Pat a Mat - Pat a Mat se vracejí (2002) (série)

Někam to zapadlo (S04E25)

(epizoda)
všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Rodinný
Česko, 2004, 7 min

Pat chce uhasiť smäd pomarančovou malinovkou z chladničky, ale pri zatváraní dverí od chladničky sa zakotúľa za skriňu aj vrchnák od fľaše. Pat sa ho snaží vytiahnuť za pomoci metly a pri jeho snahe vzniká silný hluk, ktorý privolá Mata. Mat vchádza do bytu práve v momente, keď sa Patovi podarí vyšťúrať hľadaný predmet, ale nevšímavosťou Mata sa vrchnák opäť zapatroší. A tak sa obaja snažia vrchnák od fľaše nájsť, ale zakaždým sa to akosi pobabre a nakoniec... (pravo)

IllIlIlIIl

stration

BlackMount

Pat a Mat se honí za zakutáleným víčkem od PET lahve a málem kvůli tomu přijdou k úrazu. Nejprve řádně vysmýčí všechny zaprášené kouty svého bytu, aby následně mohli důkladně překopat zahradu a nakonec provedou zevrubnou prohlídku okapů a komína. Když se po mnoha peripetiích nezbedné zátky konečně zmocní, zjišťují, že už ji vlastně ani nepotřebují. Hodně akční epizoda se zajímavým nápadem, ale kvalit starších dílů ani zdaleka nedosahuje. ()