poster

Jackass 2.5

Komedie / Dokumentární

USA, 2007, 64 min

 • Payushka
  **

  Mam kluky z Jackass hrozne rada a pokazdy se u tech kravin, co vyvadej, tlemim jak retardovana :) Kazdopadne tohle byla ale blbost. Je to jenom par hodne slabejch scenek poslepovanejch dohromady nic nerikajicima recma... Jako jo, hezka parodie na King Konga, fajn zavody na motorkach, ale jinak? Mimochodem, zjistila jsem, ze celulitidu nemaj jenom zensky...(2.5.2008)

 • Jango_Fett
  ****

  Je vidět že měli opravdu hodně nepoužitého materiálu. A i když se jedná jen o nepoužité scény ze dvojky a wildboyz, tak je to nářez. Hlavně scéna s fakírem a nechybí tu ani Bamova rodinka. Jediný mínus je možná až příliš mnoho nechutných scének, chtělo by to zase nějaké šílené nápady co byli v jedničce. Jako bungie ve slipech, raketové brusle atd...(10.1.2008)

 • Slasher
  ****

  BACHA, nečekejte plnohodnotný Jackass. Tohle bych přirovnal k dalšímu bonusu co se nevešlo do filmu (ještě že mě nenapadlo objednat si to po Amazonu). I s dvokou, tímhle a tím na DVD dvojky by to mělo celkem už tak 3 hodiny, se všemi bonusy tak 4, takže úctyhodný z tohohle pohledu. Komenty ve stylu že už je to nuda jsou zcestný, protože tohle lze brát prostě jen jako lahůdku, bonus, dokument, nebo jak chcete. Konkrétně v 2.5 je i pár scének z Wildboyz, celkově bych spíš řekl že to stojí za vidění jen pro hardcore fans, jinak spíš ruce pryč ať si nezkazíte dojem. Za nejlepší bych označil stunt 'fakír Ehren'. Dávám 4 za to že to vůbec vydali, potažmo ještě vlastně za dvojku. A těšme se na trojku!(2.1.2008)

 • klokyn
  ****

  Pre fanúšikov povinnosť, ťahá sa to v duchu dokumentárneho filmu, kde tak trochu nazrieme do zákulisia Jackassu. Väčšina scén je síce fekálna, ale aj tak si myslím, že sa zasmejete. Najviac som sa pobavil na vjazde minimotoriek do supermarketu a na Knoxvillovi prestrojeného za dedka - podobné scény sú najlepšie a najlepším riešením by bolo, keby úplne vytlačili tie nechutné.(27.1.2008)

 • Malarkey
  *

  Mám Jackass a jejich partičku rád, ale tohle zprznění jde mimo mě. Vím, že 2.5 obsahuje věci, které se do dvojky nevešly, ale dle mého měly zůstat zakopány nebo spíš utopeny na dně Orlíka a vylovit je měli snad už jen nadpřirozené bytosti, aby uviděli, čím se lidé před tisícovkou let bavili. Jediná scéna stojí za to, když na mohutnou gorillu na Toi-Toi hajzlu útočí malými letadélky. To jediné stálo za to, u toho jsem se opravdu smál. Jenže to co přišlo poté, sice má co společného s Jackass a jsou i horší, ale nechutnosti jdou mimo mě. Mám je rád, ale čeho je moc, toho je příliš. Tohle už prostě a jednoduše přehnali. Na druhou stranu jim je to ukradené, ukáží všechno, je to jejich styl a toho se cení.(10.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace