poster

Zombie-Loan (TV seriál)

 • japonský

  Zonbi rôn

 • anglický

  Zombie-Loan

Animovaný / Akční / Horor / Komedie

Japonsko, 2007, 13x24 min

 • Subjektiv
  **

  Hlavní hrdinka tohoto seriálu má moc vidět kolem krku lidí, jimž je souzeno brzy zemřít, černý kruh. To se moc hodí dvěma středoškolským zombíkům, kteří se živí likvidací nelegálních zombíků. Tihle dva hlavní nemrtví hrdinové jsou pěkně nesympatická dvojka. Tam kde Alucard sype drsné hlášky, oni na sebe trapně piští v superdeformed formě. Také jsou to metrosexuální naleštěnci a vychrtla. Fuj. Postavy jsou tady naprosto hrozné a dobrým důvodem, proč se na tuhle sérii nedívat. BTW - V pátém dílu je zmíněn karaoke klub Posera. Příznačný název pro tento seriál... **.(18.12.2007)

 • Five By Five

  Dievča, ktoré keď si zloží okuliare, môže vidieť kedy zomriete sa stane "hračkou" dvoch sadistických zombi, ktorí lovia iné zombi... Videl som iba prvú časť a vôbec ma to nezaujalo....(2.11.2010)

 • Zíza
  **

  Ono to všechno vypadá hrozně cool. Bišíci s drsňáckými řečičkami, ale v nitru mají ukrytou bolest, žal, citlivost. No páni, holkám se podlamují kolena, kluci je poplácají po ramenou, "Hi five, Low five", pohoda, jede se dál, jdeme zabíjet zombíky, abychom splatili dluh, jo, jo, ještě víc cool. No, musíme někoho přibrat do party, dva kluci, to zavání šónen-ai, takže třetí do party bude holka (která chudák schytá - zřejmě fanservice? - spršku trochou šódžo-ai). Jo, jo. Ale musí to bejt taková ta naivní podržtaška, co v každém z nich probudí to jádro, chápete, aby měli občas jakože co chránit a aby tam měl kdo řvát. Ono se se na to nekouká špatně, dá se to shlédnout úplně v pohodě, jen se - možná - občas bude pošklebovat u těch rádoby děsně dojemných a zásadních scén, popřípadě proslovů. Zabít či nezabít kamaráda? Já bych řekla zabít, shrábnout prachy a dát si čaj, ale to asi moc lpím na životě. Prostě je to takové nemastné, neslané, s animací, kde jsou všichni děsně špičatý a právě propuštění z Buchenwaldu. Hudba se mi žádná nevybavuje, ani opening, ani ending, nic, což znamená, že nic extra nebyla. Možná to má hezkou fasádu, možná příběh zní zajímavě, ale není tak zpracován. Škoda. Manga je možná lepší, ale zkoušet to nebudu. Sešteno, podtrženo, za to, že jsem se u toho ani moc nenudila, dávám lepší 2*. P.S.: Shlédni 11 dílů a máš, dejme tomu, uzavřený příběh, shlédni jich 13 a můžeš tak leda pokračovat ve čtení...(10.1.2010)

 • strougy
  ***

  "Make some money!" Zábavná anime o společnosti zabývající se likvidací zombíků. Narozdíl od Subjektiva mě postavy obou hrdinů nevadily a i postava Michiro se speciální schopností vidět černé kruhy kolem krku lidí, co mají zemřít, mi byla celkem sympatická a nikterak mě neiritovala ani po několika dílech. Příběh se celkem zajímavě rozvíjí, naštěstí má celá anime jen 13 částí, víc epizod by asi děj zbytečně rozmělnilo, a na závěrečné dva díly, které prozatím ještě nevyšli, pokud mi je teda známo, se tak celkem těšim.(10.3.2008)

 • SOLOM.
  ***

  Sice jde o jeden z těch slabších animovaných seriálů, které jsem viděl, ale i tak určitě stojí za pozornost. Charakteristické rysy hlavní hrdinky nejsou moc zajímavé, ovšem naštěstí se vedle ní objevuje hned několik velice zajímavých „vedlejších“ postav. Drsňáci Chika a Shito svádí spoustu zajímavých soubojů (co se efektů týče, si stěžovat nemůžu), padne i několik zajímavých hlášek a skoro v každé epizodě se děje něco zajímavého. Jenže „slabinou“ scénáře je fakt, že se tvůrci snažili až moc všemožně okořenit hlavní příběhovou linii o spoustu zbytečných dialogů, rádoby dramatických situací (které dost nudily) a ještě ke všemu ta všudypřítomná uječenost.(14.4.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace