Pat a Mat: Kopají bazén

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný

Česko, 2003, 7 min

Marek Beneš

Omylem jsem se dostala k amatérsky nadabované verzi jistými dvěma mladíky, takže kdo chce překonat zažité konvence němých šikulů, tak zde. PS. Dětem rozhodně nepouštět:D(23.10.2008)

Je třeba rozlišovat epizody ze sedmdesátých a osmdesátých let a tvorbu v novém tisíciletí. Snad i ten nejobyčejnější laik musí vidět rozdíl.. když už ho nevidí samotní tvůrci. Novým dobrodružstvím Pata a Mata chybí to podstatné – vtip a nápad – a vážně se jen vezou na tehdejším úspěchu!!(20.8.2011)

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality.(12.1.2009)

čím novější díly, tím jsou efekty přesnější a dokonalejší... jen už těch nápadů není tolik... ale pořád kvalitní podívaná! 80%... k vidění zde: http://youtube.com/watch?v=6OMBBNKwn7o(31.1.2008)

Takový gejzír neopakujících se nápadů se jen tak nevidí. Absolutní špička, nejen animovaných krátkometrážních filmů.(6.2.2012)

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde (parodie, originál jsem nenašel.)(12.11.2012)

Alespoň tou závěrečnou pointou mne chlapci dostali, to jsem si připadal jako zpátky v sedmdesátých letech... 60%(3.1.2012)

ucházející díl s geniálním závěrem: 85%(10.2.2015)

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov.(17.12.2008)

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít.(22.3.2009)

Taková ta klasika - nápad udělat bazén na zahradě jistě dobrý, ale použít k tomu dynamit? Ale jsou to Pat a Mat, tak jim držme palce, i když na konci se asi moc neokoupou.(12.12.2010)

No paráda. Sranda! 85%(29.8.2010)

Návod jak vyhodit celou zahradu do vzduchu.. :))(16.4.2013)

Jak nejlépe naložit s brčálem na vlastní zahradě? Co napadlo Pata s Matem hraničí s genialitou.(8.1.2011)

Tak s tím dynamitem nevím no, tohle by "starý" Pat a Mat neuděli, určitě by přišli na něco jiného!?(18.12.2008)

4Mertax: Tyhle ty nadabované díly jsou skutečné prznění. Nejen, že hlasy jsou hrozné, ale je to jen snaha o to narvat do sedmi minut, co trvá jeden díl PaM, co nejvíce vulgárních výrazů. A to ještě ne takovým způsobem, jako je tomu u Southparku, ale tak, že to nemá co dělat s vtipem a už vůbec ne vkusem.(4.5.2012)

Pat a Mat jsou klasicky predstavitele ceskeho vseumelstvi :-). Kazdy dil je jasnym navodem jak danou cinnost pokud mozno nedelat. Jeden z nejlepsich vecernicku s krasnou animaci a vtipnou hudbou.(6.4.2011)

• Tominecek

Cyklus "Pat a Mat se vrací" - ocenění ELSA 2005 v kategorii "Původní domácí tvorba - Animovaný pořad", udělená Českou filmovou a televizní akademií.(29.1.2009)

Pat a Mat mě dokážou rozesmát v každém svém příběhu. Tyhle novější epizody už sice úplně nedosahují kvalit těch "původních", ale pořád jsou zábavné, zejména z toho důvodu, že jsou naprosto dokonale okoukané ze života. A to ze života v naší zemi, kde se každý cítí být kutilem a odborníkem na všechno.(1.4.2016)

Pat a Mat si staví vlastní bazén pro případ, kdyby náhodou udeřila vlna tropických veder. Bohužel si neuvědomili, že aby si mohli užít luxusního koupání, nestačí jen vykopat díru a zatopit jí vodou. Slabší epizoda, ale přidám hvězdičku za to, jak si ti dva nakonec poradili se vzniklou bažinou.(10.9.2008)

<< předchozí 1 2