Jedna autonehoda zmenila jej život. To však bol len začiatok.  Jessica vedie pokojný život s manželom Ryanom. Život sa jej obráti hore nohami vo chvíli, keď po automobilovej nehode upadne Ryan a jeho brat Roman do kómy. Záhada sa začína, keď sa Roman preberie k vedomiu a tvrdí o sebe, že je Ryan. Má rovnaké zvyky, pohyby, vyjadrovanie... Jessica sa usiluje so všetkým vyrovnať, ale prevláda v nej pocit, že sa buď duch jej manžela vrátil v inom tele, alebo sa s nimi všetkými deje niečo skutočne čudné... (oficiální text distributora)

Patw

Na film jsem koukal jen kvůli hlavní představitelce Sarah M. Gellar. Film to není špatný - určitě by mě to bavilo víc kdyby to nedávali ve dvanáct v noci - ale i tak to bylo zdlouhavé. Proto dávám filmu 2* ()

Dubro

Najťažšie sa komentuje priemerný film s priemerným scenárom a s priemernými hereckými výkonmi a to hlavne v prípade, keď komentujúci je nepoškvrnený originálom. Potom sa pri takomto, zrejme vechťovom vývare, niet čoho chytiť. Možno akurát tak za hlavu. 50% ()

buchli

Průměr... prostě průměr. Jako obvykle film, který je vystavěný na zajímavé premise, ale čím víc se blíží ke konci, tím předvídatelnějším a neoriginálnějším se stává... ()

kackulka

Docela nuda, konec byl předvídatelný,ale je to film, který neurazí. A jedno je velké plus- Lee Pace, je prostě boží :-) ()

Marqta

Zajímavý film - tedy spíš námět. První polovina se mi hodně líbila, ale pak se to nějak zpomalilo a ztratilo to šťávu. Budu dělat že jsem neviděla těch pár naprosto nelogických detailů ve filmu (jako těla, co po nehodě skončí 5 metrů na druhé straně auta...) No prostě se nejedná o velkofilm ani o strhující dílo, ale podívat se na to dá a možná se dá i najít něco, co by mohla být jakási skrytá myšlenka. A ještě musím bohužel říct, že herci mě vážně zklamali. Silnější dvě hvězdy. ()

selviskhed

Těch změn ve scénáři oproti Kwakově korejskému originálu v podstatě není tolik. A přesto těch pár změn úplně mění o čem celý ten film vlastně je a dokonce i to, kdo je hlavním hrdinou. Všechno jsou to změny k horšímu, ale 4 hvězdičky bych dal asi i bollywoodské adaptaci, která by končila tím, že si všichni tři zatančí a zazpívají veselou písničku v barevných kostýmech. ()

cariada

Taková kravina pro ženy, jinak děsná omáčka okolo tragické nehody dvou bratrů dvojčat, z niž se jeden posléze snaží přimět manželku toho druhého, že zrovna on je jen její manžel byť v jiném těle. a vede to až .... jak jinak už to tu bylo mnohokrát a nemá to prostě čim zaujmout, děj je předvidatelný jak to , že ráno bude světlo, prostě nuda. ()

Flynn

U tohodle filmu musím uznat, že byla chyba dívat se na trailer, jelikož mi odhalil předem celou zápletku a já jen čekal kdy se to stane. Škoda, docela mi to snížilo zážitek z filmu. Ten by si myslím ani tak nebyl nikterak převratný. Takové to normální pokoukáníčko. ()

Wormboy

Podpriemerny tuctovy mysteriozny thriller, ktoreho pointa sa da uhadnut asi tak v 18tej minute a jej pripadna alternativa v 23;) Nejedna sa teda o ziadne prekvapenie a oznacenie tohto filmu za horor je asi take trefne ako nazvat Marchallov Descent akcnou komediou. ()

Juto

V tomto filme nie je žiadna skutočná dráma ani horor a koniec je prinajmenšom strašidelný. Herecké výkony sú podpriemerné aj od vedúcej dámy a scenár je biedny a predvídateľný. 3/10 ()

TomStall

Hodnotím s odstupem asi tří týdnů od zhlédnutí a přesto jsem si musel film zběžně prolétnout abych si vůbec vzpomněl jak to skončilo.. **+ ()

lennyd

Jessica (Sarah Michelle Gellar) a Ryan (Michael Landes) nemohou být šťastnější - jejich společný život se vyvíjí přesně tak, jak si představují, a nebýt Ryanova bratra Romana, bývalého kriminálníka, který s nimi sdílí společnou domácnost, byla by to idylka. Jednoho dne se při dopravní nehodě oba bratři těžce zraní, a upadnou do kómatu. Po čase se z kómatu Roman probírá, ale začíná se stejně jako jeho bratr Ryan. Je možné, že se duch Ryana přemístil do bratrova těla? A když Roman ví věci, které znal pouze Ryan, není pochyb ... Což o to, zápletka je rozhodně originální a rozhodně zajímavá, ale se zpracováním je to už o chlup horší. Sice podle distributora by měl film měl padat do kategorie Thriller / Horror, ale toho jsem si nějak nevšiml. Spíš jde o romantické drama s mysteriózní zápletkou, ale toť vše. I herecké obsazení odpovídalo (líbí se mi jak tu někdo psal, tak to použiji také) filmúm Rosamundy Pilcherové, a i od Sarah Michelle Gellar jsem čekal něco víc (tady je spíš jen proto, že tam nějaká ženská být musela, a Sarah vypadá setsakra dobře..)... ()

!Malak-11!

75% Sice moc netuším co je na tom hororové, ale ... Vlastně všechno co ve filmu je, je tak trošku zkopírované z jiných filmů, ale mě se to páčilo. Normálně bych dal 4 hvězdy, ale za herce, hlavně Sarah dávám hvězdiček 5.! ()

venalce

Ten film vlastně vůbec nedává smysl, přestože se tváří, že by měl. Všechno je nakousnuté a nic dořešené. ()

Guzo

Nakonec se z toho vyklubal docela zajímavý (a vcelku dobře natočený) thriller. 85 minut je úplně dostačujících, takže film vůbec nezačne nudit a hudba i kamera navozují celou dobu takovou tu "očekávací" atmosféru. ()