poster

Jab We Met

 • Indie

  जब वी मेट

Komedie / Romantický / Drama

Indie, 2007, 144 min

 • rikitiki
  ***

  Užvaněná Kareena, které se pořád naváží do zlomeného Shahida, mě neskutečně iritovala. Pak ale snímek otočil o 180 stupňů, role se prohodily a příběh se zklidnil. Druhá část záchranné mise, jak někoho vytáhnout z deprese, byla rozhodně dospělejší a zajímavější. Nepochopila jsem zjevně kašírované makety vlaků a aut, které měly v první části zastupovat reálné dopravní prostředky. Tenhle výtvarný počin pak najednou skončil a neměl vůbec žádné vysvětlení.(3.1.2017)

 • Ivusha
  *****

  Tenhle filmeček aspiruje na to být jedním z mých oblíbených bollywoodských výtvorů. Příběh byl sice jasně prokouknutelný, ale hudba byla super, cestování Indií taky (některé scenérie fakt boží!), byla to sranda, ústřední dvojka měla šťávu a jiskru. Prostě paráda. Těch pět se může zdát nadhodnocených, ale ten film si na nic nehraje, je to taková typická bollywooďárna, která má hlavně pobavit bez nadměrného přemýšlení. To se povedlo nadmíru a já se nemohla odtrhnout a strašně jsem to tomu Adityiovi přála...;-)(12.12.2012)

 • Vavča
  ****

  Ano je to pro všechny asi příliš tuctový, předvídatelný mainstream, jenže hlavní dvojka mě stále bavila, Shahid v trochu nezvyklé roli, Kareena byla sice zpočátku na pěst, ale podlehl jsem později jejímu kouzlu. Film má pro mě prostě atmosféru, vynikající hudbu, taneční čísla, humor, je návykový s každou reprízou. Vizuální stránka neuvěřitelně silná, kompozice scén jedna báseň. Pro mě tento film spolehlivě funguje a představuje dokonale určité archetypy, dovede vtáhnout do děje. Kdybych měl někomu pustit typický Bollywood a doufat, že si ho oblíbí, zvolil bych tento snímek, který je někdy trhlý, někdy až moc průhledný, ale pro mě příjemný, srdečný, okouzlující jako pohádka.(25.7.2014)

 • Andrea1717
  *****

  Tento film je na vrchole mojej topky najobľúbenejších filmov. Je pre mňa liekom na smútok. Tak pozitívny a úžasných filmov je naozaj veľmi málo. Áno je veľa dobrých aj skvelých filmov, ale len na málo z nich sa dá pozerať stále znovu a znovu ako na tento... Kareena a Shahid sú proste páni herci a Imtiaz pán režisér...(4.12.2018)

 • Crocuta
  ****

  Kareena na mne od pohledu působí jako typická prohnaná mrcha, ale po "Ek Main Aur Ekk Tu" musím už podruhé smeknout před jejím nepopiratelným komediálním talentem. V rolích střelených spontánních holek je prostě neodolatelná. Shahid je sympaťák každým coulem, i když tady už je to poněkud přehnané - vedle Adityovy ušlechtilosti i Mirek Dušín vypadá jako sobecký hulvát. Také konec s tím double, nebo dokonce triple twistem mi už vážně brnkal na nervy, ale nakonec vše dopadlo jak se sluší a "Jab We Met" si v rámci žánru určitě zaslouží jenom chválu.(27.12.2013)

 • - Zajímavostí je, že diváci si mohli v interntovém hlasování sami vybrat název filmu - zda se bude jmenovat Punjab Mail, Ishq Via Bhatinda anebo Jab We Met. (bolly.cz)