Satan's Cannibal Holocaust

USA, 2007

Jim Wayer

Gus Stevenson
  • Kusko.t2

Ako je z názvu jasné, opäť aj v tomto prípade sa pristúpilo k oprášeniu úspešnej značky CANNIBAL HOLOCAUST (nie že by to potrebovala) trashovým spôsobom, odkazujúcim sa na klasiku Ruggera Deodata nielen názvom, ale aj v tomto prípade kanibalizmom páchaním satanskými uctievačmi v provizórnych podmienkach podzemia štátu Missouri. Starostova dcéra Kelly – horlivá to mladá novinárka, má v pláne s požehnaním svojho vysokopostaveného otca spísať článok o úspešných vodcovských pomeroch pozdvihujúcich Missouri nad šedý priemer. Pri svojej investigatívnej práci sa ale čoraz viac zabára do sračiek a sektárskeho pozadia vrcholných členov spoločnosti. ### Nudný a zdĺhavý trash, otravne sa snažiaci šokovať svojou veľkohubosťou a vcelku striedmou porciou vyvrhnutých vnútorností, často ale pred zrakom kamery z dôvodu amaterizmu uhýbajúcimi, príležitostne zabŕdajúcim aj do vôd fake snuffu. Všetky smery a pokusy tu ale tragicky zlyhávajú na celej čiare! "Satan's Cannibal Holocaust" mi príde ako rozkecaná a nezdarená kópia filmových metód Freda Vogela a "Cannibal Holocaustu" v novom odpudivom šate. Čisté ZLO, ako v úvode filmu už naznačila čierna rukavica jedného vykuka v mikine ;-)(10.9.2009)

• Halloween9

Stáhnout si ho můžete zde www.mininova.org/tor/685869(18.12.2007)

• Olafsson

Jedna hvezda za legracni parodicnost celeho amaterskeho dila a za jeste legracnejsi postavu divky v sukni a kravate ktera zabiji pro poteseni... Ta byla fakt vtipna... Jestli vsak tohle nekdo myslel vazne tak to potes panbuh (nebo satan).(27.7.2012)