Absolventka

Absolventka

Post Grad

Komedie / Romantický

USA, 2009, 85 min

Díky Alexis Bledel je Absolventka neuvěřitelně příjemně odvyprávěný příběh nás, studentů, kteří celí nadšení vystudujeme a v tu chvíli si myslíme, že se nám pokloní celej svět. Ale ono kuloví a i Alexis pochopí, že vstoupit do života nebude zrovna v podobě procházky podél růžové zahrady. Každopádně to odsýpalo a mně se to moc líbilo. Hlavně tedy za tu milost, se kterou film na diváka přišel, protože to se málokdy vidí.(18.5.2012)

• Céčko

Tady mi vadila ta obrovská předvídatelnost. Film jako kdyby byl napsaný podle šablony na ostatní takové. Určitě se na něj dá dívat, Alex Bledel je sympaťačka a nebude vás to nudit. Těch 50% si to zaslouží. Ale pokud doufáte, že vás to nějak překvapí nebo že se na to jednou budete chtít podívat znovu, jste vedle.(7.1.2013)

• Martiiiiinka

Upřímně, i navzdory přesvědčení, že film nebude žádná bomba, mě moc nepotěšil. Tak nějak neustále bojoval mezi řekněme, seriózními tématy, myšleno: kam po škole, co se životem, rodina je základ všeho... ... a mezi absurdní blbovinou. Takhle by film podle mě vypadat neměl. Takže za co dvě hvězdy: upřímně za Alexis - Rory - Bledel, mou drahou Jane Lynch, sexy Rodriga Santora a sympaťáka Zacha Gilforda, každému po čtvrtce.(25.10.2010)

• Yardie

Domnívám se, že toto jsem omylem stáhl místo Absolventa. :-) Asi jsem se překlikl. No a byl to opravdu velký omyl. Každopádně jsme si s přítelkyní říkali, že si dáme něco lehčího, takže jsme to zapnuli. Bohužel, nutno říci. Toto je naprosto zbytečný film. Není to ani romantické, ani vtipné, prostě nic. Předvídatelné od začátku do konce, ale u tohoto typu filmu se ani nic jiného nedá čekat. Ale občas tyto filmy bývají víceméně vtipné, nebo něčím okořeněné, prostě to má alespoň něco navíc. Ale tohle je fakt o ničem. Spousta zbytečných scén, hluchého místa, absolutní absence emocí, prostě bída. Jednu hvězdu tomu dávám, protože jsem to dokoukal a nevypnul to, i když je to celkem s podivem. Asi jsem stále doufal, jestli se to zlomí nebo nevím... Ale tak není to vyloženě iritující, takže asi proto. Ale už nikdy více. Howgh!(20.11.2017)

Ach jaj, tak to bol jeden z tých filmov, kde trápny klišé záver pokazí akékoľvek celkové nadšenie. Načo? Normálne som si po celý čas vravel, že na aký super realistický film som natrafil. Len škoda, že od určitého momentu sa to začalo strašne idealizovať, a ten koniec to už úplne zabil. Škoda, že to nezostalo v tej realistickej rovine a zrazu klišé dokázalo pohltiť celý záver. Ryden mi ale svojim správaním vôbec nebola sympatická, a to mám Alexis Bledel celkom rád. Ale aspoň si vedela neskôr priznať chybu, a mňa by veru tiež potešilo keby niekto kto mi bol tak blízky a zradil ma, aby ma prišiel odprosiť a pokúšal sa získať si späť moju dôveru (no také niečo sa asi môže stať len vo filmoch).(4.10.2013)

• - Natáčalo sa od 10. decembra 2007 do 14. februára 2008 v Los Angeles a Malibu. (m.a.t.o.)

• - Hlavnú úlohu si pôvodne mala zahrať Amanda Bynes. (m.a.t.o.)