Absolventka

Post Grad

Komedie / Romantický

USA, 2009, 85 min

• hous.enka

Prvni pulka ma slusnej rozjezd - holcina si postavi vzdusny zamky a nakonec zjistuje, ze realita je zkratka uplne jina. Chudak Rory, chci rict Ryden. Nakonec ale zjisti, co je v zivote nejdulezitejsi a jde si pro to. Film lze oznacit za slabeh prumer, protoze nejde o rehtaci komedii a krome Alexis Bledel a Michaela Keatona jsou vsichni herci nesympaticky.(19.6.2011)

Přijde mi to - a nevím jestli to tak je plánovaně, nebo náhodou - jako pokračování Gilmore girls. Jenom škoda, že se to neobešlo bez typickýho happy endu toho nejhoršího rázu. (SPOILER) Jo, rozhodně to funguje tak, že celej film chce práci svých snů a pak jen tak odjede. Alexis Bledel byla zase roztomilá nejroztomilejší, jsem zvědavá, jestli se z role Rory jednou dostane, zatím se jí to asi moc nedaří.(12.8.2013)

• terunka003

Romantické, nenásilné × nedotažené, mdlé, utahané. Aspoň, že to nebylo tak dlouhé. Nápad to byl zajímavý, co dělat po vejšce, ale... Klasická romantická zápletka, dobře střelená rodina od bratra po babičku a hezké hadříky. Na tento jsem se dívala jen kvůli Alexis Bledel. Ta si odehrála svoje ve stylu nevinná modrooká dívka, něco jako v Gilmorových děvčatech. Film je to pohodový, ale zbytečný a nudný. ..ke všemu mě stresuje momentální myšlenka kam po škole..(31.1.2010)

Celý film jsem čekala co zase tu Rory potká :-). Super snímek u kterého se nejen uvolním ale podívám se i na pěkné herce a hlavně na praštěnou rodinku Malbyových. Nejvíce mě pobavila scéna kde otec Ryden přejel nedopatřením kočku a pak šlápl do jejího výkalu a posléze zašlapával "krabici s pizzou" do příliš malé díry :-). Jinak je to krásná romantická komedie, která si kromě nějákých dvou a půl hvězdiček v průměru zaslouží trochu více pozornosti.(21.8.2011)

Moc jsem si od filmu nesliboval, ale čekal jsem čím mě překvapí. Popravdě mě ničím moc nepřekvapil. Začátek typický americký a humor rovněž tak. Jak však ubíhal děj filmu, tak mě dokázal přesvědčit o svých sympatiích. V druhé půlce jsem se dostal do děje a pochopil jsem celou tu studentskou myšlenku. Možná to bude i tím, že za chvíli budu v podobné situaci jako hlavní hrdinka. Takže nakonec se z toho pro mě vyklubal slušný kousek.(1.8.2011)

• - Natáčalo sa od 10. decembra 2007 do 14. februára 2008 v Los Angeles a Malibu. (m.a.t.o.)

• - Hlavnú úlohu si pôvodne mala zahrať Amanda Bynes. (m.a.t.o.)