánovaně, nebo náhodou - jako pokračování Gilmore girls. Jenom škoda, že se to neobešlo bez typickýho happy endu toho nejhoršího rázu. (SPOILER) Jo, rozhodně to funguje tak, že celej film chce práci svých snů a pak jen tak odjede. Alexis Bledel byla zase roztomilá nejroztomilejší, jsem zvědavá, jestli se z role Rory jednou dostane, zatím se jí to asi moc nedaří.(12.8.2013)

Dívám se potřetí. A můžu říct, že mě to pořád baví :). Možná, že ten film nemá žádnou silnou myšlenku. Možná je Alexis stejná jako v Gilmorkách... Šílená rodina Malbyových dělá z nepoužitelného filmu docela ucházející komedii. A navíc - Alexis má jisté nepřekonatelné kouzlo, které každému filmu zvedne úroveň! ;) Pro mě ideální film do postele obložené kapesníky a léky na kašel :))(16.5.2011)

• - Hlavnú úlohu si pôvodne mala zahrať Amanda Bynes. (m.a.t.o.)

• - Natáčalo sa od 10. decembra 2007 do 14. februára 2008 v Los Angeles a Malibu. (m.a.t.o.)