poster

Nebezpečná posedlost

 • USA

  Possession

 • Slovensko

  Possession

 • Slovensko

  Falošný brat

 • Velká Británie

  Possession

Drama / Romantický / Thriller / Horor

USA, 2008, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ant
  ***

  Už chápu ty nekončící čachry s datem premiéry. Lacinější kanadská produkce působí dojmem, že do kin zabloudil film z TV obrazovek. I přes krátkou stopáž navíc zůstalo hodně nevyužitého prostoru, příběh má hromadu logických děr a postavy se často chovají přinejmenším divně. Film slušně odsýpá hlavně díky atmosféře a dvojici Gellar-Pace.(5.3.2010)

 • lennyd
  ***

  Jessica (Sarah Michelle Gellar) a Ryan (Michael Landes) nemohou být šťastnější - jejich společný život se vyvíjí přesně tak, jak si představují, a nebýt Ryanova bratra Romana, bývalého kriminálníka, který s nimi sdílí společnou domácnost, byla by to idylka. Jednoho dne se při dopravní nehodě oba bratři těžce zraní, a upadnou do kómatu. Po čase se z kómatu Roman probírá, ale začíná se stejně jako jeho bratr Ryan. Je možné, že se duch Ryana přemístil do bratrova těla? A když Roman ví věci, které znal pouze Ryan, není pochyb ... Což o to, zápletka je rozhodně originální a rozhodně zajímavá, ale se zpracováním je to už o chlup horší. Sice podle distributora by měl film měl padat do kategorie Thriller / Horror, ale toho jsem si nějak nevšiml. Spíš jde o romantické drama s mysteriózní zápletkou, ale toť vše. I herecké obsazení odpovídalo (líbí se mi jak tu někdo psal, tak to použiji také) filmúm Rosamundy Pilcherové, a i od Sarah Michelle Gellar jsem čekal něco víc (tady je spíš jen proto, že tam nějaká ženská být musela, a Sarah vypadá setsakra dobře..)...(23.3.2010)

 • Freemind
  **

  Tento film má jednu nespornou výhodu. Je natolik krátký, že po jeho skončení na sebe nebudete naštvaní, že jste promrhali cenný čas sledováním takové s*ačky. Remaky asijských horrorů si můžeme rozdělit do několika skupin : výtečný remake (fiktivní kategorie), dobrý remake, špatný remake, příšerný remake, příšerný remake se Sarah Michelle Gellar. Můžete někdo to trpící stvoření utratit, prosím?(4.3.2010)

 • eraserhead666
  ***

  Zpočátku se to jeví jako příjemně koukatelná paranormální romance s nadpřirozenou trojkou - on, ona a tělo jeho bratra. Silně romantická střední část se naštěstí konečně přesune do mysteriózní napínavé roviny, které ale vaz zlomí "nezbytný" ultra "happy" end (oni už to Amíci prostě asi jinak neumí). Sarah je trošku nevýrazná, respektive nevyužitá, scénář ji toho moc neumožňuje. Jakoby se v těch vyzrálejších, dospělejších rolích nemohla najít. Hlavní mužský hrdina je trošku divný, ten skok z jedné roviny do druhé je jako voda a olej, první rovinu zvládá dobře, pro tu druhou se výběr herce trochu neosvědčil. Nejvíc mi na filmu vadilo to, že SPOILER divákovi nestoudně a prvoplánovitě bezostyšně lže, jen proto, aby mu připadal zajímavý a udržel jeho pozornost. 2,5 *(24.11.2014)

 • Malarkey
  odpad!

  Přesně ten typický horor jak z partesu amerických scénáristů. Někdo vymyslí geniální myšlenku. Někdo jinej jí pak zrealizuje, pro Američany je typický kopírování především asijských hororů. Pak příjde někdo neokoukanej do Ameriky, v tomhle případě švédskej režisér Simon Sandquist a chce prorazit s jistotou. Jistota v tomto případě má být Possession. Američani, jelikož jsou národem jalovým, a příliš ostatní produkci nesledují, a pokud ano, tak jí neuznávají a musejí mít svůj remake, film patřičně ocení a režisér z ciziny se náhle vyšvihne mezi elitu. Ani by nemusel, stačí že ty lidi se na ten film natlačí. Vždyť zdejší odborníci, především na český film, sami nejlíp vědí, že nejlepší výdělky mají filmy, které podle nich stojí za hovno, ale lidový divák je ocení...(1.5.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace