poster

Hodina duchů

 • USA

  The Haunting Hour: Don't Think About It

Fantasy / Horor / Thriller

USA, 2007, 83 min

Režie:

Alex Zamm

Předloha:

R.L. Stine (kniha)

Kamera:

Jacques Haitkin

Hudba:

Chris Hajian
(další profese)
 • Campbell
  **

  Nic jsem od tohohle nečekal a nic nedostal, na film jsem musel koukat a dokoukat. Nicméně necítím ztártu času ale nedostal jsem ani nic k zapamatování. Docela mile mě ale překvapila hodně kvalitní maska příšery která byla fakt parádní a uměla cenit solidně zuby. Nicméně ostatní věci byly spíše špatné až od herců až po všechno ostatní. Hlavní malej prcek byl k nesnesení.(12.9.2013)

 • Olík
  **

  Co vznikne, když smícháte osmdesátkový fantasy horor, bublifuk zakoupený v asijské večerce, od hlavy a ž k patě zlitého gremlina, všechny zvířátka pana Krbce, školou povinného Freddy Kruegera, Nesvatbovu nestrašidelnou knížku o strašidlech Bubetka a Smítko a Miley Cyrus z dob, než nastoupila dráhu imitace haléřové šlapky?(16.5.2014)

 • freddy
  ***

  Čekal jsem nějaký oddechový horor zacílený především na teenagery, kde asi moc krve a mrtvol nebude (co jiného taky čekat, když to v TV běží kolem deváté ráno) a skutečně jsem se v tomto případě nezmýlil, je to takový slabý odvar hororu, ale zase na druhou stranu musím tomuhle filmu přiznat k dobru, že mě dokázal maximálně zaujmout a že má perfektně vybudovanou atmosféru, i když v devět ráno když do bytu pere slunce a venku není ani mráček jsem si tu atmosféru halloweenské noci mohl těžko užít. Ale samozřejmě já jsem si tenhle vysílací čas vybral, tak tohle těžko mohu filmu vyčítat, tady je z mého pohledu směrodatné, že film má super atmosféru, perfektně vybrané lokace a nabízí i trochu toho tajemna, které představuje podivný muž z obchodu s halloweenskýma potřebama. Když si k tomu přiřadíte, že většina filmu se odehrává během halloweenské noci a do toho si zařadíte pár hezkých teenagerů a jednu nestvůru povolanou z temnot, tak vám z toho vyleze docela solidní béčkový teenage horor bez mrtvol a krve. Co mě ale překvapilo, to byla Emily Osment v hlavní roli nalíčená a upravená v emo stylu (nebo to byl styl gothic, v tomhle se fakt nevyznám), kterou znám jen jako nejlepší kamarádku Hanny Montany ze stejnojmenného seriálu. Tady ale dokázala, že i ona sama dokáže utáhnout film tak, aby nezačal nudit. Potěšil i Cody Linley, kterého taktéž znám ze seriálu Hannah Montana a který taktéž nehrál nikterak špatně. Celkově vzato tenhle film ujde, pokud od něj toho příliš nečekáte, kdo chce horor se vší jeho podstatou, tak ten asi bude hodně zklamán. Já jsem si tenhle film docela užil a stačí to na solidní tři hvězdy.(10.6.2010)

 • Lovely.Bones
  **

  Pubertální horor pro malé děti. Já mám celkový problém s tím, se bát u filmů. Ale tohle snad neměl být ani účel. Jump-scares nefungují, vlastně ani normální Scares taky ne ;-) S nostalgií jsem zavzpomínal na doby, kdy jsem měl moc rád seriály s Emily Osment na Disney Channel, a myslel jsem, jak je to skvělá herečka. Jak krutě jsem se mýlil. I když ona není tak strašná, tak její spolu-herci jsou neskutečně trapní a špatní. Nekoukat ani v nouzi ;-)(4.6.2015)

 • HouseFan
  ***

  I když tento film zřejmě nepatří mezi dobré americké horory ( ani pohádky =D ), dal se tento snímek shlédnout.A i přesto,že je mé hodnocení pouhé 3* tek ve mě tento film zanechal něco neurčitého, a proto by jsem ho neřadil mezi podprůměráky.Spíše by jsem ho přiřadil ke slabšímu průměru, ale i tak se mi tento Vetřelcem inspirovaný film líbil.(18.6.2010)

 • Emily Osment