Smoochy

Smrť Smoochymu

Komedie / Krimi / Drama / Thriller

USA / Velká Británie / Německo, 2002, 109 min

• helloween93

Ukázkový příklad toho, že úspěch filmu nezaručí jen hvězdy, když nemají co hrát. DeVito vytvořil "černou komedii" s infantilním vizuálem, jejíž kriminální zápletka je většině diváků lhostejná, protože se budou nudit. Divácký nezájem způsobil totální finanční zkázu tohoto projektu pod taktovkou WB. Když připočtu fakt, že dobrácký ňouma typu Edwarda Nortona se v showbyznysu nevyskytuje, tak je to jako celek nefungující satira. 2*(24.9.2017)

• kaylin

Je to slabé. Jsou zde postavy, jejichž vývoj je na první pohled jasný, je zde příběh, který je přeplácaný, ale vlastně nic moc neřekne a v konečném důsledku je poměrně jednoduchý. Tohle není něco, co by mělo člověka ohromit a už vůbec to nebude mít nějaký namáhavý dopad na jeho bránici. Ani ty dojemné momenty zde nefungují.(26.2.2015)

• Frajer42

V úvodních minutách jsem se hrůzou třásl, na jakou blbost jsem to zase narazil. Naštěstí se s přibývající stopáží snímek více a více zlepšuje, a to ve všech směrech. Výrazně zajímavějším se stává jednak děj a jednak mi pozvolna začala vibrovat bránice z vtípků, které byly lepší a lepší. Norton si zde střihl vskutku zajímavou roličku. Celkem zajímavá kombinace postavičky z dětské televizní show a krutého gangsterského podsvětí. Rozhodně originální počin, který drží hodně nahoře několik fantastických herců navzdory nepříliš promakanému průběhu. Lepší dvě hvězdy.(12.9.2017)

Absolútne rulézna úchylná vulgárna zvrhlosť. Ak sa Vám páčia časti z The Simpsons, kde je hlavnou postavou Krusty a jeho show, toto si zamilujete. Zfetovaní, zvrhlí a nadržaní narušenci v úchylných kostýmoch zabávajú deti a popri tom zabíjajú konkurentov. Film si krásne usiera z biznisu s deťmi a ľudí, čo sú za tým. Oscara tomu, kto robil tie dementné halogénové kulisy. Niečo tak zvrhlé sa nevidí. Pardon, ešte tu máme masky a debilné piesne. Teletubbies 4ever! Film by nebol tak úžasný bez hercov. Robin Williams je skorumpovaný slizký hajzel, ako to vie iba on. Edward Norton je, ako povedala jedna postava, tak "úchylne morálny", že si ho hneď zamilujete. Trochu som sa obával toho, že bude hrať v takomto filme, ale vyšlo to na sto percent. Danny DeVito je geniálny slizoun a Vincent Schiavelli ako sfetovaný detský bavič je dokonalý. Geniálna úchylnosť v štýle Krustyho - buď to milujete, ale nie. Zvrhlá nádhera.(23.8.2006)

Smoochy je do první třetiny nemastný neslaný, ale druhá něco-přes-polovina to uspokojivě vynahradí. Vochcávačka s -SPOILER- náckovským publikem je zatraceně vtipná, to je taky jediný moment kdy je tenhle film fakt srandovní. Když vezmu herce, tak kraluje zločinecký Robin Williams (tohle vzezření mu sekne) a nepřekvapivě Ed Norton.... ten mě ale vzhledem k chování svého charakteru tou přehnanou morálností občas štval. Horší to je s nevýrazným Danny DeVitem. Celkově vzato blbý rozjezd, nakonec jsem ale spokojený. A bacha DON'T FUCK WITH THE WRONG RHINO!(9.10.2007)

• - Poslední film ve kterém si zahrál Richard Hamilton. (Pumiiix)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 3. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Choreografii použitou v závěrečné bruslařské scéně má na svědomí kanadský bruslař Elvis Stojko. (Avalon820)