Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jde o další napínavý detektivní příběh P. D. Jamesové, jenž byl přenesen na televizní obrazovku. Inspektor Adam Dalgliesh (Martin Shaw) je pověřen neobvyklým případem, když jsou spáchány vraždy, které se nápadně podobají zločinům zobrazeným v londýnském muzeu Maxe Dupaynea. První z obětí byl jeden z dědiců muzea a otázkou je, ke kolika vraždám ještě dojde. Sbírka totiž obsahuje víc než deset exponátů. Před Adamem Dalglieshem je nelehká úloha - dopadnout vraha co nejdříve... (contrastic)

(více)

Recenze (5)

Aky 

všechny recenze uživatele

Standardní Dalglieshovská kriminálka, které nemám co vytknout. Jestli nedávám poslední hvězdu, tak spíše proto že mne nikdy až tak nebrala P. D. Jamesová. ()

subic 

všechny recenze uživatele

Martin Shaw nemá taková charisma jako Roy Marsden, ale normálně se na to dá dívat. Před nedávnem uvedla Česká televize. ()

me_george 

všechny recenze uživatele

Na starých zpracováních románů P. D. Jamesové s Royem Marsdenem mi něco vadilo. Tady jsem ale vcelku spokojen. Samozřejmě filmu knihu nenahradí, psychologie postav trochu trpí, ale naštěstí díky patřičné délce filmu se jí alespoň snaží přiblížit. Pro ty co neznají P. D. Jamesovou - pokud jste milovníci akce a nemáte rádi rozvleklost (zde ovšem nikoli samúčelnou), nejspíš se vám tento film líbit nebude :-) ()

Reklama

Reklama