Hororový příběh si pohrává s myšlenkou, že nakrknout starou cikánskou čarodějnici se nevyplácí. Mladá bankovní úřednice Christine (Alison Lohman) se pokouší jedné takové pomoct s nesplácenou hypotékou. Nadřízený však její snahu stopne, aniž by věděl, jaké následky to pro Christine bude mít – smrtící kletbu! Od této chvíle začíná zběsilá snaha mladé dívky o záchranu své duše, po které se sápou pekelné spáry staré čarodějnice. (oficiální text distributora)

KOZEL84

Jednoznačně komedie.Jako takovou ji beru a jako taková mě bavila.Konec potěšil.PS:S tím knoflíkem bych byl hotov raz dva. ()

Wawer

Chujovina je to šílená, ale kvůli těm několika povedeným scénám (podle mě je nejlepší ta garažová) to rozhodně stojí za to vidět, Raimi dokazal že tyto horory prostě umí, jenom ty konce mu moc nejdou ()

Martyr

Okrem toho, ze ma "Drag me to hell" zopar veci naucil, zopar veci aj pripomenul. To, ze najtemnejsi a najzakernejsi duchovia spajani s ciganmi maju svoj vlastny jazyk som vedel uz predtym ale co som ani netusil je, ze tento jazyk je mne tak znama cestina. Vykrik v originale "přišel tvůj čas" bol vynikajuci a nasadil tomuto filmu tak potrebnu korunku vaznosti aka mu dovtedy chybala. Asi najpamatnejsi moment z celeho filmu, ktory vo mne utkvie urcite aj po dnesnom veceri je fakt, ze kozy v mokrom tricku vyzeraju dobre aj ked ma zena na hlave a v celom ksichte blato, a vobec to nemusi byt nejaka krasavica. Vobec nerozumiem tejto oblohe hviezdiciek, ktora sa tu vytvorila po hodnoteni ostatnych uzivatelov (dokonca aj mnou preferovanych) lebo tato v podstate horova sracka pre deti ma prekvapila iba 2 krat. Po prve vtipom, ktory vsetko ako tak zachranuje a druhy dovod pozna kazdy kto to videl do konca. Mam ale pocit, ze umyslom tvorcov nebolo vzbudit vo mne smiech az tolkokrat... v jednom vsak maju pravdu BACHA NA CIGANOV! ()

Meteorista

Téda, takovou velkou vodu jsme nezažili ani při nedávných povodních. A Christine je TAK dobrosrdečná, tedy alespoň podle tvrzení jejího přítele, že staré dámě říká "Udus se, ty krávo!" :) Náhodou zábavný horor, leč závěr je předvídatelný (to, s tím knoflíkem, se mi zdálo dost průhledné). ()

ashtangi

Proč byly efekty ve většině případů tak špatný?! Příběh docela dobrý, ale s těmi nepovedenými(trhavými) efekty mi to přišlo trochu jako parodie, takže jsem sledoval jen nechutné olizování brady a vlastně jsem se ani jednou nelekl :-( ()

Košoun

Skvělý oldschool horor. Naprosté filmové hororové klišé (nejmarkantnější ukázkou je scéna na hřbitově), které v dnešní době "vyvražďovaček" na tisíc způsobů je takovým osvobozením v žánru horor. Není to sice tak strašně děsivé, i když pár lekaček se tam najde. Spíš jde o atmosféru a herecké výkony. Závěr je taky takový typicky hororový (i když už jsem se strašně bál, že by to skutečně mohlo dopadnout, tak jak bylo naznačeno). Námět asi není příliš oriignální, i když byl zajímavý. Lorna Raver by měla dostat Oscara za vedlejší roli. Jen mě opravdu štvalo pár věcí, které bych čekal spíše v parodii, především ty zuby. Celkově to je na dnešní dobu slušný horor s nádechem béčkových oldschoolů. ()

melloun

Konečně trošku jiný horor než se kterým máme ve většině případů čest. Audiovizuálně dokonalý, avšak místy nepřirozeně vtipný. Opravdu netuším, zda-li to bylo účelem nebo nikoliv. ()

Boomstick

Niekedy zaujimave napady ale po case sa zacina recyklovat a straca schopnost vystrasit.Trochu ma sklamalo ze narozdiel od serie Evil Dead to bola cista ducharina.Sam,nabuduce radsej Evil Dead 4 ()

Gastovski

Hybrid komedie a hororu, kde se dementní scény na nás vrhají jako kulometná palba. Nechápu, co na tom všichni vidí. Strach a hrůza? Kde prosim vás? Spíš čekání na to, jaká další blbost nás od tvůrců čeká. Až teď jsem zjistil, že Raimi natočil "kultovní" Armádu temnot a to byla ještě horší sračkonáda než tohle i když se tomu docela podobá. A doufám, že tý prasečí královně za to, co udělala tomu koťátku, zhnije prdel v pekle:). ()

SydneyB

Fakt jsem se těšila, že konečně zase shlédnu kvalitní horor, ale asi jsem z toho už vyrostla. Miluju Raimiho Evil Dead, jenže přesně v tomhle jsem chybovala, už nikdy nebudu nic očekávat. A na plochou hlavní představitelku, které vám na konci ani není líto, radši zapomenu, a na neuspokojivý finish ještě více. ()

Mat21

Jedno oko šilhavé, druhé skleněné. Zubní protéza speciálně upravena k nejvyšší odpudivosti. Stará a hnusná baba Ganush již není schopna splácet splátky úvěrové společnosti a přichází o střechu nad hlavou. Avšak cikáni za velkou vodou mají své neotřelé způsoby, jak se domoci svých práv a majetku. Nejsnazším terčem hněvu se stává úřednice za přepážkou, mladá a ambiciózní Christine Brown, která odmítla nadále odkládat její splátkový kalendář. Nebohá Christine. Ani fyzický útok na ni se nezdá být dostatečnou odplatou, následuje prokletí a poštvání nebezpečným duchem lamiou. Od toho okamžiku je Christine duchem pronásledována a zbývají již jen 3 dny, dokud nebude stažena do pekla. ● Ve filmu Stáhni mě do pekla je bezkonkurenčně nejzdařilejší scéna, ve které Christin za prudkého deště vykopává rakev, aby pozléze do huby baby zakopla nechtěný dar. Dále jsem jako potěšující vnímal závěr, ve kterém tradiční happy end dostává na frak. Tím však výčet pozitiv vážících se k filmu končí. Slib tvůrců pronesený v rámci traileru: "Návrat ke klasickému horroru.", nebyl zdaleka naplněn. Bohužel se nepodařilo ve filmu navodit tíživou a mrazivou atmosféru, která by mu slušela. A zdaleka nejhůř dopadly akční scény, které zpravidla končily zelenými zvratkami. To byla nechutnost, velebnosti! ║29.12.2010║ ()

G900

Ne spatne, lekaci sceny fajn, ale vetsinou moc dobre vite, kdy prijde a tak se stihnete pripravit... Dal bych i ctyri hvezdy, ale nejhorsi Over the Top sceny (pro me satek v aute, kovadlina a nasledne oci a mluvici kozel) srazi me hodnoceni na tri hvezdy... Ale kazdopadne od tedka budu jen velice opatrne prechazet kolejiste ;) ()

spoonman

Na horor málo strašidelné, na komedii málo legrační - ale aspoň se ukázalo, že když má démon mluvit svojí mateřštinou, bude to vždycky česky ()

pajmič666

Jsem zklamán pane Raimi! Toto mělo být co? Horror? Komedie? Divné, protože já se ani jednou nezasmál a atmosféru to mělo jako z pohádky o nezbedné ponožce a to nemluvím o trapných a předvídatelných jumpscare nesmyslech. Hlavní hrdince jsem měl asi přát šťastný konec asi jsem se měl o ní bát, že? Škoda, že se vám ani to nepovedlo. Její přítel je nesympatické, nevzhledné hovado, které by jsi zasloužilo, alespoň jednou nablít šváby, zvratky, krev, jablečný džus - a ví Satan, co se tam všechno ještě z útrob lidských vytékalo - do jeho hnusné huby. Zajímavý nápad s pár slušnými scénami - vyvolávání, jenž nejvíce připomnělo Evil Dead - ale jinak to nestojí moc za řeč. Konec mě měl asi také překvapit, ale ten, kdo má schopnost vizualizovat a rozpoznat kruhové objekty a neprodělal lobotomii mozku, tak vám muselo být jasné, co v té obálce asi je. Film má pěkné poslání. Banky, bankovní úředníci a ostatní byrokraté jsou zlo. Zkrátka, kdokoliv přirovnává tuto sloninu (jako konina, ale daleko větší) ke kultovní trilogii o chlapovi s motorovou pilou by se měl hanbou zabalit do peřiny nebo možná ještě lépe....propadnout se do pekla. 40% ()

Karala

Konečně!!! Raimi opustil komiksový Dvůr a naštěstí se vrátil k tomu, za co vzývám jeho jméno a PROKLÍNÁM vysilující spidermanovská léta dupající na talent patřící na hororový Trůn! Ode dneška pouštím sednout v tramvaji, pomáhám přes přechod a nosím nákupy všem podezřelým stařenkám v dosahu! :-) Same, "přišel tvůj čas" !!!!!!!! ()

Čtyřky útočí

Čtyřky útočí

17.03.2009

Raimi odstartuje další filmovou sérii

Raimi odstartuje další filmovou sérii

23.03.2008

Sam Raimi už další Spider-Many nenatočí. To je asi základní poznatek, který vyplývá ze zprávy o právě probíhajícím rokování režiséra se studiem Paramount Pictures. A čeho se ta jednání týkají? Agenta… (více)

Herecké posily 1: Krásky

Herecké posily 1: Krásky

06.03.2008

Už tradičně pro vás máme souhrn několika zajímavých castingových novinek k filmům, o nichž už jsme psali dříve. Dnes začneme těmi hezčími doplňky ;-). Start natáčení hororu (resp. nadpřirozeného… (více)

Ti dva jsou vlastně jeden

Ti dva jsou vlastně jeden

19.02.2008

O tom, že je Ellen Page po úspěchu Juno zasypaná nabídkami, jsme psali minulý týden v souvislosti s jejím účinkováním v Raimiho hororu Drag Me to Hell. A Ellen nelení, popadla příležitost za pačesy a… (více)