poster

Masakr v kopcích

 • USA

  Staunton Hill

Horor / Thriller

USA, 2009, 90 min

Scénář:

David Rountree

Kamera:

Andrew Mclean

Hudba:

Jesper Kyd
(další profese)
 • Dannysek4U
  *

  To je ZLEJ SEN!!!!!(7.7.2010)

 • Gilmour93
  **

  Co může být horšího, než když syn kultovního režiséra hororů začíná svou kariéru tuctovostí a nechtěnou směšností.. Pokračuj takhle směle dál, Came, toč podobné filmy s tituly Masakr v nížinách, Masakr v roklinách, Masakr v pastvinách a Papi se tě docela určitě zřekne. Prahnu po snímku, kdy skupině mladých a krásných lidí na výletě odejde někde na venkově auto. Přes půl hodinu vedou nesmyslné tlachy, než najdou opuštěnou farmu, kde bydlí podivní lidé a všude po stodolách visí rezavé bodné a sečné nástroje. Dají si společnou večeři, před kterou se pochopitelně společně pomodlí, proběhne mládeži přístupná soulož a jdou spát. A ráno…, ráno jim ti podivíni pomůžou spravit auto a oni jedou dál. Originální, ne? Jen by se asi těžko definoval žánr..(21.7.2010)

 • demented
  **

  Nuda, nuda a ešte raz nuda. Staunton Hill nedisponuje ničím, čo by ho odlišovalo od rady žánrových indie súputníkov, ktoré v poslednej dobe so železnou pravidelnosťou zahlcujú trh. Vlastne jedna odlišnosť by tu bola a to post režisérskej stoličky, na ktorú zasadla ratolesť TOHO Georga A. Romera. Je pekné, že sa Cameron vydal v šľapajách svojho otecka, ale len meno samotné ešte nie je zárukou kvality (to holt nie je vždy ani u jeho fotríka). Je chvályhodné, že nás neobťažuje zombíkmi, ale (aspoň pre tentokrát) sa vrhol na odlišný subžáner. Tu však výčet pozitív konči, pretože Cameron nie je ani príliš zručný remeselník a ani invencia mu veľa nehovorí. Ach jaj.(8.12.2009)

 • anderson
  **

  Film režíroval syn legendy. Bohužiaľ v tomto prípade dopadlo jablko poriadne ďaleko od stromu. (29.9.2009)(29.9.2009)

 • oLí
  *

  Tenhle "horror" je napínavej asi jako bimbas toho pána, co rozdával soutěžícím indície ve věži Pevnosti Boyard. [2/10 červen 2010](25.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace