poster

Jab We Met

 • Indie

  जब वी मेट

Komedie / Romantický / Drama

Indie, 2007, 144 min

 • Evander
  *****

  Tak takhle mě do děje už dlouho nic nevtáhlo! Někomu se Jab we met může zdát jako bezduchý romanťák, ale pro mě to byla hlavně příjemná a velmi zábavná komedie. Po většinu filmu jsem od televize nemohl odtrhnout oči, nádherné scenérie z indických hor a naprosto fantastická doprovodná hudba holt udělaly své. Ani typické bollywoodské tanečky mě nijak nevadily, nebylo jich mnoho a vkusně doplňovaly příběh. Kareena Kapoor je úžasná jako obvykle. Vůbec bych řekl, že ústřední dvojice se k sobě náramně hodila a kontrasty mezi jejich povahami daly vzniknout nejednomu úsměvnému okamžiku.(27.12.2013)

 • Kapikova
  ****

  Kareeně sedí role jak chladných potvor, tak sexuálních dračic se svůdným pohledem, tak praštěných holek. U Shahida Kapura mi přijde, že hraje pořád velmi podobné role, kde vždy do kamery promlouvá tím svým šeptavým hláskem, ale myslím, že si zde poměrně povedeně vyhrál. Celkově velmi příjemné překvapení a pobavení.(15.6.2012)

 • rikitiki
  ***

  Užvaněná Kareena, které se pořád naváží do zlomeného Shahida, mě neskutečně iritovala. Pak ale snímek otočil o 180 stupňů, role se prohodily a příběh se zklidnil. Druhá část záchranné mise, jak někoho vytáhnout z deprese, byla rozhodně dospělejší a zajímavější. Nepochopila jsem zjevně kašírované makety vlaků a aut, které měly v první části zastupovat reálné dopravní prostředky. Tenhle výtvarný počin pak najednou skončil a neměl vůbec žádné vysvětlení.(3.1.2017)

 • Vavča
  ****

  Ano je to pro všechny asi příliš tuctový, předvídatelný mainstream, jenže hlavní dvojka mě stále bavila, Shahid v trochu nezvyklé roli, Kareena byla sice zpočátku na pěst, ale podlehl jsem později jejímu kouzlu. Film má pro mě prostě atmosféru, vynikající hudbu, taneční čísla, humor, je návykový s každou reprízou. Vizuální stránka neuvěřitelně silná, kompozice scén jedna báseň. Pro mě tento film spolehlivě funguje a představuje dokonale určité archetypy, dovede vtáhnout do děje. Kdybych měl někomu pustit typický Bollywood a doufat, že si ho oblíbí, zvolil bych tento snímek, který je někdy trhlý, někdy až moc průhledný, ale pro mě příjemný, srdečný, okouzlující jako pohádka.(25.7.2014)

 • IQ Tiqe
  ***

  Film, u kterého člověk už po pár minutách tuší, jak dopadne, a je mu to jedno, protože o tom to není. Kareena je neskutečně ukecaná, prostě prdlá; dobře kontrastuje se svým protějškem a z toho pramení dost humorných situací. V této části mi snímek připomíná Ek Main Aur Ekk Tu. Zpívané části přeskakuju, opruz. Ale od půlky to začne mít dost telenovelový styl a zábava se vytratí, škoda. Něko by řekl že byl procítěný, že měl zvrat, že nebyl tuctový, ale asi bych radši tu tuctovku. Nicméně jako celek špatný není. # příběh 6 | hudba 4 | humor 5 | akce 1 | napětí 2 | pustil bych si znovu 5(16.5.2012)

 • - Zajímavostí je, že diváci si mohli v interntovém hlasování sami vybrat název filmu - zda se bude jmenovat Punjab Mail, Ishq Via Bhatinda anebo Jab We Met. (bolly.cz)