Absolventka

Post Grad

Komedie / Romantický

USA, 2009, 85 min

• Martiiiiinka

Upřímně, i navzdory přesvědčení, že film nebude žádná bomba, mě moc nepotěšil. Tak nějak neustále bojoval mezi řekněme, seriózními tématy, myšleno: kam po škole, co se životem, rodina je základ všeho... ... a mezi absurdní blbovinou. Takhle by film podle mě vypadat neměl. Takže za co dvě hvězdy: upřímně za Alexis - Rory - Bledel, mou drahou Jane Lynch, sexy Rodriga Santora a sympaťáka Zacha Gilforda, každému po čtvrtce.(25.10.2010)

• Yardie

Domnívám se, že toto jsem omylem stáhl místo Absolventa. :-) Asi jsem se překlikl. No a byl to opravdu velký omyl. Každopádně jsme si s přítelkyní říkali, že si dáme něco lehčího, takže jsme to zapnuli. Bohužel, nutno říci. Toto je naprosto zbytečný film. Není to ani romantické, ani vtipné, prostě nic. Předvídatelné od začátku do konce, ale u tohoto typu filmu se ani nic jiného nedá čekat. Ale občas tyto filmy bývají víceméně vtipné, nebo něčím okořeněné, prostě to má alespoň něco navíc. Ale tohle je fakt o ničem. Spousta zbytečných scén, hluchého místa, absolutní absence emocí, prostě bída. Jednu hvězdu tomu dávám, protože jsem to dokoukal a nevypnul to, i když je to celkem s podivem. Asi jsem stále doufal, jestli se to zlomí nebo nevím... Ale tak není to vyloženě iritující, takže asi proto. Ale už nikdy více. Howgh!(20.11.2017)

Překvapivě o mnoho lepší, než jsem čekala. Alexis hrála (na to, jak ta postava byla vlastně obyčejná) dobře a místy se na plátně událo něco, co jsem nečekala (odsoudila jsem film po traileru, jako prakticky shlédnutý, protože se mi zdálo, že prozradil všechno). Není to žádná sláva, ale vzhledem k žánru (komedie - romantický - Alexis Bledel) to byl docela hezký nadprůměr. Jo a na Zacha Gilforda se skvěle kouká.(17.11.2011)

• terunka003

Romantické, nenásilné × nedotažené, mdlé, utahané. Aspoň, že to nebylo tak dlouhé. Nápad to byl zajímavý, co dělat po vejšce, ale... Klasická romantická zápletka, dobře střelená rodina od bratra po babičku a hezké hadříky. Na tento jsem se dívala jen kvůli Alexis Bledel. Ta si odehrála svoje ve stylu nevinná modrooká dívka, něco jako v Gilmorových děvčatech. Film je to pohodový, ale zbytečný a nudný. ..ke všemu mě stresuje momentální myšlenka kam po škole..(31.1.2010)

• Céčko

Tady mi vadila ta obrovská předvídatelnost. Film jako kdyby byl napsaný podle šablony na ostatní takové. Určitě se na něj dá dívat, Alex Bledel je sympaťačka a nebude vás to nudit. Těch 50% si to zaslouží. Ale pokud doufáte, že vás to nějak překvapí nebo že se na to jednou budete chtít podívat znovu, jste vedle.(7.1.2013)

• - Hlavnú úlohu si pôvodne mala zahrať Amanda Bynes. (m.a.t.o.)

• - Natáčalo sa od 10. decembra 2007 do 14. februára 2008 v Los Angeles a Malibu. (m.a.t.o.)