Absolventka

Post Grad

Komedie / Romantický

USA, 2009, 85 min

• kersten

No ako by som to zhrnula. Pomerne milý film, ukazuje život reálne ako naozaj je, ale tie prehnané scény ktoré sa snažia z filmu spraviť bláznivú komédiu (ako pohreb mačky, nakupovanie truhly, otcove podnikanie v prackách...) celý dojem filmu narušili a prekážali mi. A spravili z filmu, ktorý mohol mať na viac podpriemernú béčkovú záležitosť. Som jednoducho sklamaná.(24.11.2011)

• Evii.B

Je to film o ničem, hodně předvídatelní a lehce zapomenutelny. Nic zvlátšního se tam nestane a postupem času mě i některé postavy začaly silně líst na nervy. Jen pár vtipných momentů zachraňuje moje hodnocení. Pokud tedy nevíte, jak říct sousedovi, že jeho kočka skončila pod koly vašeho auta, hurá do toho! Jinak to za moc nestojí...(10.2.2013)

• Céčko

Tady mi vadila ta obrovská předvídatelnost. Film jako kdyby byl napsaný podle šablony na ostatní takové. Určitě se na něj dá dívat, Alex Bledel je sympaťačka a nebude vás to nudit. Těch 50% si to zaslouží. Ale pokud doufáte, že vás to nějak překvapí nebo že se na to jednou budete chtít podívat znovu, jste vedle.(7.1.2013)

Překvapivě o mnoho lepší, než jsem čekala. Alexis hrála (na to, jak ta postava byla vlastně obyčejná) dobře a místy se na plátně událo něco, co jsem nečekala (odsoudila jsem film po traileru, jako prakticky shlédnutý, protože se mi zdálo, že prozradil všechno). Není to žádná sláva, ale vzhledem k žánru (komedie - romantický - Alexis Bledel) to byl docela hezký nadprůměr. Jo a na Zacha Gilforda se skvěle kouká.(17.11.2011)

• lucy.lu

Moc dobře vím, jaké to je hledat práci (zvlášť po škole jako čerstvý absolvent), takže tato část si u mě vedla nadmíru dobře. Komická rovina fungovala bez větších prohřešků, takže kvóta "komedie" byla splněna. A když si k tomu přidáte modré oči Alexis Bledel, tak máte zaděláno na obstojnou oddychovku. Vytkla bych snad jen poněkud "uspěchanou" druhou půlku filmu. Jednoduše mi tam něco chybělo.(27.8.2011)

• - Hlavnú úlohu si pôvodne mala zahrať Amanda Bynes. (m.a.t.o.)

• - Natáčalo sa od 10. decembra 2007 do 14. februára 2008 v Los Angeles a Malibu. (m.a.t.o.)