poster

Nora Roberts: Městečko Angels Fall (TV film)

 • Česko

  Pád anděla

 • USA

  Angels Fall

 • Slovensko

  Nora Robertsová: Angels Fall

 • Slovensko

  Nora Robertsová: Záhadná vražda

Romantický / Drama / Thriller

USA, 2007, 90 min

Režie:

Ralph Hemecker

Předloha:

Nora Roberts (kniha)

Scénář:

Janet Brownell

Kamera:

Joel Ransom

Producenti:

Salli Newman

Střih:

Louis Cioffi

Scénografie:

Andrew Moreau

Kostýmy:

Carol Case
(další profese)
 • MaxQ69
  **

  Není to vyloženě špatný film, ale nijak zvlášť odvázaný jsem z něj nebyl. Je to jen další z tuctových filmů podobného typu. Nevýrazný příběh, děj, prostředí a v neposlední řadě i herci. Žádné napětí ani spekulování o pokračování odehrávajícího se příběhu, poněvadž je celý film tak jednoduchý, že po pár minutách můžete sledování nechat a stejně budete vědět jak to nakonec dopadne...(23.3.2008)

 • daEmoNickY
  ***

  Jako detektivka je to v pohodě (jedna "indícije" mi sice tam chyběla, asi jsem ji přeslech). ___ Střih ___ Na pár místech vtipný. Hrdince se stala nehoda a některé předměty (dveře zavřené vrahem, ...) se vhodně objevují - Kulešov vrací úder viz http://video.google.com/videosearch?q=kuleshov+effect ___ Rozhovory ___ jsou vtipné. Dokonce sarkasmus, fajn, navíc využitý k matení diváka. ___ Indicie ___ Spíš obrázky - červená čapka u vraha ... spisovatelova kniha je čevená (upotá pozornost, tak jasná barva ve mě vyvolala asociaci s čepicí) a u ní parohy, po chvíli se začne mluvit o lovecké sezóně ... později se dozvím že čapky jsou lovecké (SPOILER Po symbolech šlo jít jak po Ariadnině niti - došlo mi to nakonec. ). ___ Klišé ___ Rosemary naruby. Chtějí ze svědka udělat šílence, nebo je svědek šilený.(4.1.2010)

 • Josefin
  ***

  Celkem příjemný film, kde sice brzy příjdete na pointu, ale oddechovka pravda spíš do televize. Nečekejte žádné strhující výkony, ale mě se u toho příjemně vyčistila hlava. Hezké scenérie zasněžené bilé krajiny ve Wyomingu . Heather Locklear mám ráda a k připomínkám na její a vzhled Johnaton Schaeche - nebojte se stáří taky příjde dává dárky postupně a nezapomíná:-).(17.3.2010)

 • Delaney
  *

  Vlastně nechápu proč tomu dávam celou jednu *, ale zas odpad je moc zlej... No prostě jak byste hodnotili film ve kterym vlastně neni žádnej děj, je tu jen mrtvola na začátku a vrah na konci.... žádný spojitosti, žádnej postup vyšetřování, žádný rozpoutání vedlejších linií, postavy toporný, bezcharakterní, bez vývinu, Heather Locklear už je stará pani, prostě film bezevšeho co má správnej film mít...(15.2.2009)

 • jolly.rose
  ***

  Normálně bych dala 2 hvězdičky, vzhledem k tomu, že je to dle předlohy Nory Roberts (knížka je velmi dobrá), dám 3. Vhodné pouze jako TV film, neurazí, ale ani nenadchne. Odpad si to nezaslouží. Vlastně jednu, nebo půl jsem dala i za pěknou přírodu, pro mě jako flm 1,5. Soudit Heather - to mi připadá dost nesoudné. Nehraje tam žádnou osudovou ženu, ani krasavici, z které by měli být všichni na větvi, (na rozdíl od jiných a starších hereček, jejichž výraz připomína kačera Donalda, jsou daleko starší a cpou se do rolí třicátnic.....)(3.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace