poster

Nora Roberts: Městečko Angels Fall (TV film)

 • Česko

  Pád anděla

 • USA

  Angels Fall

 • Slovensko

  Nora Robertsová: Angels Fall

 • Slovensko

  Nora Robertsová: Záhadná vražda

Romantický / Drama / Thriller

USA, 2007, 90 min

Režie:

Ralph Hemecker

Předloha:

Nora Roberts (kniha)

Scénář:

Janet Brownell

Kamera:

Joel Ransom

Producenti:

Salli Newman

Střih:

Louis Cioffi

Scénografie:

Andrew Moreau

Kostýmy:

Carol Case
(další profese)
 • triatlet
  **

  Tuctový příběh s uhlazenými herci, kteří rozjímají o vraždě uprostřed kouzelné přírody. Hra na kriminálku, která postrádá silnější scénář (vzpomínky na minulost a hledání nového pachatele není moc originální). Celý příběh je zbytečně natahovaný - prolog v kuchyni zabere dobře 20 minut. Ale parohy jako výzdoba zaujmou...(5.8.2010)

 • daEmoNickY
  ***

  Jako detektivka je to v pohodě (jedna "indícije" mi sice tam chyběla, asi jsem ji přeslech). ___ Střih ___ Na pár místech vtipný. Hrdince se stala nehoda a některé předměty (dveře zavřené vrahem, ...) se vhodně objevují - Kulešov vrací úder viz http://video.google.com/videosearch?q=kuleshov+effect ___ Rozhovory ___ jsou vtipné. Dokonce sarkasmus, fajn, navíc využitý k matení diváka. ___ Indicie ___ Spíš obrázky - červená čapka u vraha ... spisovatelova kniha je čevená (upotá pozornost, tak jasná barva ve mě vyvolala asociaci s čepicí) a u ní parohy, po chvíli se začne mluvit o lovecké sezóně ... později se dozvím že čapky jsou lovecké (SPOILER Po symbolech šlo jít jak po Ariadnině niti - došlo mi to nakonec. ). ___ Klišé ___ Rosemary naruby. Chtějí ze svědka udělat šílence, nebo je svědek šilený.(4.1.2010)

 • MaxQ69
  **

  Není to vyloženě špatný film, ale nijak zvlášť odvázaný jsem z něj nebyl. Je to jen další z tuctových filmů podobného typu. Nevýrazný příběh, děj, prostředí a v neposlední řadě i herci. Žádné napětí ani spekulování o pokračování odehrávajícího se příběhu, poněvadž je celý film tak jednoduchý, že po pár minutách můžete sledování nechat a stejně budete vědět jak to nakonec dopadne...(23.3.2008)

 • Josefin
  ***

  Celkem příjemný film, kde sice brzy příjdete na pointu, ale oddechovka pravda spíš do televize. Nečekejte žádné strhující výkony, ale mě se u toho příjemně vyčistila hlava. Hezké scenérie zasněžené bilé krajiny ve Wyomingu . Heather Locklear mám ráda a k připomínkám na její a vzhled Johnaton Schaeche - nebojte se stáří taky příjde dává dárky postupně a nezapomíná:-).(17.3.2010)

 • jolly.rose
  ***

  Normálně bych dala 2 hvězdičky, vzhledem k tomu, že je to dle předlohy Nory Roberts (knížka je velmi dobrá), dám 3. Vhodné pouze jako TV film, neurazí, ale ani nenadchne. Odpad si to nezaslouží. Vlastně jednu, nebo půl jsem dala i za pěknou přírodu, pro mě jako flm 1,5. Soudit Heather - to mi připadá dost nesoudné. Nehraje tam žádnou osudovou ženu, ani krasavici, z které by měli být všichni na větvi, (na rozdíl od jiných a starších hereček, jejichž výraz připomína kačera Donalda, jsou daleko starší a cpou se do rolí třicátnic.....)(3.12.2013)