poster

Absolventka

 • USA

  Post Grad

 • Slovensko

  Absolventka

 • Velká Británie

  Post Grad

Komedie / Romantický

USA, 2009, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Estrellita
  ****

  Opravdu milý film, upřímný a jemný, pro mě velké překvapení! Zobrazuje rodinu jako takovou z té nejlepší perspektivy, ukazuje ostrý střet naivních představ absolventů a reálného světa naprosto přímo a bez jakýchkol zbytečných "vylepšovadel". Příjemní herci a dobrá hudba jsou další silnou stránkou filmu a z Bobbyho Colemana jednou bude chlap k sežrání!(26.5.2013)

 • Céčko
  **

  Tady mi vadila ta obrovská předvídatelnost. Film jako kdyby byl napsaný podle šablony na ostatní takové. Určitě se na něj dá dívat, Alex Bledel je sympaťačka a nebude vás to nudit. Těch 50% si to zaslouží. Ale pokud doufáte, že vás to nějak překvapí nebo že se na to jednou budete chtít podívat znovu, jste vedle.(7.1.2013)

 • mzop
  *

  Bože, to byla blbost! Čekala jsem teda mnohem víc a za neuvěřitelně neuvěřitelnej konec nemůžu dát víc než jednu hvězdičku. O tu se zasloužila hlavní představitelka a Michael Keaton. Víc si film nezaslouží. Co by stálo za pokus, by byla propracovaná komedie o problematice shánění práce absolventy, o pohledu jich i druhé strany (zaměstnavatele). Ale nic idealistického a romantického, na takovýto film realisticky a do hloubky zpracovaný bych se podívala moc ráda.(19.9.2013)

 • Kaja.Kolarova
  ****

  Jasně, že tohle není žádný výkvět, ale ve světě hloupých komedií je tohle skvost. Jen si vzpomeňte na komedie typu Lemra líná, Vdáš se a basta nebo Krásná pokojská, mohla bych vyjmenovat ještě tisíc dalších, které jsou nudné a o ničem. Dávám celé 4*, protože kdyby takhle vypadal každý nenáročný film, peníze za kino už by nebyly nikdy vyhozené... A to neříkám jen proto, že jsem vysazená na Alexis Bledel, kterou mimochodem ve svém řemesle považuju za skvělou.(29.6.2011)

 • kajda.l
  ***

  Sympatická romantická komedie s celkem povedenými pokusy o černý humor (pohřbívání (přejeté) kočky v krabici od pizzy jen tak nezapomenu:D), podpořená fajn hereckými výkony "střeleného" Michaela Keatona a především Alexis Bledel (a já těm Gilmorkám přecijen tu šanci dám). Nebýt trošku tuctového a předvídatelného konce, byl bych velmi spokojen. Príma oddychovka.(26.1.2010)

 • - Hlavnú úlohu si pôvodne mala zahrať Amanda Bynes. (m.a.t.o.)

 • - Natáčalo sa od 10. decembra 2007 do 14. februára 2008 v Los Angeles a Malibu. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace