Absolventka

Post Grad

Komedie / Romantický

USA, 2009, 85 min

• ABLABLABLA

Popravdě jsem čekala mnohem víc zábavy a všeho..tohle byl takový slabý odvar...film úplně o ničem...jediné plusové body jsou za Alexis Bledel, kterou mám jako herečku vážně ráda..jinak teda velká slabota. Zbytek hereckého obsazení nic moc,i když se tam objevila pro mě řada známých tváří ze spousty seriálů. Hudba..ani si nevybavím, že tam kromě těch velmi podivných písniček od Adama nějaká byla...slabá hvězdička a půl(17.2.2010)

romantický film o mladé dívce, která právě vystudovala vysokou školu a plná nadějí, že sežene vysněnou práci v nakladatelství, ale všechny její plány se zhatí, a co dál? netřeba dál pokračovat, pak by všechen smysl tohoto filmu přišlo v niveč, a nemělo smysl aby se další uživatel na tento film koukal, takže přeskočím pár řádků,a raději se věnuji obsazení, je zde opět naše známá Alexis Bledel, kdo neví, je to samozřejmě z Gilomorových děvčat, v našem filmu, zahrála celkem slušně, co si budem nalhávat, je to krasavice, ale bohužel první půlka filmu fajn, druhá už ztrácela velký dech a pak je to fiasko, bohužel, film s prvky komedie, ale od tohoto filmu jsem opravdu očekávala více, romantické filmy mám ráda, ale kde jsou další potenciály? hlavní hrdinové bohužel pro mě nebyli moc sympatičtí, ale nesmím opomenout již zminovanou Alexis, to je jiná, ztrácelo to nádech, to co by mělo být ve filmu, je opomíjeno, nebo se tomu vyhnou obloukem,, ale proč? ale at si každý udělá obrázek sám,(2.10.2010)

• greetchen

Podprůměrná komedie o slečně, co zrovna skončila školu a její naivní plány o dospěláckém životě jí tak úplně nevyjdou... Není to ani příliš vtipné, ani romantické, a i když je to téma, které by nemuselo být leckomu cizí, nemá to ani ten nádech "jo, tohle je přesně o mně". Navíc Alexis Bledel pořád vypadá jako patnáctiletá holčička a bohužel tak i hraje, její výkon je proto pro mě dost mizerný. Aspoň že u toho hezky vypadá.(15.9.2010)

• JohnMiller

Nie veľmi realistický pohľad na osud čerstvého absolventa školy. Nie neprišlo mi to také ako to v skutočnosti je, aspoň v mojom prípade, (možno v USA) keďže slečna absolventka v tomto filme rúbala bez poriadnych skúsenosti strašne vysoko. Úprimne, vôbec som jej to neprial. Lacná Hollywoodska komédia, nič viac.(27.2.2017)

Moc jsem si od filmu nesliboval, ale čekal jsem čím mě překvapí. Popravdě mě ničím moc nepřekvapil. Začátek typický americký a humor rovněž tak. Jak však ubíhal děj filmu, tak mě dokázal přesvědčit o svých sympatiích. V druhé půlce jsem se dostal do děje a pochopil jsem celou tu studentskou myšlenku. Možná to bude i tím, že za chvíli budu v podobné situaci jako hlavní hrdinka. Takže nakonec se z toho pro mě vyklubal slušný kousek.(1.8.2011)

• - Hlavnú úlohu si pôvodne mala zahrať Amanda Bynes. (m.a.t.o.)

• - Natáčalo sa od 10. decembra 2007 do 14. februára 2008 v Los Angeles a Malibu. (m.a.t.o.)