Nebezpečná posedlost

Falošný brat

Drama / Romantický / Thriller / Horor

USA, 2008, 85 min

žeby to bol horor to pochybujem, taká mierna dráma ... no na Sarah sa stále dobre pozerá(2.1.2013)

• Freemind

Tento film má jednu nespornou výhodu. Je natolik krátký, že po jeho skončení na sebe nebudete naštvaní, že jste promrhali cenný čas sledováním takové s*ačky. Remaky asijských horrorů si můžeme rozdělit do několika skupin : výtečný remake (fiktivní kategorie), dobrý remake, špatný remake, příšerný remake, příšerný remake se Sarah Michelle Gellar. Můžete někdo to trpící stvoření utratit, prosím?(4.3.2010)

• sochoking

Naozaj nechápem , prečo v tomto filme nestvárnil hlavnú úlohu Přemek Podlaha , kedže takmer celý film je o zahradničení a sochárčení ??(26.5.2010)

• hladass

Ano, na Buffy se pořád velmi dobře dívá, ale to je asi tak jediné pozitivní na tomhle neskutečně nudném, hloupém a zcela předvídatelném kousku...(19.2.2013)

• moviesfan

S.M.Gellar mám docela i rád, ale Possession je vcelku film o ničem. Sice se snaží o chvilkovou napínavost, ale nepodařilo se mu to ani jednou. Ani ponurý nádech filmu mě nijak neoslovil. Můžu akorát děkovat za necelých 90 minut.(22.3.2010)

• Lee Pace