poster

Silvestry Vladimíra Menšíka (TV pořad)

Komedie

Česko, 1993, 39 min

Účinkují:

Vladimír Menšík
 • xxlch
  *****

  Pochybuju, že někdy někdo překoná dobrosrdečnost a bodrost tohoto fenoména vypravěčů.Kdykoliv a kdekoliv jsem schopná jeho vyprávění poslouchat zas a znova.Nejlepší je, že je jich tolik,že po skončení můžete začít znova a opět se budete řezat děsným smíchem a vůbec vám nebude vadit že dopředu víte,o čem historka je.(28.6.2009)

 • Ještěřák
  ***

  Ne až taková bomba jak se léta povídá. Dosti teatrální, často neadekvátní smích ze dnešního pohledu velice srandovně oháknutého publika je vyloženě na palici. Silnější momenty střídají slabší, naštěstí lze Menšíka v pohodě usledovat i když třeba jen pouští ráno slepice z kurníku. Solidní silvestrovská nostalgie v podání Pana Herce. Babičky to milujou. ;P(21.9.2009)

 • MarekT
  *****

  Skvělá zábava s nesmrtelným Vladimírem Menšíkem. Škoda, že takoví jako on se už nerodí. Jeho odchod v r.1988 předeznamenal brzký nástup nových časů a nové generace komiků, která si toto označení povětšinou nezaslouží. Já mám u tohoto střihového filmu, na který se dá dívat znovu a znovu, s hodnocením jasno.(6.12.2008)

 • ostravak30
  *****

  Každý rok se na to dívám přestože ty historky už znám téměř nazpaměť. Jenže vyprávění legendy mezi vypravěči je prostě legendární a můžu ho slyšet pořád dokola. Je to už taková tradice, že Silvestr bez Vladimíra Menšíka a jeho neuvěřitelných historek by nebyl Silvestrem.Tak jen škoda, že výběr není pestřejší, není v něm více vyprávění a nemá delší stopáž.(10.1.2019)

 • triatlet
  *****

  Vladimíra Menšíka jsem zažil při živém vystoupení v Kulturním domě ve Velkém Beranově. Choval se podobně jako v televizi: nenuceně vyprávěl, bavil, ochotně se podepisoval (několika tahy vykouzlil svou vlastní karikaturu). Vladimír Menšik byl dokonalým spojením výtečného herce a zároveň baviče. Navíc se dokázal přizpůsobit i jako spoluhráč. Jeho silvestrovská vyprávění na LP bývala vděčným vánočním dárkem. Za všechny historky připomenu třeba vománkové víno. Zajímavý komentář: suicide.(31.12.2009)