Jdi do toho (TV film)

Scénografie:

Doug McCullough

Kostýmy:

Patrick Antosh

Tak je to úplná blbost, ale zase jsem se dozvěděla něco nového. V Americe se dá udělat show asi úplně ze všeho. Je to trochu trapný, ale současně milý.(7.12.2013)

• zdenny

Mladý Corbin Bleu je šikovný kluk. Bohužel jeho herecká kariéra bude stát a padat s jeho věkem. To znamená, že čím déle bude mít mladický vzhled, tím déle může točit průměrné filmy pro puberťáky. Co se týče filmu - lepší takový než film o drogách, kde jsou navíc mladí feťáci a požívači alkoholu vyvedeni jako vzory pro mládež. Ikdyž je tento film celkem sladký, tak raději, ať se mé dcery dívají na toto, kde přece jenom hlavní hrdina může být dětem příkladem. Herecká a umělecká úroveň velice nízko, ale jak říkám - pro puberťáky...(8.4.2010)

• FFilipCZ

Klasická disneyovka, která zaujme osazenstvo cca do 13let. Zajímalo mě skloubení sportovního skoku přes švihadlo a boxu. Čekal jsem, že to bude ujetý, ale až takhle? :D Jinak starý známý nalajnovaný děj aka "omlouvám se ti, ne já se ti omlouvám" konec dobrý, všechno dobré, všichni se mají rádi, záporák dostane za vyučenou, táta se sblíží se synem, bla bla.(22.7.2013)

Tržby za predaj DVD v USA $13,935,594 //počet predaných kusov 933,807(6.10.2009)

vizuálne lahôdka, príbeh ako od Disneyho. ale páčil sa mi ten voice-over. herci dobrí, hlavne sestra hlavného hrdinu. a skvelá hudba(13.10.2008)