Absolventka

Absolventka

Post Grad

Komedie / Romantický

USA, 2009, 85 min

Opravdu milý film, upřímný a jemný, pro mě velké překvapení! Zobrazuje rodinu jako takovou z té nejlepší perspektivy, ukazuje ostrý střet naivních představ absolventů a reálného světa naprosto přímo a bez jakýchkol zbytečných "vylepšovadel". Příjemní herci a dobrá hudba jsou další silnou stránkou filmu a z Bobbyho Colemana jednou bude chlap k sežrání!(26.5.2013)

• Céčko

Tady mi vadila ta obrovská předvídatelnost. Film jako kdyby byl napsaný podle šablony na ostatní takové. Určitě se na něj dá dívat, Alex Bledel je sympaťačka a nebude vás to nudit. Těch 50% si to zaslouží. Ale pokud doufáte, že vás to nějak překvapí nebo že se na to jednou budete chtít podívat znovu, jste vedle.(7.1.2013)

• mzop

Bože, to byla blbost! Čekala jsem teda mnohem víc a za neuvěřitelně neuvěřitelnej konec nemůžu dát víc než jednu hvězdičku. O tu se zasloužila hlavní představitelka a Michael Keaton. Víc si film nezaslouží. Co by stálo za pokus, by byla propracovaná komedie o problematice shánění práce absolventy, o pohledu jich i druhé strany (zaměstnavatele). Ale nic idealistického a romantického, na takovýto film realisticky a do hloubky zpracovaný bych se podívala moc ráda.(19.9.2013)

Jasně, že tohle není žádný výkvět, ale ve světě hloupých komedií je tohle skvost. Jen si vzpomeňte na komedie typu Lemra líná, Vdáš se a basta nebo Krásná pokojská, mohla bych vyjmenovat ještě tisíc dalších, které jsou nudné a o ničem. Dávám celé 4*, protože kdyby takhle vypadal každý nenáročný film, peníze za kino už by nebyly nikdy vyhozené... A to neříkám jen proto, že jsem vysazená na Alexis Bledel, kterou mimochodem ve svém řemesle považuju za skvělou.(29.6.2011)

Sympatická romantická komedie s celkem povedenými pokusy o černý humor (pohřbívání (přejeté) kočky v krabici od pizzy jen tak nezapomenu:D), podpořená fajn hereckými výkony "střeleného" Michaela Keatona a především Alexis Bledel (a já těm Gilmorkám přecijen tu šanci dám). Nebýt trošku tuctového a předvídatelného konce, byl bych velmi spokojen. Príma oddychovka.(26.1.2010)

• - Hlavnú úlohu si pôvodne mala zahrať Amanda Bynes. (m.a.t.o.)

• - Natáčalo sa od 10. decembra 2007 do 14. februára 2008 v Los Angeles a Malibu. (m.a.t.o.)