Sfora (TV seriál)

Polsko, 2002, 8 h 4 min (Minutáž: 52–58 min)

Wojciech Wójcik

Piotr Wojtowicz

Krzysztof Kolberger, Olaf Lubaszenko, Marek Kalita, Paweł Wilczak, Radosław Pazura, Agnieszka Warchulska, Mirosław Konarowski, Artur Żmijewski, Maciej Zakościelny, Tomasz Sapryk, Karolina Gruszka, Marcin Dorociński, Borys Szyc, Robert Więckiewicz, Joachim Lamża, Łukasz Simlat, Sławomir Orzechowski, Barbara Kałużna, Łukasz Garlicki, Piotr Polk, Katarzyna Kwiatkowska, Aleksander Mikołajczak, Krzysztof Dracz, Paweł Burczyk, Janusz Bukowski, Sylwester Maciejewski, Andrzej Precigs, Andrzej Żółkiewski, Jerzy Braszka, Jacek Kałucki, Rafał Mohr, Anna Dereszowska, Bartłomiej Świderski, Marcin Kwaśny, Janusz R. Nowicki, Dariusz Kordek, Andrzej Terej, Jacek Traut, Anita Sokołowska, Andrzej Pieczyński, Dariusz Biskupski, Antoni Ostrouch, Tomasz Mycan, Tomasz Tyndyk, Artur Sokołowski, Mirosław Zbrojewicz, Sławomir Jeneralski, Sławomir Małyszko, Milan Skrobic, Krzesimir Dębski, Marek Cichucki, Aleksander Józefowski, Dariusz Jakubowski, Jarosław Gajewski, Piotr Siwkiewicz, Jacek Porębski, Michał Bukowski, Beata Kawka, Witold Bieliński, Wojciech Billip, Janusz Hamerszmit, Agnieszka Schimscheiner, Joanna Sydor, Małgorzata Socha, Zdzisław Rychter, Paweł Szwed, Mirosław Krawczyk, Maciej Makowski, Maria Mielnikow-Krawczyk, Marek Włodarczyk, Andrzej Andrzejewski, Arkadiusz Detmer, Andrzej Musiał, Maciej Robakiewicz, Andrzej Krukowski, Hubert Zduniak, Danuta Rynkiewicz, Czesław Nogacki, Waldemar Błaszczyk, Marek Nowakowski, Dariusz Jakubowicz, Piotr Nowak, Leszek Abrahamowicz, Janusz Chlebowski, Marta Dąbrowa, Sylwia Stępniak, Ewa Szawłowska, Borys Jaźnicki, Tadeusz Borowski

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Nevidel jsem cely serial, jen podobu sestrihanou do filmu a jsem maximalne spokojen. To co u jineho serialu u nas dopadlo katastrofalne, mam na mysli vybornou serialovou podobu Zdivocele zeme a ne moc dobre zpracovanou filmovou, v pripade Sfory dopadlo na jednicku, Mnozstvi materialu je nastrihano tak, ze nic nechybi, pribeh drzi pohromade, nechybi napeti, emoce ani srozumitelnost. Genialnim distribucnim tahem bylo uvedeni filmu do kin prave ve stejny okamzik, kdy v TVP zacal bezet prvni dil serialu. Mnoho zvedavcu to nevydrzelo a zaslo na film, serial pak jen dokoukavalo kvuli mnozstvi dalsich okamziku, ktere na platne nemohlo spatrit. Az zase neco podobneho napadne nekoho u nas, neskodilo by hledat priklady v zahranici, neni treba chodit prilis daleko.(24.11.2011)