Reklama

Reklama

Hodina duchů

  • USA The Haunting Hour: Don't Think About It

Obsahy(1)

Cassie se přestěhovala se svou rodinou do nového města a musí tak nastoupit na novou školu. Schází ji staří kamarádi a ještě musí bojovat proti Priscille a jejím kamarádkám, která se stává královnou plesu. Cassie je gotička a tak pro ní není jednoduché zapadnout mezi všechny ty konformní jedince na střední škole. Mladší bratr Cassie - Max je takříkajíc strašpytel a Cassie toho ráda využívá. Líbí se jí strašit lidi a ráda čte horory. V zastrčeném obchůdku, při cestě do knihovny, narazí na zajímavé předměty a také na prodavače, který je podivín. Ten jí prodá knihu s názvem „The Evil Thing“, která má na úvodní stránce silným písmem napsáno nečíst nahlas. Blížící se Halloween umocňuje atmosféru. Cassie se líbí Sean, klučina s hezkou tvářičkou a nějakým málem informací v hlavě. Při Halloweenské noci odchází rodiče Cassie a Maxe na večírek a jelikož Max je přeci jen ještě malé dítě, chce přečíst pohádku na dobrou noc a natolik dotírá na Casiie, která mu nakonec přečte knihu The Evil Thing... (mona.sax)

(více)

Recenze (25)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Nic jsem od tohohle nečekal a nic nedostal, na film jsem musel koukat a dokoukat. Nicméně necítím ztártu času ale nedostal jsem ani nic k zapamatování. Docela mile mě ale překvapila hodně kvalitní maska příšery která byla fakt parádní a uměla cenit solidně zuby. Nicméně ostatní věci byly spíše špatné až od herců až po všechno ostatní. Hlavní malej prcek byl k nesnesení. ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem nějaký oddechový horor zacílený především na teenagery, kde asi moc krve a mrtvol nebude (co jiného taky čekat, když to v TV běží kolem deváté ráno) a skutečně jsem se v tomto případě nezmýlil, je to takový slabý odvar hororu, ale zase na druhou stranu musím tomuhle filmu přiznat k dobru, že mě dokázal maximálně zaujmout a že má perfektně vybudovanou atmosféru, i když v devět ráno když do bytu pere slunce a venku není ani mráček jsem si tu atmosféru halloweenské noci mohl těžko užít. Ale samozřejmě já jsem si tenhle vysílací čas vybral, tak tohle těžko mohu filmu vyčítat, tady je z mého pohledu směrodatné, že film má super atmosféru, perfektně vybrané lokace a nabízí i trochu toho tajemna, které představuje podivný muž z obchodu s halloweenskýma potřebama. Když si k tomu přiřadíte, že většina filmu se odehrává během halloweenské noci a do toho si zařadíte pár hezkých teenagerů a jednu nestvůru povolanou z temnot, tak vám z toho vyleze docela solidní béčkový teenage horor bez mrtvol a krve. Co mě ale překvapilo, to byla Emily Osment v hlavní roli nalíčená a upravená v emo stylu (nebo to byl styl gothic, v tomhle se fakt nevyznám), kterou znám jen jako nejlepší kamarádku Hanny Montany ze stejnojmenného seriálu. Tady ale dokázala, že i ona sama dokáže utáhnout film tak, aby nezačal nudit. Potěšil i Cody Linley, kterého taktéž znám ze seriálu Hannah Montana a který taktéž nehrál nikterak špatně. Celkově vzato tenhle film ujde, pokud od něj toho příliš nečekáte, kdo chce horor se vší jeho podstatou, tak ten asi bude hodně zklamán. Já jsem si tenhle film docela užil a stačí to na solidní tři hvězdy. ()

Reklama

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Emo puberťáčka Cassie objaví horrorový obchod zastrčený v odľahlej uličke. Kúpi si tam za päť dolárov záhadnú knihu zla. Je upozornená na to, aby z nej nikdy nečítala nahlas. Cessie však toto pravidlo poruší, keď z nej začne predčítať svojmu mladšiemu bratovi Maxovi. To má za následok, že ich začne prenasledovať slizký zubatý netvor. Film "Hodina duchov" patrí do kategórie, ktorú som si označil ako kinder horror. Je tam istá dávka napätia, nejaké to nadprirodzeno a i náznak horrorových prvkov. Všetko je to namixované v takej miere, aby to bolo znesiteľné pre detského diváka. Kinder horror. ** ()

-Bomba- 

všechny recenze uživatele

Úsměvně naivní pohádka pro malé děti. Co k tomu říct, chápu, že dětem, kteří tento film budou nejspíše považovat za hrůzostrašný horror, se bude líbit. A to je dobře, lepší než přiteplený upíři a jiné nechutnosti. Pro normálního diváka nebo dokonce horrorového fandu trochu utrpení ale odpad si to nezaslouží. Tobin Bell potěšil. ()

Lovely.Bones 

všechny recenze uživatele

Pubertální horor pro malé děti. Já mám celkový problém s tím, se bát u filmů. Ale tohle snad neměl být ani účel. Jump-scares nefungují, vlastně ani normální Scares taky ne ;-) S nostalgií jsem zavzpomínal na doby, kdy jsem měl moc rád seriály s Emily Osment na Disney Channel, a myslel jsem, jak je to skvělá herečka. Jak krutě jsem se mýlil. I když ona není tak strašná, tak její spolu-herci jsou neskutečně trapní a špatní. Nekoukat ani v nouzi ;-) ()

Galerie (3)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama