Myší pohádka (TV film)

Night Before Christmas: A Mouse Tale

Animovaný / Rodinný / Fantasy

USA, 2002, 47 min

Michael Sporn

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

Asi najviac tam vadí miestami dosť odbitá animácia, príbeh by aj ušiel aj keď nič extra zvláštne neponúkne. /35%/(18.8.2011)

• ABLABLABLA

To si někdo ze mě udělal asi srandu co? Dobře beru to jako krátkou roztomilou pohádku pro malé děti, ale proboha proč dětem tolik motat hlavy? Nebo to mi vážně chcete říct, že si člověk donesl do domu strom, ve kterém běžně, aniž by si toho někdo všiml, žil pták s hnízdem, nějaká veverka a dokonce medvěd. No to mě podržte. Medvěd se vlezl do stromu, který byl asi tak neskutečně hustý a v nějakém obalu těsnícím hluk, že si ho nikdo nevšiml. Jo potom tu mluvící vílu nahoře a případně elfa beru, to do pohádky patří, ale tím předchozím mě autoři dojali. Ovšem pak přišla ještě vetší pecka, když přijel Santa a začal zpívat super moderní písničku a uviděl ho tatínek s maminkou a zpívali si s ním. Tak to už jsem opravdu vybuchla smíchy. A to nemluvím ani o animaci, která je přímo do nebe volající. Ale 2* za to, že je to aspoň krátké, ty myšky byly roztomilé, začátek vypadal velmi slibně a děti to kupodivu baví, ač jsem se tomu divila.(26.12.2011)

Nádherné, kdo má rád myši a Vánoce, to mu se musí líbit. Pohádka pro děti jak dělaná. Dobrodružství polních myší v novém domě, kde se postupně dozvídají, co to vlastně Vánoce jsou...(3.12.2008)

Nič extra, ale ako vianočná rozprávka do telky to bohate stačí.(11.1.2018)