Jamiroquai Live in Verona (koncert)

Hudební / Dokumentární

Velká Británie, 2002

Jay Kay

Komentáře uživatelů ke koncertu (7)

Nádhera. Nejen Jay Kay, ale celá kapela i fanoušci si koncert užívají a já s nimi. Koncert, který vás zaručeně nakopne do pohody. Nejlepší momenty: Little L, Canned Heat a Love Foolosophy.(6.2.2010)

Když začne pár minut po začátku koncertu pršet, rozhodně to naštve. Na pár okamžiků i Jay Kaye. Potom ale zjistil, že mu mokré pódium klouže víc než to suché a rázem ožil. S futuristickou indiánskou čelenkou na hlavě rozjel amfiteátrovou párty, kterou si očividně užívali jak fanoušci, tak celá kapela. A já taky.(7.1.2010)

Fantastická atmosféra ve Veroně, kde se odehrává tento nabitý koncert s taneční kreací a skvělím zpěvem pana Jay Kaye. Kapelka našlápnutá pozitivní energií i když přesto skoro celý koncert prší a lidičky kteří reagují zpětnou vlnou, kteří jsou nadšeni strhující podívanou této funk - groovové kapelky. Kamera je během koncertu různě dělena a stříhána do několka obrazů s pěknými detajly na jednotlivé spoluhráče a diváky.(23.8.2008)

(Koncert k tehdy aktuálnímu albu A Funk Odyssey) Pro fanoušky Jamiroquai povinnost vidět. J.K. tajtrlíkuje, jako kdyby měl v sobě deset RedBullů a zároveň dokazuje, že mu rozhodně na studiových nahrávkách nemusí hlas vylepšovat. Rob Harris naplno zaměstnává kytaru svými funky riffy a společně se zbytkem skupiny jede jak perfektně namazaný stroj. A nejen albové verze skladeb. Třeba Canned Heat je s novým elektronickým zakončením jízda, u které je hřích jen nehnutě sedět. A Veronský amfiteátr spokojeně paří, déšť nedéšť. Hned bych se přidal… Proč tedy „jen“ čtyři hvězdy? Dokázal bych si představit pár změn v playlistu, po kterých by šel teprve koncert označit za dokonalý.(29.5.2014)

Nesmírně živá hudba se zpěvem v dešti. Krásný koncert.(11.9.2008)

Tohle nemá chybu prostě bomba super excelentní.(30.3.2010)

Místo a déšť tomu dodávají skvělou atmosféru. Asi nejlepší koncert od Jamiroquai vůbec, Jay Kay famózní výkon, zazní skoro všechny hity+funky verze Bad Girls, která je lepší než orginál :-)(25.9.2012)