Absolventka

Post Grad

Komedie / Romantický

USA, 2009, 85 min

• jjjerry

Kdyby nebylo Alexis Bledel, tak bych si to ani nepustil. Staré dobré Gilmorky to trošku připomíná, ale prostě to není ono. Jsem zklamaný, její postavu jsem si tu neoblíbil, spíš naopak. Naivní mladá blbka, ale vše se ji samozřejmě vyplní, protože to je romantická komedie. Ostatní rádoby vtipné rodinné scénky mě nenadchly, rakev atd, spíš trapný a ubírají na kvalitě. Za mě 2 a to jen díky těm modrým očím "Rory" =) A pro ty co píšou komentáře, uvědomte si rozdíl mezi USA a ČR vzděláním, college-je na urovni university, takže spíš něco jako voška, či bakalářský titul, ale určitě ne maturita, jak to tu někteří špatně přirovnávají.(5.5.2013)

Pekná Alexis Bledel konečne niekde zahviedzil ako hlavná postava..jej debut sa úprimne vydaril cekom dobre...absolútne nezáväzná zábava, schéma je u týchto filmov takmer identická..ale tu je Michael "Batman" Keaton...nápad s truhlou na preteky bol originálny..celkovo je to zábavná oddychová romantická komédia(7.1.2010)

Překvapivě o mnoho lepší, než jsem čekala. Alexis hrála (na to, jak ta postava byla vlastně obyčejná) dobře a místy se na plátně událo něco, co jsem nečekala (odsoudila jsem film po traileru, jako prakticky shlédnutý, protože se mi zdálo, že prozradil všechno). Není to žádná sláva, ale vzhledem k žánru (komedie - romantický - Alexis Bledel) to byl docela hezký nadprůměr. Jo a na Zacha Gilforda se skvěle kouká.(17.11.2011)

Jasně, že tohle není žádný výkvět, ale ve světě hloupých komedií je tohle skvost. Jen si vzpomeňte na komedie typu Lemra líná, Vdáš se a basta nebo Krásná pokojská, mohla bych vyjmenovat ještě tisíc dalších, které jsou nudné a o ničem. Dávám celé 4*, protože kdyby takhle vypadal každý nenáročný film, peníze za kino už by nebyly nikdy vyhozené... A to neříkám jen proto, že jsem vysazená na Alexis Bledel, kterou mimochodem ve svém řemesle považuju za skvělou.(29.6.2011)

• merigieren

Začátek nenechá vydechnout, je to hodně informacemi nabušený úvod, pak se zvolní tempo, přijde mnoho nezdařených pokusů o vtip, Dívka hledající práci a když ji získá, tak si stejně radši zvolí svého kluka. Ten primitivní příběh je vystaven na základech nezáživných scének. (pohřeb kočky ve škatuli od pizzy do malé díry, ha ha ha...)(25.11.2009)

• - Natáčalo sa od 10. decembra 2007 do 14. februára 2008 v Los Angeles a Malibu. (m.a.t.o.)

• - Hlavnú úlohu si pôvodne mala zahrať Amanda Bynes. (m.a.t.o.)