Absolventka

Post Grad

Komedie / Romantický

USA, 2009, 85 min

• greetchen

Podprůměrná komedie o slečně, co zrovna skončila školu a její naivní plány o dospěláckém životě jí tak úplně nevyjdou... Není to ani příliš vtipné, ani romantické, a i když je to téma, které by nemuselo být leckomu cizí, nemá to ani ten nádech "jo, tohle je přesně o mně". Navíc Alexis Bledel pořád vypadá jako patnáctiletá holčička a bohužel tak i hraje, její výkon je proto pro mě dost mizerný. Aspoň že u toho hezky vypadá.(15.9.2010)

Podľa môjho názoru tento film úplne vystihuje slovo "priemerný". Čo sa mi na tom páčilo bola pôvabná Alexis Bledel a to, že jej situácia (neschopnosť nájsť si poriadnu prácu) sa celkom iste zhoduje so situáciami mnohých mladých ľudí. Celkovo to však bolo nudné a bez rozumnej zápletky a keď idem spať, sem-tam si ten film pustím.(1.9.2015)

• mzop

Bože, to byla blbost! Čekala jsem teda mnohem víc a za neuvěřitelně neuvěřitelnej konec nemůžu dát víc než jednu hvězdičku. O tu se zasloužila hlavní představitelka a Michael Keaton. Víc si film nezaslouží. Co by stálo za pokus, by byla propracovaná komedie o problematice shánění práce absolventy, o pohledu jich i druhé strany (zaměstnavatele). Ale nic idealistického a romantického, na takovýto film realisticky a do hloubky zpracovaný bych se podívala moc ráda.(19.9.2013)

• Olík

Škola úspěšně u konce a co dál????? Návrat do rodinného hnízda, hledání zaměstnání, problémy se vztahy - nezáživná hrana mezi puberťáckou komedii a dospělým dramatem se srdcervoucím happy endem. Alexis Bledel je synonymem sympatičnosti, ale to k utáhnutí celého filmu bohužel nestačí. Šokem pro mě byl návrat ztraceného syna Michaela Keatona - několik let jsem ho neregistroval, ale takovou roli si myslím nezaslouží :((9.11.2010)

• Melpomene

Napriek tomu, že som momentálne v podobnej situácii ako Ryden vo filme a celé by mi to malo byť veľmi blízke, film na mňa inak vôbec nezapôsobil. Chémia romantickej dvojice akosi nefungovala, hluché miesta sa režisér snažil vyplniť "vtipnými" momentkami s uletenou rodinou, celé to však dojem len zhoršovalo a och pane bože, scény s otcom som nemohla ani vystáť... Výsledné dve hviezdy kvôli Alexis Bledel, pôsobí celkom milo a nič nezhoršila(9.1.2013)

• - Hlavnú úlohu si pôvodne mala zahrať Amanda Bynes. (m.a.t.o.)

• - Natáčalo sa od 10. decembra 2007 do 14. februára 2008 v Los Angeles a Malibu. (m.a.t.o.)