Netopýři: Chuť krve (TV film)

Bats: Human Harvest

Netopiere: Pach krvi

Horor / Thriller

USA, 2007, 83 min

• Gilmour93

Devět let sbíral Jamie Dixon po docela obstojně přijímaném Shadow Builder síly, aby přišel s něčím, co svou atraktivitou připomíná kombinovanou nákazu úplavicí, tyfem a cholerou. Sluha Alfred by nejspíš řekl: „Pane Wayne, byl jsem svědkem takové dehonestace druhu, že odteď bude lepší chránit Gotham v kostýmu rejska..“(10.4.2014)

• omega_SK

Stručne a jasne ....ODPAD!!! Kto neverí...nech sa páči. Okúste na vlastné oči túto trapnú nudu. Švihnutý vedec akýmsi zázrakom dokáže ovládať netopiere, ktoré sa totálne trápne a nezáživne vyšantia na kadekom a kadečom. V tomto blude sú to väčšinou dement-vojaci ...čečenci a amíci. V terajšej dobe počítačových efektov je toto proste úplný stredovek ......NEPODAROK(2.4.2009)

• Laca1313

No nebyl to žádný zázrak,ale v porovnání s filmy,kterým jsem dal odpad, si tento tu jednu hvězdičku rozhodně zaslouží. Protože popravdě řečeno tady byla asi nejlepší speciální jednotka,kterou jsem v takovýchto filmech v poslední době viděl. Akorát by mě zajímalo, kde je ta Afghánská část filmu,protože jsem ji nikde neviděl.Sice jsem to nesledoval dost pečlivě (koukal jsem na to pozdě v noci),ale zas si myslím,že bych ji nepřehlédl.(5.7.2009)

• LiVentura

To ne, tohle ne.! Nekoukejte, nemá to cenu.(10.4.2011)

• J*A*S*M

Asi tak špatné, jak bychom od sequelu béčkové blbosti, navíc s armádní jednotkou v hlavní roli, čekali. Postavy nejsou jakkoli zajímavé (jaké překvapení...), jejich boj proti digitálním přerostlým netopýrům (+ nepřátelským vojákům) tak nechává diváka lhostejným, několikrát jsem dokonce nepostřehnul, že ta a ta osoba již zemřela. Příběh a jeho vyústění jsou tak neoriginální, jak jen mohou být, nechápu, že někoho baví natáčet už tisíckrát viděné schéma znova a znova. Můžu jen děkovat za krátkou stopáž, trvat film o 10 minut déle, přiblížilo by se mé utrpení z něj nebezpečně blízko k odpadu.(7.3.2008)