poster

Nora Roberts: Městečko Angels Fall (TV film)

 • Česko

  Pád anděla

 • USA

  Angels Fall

 • Slovensko

  Nora Robertsová: Angels Fall

 • Slovensko

  Nora Robertsová: Záhadná vražda

Romantický / Drama / Thriller

USA, 2007, 90 min

Režie:

Ralph Hemecker

Předloha:

Nora Roberts (kniha)

Scénář:

Janet Brownell

Kamera:

Joel Ransom

Producenti:

Salli Newman

Střih:

Louis Cioffi

Scénografie:

Andrew Moreau

Kostýmy:

Carol Case
(další profese)
 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Už to není krasavice, mládí je v tahu a Heather Locklear je stará vysušená švestka. Opravdu i když bylo vidět, že má na ksichtu natáhnutou kůži, na tvářích tunu make-upu, dívku k pomilování už hrát nemůže. Film Pád anděla, je děsně béčkový a hodí se na ranní vysílání na Nově a nebo na Hallmarku. Děj nemá ani hlavu ani patu, občas vidíme nějaké potrhlé střihy, pomatenou Heather, která podezírá všechny kolem sebe....... Prostě ODPAD!A za ten obal DVD by měli distributora žalovat - oběma ubrali 10 let! :-((17.8.2008)

 • Fiftis
  **

  Ďalšia adaptácia knihy od Nory Roberts, knihu som síce nečítal, ale film ma moc nezaujal. Je to celé také zdĺhavé, než sa niečo stane, a naozaj sa človek musí prehovárať aby to dopozeral. Jediné plus tohto filmu je Heather Locklear. Škoda. Snímka mala veľký potenciál, ale ten nebol využitý - Reece (Heather Locklear) ako jediná prežila masaker, ku ktorému došlo v bostonskej reštaurácii, kde pracovala ako šéfkuchárka. Niet teda divu, že chce všetko nechať a začať znovu niekde inde. So zúfalou túžbou po zmene sa vydáva sa na putovanie, ktorého cieľ nepozná. Po dlhej ceste jej automobil zastavuje v malebnom mestečku vo Wyomingu, Reece tú nachádza prácu v miestnej reštaurácii a dúfa, že si zarobí dosť na to, aby mohla pokračovať ďalej. Ale po zoznámení s miestnymi obyvateľmi - zvlášť s milým mladým spisovateľom Brodym, svoje rozhodnutie mení.(19.10.2019)

 • triatlet
  **

  Tuctový příběh s uhlazenými herci, kteří rozjímají o vraždě uprostřed kouzelné přírody. Hra na kriminálku, která postrádá silnější scénář (vzpomínky na minulost a hledání nového pachatele není moc originální). Celý příběh je zbytečně natahovaný - prolog v kuchyni zabere dobře 20 minut. Ale parohy jako výzdoba zaujmou...(5.8.2010)

 • daEmoNickY
  ***

  Jako detektivka je to v pohodě (jedna "indícije" mi sice tam chyběla, asi jsem ji přeslech). ___ Střih ___ Na pár místech vtipný. Hrdince se stala nehoda a některé předměty (dveře zavřené vrahem, ...) se vhodně objevují - Kulešov vrací úder viz http://video.google.com/videosearch?q=kuleshov+effect ___ Rozhovory ___ jsou vtipné. Dokonce sarkasmus, fajn, navíc využitý k matení diváka. ___ Indicie ___ Spíš obrázky - červená čapka u vraha ... spisovatelova kniha je čevená (upotá pozornost, tak jasná barva ve mě vyvolala asociaci s čepicí) a u ní parohy, po chvíli se začne mluvit o lovecké sezóně ... později se dozvím že čapky jsou lovecké (SPOILER Po symbolech šlo jít jak po Ariadnině niti - došlo mi to nakonec. ). ___ Klišé ___ Rosemary naruby. Chtějí ze svědka udělat šílence, nebo je svědek šilený.(4.1.2010)

 • MaxQ69
  **

  Není to vyloženě špatný film, ale nijak zvlášť odvázaný jsem z něj nebyl. Je to jen další z tuctových filmů podobného typu. Nevýrazný příběh, děj, prostředí a v neposlední řadě i herci. Žádné napětí ani spekulování o pokračování odehrávajícího se příběhu, poněvadž je celý film tak jednoduchý, že po pár minutách můžete sledování nechat a stejně budete vědět jak to nakonec dopadne...(23.3.2008)