poster

Jackass 2.5

Komedie / Dokumentární

USA, 2007, 64 min

 • klokyn
  ****

  Pre fanúšikov povinnosť, ťahá sa to v duchu dokumentárneho filmu, kde tak trochu nazrieme do zákulisia Jackassu. Väčšina scén je síce fekálna, ale aj tak si myslím, že sa zasmejete. Najviac som sa pobavil na vjazde minimotoriek do supermarketu a na Knoxvillovi prestrojeného za dedka - podobné scény sú najlepšie a najlepším riešením by bolo, keby úplne vytlačili tie nechutné.(27.1.2008)

 • Jango_Fett
  ****

  Je vidět že měli opravdu hodně nepoužitého materiálu. A i když se jedná jen o nepoužité scény ze dvojky a wildboyz, tak je to nářez. Hlavně scéna s fakírem a nechybí tu ani Bamova rodinka. Jediný mínus je možná až příliš mnoho nechutných scének, chtělo by to zase nějaké šílené nápady co byli v jedničce. Jako bungie ve slipech, raketové brusle atd...(10.1.2008)

 • Payushka
  **

  Mam kluky z Jackass hrozne rada a pokazdy se u tech kravin, co vyvadej, tlemim jak retardovana :) Kazdopadne tohle byla ale blbost. Je to jenom par hodne slabejch scenek poslepovanejch dohromady nic nerikajicima recma... Jako jo, hezka parodie na King Konga, fajn zavody na motorkach, ale jinak? Mimochodem, zjistila jsem, ze celulitidu nemaj jenom zensky...(2.5.2008)

 • Fat'Fatal
  ***

  Jsou tu dobrý fórky, aneb co se do humáčské dvojky nevešlo :)) Pokec s tvůrci není špatný, aspoň zjistíme že to nejsou taková hovada jako ve filmu (nebo jsou?). Pro mě lepší než samotná dvojka, ale třeba pití piva z nejdelších nehtů na světě ... no to musela bejt pochoutka, ale aspoň si tech Ind konečně ty nehty umyl :)) a nevim jestli to bylo v tomhle dílu, ale jak hodili jednoho kámoše do auta s kobrou, tak to bych je pak zabil :D a pak mu hodili obyčejnou hadici na záda a on z toho měl málem smrt :))) Nebo včely v uzamčenym autě, hovaďáci prostě! :))) // Viděl jsem v originálním znění.(4.3.2011)

 • FIBO
  *****

  Maximálně vyhnanej extrém :) Jinými slovy to, co jste ještě neviděli. TO, co se nevešlo do Jackass II a zároveň to, co z nějakých (a i někdy pochopitelných :o)) důvodů nebylo v původní verzi zařazeno. Tenhle kousek se Vám bude buď líbit, nebo ho budete nenávidět díky jeho maximální nechutnosti a zvrhlosti. Osobně se řadím k té prvni skupině, nasmál jsem se tak, že to chvílema prostě nešlo.(9.11.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace