poster

Dragonball: Evoluce

 • USA

  Dragonball Evolution

 • Velká Británie

  Dragonball Evolution

 • Slovensko

  Dragonball: Evolúcia

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA / Hong Kong / Velká Británie, 2009, 82 min

Komentáře uživatelů k filmu (194)

 • Malarkey
  *

  Nechtěl jsem na to koukat, ale když si tak projíždím kanály a najednou vidím akční scénu, tak mě to na chvíli zastaví. Nakonec jsem u toho zkejsnul...bylo to naštěstí docela krátký....ale bylo to jenom z toho důvodu, abych vysledoval, jak se ti lidi chovají jak idioti, jak tam lítají blesky a lidi divně čarujou a já se přiznám, že mě za ten film bylo fakt strašně trapně. Kolikrát jsem si přišel jak v Jiříkově vidění, protože jsem nedokázal pochopit, jak někdo mohl takový věci vůbec vymyslet.(8.7.2011)

 • Cervenak
  **

  Ťažko obyčajnými slovami vyjadriť, aký je to blábol a ako veľmi je zápletka "cheesy". Lenže zároveň to v celej tej svojej úprimnej a na nič sa nehrajúcej mimóznosti tak akosi vnútorne funguje, takže mám podozrenie, že pre niektorých ľudí z toho bude dokonca GP. Záporák síce nestojí za nič, triky sú nanajvýš priemerné, ale súbojom sem-tam nechýba údernosť, hlavný hrdina je celkom sympaťák a Chow Yun-Fat tu predvádza svoje už tradičné "hrám v nehoráznej americkej vtákovine, tak budem aspoň prehrávať a afektovať, čo to dá". A Ernie Hudson tu hrá postavu menom Norris. Nie, nehanbím sa dať Dragonballu rovnaké hodnotenie ako Wolverinovi či Twilightu.(4.5.2009)

 • T2
  ***

  Rozpočet $45miliónovTržby USA $9,362,785Tržby Celosvetovo $58,228,460Tržby za predaj DVD v USA $5,190,299 //počet predaných kusov 326,894║ Slušné, vôbec som sa ani chvíľu nenudil, na to že posledné roky vzniká veľa podobných fantasy báchoriek, tu som to všetko akosi bez problémov zbaštil, akcia dobrá, herci fajn, takže pohodová oddychovka. /60%/(7.9.2010)

 • KarelR
  **

  První půlhodinka je super, ale s nástupem trapně přehrávajícího Chow Yun-Fata to jde lehce do kopru. Příběh i na tenhle typ filmu jak z rychlíku, málo hlášek a hlavně to nedokáže ty cheesy propriety pořádně prodat. Naštěstí to nemá ani hodinu patnáct a Jamie Chung je ubersexy, takže se správnými očekáváními přežijete ve zdraví. Jestli jít do naznačené dvojky bych si ale ještě řádně rozmyslel.(9.5.2009)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Brian Tyler: 1. The Legend ,2. Dragonball Evolution ,3. Fulums ,4. Kaiou Samma ,5. Goku ,6. Gohan's Special Gift ,7. Master Roshi ,8. The Journey Begins ,9. Lighting the Torches ,10. Vengeance 11. Chasing Dragonballs ,12. Lord Piccolo ,13. Mai Vs Chi Chi ,14. A Higher Calling ,15. Body Work ,16. I Dream Of Chi Chi ,17. Grime Vinyl ,18. Unwelcome Strangers ,19. Bulma And Yamcha ,20. Things To Come ,21. The Final Battle ,22. End Game ,23. Dragonball Evolution Main Titles ,(10.5.2011)

 • B!shop
  ****

  Nechapu, co proti tomu vsichni maj, mozna to je tim, ze jsem nikdy nesledoval serial (videl sem asi tak dva dily), ale me tohle proste bavilo. Pribeh je mix mezi Mortal Kombat a Karate Kid doplnenej o jednoduchou legendu o velkym zaporakovy a 7 dragonballech, ktery muzou splnit prani. A to uplne staci, jelikoz si film na nic nehraje a chce pouze bavit. Ze zacatku sice nektery sceny vyznivaj trochu smesne, ale nejsem si jistej, jestli to nebyl zamer tvurcu, nebrat to zas tak vazne. No a jelikoz tu jsou vicemene sympaticky herci, vic akce nez kecu, spousta choreograficky docela zvladnutejch souboju, obstojny triky a Yun-Fat Chow, jako velkej mistr, misty sice zbytecne saskujici, ale velkej sympatak a film ma jen ubohejch 70 minut bez titulku, je to docela solidni jizda a ja se skvele bavil od zacatku do konce.(9.5.2009)

 • Shit
  ****

  Typický teen fatnasy a mě se to náhodou líbilo, sice toho hlavního sem si moc neoblíbil, ale to vynahradil skvělej Chow a hrdinova dívčina Jamie Chung (Mimochodem bývalá servírka a bez mučení přiznávám, že bych si u ní objednal i hnusnou brokolici, kdyby mi jí přinesla ona), navíc příběh docela svižnej, nikde se nezadrhává, je zábavnej, stopáž tak akorát krátká, aby to nezačalo nudit, prostě na odreagování super(11.5.2009)

 • Skejpr
  ***

  Nebýt zpackaného akčního finále, šel bych výš. Dragonball se nebere vážně, ale vůbec. Míchá klasickou akční fantasy questovku (původní Gragonball neznám, ale třeba Inuyasha nebo Pokémon jsou podobného ražení) se středoškolskou romantikou a ze všeho si to dělá hroznou srandu. Překvapují také až nečekaně slušní herci v čele s velice dobrým Chatwinem a hláškujícím a přehrávajícím Yun-Fatem. Jediné, ale o to zásadnější výtky tedy směřují směrem k prapodivným trikům, které bohužel měly daleko k takové té nedokonalé kouzelnosti a byly prostě jen mizerné a pak také k trapným záporákům. Zelené ušaté cosi mezi Van Doomem, Grinchem a Neronem ze Star Treku bylo prostě na prd...(5.5.2009)

 • Dragoni
  **

  Jen díky Emmy Rossum,Yun-Fat Chow a samozřejmě Jamie Chung slabé dvě hvězdičky,. . . ono taky potkat v tibetském klášteru černocha, to je i na mě moc.(19.5.2009)

 • Zíza
  **

  Animované to musí fungovat, tomu pevně věřím, ale jako film se stopáží 100 minut to prostě moc nefachá. Všechno se děje tak podezřele rychle, ta rychlost, jakou film ukazuje obrázky, je nesmyslně rychlá. Navíc moc sympaťáků to taky nepobralo... A ještě si to nakročilo k dalšímu dílu :-D Určitě škoda, že jsem se u toho nudila, nechtěla jsem, snažila jsem se, aby nuda odešla, ale nějak to nevyšlo... Škoda.(10.5.2009)

 • choze
  *

  Gumová monstra? Jistě. Pěkné baby ovládající kung fu nebo se aspoň ohánějící dvěma bouchačkami? Samozřejmě. Cool dopravní prostředky? Toť se ví. A nechybí ani souboj v lávovém poli. Bohužel to nestačí. Nulový příběh spočívající v cestě od jednoho dragonballu k dalšímu, přičemž je pokaždé přibrána další postava, je v normě, stejně jako slabé triky, jenže ono to nic nenabídne ani po akční a komediální stránce a na záporáka už si vůbec nevzpomínám. A když se rozpomenu na geniální předchozí hranou adaptaci KOUZLO DRAKA... Jednu hvězdu za vystajlovanou akční Emmy Rossum.(26.5.2009)

 • Psema
  **

  Mohla to být fajnová sci-ptákovina, jenže to by nesměli mít produkci na svědomí Foxové, kteří nechali Dragonball evidentně rozstříhat, vytřeli si s ním zadek a pak slepili jen polovinu natočeného materiálu. Smysl to tím pádem moc nedává, hlavní dějová linka je o ničem a James Marsters se spolu s ostatními tváří, jako by byl myšlenkami někde jinde. Vzhledem k té příšerné zelené gumě, co má na hlavě, se mu ani nedivím. Chatwin je ale sympaťák a holčinám to sluší. To ale nestačí ani na tak kraťounkou stopáž. (100 minut to vážně nemá)(11.5.2009)

 • johnn333
  *

  Za střízliva jen na vlastní nebezpečí! (jinak asi největší a... nejzábavnější WTF roku:) 30%(11.5.2009)

 • Hellboy
  ***

  Úvodní titulky - hrůza. Horší než ta kravina na začátku Transformers. První bitka - průměr, ale dá se na to koukat. Ale pozor, s přibývajícími minutami mé nadšení postupně stoupalo:D Čím dál víc se ukazuje, jak hrozné béčko film je a že se to díkybohu ani nesnaží schovávat, ale naopak z toho tvoří svou přednost (motorka!!) Tyjo a Chow Yun-Fat? Supeeer:) "I am Master Roshi, the invincible, muhahaha:D" Anime respektive mangu, ze kterého by měl film vycházet, neznám, ale kreslenej asijskej původ je z toho pořád cejtit, nejvíc v závěru, kterej možná mnozí označej za špatnej, ale ve skutečnosti tam perfektně sedne a předchozímu ději nasadí pěknou korunu. Výborná letní zábava, která sice zmizí z hlavy rychlostí blesku, ale určitě nebudu váhat si jí někdy zopakovat ^_^ Mrzí mě, že to tu má momentálně podle 99 hodnocení jen 43%, protože je to mnohem zábavnější než třeba Jumper, Babylon AD nebo Hancock. Negativní kritiku bych pochopil z úst milovníků anime, protože tohle je asi vážně někde jinde, ale ostatní obecenstvo by mělo pochopit, na co se to vlastně kouká. Tohle není myšleno vážně, vždyť je to komedie! Ostatně jak napsal Marius v diskuzi: předloha je infantilní úchylnost:) Dovedete si vůbec představit, jak hrozný by to bylo, kdyby se tohle někdo pokusil natočit v realistickém stylu?!(7.5.2009)

 • viperblade
  **

  Anime neznám, hrál jsem pouze PSP hru Dragonball. A proto jsem od toho nečekal absolutně nic (což o to, ta hra byla chytlavá a fajn, ale takovéhle bojovky někdy nemají být převedeny na plátno). A tohle je jeden z těch případů. Najde se tam pár slušných soubojů, ale jinak to je cypovina největšího kalibru. Co musím vyzdvihnout je krása Jamie Chung (alias Chi-Chi) a závěrečná bitka. Vlastně když o tom tak přemýšlím, vidět podobný film ve 12, zemřu blahem. Škoda, že každý musí dospět.(11.12.2009)

 • Divočák
  ***

  V podstatě strašná kravina, ale být mi o 10-15 let míň, tak to asi hrozně žeru;).(7.5.2009)

 • Arkos
  ***

  Jenom velice průměrný akční film, na který do zítřka zapomenu, protože mě v něm prakticky nic vyloženě nezaujalo. Váhal jsem mezi dvěma a třemi hvězdami a vlastně ani nevím, proč jsem šel nahoru.(8.11.2009)

 • sheen
  ***

  Působivá fantasy pohádka s poblázněným Chow Yun Fatem, pěknou asijskou kočkou, docela sympatickým hlavním hrdinou a zajímavými souboji, pokud se tomu čarování dá tak říci.(15.5.2009)

 • -OverLord-
  ***

  Fantasy pohádka pro mladý natočená jak jinak než "cool" způsobem a akčně. Výsledkem je takovej průměr, kterej nadchne nejvíc asi fandu "Dragonball" fenoménu, ale normálního diváka taky neurazí.(6.4.2012)

 • Pilda17
  *

  Člověk se rozhoduje mezi 2-3*, ale po probuzení si druhý den nepamatuje ani název. Pak je těžké dát něco z toho... 2/10 = 20%(23.12.2009)

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace