poster

Nebezpečná posedlost

  • USA

    Possession

  • Slovensko

    Possession

  • Slovensko

    Falošný brat

  • Velká Británie

    Possession

Drama / Romantický / Thriller / Horor

USA, 2008, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
  • danielosbourne
    ****

    Film bez jediného hluchého místa. Na hlavní trojci Gellar, Pace, Landes se kouká až moc dobře a věříte jim bezmála vše. Příběh má gradující atmosféru, což člověk uvítá a ač je příběh naprosto jasný, jakým směrem se bude ubírat, i tak překvapí. Navíc k tomu skvělá hudba, rozhodně nejsem zklamán...právě naopak.(8.10.2012)

  • SOLOM.
    **

    Originální jihokorejský film Addicted jsem neviděl, takže nemůžu posoudit, jakou s ním má tento americký remake podobnost, nicméně to nic nemění na tom, že spíše než o horor (nebo v tomto případě psychologický thriller) jde hlavně o romantickou/drama zápletku, kterou opravdu ve filmech moc nevyhledávám a i proto jsem k němu zaujal defenzivní postoj (nechci psát odpor). Jenomže já měl po celou dobu pocit, že tady jde hlavně o to, za jak dlouho se podaří Lee Pacemu dostat Sarah Michelle Gellar do postele a pokud scénář staví více méně jenom na tom, tak to jde mimo mne. Teprve ke konci si tvůrci zřejmě uvědomili, že mají trochu přitvrdit, jenomže ti patlalové nedokáží ani natočit pořádnou finální bitku. I to je důvod proč nechápu tu americkou snahu neustále natáčet remaky k asijských kouskům, když je ve většině případů leda tak zprzní, tedy scénář samozřejmě. Ono je totiž těžké okopírovat „duši“ příběhu a jeho kouzlo.(5.2.2013)

  • Ant
    ***

    Už chápu ty nekončící čachry s datem premiéry. Lacinější kanadská produkce působí dojmem, že do kin zabloudil film z TV obrazovek. I přes krátkou stopáž navíc zůstalo hodně nevyužitého prostoru, příběh má hromadu logických děr a postavy se často chovají přinejmenším divně. Film slušně odsýpá hlavně díky atmosféře a dvojici Gellar-Pace.(5.3.2010)

  • selviskhed
    ****

    Těch změn ve scénáři oproti Kwakově korejskému originálu v podstatě není tolik. A přesto těch pár změn úplně mění o čem celý ten film vlastně je a dokonce i to, kdo je hlavním hrdinou. Všechno jsou to změny k horšímu, ale 4 hvězdičky bych dal asi i bollywoodské adaptaci, která by končila tím, že si všichni tři zatančí a zazpívají veselou písničku v barevných kostýmech.(7.7.2014)

  • lennyd
    ***

    Jessica (Sarah Michelle Gellar) a Ryan (Michael Landes) nemohou být šťastnější - jejich společný život se vyvíjí přesně tak, jak si představují, a nebýt Ryanova bratra Romana, bývalého kriminálníka, který s nimi sdílí společnou domácnost, byla by to idylka. Jednoho dne se při dopravní nehodě oba bratři těžce zraní, a upadnou do kómatu. Po čase se z kómatu Roman probírá, ale začíná se stejně jako jeho bratr Ryan. Je možné, že se duch Ryana přemístil do bratrova těla? A když Roman ví věci, které znal pouze Ryan, není pochyb ... Což o to, zápletka je rozhodně originální a rozhodně zajímavá, ale se zpracováním je to už o chlup horší. Sice podle distributora by měl film měl padat do kategorie Thriller / Horror, ale toho jsem si nějak nevšiml. Spíš jde o romantické drama s mysteriózní zápletkou, ale toť vše. I herecké obsazení odpovídalo (líbí se mi jak tu někdo psal, tak to použiji také) filmúm Rosamundy Pilcherové, a i od Sarah Michelle Gellar jsem čekal něco víc (tady je spíš jen proto, že tam nějaká ženská být musela, a Sarah vypadá setsakra dobře..)...(23.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace