Takoví normální puberťáci

Gabrael Wilson

Kostýmy:

Virginia Johnson
  • anderson

Pripájam sa k obitusovmu hodnoteniu. Toto môže zaujať iba dementov posadnutých stupídnymi dialógmi a mainstreamovým odvarom CLARKeových KIDS. A ešte pedofilov. (4.3.2008)(4.3.2008)

• castor

Žádný Larry Clark, Normal Adolescent Behavior si jdou vlastní cestou. Banda dospívajících středoškoláků povýší intimní soužití na smysl dospívání, přičemž okolní svět jakoby neexistoval a touha vystoupit z rozjetého vlaku se netoleruje. Věrohodně zahraný, účelně šokující, ve filmové historii potřebný a pevný v dialozích (které však patří někam výš).. Cestu k dalšímu shlédnutí si ale budu hledat hodně těžko!!(26.1.2009)

• MMR

Neslaný, nemastný film, téměř žádný děj. Takže kdo máte chuť na hodinu a půl nudy, vím co doporučit.(6.1.2011)

• kinderman

Někoho, kdo 13 let pracuje s puberťáky (proboha, už je to 13 let!?), nemůže šokovat krotce natočený film o skupině sedmnáctiletých (!) studentů, kteří „chytré“ řeči, divné hry a společně provozovaný sex povýšili na smysl života, jsou přesvědčeni o své výlučnosti a v případě „odpadnutí“ sahají k postupům Svědků Jehovových. Možná bych dal hvězdičku navíc, kdybych se dozvěděl recept na toho lososa s rizotem, ale takhle, bohužel…(12.4.2008)

• Pilda17

Nene, to se moc nepovedlo. Film, který nemá hlavu ani patu, strašná práce. Puberťáci, kteří spolu provozují sex, ale jen se svojí partou. Co to má znamenat tohle? To se panu režisérovi nepovedlo. Tragický děj a hlavně nic, co by mě v tomto snímku zaujalo.. 0/10 = 5%(22.9.2009)