Hodina duchů

R.L. Stine (kniha)

Jacques Haitkin

Chris Hajian
  • -Bomba-

Úsměvně naivní pohádka pro malé děti. Co k tomu říct, chápu, že dětem, kteří tento film budou nejspíše považovat za hrůzostrašný horror, se bude líbit. A to je dobře, lepší než přiteplený upíři a jiné nechutnosti. Pro normálního diváka nebo dokonce horrorového fandu trochu utrpení ale odpad si to nezaslouží. Tobin Bell potěšil.(31.1.2010)

• Campbell

Nic jsem od tohohle nečekal a nic nedostal, na film jsem musel koukat a dokoukat. Nicméně necítím ztártu času ale nedostal jsem ani nic k zapamatování. Docela mile mě ale překvapila hodně kvalitní maska příšery která byla fakt parádní a uměla cenit solidně zuby. Nicméně ostatní věci byly spíše špatné až od herců až po všechno ostatní. Hlavní malej prcek byl k nesnesení.(12.9.2013)

Rodina se přestěhuje do nového města a hlavní náctiletá hrdinka Cassie vášnivě ráda straší svého otravného bratra. Přijde Halloween a Cassie si v zapadlém obchůdku koupí knihu. Jde o Knihu zla od úžasného prodavače, kterého hraje Tobin Bell (znáte ze Saw). V knize je na první stránce varování: NEČÍST NAHLAS. A však Cassie tak ráda straší svého ukňouraného malého bratra, že se rozhodne mu z knihy něco přečíst... A pak to všechno začíná... Být tak o 15 let mladší, tak dávám 5 hvězd. Film se mi líbil, dávám hvězdy 3. Jen asi jediná věc, kterou jsem ve filmu nepobrala : Jak sakra dokáže puberťák z kýty masa rukama vyždímat litr krve? :-D(24.8.2010)

I když tento film zřejmě nepatří mezi dobré americké horory ( ani pohádky =D ), dal se tento snímek shlédnout.A i přesto,že je mé hodnocení pouhé 3* tek ve mě tento film zanechal něco neurčitého, a proto by jsem ho neřadil mezi podprůměráky.Spíše by jsem ho přiřadil ke slabšímu průměru, ale i tak se mi tento Vetřelcem inspirovaný film líbil.(18.6.2010)

• Lovely.Bones

Pubertální horor pro malé děti. Já mám celkový problém s tím, se bát u filmů. Ale tohle snad neměl být ani účel. Jump-scares nefungují, vlastně ani normální Scares taky ne ;-) S nostalgií jsem zavzpomínal na doby, kdy jsem měl moc rád seriály s Emily Osment na Disney Channel, a myslel jsem, jak je to skvělá herečka. Jak krutě jsem se mýlil. I když ona není tak strašná, tak její spolu-herci jsou neskutečně trapní a špatní. Nekoukat ani v nouzi ;-)(4.6.2015)

• Emily Osment