poster

Nora Roberts: Městečko Angels Fall (TV film)

 • Česko

  Pád anděla

 • USA

  Angels Fall

 • Slovensko

  Nora Robertsová: Angels Fall

 • Slovensko

  Nora Robertsová: Záhadná vražda

Romantický / Drama / Thriller

USA, 2007, 90 min

Režie:

Ralph Hemecker

Předloha:

Nora Roberts (kniha)

Scénář:

Janet Brownell

Kamera:

Joel Ransom

Producenti:

Salli Newman

Střih:

Louis Cioffi

Scénografie:

Andrew Moreau

Kostýmy:

Carol Case
(další profese)
 • jolly.rose
  ***

  Normálně bych dala 2 hvězdičky, vzhledem k tomu, že je to dle předlohy Nory Roberts (knížka je velmi dobrá), dám 3. Vhodné pouze jako TV film, neurazí, ale ani nenadchne. Odpad si to nezaslouží. Vlastně jednu, nebo půl jsem dala i za pěknou přírodu, pro mě jako flm 1,5. Soudit Heather - to mi připadá dost nesoudné. Nehraje tam žádnou osudovou ženu, ani krasavici, z které by měli být všichni na větvi, (na rozdíl od jiných a starších hereček, jejichž výraz připomína kačera Donalda, jsou daleko starší a cpou se do rolí třicátnic.....)(3.12.2013)

 • MaxQ69
  **

  Není to vyloženě špatný film, ale nijak zvlášť odvázaný jsem z něj nebyl. Je to jen další z tuctových filmů podobného typu. Nevýrazný příběh, děj, prostředí a v neposlední řadě i herci. Žádné napětí ani spekulování o pokračování odehrávajícího se příběhu, poněvadž je celý film tak jednoduchý, že po pár minutách můžete sledování nechat a stejně budete vědět jak to nakonec dopadne...(23.3.2008)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Už to není krasavice, mládí je v tahu a Heather Locklear je stará vysušená švestka. Opravdu i když bylo vidět, že má na ksichtu natáhnutou kůži, na tvářích tunu make-upu, dívku k pomilování už hrát nemůže. Film Pád anděla, je děsně béčkový a hodí se na ranní vysílání na Nově a nebo na Hallmarku. Děj nemá ani hlavu ani patu, občas vidíme nějaké potrhlé střihy, pomatenou Heather, která podezírá všechny kolem sebe....... Prostě ODPAD!A za ten obal DVD by měli distributora žalovat - oběma ubrali 10 let! :-((17.8.2008)

 • Delaney
  *

  Vlastně nechápu proč tomu dávam celou jednu *, ale zas odpad je moc zlej... No prostě jak byste hodnotili film ve kterym vlastně neni žádnej děj, je tu jen mrtvola na začátku a vrah na konci.... žádný spojitosti, žádnej postup vyšetřování, žádný rozpoutání vedlejších linií, postavy toporný, bezcharakterní, bez vývinu, Heather Locklear už je stará pani, prostě film bezevšeho co má správnej film mít...(15.2.2009)

 • Josefin
  ***

  Celkem příjemný film, kde sice brzy příjdete na pointu, ale oddechovka pravda spíš do televize. Nečekejte žádné strhující výkony, ale mě se u toho příjemně vyčistila hlava. Hezké scenérie zasněžené bilé krajiny ve Wyomingu . Heather Locklear mám ráda a k připomínkám na její a vzhled Johnaton Schaeche - nebojte se stáří taky příjde dává dárky postupně a nezapomíná:-).(17.3.2010)