poster

Silvestry Vladimíra Menšíka (TV pořad)

Komedie

Česko, 1993, 39 min

Účinkují:

Vladimír Menšík

Komentáře uživatelů k TV pořadu (68)

 • MJMilan
  *****

  Není Silvestr, kdy by tohle nejelo v TV a já se na to budu dívat znovu a znovu třeba po stopadesátépáté, protože taková koncentrace humoru jako je tady, to se snad žádnému českému umělci nepovedlo. Ikdyž mám rád dnešní baviče typu Izer, Kaiser & Lábus, Jablonský aj. do tohohle pána mají prostě hodně moc daleko.(7.5.2008)

 • Karlos80
  ****

  Toto je prostě jedním slovem klenot - "fenomén" tehdejší televizní zábavy s nepřekonatelným lidovým vypravěčem Láďou Menšíkem. Dodnes ekvilibristicky neuvěřitelně svěží a dnes již stěží překonatelná zábava. Moravááá a Moravankáá, vínečko bívé atd:-)(23.1.2008)

 • Boss321
  *****

  Vladimír Menšík byl mimořádný vypravěč a jeho silvestry budiž tomu důkazem.......(23.1.2008)

 • igi B.
  ****

  V dobách dnešních pisskulturně estrádních televizáckých řachanic a tlachanic už asi nedostižná - byť i tenkrát poněkud >lidovější< zábava, nenapodobitelná formou a vlastně už i obsahem... Pokrok? Škoda... :-/ - - - - - (Poprvé vídáváno kdysi v tv, komentář zde jako sedmý po >znovunezapomenutí< na dvd - 5.11.2008)(5.11.2008)

 • Hal_Moore
  ****

  Vladimír Menšík patří mezi mé nejoblíbenější herce vůbec a tak určitě nepřekvapí, když řeknu že se mi jeho humoristický pořad líbil. Sledoval jsem jej prakticky každý rok (stejně jako podobný pořad s Miroslavem Donutilem, i když již nevím, jak se jmenoval). Silvestry mám někde dokonce nahrané na VHS a když tak nad tím přemýšlím, nejspíš si je půjdu znovu pustit.(27.12.2007)

 • sud
  *****

  Menšíku, kokokokodáááák. I když jsem to viděl bezpočetněkrát, každoročně na to koukám. A každoročně se bavím.(26.1.2008)

 • NinadeL
  ***

  Ačkoli kompilace z producentského centra z roku 2004 stojí za prd.(10.9.2010)

 • ClintEastwood
  *****

  Rok co rok, Silvestr co Silvestr - pokaždé mě tento geniální herec, komik, vypravěč a umělec - dokonale pobaví. Nazapomenutelný pan Vladimír Menšík, kterého já osobně řadím rovnocenně po bok pánů Buriana, Marvana či Wericha, je pro mě takovou personou a hlavně skvělým člověkem, že se na jeho pořady dokážu dívat pravidelně, pořád dokola, aniž by mě omrzely. A zasměji se pokaždé a rád. Díval jsem se jako dítě, dívám se i dnes a když mi bude dopřáno, budu se dívat dál. Pane Menšíku, děkuji.(4.4.2016)

 • cheyene
  *****

  Kde jsou ty časy, když fenomenální Vladimír Menšík bavil celou zemi? Veškerou zábavu v podstatě táhnul on sám a občas mu sekundoval někdo z hvězdně obsazeného publika, na něž je radost pohledět. Veškeré osbnosti tehdejší doby ve stejný čas na stejném místě.(13.1.2011)

 • balone
  *****

  Není nad to si posloechnout historky tohoto osobitého, kypernějšího moraváka, který svým hereckým umem dokázal z každého filmu udělat poklad, tím dalším v české historii byl už snad jen Rudolf Hrušinský.(13.7.2011)

 • Aky
  *****

  Když tady byl, ani jsme si to neuvědomovali; všude ho bylo plno, chvílemi se to zdálo být až jako inflace Menšíka. Teprve po jeho odchodu jako by jeho humor, spontánnost a stále přítomná dobrota vyzrávaly. Jako víno.(8.1.2011)

 • kingik
  ***

  Menšík super, ale mě vyprávění všech možných historek až tak nebaví. Je to sice podáno skvěle, ale na zvednutí nálady tohle už dneska pro mě není dostačující. 60%(20.11.2011)

 • Sonnery
  *****

  Od pěti let si, pokaždé před spaním, pouštím Menšíkovo vyprávění. A už od pěti let se tlemim ze spánku(1.2.2009)

 • swamp
  *****

  Skvělý vypravěč, který své (naše) Silvestry dokázal a troufnu si říct, že i navždy dokáže nádherně okořenit humorem jemu vlastním.(24.9.2011)

 • MikeCool
  **

  TV-pořad (Talk show). | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 40% (2*) |(24.10.2013)

 • triatlet
  *****

  Vladimíra Menšíka jsem zažil při živém vystoupení v Kulturním domě ve Velkém Beranově. Choval se podobně jako v televizi: nenuceně vyprávěl, bavil, ochotně se podepisoval (několika tahy vykouzlil svou vlastní karikaturu). Vladimír Menšik byl dokonalým spojením výtečného herce a zároveň baviče. Navíc se dokázal přizpůsobit i jako spoluhráč. Jeho silvestrovská vyprávění na LP bývala vděčným vánočním dárkem. Za všechny historky připomenu třeba vománkové víno. Zajímavý komentář: suicide.(31.12.2009)

 • duklak2
  ****

  Viděl jsem jen pár dílů a docela mě bavili. V dnešní době už neexistuje takový bavič, jakým byl Vladimír Menšík. Škoda, že už není mezi námi a musel tak brzo odejít do nebe. Ach jo, život je nespravedlivý. Když si představím, že na Silvestra zapnu Novu a tam poběží Mejdan roku z Václaváku, tak už teď v létě, kdy píši tento komentář, se mi dělá zle. Vystupují tam samí pošuci. A baviči-jestli je mohu takhle vůbec nazvat typu Rychlý, Novotný, Šíp, se mohou jít zahrabat, protože nesahají V. M. ani po kotníky.(6.7.2008)

 • m.krudenc
  *****

  Vladimír Menšík byl vynikající herec mimořádný vypravěč komik. Jeho silvestry jsou tomu důkazem. Vynikající.(6.9.2015)

 • NinonL
  *****

  Milý a laskavý humor jednoho z největších českých komiků všech dob. Menšíkova humoru si cením hlavně proto, že nebyl nikdy agresivní. Byl to dokonalý lidový vypravěč, co mi přirostl k srdci.(4.9.2012)

 • suicide
  *****

  Jak říká moje mamka: "Nejlepší Silvestry byly vždycky s Vladimírem Menšíkem." A já nemohu jinak, než s ní souhlasit. Když se dopustím toho nevkusu a pokusím se ho vůbec nějakým způsobem porovnat s nováckou alternativu plné podivné chásky vystupujících bavičů (i když jsou vyjímky), tou velkolepou show tak moc vychvalovanou už od dob ředitele Železného, tak Pan Komik je tak vysoko, že Novu schovávající se v trávě nemůže ani spatřiti. Tento geniální vypravěč nemá dosud konkurenci, která by stála za řeč.(7.11.2008)

 • gogos
  ****

  Vypravěčská legenda a mimořádný herec Vladimír Menšík ve střihových pořadech ČT z dob své největší slávy. Ač ohrané, ze silvestrovské nabídky našich TV stále patřící k tomu nejlepšímu...(14.1.2012)

<< předchozí 1 2 3 4