Hodina duchů

R.L. Stine (kniha)

Jacques Haitkin

Chris Hajian
  • Campbell

Nic jsem od tohohle nečekal a nic nedostal, na film jsem musel koukat a dokoukat. Nicméně necítím ztártu času ale nedostal jsem ani nic k zapamatování. Docela mile mě ale překvapila hodně kvalitní maska příšery která byla fakt parádní a uměla cenit solidně zuby. Nicméně ostatní věci byly spíše špatné až od herců až po všechno ostatní. Hlavní malej prcek byl k nesnesení.(12.9.2013)

• MM_Ramone

Emo puberťáčka Cassie objaví horrorový obchod zastrčený v odľahlej uličke. Kúpi si tam za päť dolárov záhadnú knihu zla. Je upozornená na to, aby z nej nikdy nečítala nahlas. Cessie však toto pravidlo poruší, keď z nej začne predčítať svojmu mladšiemu bratovi Maxovi. To má za následok, že ich začne prenasledovať slizký zubatý netvor. Film "Hodina duchov" patrí do kategórie, ktorú som si označil ako kinder horror. Je tam istá dávka napätia, nejaké to nadprirodzeno a i náznak horrorových prvkov. Všetko je to namixované v takej miere, aby to bolo znesiteľné pre detského diváka. Kinder horror. **(9.5.2016)

Skvělá děsivá atmosféra při strašidelném filmu jako dělaném na Halloween. Líbilo se mi, že konečně vidím Emily Osment jinak než Lilly/ Lolu v Hanně Montaně. Musím říct, že už jsem se bála, že konec bude nechutně sladký, ale upřímně mě dostalo jak táta přečetl- "Zlý netvor tu není, dokud na něj nemyslíš," a Cassie otevřela oči.(11.4.2011)

• Lovely.Bones

Pubertální horor pro malé děti. Já mám celkový problém s tím, se bát u filmů. Ale tohle snad neměl být ani účel. Jump-scares nefungují, vlastně ani normální Scares taky ne ;-) S nostalgií jsem zavzpomínal na doby, kdy jsem měl moc rád seriály s Emily Osment na Disney Channel, a myslel jsem, jak je to skvělá herečka. Jak krutě jsem se mýlil. I když ona není tak strašná, tak její spolu-herci jsou neskutečně trapní a špatní. Nekoukat ani v nouzi ;-)(4.6.2015)

Čekal jsem nějaký oddechový horor zacílený především na teenagery, kde asi moc krve a mrtvol nebude (co jiného taky čekat, když to v TV běží kolem deváté ráno) a skutečně jsem se v tomto případě nezmýlil, je to takový slabý odvar hororu, ale zase na druhou stranu musím tomuhle filmu přiznat k dobru, že mě dokázal maximálně zaujmout a že má perfektně vybudovanou atmosféru, i když v devět ráno když do bytu pere slunce a venku není ani mráček jsem si tu atmosféru halloweenské noci mohl těžko užít. Ale samozřejmě já jsem si tenhle vysílací čas vybral, tak tohle těžko mohu filmu vyčítat, tady je z mého pohledu směrodatné, že film má super atmosféru, perfektně vybrané lokace a nabízí i trochu toho tajemna, které představuje podivný muž z obchodu s halloweenskýma potřebama. Když si k tomu přiřadíte, že většina filmu se odehrává během halloweenské noci a do toho si zařadíte pár hezkých teenagerů a jednu nestvůru povolanou z temnot, tak vám z toho vyleze docela solidní béčkový teenage horor bez mrtvol a krve. Co mě ale překvapilo, to byla Emily Osment v hlavní roli nalíčená a upravená v emo stylu (nebo to byl styl gothic, v tomhle se fakt nevyznám), kterou znám jen jako nejlepší kamarádku Hanny Montany ze stejnojmenného seriálu. Tady ale dokázala, že i ona sama dokáže utáhnout film tak, aby nezačal nudit. Potěšil i Cody Linley, kterého taktéž znám ze seriálu Hannah Montana a který taktéž nehrál nikterak špatně. Celkově vzato tenhle film ujde, pokud od něj toho příliš nečekáte, kdo chce horor se vší jeho podstatou, tak ten asi bude hodně zklamán. Já jsem si tenhle film docela užil a stačí to na solidní tři hvězdy.(10.6.2010)

• Emily Osment