Vášeň nevinných

Kanada, 2001, 93 min

Chris Hyde

Kostýmy:

Eva Stanek

Český název: VÁŠEŇ NEVINNÝCH(17.1.2009)

• Brandon

Film pro horníky a kutače :-) vzácných nerostů. Po většinu času holky v minišatičkách a neposednými výstřihy prolézají po čtyřech minišachtami a svými kladívky dolují poklady pro svou trýznitelku nymfomanku. Té se dokáže postavit jen vůdce rebelů a osvboditel žen, chrabrý "Ken" s melírem. Nuda až na střechu.(24.10.2010)

• ecceHOMMO

Slabý príbeh, zlá (pobehujúca) kamera, a erotika takmer výlučne lesbická...( a aj tak erotické scény - nestoja za veľa ) a tak jedinú hviezdu dávam niekoľkým nádherných devám..filmu by som hviezdu dať nemohol....(17.2.2010)

• Chajimwitz

Až teď jsem zjistil,že tuhle neuvěřitelně tupou slátaninu má na svědomí ten samej rejža,co natočil Peklo v řetězech.Ksindlmandla zařazuju na svou černou listinu.Ty jeho odpady se ani nedaj recyklovat.(2.8.2011)

• drankeryth

Sracka, v ktorej je vsetko otrasne, az sa mi chce z toho zvracat nad tymto akoze filmom:((10.11.2011)

• mira007

Simandlovský děj, simandlovská akce, simandlovské biče na nevinné lesbické české herečky... takže nic nového u našeho Lloyda. Tady je dobrý bonus jen ten, že tu hraje Kira Reed Lorsch, která je docela hodně známá z erotických filmů v televizi v devadesátých letech. Vždycky mne tyhle filmy fascinujou, abych si na konci vždy řekl, jak to bylo hrozný a těšil se na další veledílo Lloyda.(1.10.2014)

• vozralec

Simandlovina obsahující směšné střílení, mikrofon v záběrech, snaživou obnaženou Evičku, pohublého Jafara, úchylného Yuda a zřejmě manuál na dolování v dolech v nekonečných záběrech. Zbytek tvoří soft nahotinky.(9.12.2014)

• Phex

co jinýho by mělo dostat odpad! ??? :-)(3.11.2010)

• Virusman666

Dvě hvězdičky čistě za hezké holky...(25.10.2012)

• jackstifler

největší sračka , co jsem kdy viděl :D(19.1.2015)

• RadimRay

U filmu chybí označení parodie, nebo alespoň komedie, fakt mě rozesmálo to kutání v dolech a neuvěřitelně debilní kulisy a akční scény, tohle se nedá myslet vážně :-)) Takže jedna hvězda za to že mě to několikrát rozesmálo a druhá za jedinou dobrou erotickou herečku Kiru Reed, ostatní včetně Ajchmajerové byly neuvěřitelně toporné, krásná těla nestačí!30%(29.7.2011)