Masakr v kopcích

USA, 2009, 90 min

David Rountree

Andrew Mclean

Jesper Kyd

Neviděl bych to zase tak hrozně příjde že hje to taková sázka na jistotu. P.s. ta tlusťoška je hodně podobná tlusťošce v Remaku Texaského Masakru. Jediné co zamrzí je to že když se to rozjede tak už to končí a ty vraždy ujdou ale třeba ten konec mohl být propracovanější. Dávám 2 hvězdy za film a jednu přihazuji za to že je to debut a jsou daleko horší sračky než tohle. Edit aha tak ta herečka je fakt z Texaského Masakru :-)(29.11.2010)

• SeBig

Může obsahovat spoilery: Přemýšlel jsem jestli 2-3 hvězdy ale je to fakt kokotina, od začátku je jasné o co pujde.. až děsně nápadně milej chlapík nabídne partičce teenageru odvoz ale odveze je uplně nekam jinam ke své šílené máti a retardnímu synovi kteří jsou opožděnější než bába v trabantu stojící na semaforu. Hrozná blbost a některé scény opravdu kraviny a taky mě nasralo že tu nejhezčí holku zabily jako prvni! Nicméně nápad to nebyl špatný neco ve stylu Texaský masakr ale je to prostě špatně natočené navíc ještě s věnováním..jakej vůl by tuhle nechutárnu mohl věnovat vlastní matce? Bože..(31.10.2012)

• jenik71

A zase mnohokrát omleté schéma. Partička mladých někam jede, cestou se zdrží na místě kde vůbec nechtěli a co čert nechtěl, zrovna je tu také podivínská rodinka toužící po jejich krvi. A to se první krvavější scény dočkáte až v polovině filmu. Já se ptám - kolikrát tohle ještě budou filmaři recyklovat bez sebemenšího nového nápadu ? Pro mě téměř ztráta času.(11.1.2011)

• juta

Je to už dávno, co jsem tohle viděl prvně a myslel jsem si teda, že to byla alespoň průměrná podívaná, ale bohužel tohle bylo špatné. Třeba s Texaským masakrem z roku 2003 se tohle nedá srovnávat! Všechno tu je špatně. Strašně dlouhá předehra, která vás nakonec unudí tak, že když se tu něco začne dít, tak vás to nezvedne ze židle. Nevýrazní herci, příběh nic moc a gore to také nebylo...(25.12.2014)

• peiton

Podľa čoho asi vymýšľali ten názov,Masaker..?!O tom nemôže byť ani reči.Ak toto má byť nasledovníkom a nedajbože čerpali inšpiráciu z môjho pohľadu z úspešného Texas Chainsaw Masaker z roku 2003,tak potom krútim hlavou.A prečo..?!Pretože mi to prišlo podozrivo podobné.Ono sa to síce snaží a snaží,ale divák len čaká a čaká čo príde a kedy už konečne.Možno okolo tej 50 minúty sa to čakanie zlomí,ale i tak nám neprináša žiadne šokujúce scény,ktoré by vykompenzovali to dlhé nudné čakanie v 1.polovici filmu.S takéhoto niečoho mi má akože behať mráz po chrbte?!!Mraziť ma môže akurát tak s aktuálneho počasia vonku,ale nie s tohoto tu.Rozhodne nie! :) Ale,aby som len nekritizovala atmosféra hustá.Podarilo sa im ju tam napasovať docela solídne,i celková hudba nebola na odpad.N o i napriek tomu zúfalý pokus o niečo čo nevyšlo,výkrik do tmy.A vôbec toto si nezasluhuje komentár,toto si zasluhuje vyfackať.(17.11.2013)