Smoochy

Tötet Smoochy

Smrť Smoochymu

Komedie / Krimi / Drama / Thriller

USA / Velká Británie / Německo, 2002, 109 min

Mám rád Eda Nortona ako herca, a neviem prečo ale názov Williamsovej postavy "Dúhový Randolph" vo mne ešte stále vyvoláva záchvaty smiechu a to som tento film videl už dosť dávno. Takže asi preto dávam takéto vysoké hodnotenie. Ale tiež je tento film, podľa mňa, výbornou satirou showbiznisu, čo bude asi tým, že ho natočil muž, ktorý v takomto prostredí pracuje a teda vie o čom má točiť.(9.11.2006)

• kaylin

Je to slabé. Jsou zde postavy, jejichž vývoj je na první pohled jasný, je zde příběh, který je přeplácaný, ale vlastně nic moc neřekne a v konečném důsledku je poměrně jednoduchý. Tohle není něco, co by mělo člověka ohromit a už vůbec to nebude mít nějaký namáhavý dopad na jeho bránici. Ani ty dojemné momenty zde nefungují.(26.2.2015)

• helloween93

Ukázkový příklad toho, že úspěch filmu nezaručí jen hvězdy, když nemají co hrát. DeVito vytvořil "černou komedii" s infantilním vizuálem, jejíž kriminální zápletka je většině diváků lhostejná, protože se budou nudit. Divácký nezájem způsobil totální finanční zkázu tohoto projektu pod taktovkou WB. Když připočtu fakt, že dobrácký ňouma typu Edwarda Nortona se v showbyznysu nevyskytuje, tak je to jako celek nefungující satira. 2*(24.9.2017)

Chutne cynicke s presnou davkou cierneho humoru - "Vyj.... si s nespravnym nosorozcom!". Detsky zabavny program a jeho zakulisie, ale s pohladom na vec, aky by ste necakali. Danny DeVito si to patricne uzil, ako aj zvysok hereckeho ansamblu. Parkrat som sa ozaj schuti zasmial (scenky s náckami ci plysovym penisom boli ozaj vyborne:-) Nie je to komedia pre kazdeho, ale ak mate radi tie ine, trochu uchylne, uletene a pritom nenapadne, urcite si to pozrite, odporucam :-)(19.2.2009)

Smoochy je do první třetiny nemastný neslaný, ale druhá něco-přes-polovina to uspokojivě vynahradí. Vochcávačka s -SPOILER- náckovským publikem je zatraceně vtipná, to je taky jediný moment kdy je tenhle film fakt srandovní. Když vezmu herce, tak kraluje zločinecký Robin Williams (tohle vzezření mu sekne) a nepřekvapivě Ed Norton.... ten mě ale vzhledem k chování svého charakteru tou přehnanou morálností občas štval. Horší to je s nevýrazným Danny DeVitem. Celkově vzato blbý rozjezd, nakonec jsem ale spokojený. A bacha DON'T FUCK WITH THE WRONG RHINO!(9.10.2007)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 3.

• - V původní verzi scénáře byl Smoochyho (Edward Norton) kostým oranžový. (Avalon820)

• - Poslední film ve kterém si zahrál Richard Hamilton. (Pumiiix)