Masakr v kopcích

David Rountree

Andrew Mclean

Jesper Kyd
  • Matros

Debilně natočená hromada klišé. Romerův syn zklamal téměř ve všem. Vcelku zajímavý je jen výběr záporáků (zajímavý, ale ne dobrý). Pointa mohla přijít překvapivá možná jen těm co v životě neviděli ani jeden horor. A proto mi přišlo fakt vtipný, že do filmu byla zapracovaná jako by mělo jít o něco strašně šokujícího. Jedna hodně malá a špinavá hvězda...(19.3.2011)

• Vyrida

Stauntou Hill je další z těch řad vyvražďovaček, nad kterými se nemá smysl ani trošičku pozastavovat. Nic originálního tady nenajdete a tak za zmínku stoji snad jen těch pár gore scének, které mají slušné předpoklady některé jedince slabších povah dohnat i k nevolnosti. Herci zvlášť pak ta potrhlá rodinka, vypadá spíše k smíchu, než aby někoho hrůzou strašila dlouho po nocích v posteli a tak bych označení horor spíše smazal být distributorem z obalu filmu. Scénář je stejně pitomý jako partička teenagerů a nepřekvapí ani původně šokované odhalení na závěr. Ano ano kdo by to kdy mohl tušit..., že za vším byl zahradník. Nuda za jednu hvězdičku a to díky první řezničině ( teď si připadám jako uchyl :D ).(1.6.2011)

• Holina

To se fakt nedá. Ve snaze maximálně šokovat americké publikum se tady stahuje zaživa z kůže, nebo skalpuje, podřezává. Nemá to šťávu, nadsázku, atmosféru - nic. V závěru navíc dochází k vysvětlení již stokrát řečeného a stokrát předvídaného, no prostě slátanina nehorázná. Jablko padlo daleko od stromu Romere.(13.4.2011)

• Thomassi

To jsem zase jednou sáhl po hororu, po kterém jsem neměl raději zavadit. Já horory zbožňuji, ale co je moc, to je příliš. Parta mlaďochů se stane terčem dokonalé pasti. Pošuk Buddy je pak jednoho podruhém svleče s kůže. Toto má být film od syna režisérské legendy? Tak za prvé, ani jednou jsem se nelekl, vůbec jsem se nebál, toto není horor ani náhodou. A za druhé, není to nic jiného než hnusně krvelačná sračka. Svlečení těla z kůže je nechutné jako prase. S bídou jedna hvězda, protože začátek byl celkem slibný.(17.7.2010)

• zdenny

Já u takovýchto filmů dávám obvykle minimálně tři hvězdy. Jenže tohle nějak rychle uteklo, prošumělo to a bez chuti a zápachu. Nechutné scény tam sice nějaké byly (skalpování zaživa nebo torzo dívčího těla hozené k sežrání prasatům), klasicky tam byly i pěkné holky a navíc - a to musím zdůraznit - nepotřeboval režisér, aby měly velká prsa. Nakonec motivace záporáků taky byla vysvětlena. Kamera byla také slušná. Ale přesto mi tam pořád něco chybělo. Motiv byl podobný filmu "Turistas", dement byl podobný filmu "Texaský masakr..", ale přesto to nedosahovalo kvality ani jednoho z uvedených. Ani moment pomsty tam nebyl jako v "Hory mají oči". Ne, že bych jej tam nějak zvlášť očekával. Ale pravdou je, že proti pěti mladým lidem (z toho dvěma klukům) stál jeden dement, jedna kulhající tlustá ženská a jedna stará babka na kolečkovém křesle. Samozřejmě, že zde hraje úlohu moment překvapení, ale... Jestliže chci s partou z toho divného místa odejít, sháním všechny, abych jim řekl, že už jdeme pryč a určitě je mi čas na hledání zabere méně času než tomu dementovi stáhnutí mladé dívky z kůže plus odřezání všech čtyř končetin. V dění na prapodivné farmě tedy shledávám nedostatky, jinak klasika, která ale vyšumí a nezanechá žádný dojem.(6.7.2010)

• - Natáčanie trvalo 6 týždňov. (beso74)